Ali ste zadovoljni z nastavitvami novega sveta 8?

Ali ste zadovoljni z nastavitvami novega sveta 8?

  • DA

    Votes: 25 26.0%
  • NE

    Votes: 71 74.0%

  • Total voters
    96

DeletedUser

Guest
Zanima me ali ste zadovoljni z nastavitvami novega sveta 8
http://forum.vojnaplemen.si/showthread.php?t=2459

[SPOIL]
Nastavitve:
hitrost igre: 1
hitrost enot: 1
omejitev članov plemen: 40
Milisekunde: aktivno
Velikost mape: 600
Morala: aktivno (zapleten izračun)
Odličja: vključeno
Limit lažnih napadov: 1% točk vasi
Tehnološki sistem: Sistem preprostih raziskav
Cerkev: da
Avtomatsko rastoče barbarske vasi: aktivno (do 3000 točk)
Bonus vasi: Napredne bonus vasi
rok za preklic napadov: 10 minute
rok za preklic trgovanja: 5 minute
nočni bonus: da
začetniška zaščita: 5 dni
Rast cen za Plemiča: Zlatniki
51ms vsiljene razlike med napadi.
Paladin: z orožji
Razvoj: preprosti
Skavti le paladin lahko vidi zunanje enote
milica: da, do dveh vasi, 6 ur -50% proizvodnja
vasi so normalno razmaknjene
Skrivnosti: da
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
jah... lahko rečem da ja, ampak sem pričakoval velike spremembe. -.- i'm desapointed
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
NE!
Govorite o nekih spremenbah glede nastavitev, in kaj ste naredili? še en s5? bravo!
Razlika je v tem da se člani lahko postavi skupaj že takoj na začetku kar je po eni strani dobr po drugi pa slabo.
Se grem pa stavit da te nastavitve niso želje "nas" igralcev ki smo izpolnjevali tiste ankete.

Lp
 

DeletedUser

Guest
NE!
Govorite o nekih spremenbah glede nastavitev, in kaj ste naredili? še en s5? bravo!
Razlika je v tem da se člani lahko postavi skupaj že takoj na začetku kar je po eni strani dobr po drugi pa slabo.
Se grem pa stavit da te nastavitve niso želje "nas" igralcev ki smo izpolnjevali tiste ankete.

Lp

Seveda niso.
Int o me moti, govorijo o nekih VELIKIH SPREMEMBAH. IN KAJ JE SPREMENJEJNO ?
Kot je rekel mr.noob to je svet 5 -.-
 

DeletedUser

Guest
čisto razočaranje ....vse bolj na travian vleče..

kaj res ni možno en svet narediti čisto klasično..brez cerkve, nočnega bonusa, paladina..čiste osnove..ker nas, ki malo več klikamo, s temi nastavitvami večino odganjate iz slo serverjev, kar pa verjetno ni namen..

če pa hočete kao ponuditi enake možnosti vsem - saj jaz po vašem pisanju tako razumem take nastavitve...pa naredite en server ker bodo imeli začetniško zaščito 2 meseca , pa naj pol tam klikajo vsi ki ki jim je všeč počasen tempo..
 

zahlacar3

In-game moderator
Reaction score
0
Pa dajte no nehat ga srat s temi nastavitvami :)
Poglejte v kaj spreminjate našo igro---> v nekaj čisto brezveznega, in sedaj so na plano prišle še neke "skrivnosti"... lol :)

Povejte mi nekaj ekipa, kaj vam pomeni tale podatek:
Ko sem začel igrati na slovenski vojni plemen je slovesko različico igralo okoli 20.000 igralcev.(vsaj tako je pisalo na vstopni strani)
Ko sem nazadnje pogledal jih je igralo le okoli 8.600..

Igralci vas zapuščajo, vi pa še kar uvajate bedarije, in vas še ni izučilo?
Koliko takšnih svetov bo še prišlo in koliko igralcev boste še odgnali da boste le uvideli da nekaj delate narobe?
 

DeletedUser

Guest
Nastavitve so porazne.

Mislite da lahko skrivnosti privabijo igralce, ko pa so nastavitve z vsem nepotrebnim, na koncu pa še z prepolavljanjem zgradb.

Komaj čakam, da bomo lahko plačali 500pp, pa bo šla lojalnost na 100, prav tako plemiča, ki zbije lojalnost za 101%. :confused:


Poleg tega mi ni jasno, zakaj si tudi na predhodni registraciji ne moreš določiti zaželjenega k-ja. Verjetno pleme na sestavlja poleg tebe 10 članov (običajno si ne zaželiš 30 članov, ki so neposredno ob tebi da se niti farmat ne da.)

Poglejmo na temo nastavitve novega sveta. Koliko je tam izrazilo zanimanje za cerkev ter barbari do 3k zanemarljivo malo v primerjavi s tistimi ki so proti.
 

DeletedUser

Guest
Skrivnosti bodo še ravno odgnale igralce, ne privabile. Te skrivnosti so eno navadno sranje, mislim da govorim za vse tu na forumu, ko rečem da smo prišli igrat Vojno Plemen in ne traviana. Če hočejo neko sranje za dokončanje sveta naj gredo na travian čudežev gradit.
 

DeletedUser

Guest
Koliko vam RKC plača, da moramo mi ateisti in/ali hudi grešniki "uživati" še na enem "vernem" svetu? Pet od osmih svetov s cerkvijo, pa sej to ni res!

Ostale nastavitve razen limita članov v plemenu so pa itak epic fail.
 

DeletedUser

Guest
Se strinjam z ubijalcem in zahlacarjem. Nevem zakaj so neke skrivnosti... Pa barbari do 3000...Cerkev....
 

DeletedUser

Guest
Z skrivnostmi se je šlo čisto predaleč!
Če hočemo tak sranje bomo šli travian igrat ne pa tega delat na VP:mad:
 

DeletedUser

Guest
Meni se vse skupaj zdi, da je VP staff pogorel na celi črti ;)
 
Top