Ali ste zadovoljni z nastavitvami novega sveta 8?

Ali ste zadovoljni z nastavitvami novega sveta 8?

  • DA

    Votes: 25 26.0%
  • NE

    Votes: 71 74.0%

  • Total voters
    96

friks0n

Member
Reaction score
0
Ja pa še glasbeno željo zraven... da ti muska zaigra ko zavzameš vas a? (sarkazem, če niste pogruntal)


hahaha, bravo ta je pa dobra.. Si me nasmejal... ;););)

ne samo glasbeno zeljo.. ko prevzames vas da so skladisca polna :D
 

DeletedUser

Guest
sem imel velike načrte z igranjem na s8 pa ste me z 1/1 nastavitvami in cerkvijo ZELO ZELO RAZOČARALI.

Sploh pa ne mi govorit da so nastavitve 1/1 in cerkev bile v rezultatih anket!!! Ker to je 100% laž!

Dejstvo ki ostaja je samo tole da se na 1/1 serverjih porabi največ premium točk za razpolavljanje zgradb in posledično tukaj vidijo največ zaslužka! To je čisto enako obnašanje kot se do nas obnašajo politiki, ko rečejo da nam bodo prisluhnili potem pa samo nabijajo davke, višje kazni, itd.

Sem prešaltal na VP iz traviana, mislim da je sedaj prišel čas da prešaltam iz VP na nekaj drugega!
 

friks0n

Member
Reaction score
0
sem imel velike načrte z igranjem na s8 pa ste me z 1/1 nastavitvami in cerkvijo ZELO ZELO RAZOČARALI.

Sploh pa ne mi govorit da so nastavitve 1/1 in cerkev bile v rezultatih anket!!! Ker to je 100% laž!

Dejstvo ki ostaja je samo tole da se na 1/1 serverjih porabi največ premium točk za razpolavljanje zgradb in posledično tukaj vidijo največ zaslužka! To je čisto enako obnašanje kot se do nas obnašajo politiki, ko rečejo da nam bodo prisluhnili potem pa samo nabijajo davke, višje kazni, itd.

Sem prešaltal na VP iz traviana, mislim da je sedaj prišel čas da prešaltam iz VP na nekaj drugega!

Pritrjujem...
 

DeletedUser

Guest
Čar vsake igre je, da ima nekaj svojega. Tele skrivnosti pa se močno približujejo travianu.

popravki so bili res, vendar res zelo majhni. barbari do 2.5k, skoraj isto kot 3k.



Pa take spremembe sem mislil da bodo, končno en svet brez cerkve, morale, barbari do 3k, 3 dni zaščite itd. nakoncu so novost le skrivnosti.

in še cerkev bo
 

DeletedUser

Guest
sm mislo da bo večina tule da pa ne kaže tko .. ;D bomo vidli kako bo ...
 

DeletedUser

Guest
Zanimivo bi bilo izvedeti, kaj sta pokazali obe vaši anketi za svet 8 preden ste naredili določene popravke.
Večina pa je na nagradni anketi odgovarjala predvsem zato, da bi dobila nagrade - premium točke in ne da bi jo resnično zanimala kakšna bo nastavitev sveta.

Pomoje pa ne saj večina igralcev neha igrat na prejšnih svetovih (so bli sfarmani, niso imeli časa, itd.) in zaradi tega čakajo, da bodo začeli znova..
 

DeletedUser

Guest
Pomoje pa ne saj večina igralcev neha igrat na prejšnih svetovih (so bli sfarmani, niso imeli časa, itd.) in zaradi tega čakajo, da bodo začeli znova..

zmeraj se bodo najdli noobi ki bodo prišli igrat.izkušenih pa bo use manj....
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Sploh pa ne mi govorit da so nastavitve 1/1 in cerkev bile v rezultatih anket!!! Ker to je 100% laž!
Cerkev je bila izbrana v anketi.
chart

Število anketirancev: 2050

Hitrost igre je zaradi nove verzije zmanjšana.
 

DeletedUser

Guest
zmeraj se bodo najdli noobi ki bodo prišli igrat.izkušenih pa bo use manj....

Na no!
Zaradi noobov bo spet na svetu8 veliko igralcev !

Ti si to zaj malo photoshop uporabo ne grobi haha :D
 

DeletedUser

Guest
Ja in ne ,sem pričakoval velk sprememb in mislim !!!!! ,da bo svet 9 presenečenje.
 

DeletedUser

Guest
Po tvoje bo kmalu zmanjkalo potem igralcev na slo vp.

Malo jih je zadovoljnih z nastavitvami, kar naj bi po tvoje pomenilo, da bo še več svetov takih. posledica tega je, da bo verjetno kmalu le še kakih 3000 igralcev.
 
Top