Ali ste zadovoljni z nastavitvami novega sveta 8?

Ali ste zadovoljni z nastavitvami novega sveta 8?

  • DA

    Votes: 25 26.0%
  • NE

    Votes: 71 74.0%

  • Total voters
    96

DeletedUser

Guest
Ne vem, zakaj toliko jamrate okoli teh nastavitev.
Nasplošno če vam je vojna plemen vredu igra, boste igrali, če pa ne pa pač ne, ni treba zdaj non-stop jamrat.
Še bodo serverji z različnimi nastavitvami, če vam ugajajo al pa ne... V vsakem primeru je bistvo igre isto
 

friks0n

Member
Reaction score
0
Cerkev je bila izbrana v anketi.
chart

Število anketirancev: 2050

Hitrost igre je zaradi nove verzije zmanjšana.

V kolikor jaz poznam elito in igralce kateri so nameravali na si8.. so jo vsi zeleli brez cerkve.. Da te grobi še opomnem.. Če igraš vse svetove z razlicnimi nick name, lahko 7 krat glasujes.. In tisti Noobi, ko so hoteli cerkvo, si je naredo 100 profilov pa klikno cerkva.. Zato, bi pa moralo biti glasovanje ali bo cerkev ali ne, nareto na IP... in ne na racune..

To je vse od mene.... Ta svet je razlicica traviana..
 

DeletedUser

Guest
V kolikor jaz poznam elito in igralce kateri so nameravali na si8.. so jo vsi zeleli brez cerkve.. Da te grobi še opomnem.. Če igraš vse svetove z razlicnimi nick name, lahko 7 krat glasujes.. In tisti Noobi, ko so hoteli cerkvo, si je naredo 100 profilov pa klikno cerkva.. Zato, bi pa moralo biti glasovanje ali bo cerkev ali ne, nareto na IP... in ne na racune..

To je vse od mene.... Ta svet je razlicica traviana..


Se Popolnoma strinjam z napisanim!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Ne vem, zakaj toliko jamrate okoli teh nastavitev.
Nasplošno če vam je vojna plemen vredu igra, boste igrali, če pa ne pa pač ne, ni treba zdaj non-stop jamrat.
Še bodo serverji z različnimi nastavitvami, če vam ugajajo al pa ne... V vsakem primeru je bistvo igre isto


da, bistvo je skoraj identično bistvu traviana in ne vojne plemen.

očitno pa so si tole spomnili kar v innogamesu, saj imajo tudi druge tw-npr. polska svet s tem,i skrivnostmmi, zanimivo je, da so osnovne nastavitve drugačne kot pri nas.
 

DeletedUser

Guest
Totalen F A I L !!!

si8 ne bo videl mojih PP. Res nezanimive nastavitve.

Po mojem nam je innogames dolžan si9 brez cerkva in hitrostjo 3. Okrog anket, želja in predlogov za "novi" svet, pa kaj sploh sprašujete igralce za mnenje, če ga potem ne upoštevate. Izpade, kot da si je nek looser nastavil svet po svojih željah, da bo na "novem" svetu lahko igral z noobi in looserji vseh svetov, ki tako ali tako ne plačujejo premiuma.
 

DeletedUser

Guest
jaz sem se že odločil in bom šel igrat raje hrvaški svet ki se odpre 1.12.

1.1 speed
0.8 speed enot
brez cerkve
brez lokostrelcev


LOKO se strinjam tudi s tabo!
 

DeletedUser

Guest
Hitrost igre je zaradi nove verzije zmanjšana.

Hitrosti niste zmanjšali ampak ste jo preprosto nastavili po svojih željah. Najprej popolnoma ignorirate ljudi za katere naj bi delali, nas peljete žejne čez vodo, zdaj bi se pa še neumne delali?

Jaz bi raje od grafa videl še eno popolnoma nepomembno anketo, pa dajte še nekaj pp za nagrade, da bo vsaj kdo lahko trdil da je od našega VP staffa kaj koristi.
 

DeletedUser

Guest
No pa poglejmo še plus strani novega sveta. Predregistracija, da nekako postavi igralce v bližino je ena pametna stvar, druga, če delaš nekako po nalogah dobiš vojačke, da lahko takoj farmaš. Za sedaj jaz ne vidim drugih plusov. Še vedno prevladuje za moje pojme, da je tole kar neki, nekako novoletni VP z vsemi nepotrebnimi okraski.
 

DeletedUser

Guest
No pa poglejmo še plus strani novega sveta. Predregistracija, da nekako postavi igralce v bližino je ena pametna stvar, druga, če delaš nekako po nalogah dobiš vojačke, da lahko takoj farmaš. Za sedaj jaz ne vidim drugih plusov. Še vedno prevladuje za moje pojme, da je tole kar neki, nekako novoletni VP z vsemi nepotrebnimi okraski.


se strinjam, pri predregistraciji bi bilo lepo, da se izbere smer, saj je nesmiselno imeti par kordinat stran 30 prijateljev ki jih neboš napadal. ja, kaj pa farmanje???
 

DeletedUser

Guest
Ker je tema že namenjena pogovoru o svetu 8 imam 2 vprašanji za podporo.

1. Bo v prihodnosti mogoče še vedno pričakovati svetove brez novih začetnih vodičev ali so postali pravilo in bodo na vseh svetovih?
2. Lahko pričakujemo v prihodnjih dveh letih - da se bo v igri - pri lastnostih odpravile te, ki sem jih naštel spodaj:
Klasična grafika: Klasični grafični način, ki onemogoči nove grafične funkcije
Klasična grafika: Klasična postavitev (Vojna plemen 6.5)

Hvala in lep pozdrav
 

MALO

New Member
Reaction score
0
Lejte glejte svet 4 pa en svet s cerkvijo kok je igralcov pa vm bo kuj jasn . Zadel ste s nalogami . Sam kaj so skrivnosti neki tazga ka bonus vasi al kaj? Pa slabo je ka so enote toooooooooooooook pučasne da se ti zmeša. Pa začetniška zaščita bi mogla bit dva tedna da se prpravš na farm
 

DeletedUser

Guest
Lejte glejte svet 4 pa en svet s cerkvijo kok je igralcov pa vm bo kuj jasn . Zadel ste s nalogami . Sam kaj so skrivnosti neki tazga ka bonus vasi al kaj? Pa slabo je ka so enote toooooooooooooook pučasne da se ti zmeša. Pa začetniška zaščita bi mogla bit dva tedna da se prpravš na farm


Že 5 dni se mi je zdelo preveč,če greš lepo po vodiču boš dobil malo vojačkov in boš v 2 dneh že pripravljen.
 
Top