Recent content by nofear

  1. nofear

    Pogovor o svetu 9

    Sem nekoč že dal idejo da gremo slovenci na kakega mednarodnega pa mislim, da bi nas na mednarodnem lahko igralo mogoče kakih 20 vse ostalo bi bilo pa za futer.
  2. nofear

    Pogovor o svetu 9

    Nekateri še vedno nimajo življenja in jim je glavno, da lahko tle na vojni pametujejo in se spotikajo ob vsako besedo. Resda čujem, da je kvaliteta na .si serverjih malce upadla in k temu naj bi pripomogla neresnost odgovornih pri kreiranju novih "čudnih" pravil. Igra potrebuje novitete kot...
  3. nofear

    iŠČE KDO DUALA ALI PA ODDAJA RAČUN

    Trenutno sem si zaželel malce klikanja vojne plemen in ponujam možnost, da bi z nekom igral občasnega duala. Malce sem sicer iz forme ampak majster ostane majster. Če je kdo zainteresiran potem se mi naj javi na skypu. jances_the_king
  4. nofear

    Pogovor o svetu 9

    Pozdrav vsem borkam in borcem vojne plemen. NoFear/Jances - Svet 1 ........................ TMP ... Templarji Sexbeer - Svet 2 ( Hall of Fame )........... NR....... New Republic L0K0 - Svet 4 ( Hall of Fame ).............. S.P.Q.R Tigerface - W23 ( 30 mio acc ) NoFear - svet 10 ali 11 (...
  5. nofear

    NoFear čestita Calimeru

    Prijatelji, sovražniki in soborci naj vsem zmagovalcem čestitam za veličastne dvoboje in velike zmage. Vsak pohod se začne s željo in konča, ko mu odbije tista ura. Včasih zmagaš včasih izgubiš, a vseeno važna so poznanstva in prijateljstva... druženje ob kozarčku in navkljub vsemu smo včasih v...
  6. nofear

    Vojna med SPQR in EoW plus akademije

    Bila je možnost, da bi se ta svet hitro končal pa je nismo izkoristili tako pa bomo naredili po daljši poti. NoFear ima raje fajtanje.
  7. nofear

    Premade SLOVENIJA

    To mi delaj pupa. Sem takoj še bolj vesel. Jaz bi te kar za liderja dal. hrvati Svijet 6 Statistike Svijet 6 » Gost pristup » Postavke svijeta Broj igrača: 1.882 Ukupni broj sela: 3.175 (1.69 po igraču) Sela igrača: 1.868 Barbarska sela: 1.307 Bonus sela: 275 Izračunate su...
  8. nofear

    Splošna debata o svetu 1

    Nič več me ne poznaš. :(
  9. nofear

    Premade SLOVENIJA

    Izredno veliko vas je ki se zanimate za napad na hrvaški server zato bomo počakali, da se ta server tudi odpre. Vsem ki ste mi pisali nisem mogel odgovoriti ker je bil moj nabiiralnik poln. dodajte me na skypu: jances_the_king Danes odpiram sype sobo z naslovom PREMADE CRO Iščemo tudi ime...
  10. nofear

    Vojna med SPQR in EoW plus akademije

    Takšen odnos je pravilen in tle na forumu se sicer podjebavamo in podžigamo ampak naj se to dela v mejah normale brez osebnih zamer.
  11. nofear

    Vojna med SPQR in EoW plus akademije

    Bravo jadnik tako se napiše. Vsa čast!!
  12. nofear

    Vojna med SPQR in EoW plus akademije

    Smešen pa ja de. Seveda polovica noobov nima pojma kdo sem. O meni in bogu je bilo že veliko povedanega :) V končni fazi pa bom jaz zmagal ti pa ne. @ Lady Mia Lepo ti je Infra napisal kaj te je pokopalo. Jaz se ne bom brano surovin ti samo pošiljaj punca. Enkrat bi se mogla dobit na pivu bi...
  13. nofear

    Premade SLOVENIJA

    Me veseli, da razmišljaš o tem, da bi šel zraven. Upam, da nas bo čimveč in da bomo rokali. Vsekakor si več kot dobrodošel čeprav se malo "dajeva" na forumu mislim, da bomo super ekipca in da se bomo super imeli. V nedeljo naredim skype sobo. Moj skype je: jances_the_king NoFear (...
  14. nofear

    Vojna med SPQR in EoW plus akademije

    Zdaj mam pa jaz tegale nabijanja konkretno dovolj in vas bom vse skupaj steral v kurac. Mislim tole nabijanje o goljufanju SPQR pa že gre preko vseh meja. Nikoli nismo goljufali in tudi nikoli ne bomo. Glede na vašo sposobnost bi bilo sramotno ako bi mi sploh na to pomislili. Vsi skupaj...
  15. nofear

    Vojna med SPQR in EoW plus akademije

    Dajte no odbanajte EoWjevce na svet 4 ker moji nuki že nervozno čakajo. Konje sem skrtačil kot se za napad spodobi. Šuman spet boš moja stranka.
Top