Recent content by Red rose

  1. Red rose

    Svet 15

    Škoda,da ne igram tega sveta,nastavitve mi namreč niso nič povšeči,pa še časa mi zmankuje :-( vsem ueleženim v igri želim obilo sreče in predvsem znanja ;-)
  2. Red rose

    Svet 15

    uff že 15 se odpira ali lahko zvem gdaj,če ni skrivnost seveda? :D Po daljšem premoru bi se mi namreč znova prileglo malce potrenirat prstke :D
  3. Red rose

    Pogovor o svetu 12

    Kaj 12 že laufa?? :O
  4. Red rose

    Kdor prvi pride prvi melje

    1) Vpraša profesor Mujota : Profesor : Mujo kdo si je izmislil matematiko ? Mujo : Albert Einstein Profesor : točno Profesor: kdaj je bila kosovska bitka ? Mujo : 1389 Profesor : bravo Profesor: kdo je napisal kapital ? Mujo : Marks začel Engles končal Profesor : bravo še zadnje...
  5. Red rose

    Pogovor o svetu 10

    Vidim,da še vedno ni nič novega,ne pametnejšega na tem forumu,še vedno samo podtikanja in obtožbe... ( tipično slovensko)
  6. Red rose

    Ah daj ne reči no :D še malce in boš "popolni" moški :D

    Ah daj ne reči no :D še malce in boš "popolni" moški :D
  7. Red rose

    Joj deca,kje ravno moj profil najdete v tej gužvi za smetit ....

    Joj deca,kje ravno moj profil najdete v tej gužvi za smetit ....
  8. Red rose

    Pogovor o svetu 9

    Zakaj blokiran?
  9. Red rose

    Pogovor o svetu 9

    Dvomim, pokaži mi prosim en moj komentar, kjer sem koga užalila, kolikor vem nikoli nikogar...
  10. Red rose

    Pogovor o svetu 9

    Kaj cviliš in se peniš, če bi bilo tako, ti niti blizu foruma več nebi smel bit ( trajen ban ) , saj druga ne počneš kot opletaš z tem svojim umazanim jezikom, kakor hitro imaš sekundo časa.. Če bi ti kdo na jezik stopil bi še od sile z ritjo migal !
  11. Red rose

    Pogovor o svetu 9

    Ne vem kako gledate nekateri ljudje??? Prvo poglej človeku v oči, oči razkrivajo " dušo" telesa... jaz pa bi z veseljem šla na kavo z ubijalcem ... Loko , si se morda kdaj vprašal, če dekleta/ženske , ki pritegnejo marsikater moški pogled, resnično gledajo samo zunanjost ali morda vidijo v...
  12. Red rose

    Pogovor o svetu 9

    Moram nekaj pripomnit modi se že vnaprej opravičujem, ker se nebom držala teme o svetu 9...... Tole ni uživanje ampak "pijanka" .... Zmotilo me je nekaj calimero, ubijalca si si drznil žalit glede videza, mislim da se mu moraš opravičit, namreč ko sem prebirala tvoja žaljenja, sem dobila...
  13. Red rose

    Pogovor o svetu 9

    Calimero, se ti ne zdi, da greš malce predaleč z besedami? ....
  14. Red rose

    Pogovor o svetu 9

    Pazi na besede calimero, moja duša ni na prodaj!!! ( eno je povedat svoje mnenje , eno pa pljuvat po nekom ) vedno sem in vedno bom stala za vsako svojo izrečeno besedo... nikoli pa po nikomer ne pljuvam, Če ciljaš morda na to, ker si vedno obrusim jezik pod komentarji ubijalca - ni...
  15. Red rose

    Pogovor o svetu 9

    Nihče ne rabi prenašat ponižanj, ker jih v plemenu ni - niti za nas mičkene ne. Mislim da je vsak dovolj star, da tudi če mu kaj nebi pasalo bi se z pogovorom vse razčistilo, zatorej calimero lepo prosim, da ne nakladaš, ter znova ustvarjaš duhove kjer jih ni.... LP
Top