Ali ste zadovoljni z nastavitvami novega sveta 8?

Ali ste zadovoljni z nastavitvami novega sveta 8?

  • DA

    Votes: 25 26.0%
  • NE

    Votes: 71 74.0%

  • Total voters
    96

calimero

Banned
Reaction score
0
Kot vsi veste je bil svet 8 bil poln pricakovanj za novi spopad med SHOPOM in SPQR.Skoda,da zaradi nastavitev ni do tega dvoboja prišlo.SHOP kolk spremljam statistiko ne igra z srcem,kako bi le,če ni pravih nasprotnikov.Brutesque ve zakaj nas ni na svetu8 in cakamo na naslednji svet,ki naj bo tako nastavljen,da bo tisti,ki obvlada obstal in tudi PP bodo sle kot za med saj bo borba med elitnimi plemeni vrhunska
 

DeletedUser

Guest
Kot vsi veste je bil svet 8 bil poln pricakovanj za novi spopad med SHOPOM in SPQR.Skoda,da zaradi nastavitev ni do tega dvoboja prišlo.SHOP kolk spremljam statistiko ne igra z srcem,kako bi le,če ni pravih nasprotnikov.Brutesque ve zakaj nas ni na svetu8 in cakamo na naslednji svet,ki naj bo tako nastavljen,da bo tisti,ki obvlada obstal in tudi PP bodo sle kot za med saj bo borba med elitnimi plemeni vrhunska

In kako naj bo ta svet "nastavljen"? Kakšne bi morale biti nastavitve?
 

DeletedUser

Guest
In kako naj bo ta svet "nastavljen"? Kakšne bi morale biti nastavitve?


Za mene so tele skrivnosti takšna bednost,da večje ni.Prosim,da se to v nasljednjem svetu izključi.V kolikor ne bo samo 100 igralec.
 

KrYPtOn

Member
Reaction score
0
Za mene so tele skrivnosti takšna bednost,da večje ni.Prosim,da se to v nasljednjem svetu izključi.V kolikor ne bo samo 100 igralec.

+1 skoraj vsi smo istega mnenja tako da bi bila neizključitev skrivnosti prava bedarija.
 

eevil king

Member
Reaction score
0
glede argumenta vidva ta pamtna sej sem reku da nisem glih geek na tem serverju mislim samo da bi mogli bit serverji malo hitrejši moje mnenje skratka kot sem rekel izguba časa raje igram server 6 ta mi je pa carski čestitke zanj taki bi mogli bit seeverji z takimi nastavitvami :):):D
 

snakespa

Member
Reaction score
0
Na s8 nebi smelo bit

-cerkve
- tak dolge zasčite

Moglo bi pa bit

-razvoj enot večji
-hitreje enoteaj bi znal igrat
-večja proizvodnja
- in še in še ....

Pa namnikoli ne dajo dobrih nastavitev še hrvati majo boljše ,sramota pa neki narod ki naj bi znal igrat, seveda bi znal če nebi blo take cerkve pa vsega tega!
 

DeletedUser

Guest
Na s8 nebi smelo bit

-cerkve
- tak dolge zasčite

Moglo bi pa bit

-razvoj enot večji
-hitreje enoteaj bi znal igrat
-večja proizvodnja
- in še in še ....

Pa namnikoli ne dajo dobrih nastavitev še hrvati majo boljše ,sramota pa neki narod ki naj bi znal igrat, seveda bi znal če nebi blo take cerkve pa vsega tega!


Glede proizvodnje in podobnega je čisto odvisno od HITROSTI sveta ne pa da se posebaj določi..

lp
 

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
Saj bo svet 9 čist drugačen kokr js vem ne bo cerkve in bo tudi hitrost višja kar pomeni večjo proizvodnjo če se ne motim...
 

DeletedUser

Guest
Noobi bi radi samo večjo proizvodnjo ne?Če znaš vsaj malo igrati je produkcija skoraj na zadnjem mestu.Produkcija mora biti nizka saj se edino tako lahko vidi kdo je res najboljši.
 

DeletedUser

Guest
Noobi bi radi samo večjo proizvodnjo ne?Če znaš vsaj malo igrati je produkcija skoraj na zadnjem mestu.Produkcija mora biti nizka saj se edino tako lahko vidi kdo je res najboljši.


Pravzaprav sploh nima veze ali je velika ali je majhna ker je tako za vse isto...surovine moraš samo prav uporabit ob pravem času na pravi zgradbi in enotah,pa farmat je treba :)
hitrost je po mojem mnenju najboljša 1.5 do 2...to je res za tisto dobro igro...vsaj meni...sicer pa je s7 moj zadnji svet...mogoče kasneje še kakšnega začnem igrat :)
 
Top