Debata o s5

bosko1

Member
Reaction score
0
stanje v svetu 5
trenutno v vojni vodi BZJV.mislim pa da bo kmalu rezultat tak kot je na svetu 4,kjer so nasi soigralci iz sveta 5 pometli s SHOP-om
FVA-ne bo bam lahko
 

DeletedUser

Guest
stanje v svetu 5
trenutno v vojni vodi BZJV.mislim pa da bo kmalu rezultat tak kot je na svetu 4,kjer so nasi soigralci iz sveta 5 pometli s SHOP-om
FVA-ne bo bam lahko

Žal statistika kaže še vedno drugače. Če želite pa voditi potem razpustite akademijo. Vaše glavno pleme nas vodi za 8, vaša akademija zgublja za 10... Če dodamo pa še vse vaše zaveznike ste recimo na -50?
Spet pa ni bilo še nobene pametne akcije ne z ene ne z druge strani... Tako, da bomo še videli kako in kaj bo :)
 

DeletedUser

Guest
BZJV je prevzel vodstvo :/ ampak itak ni važno ker se bo kmalu nekaj strašnega zgodilo ;)
 

johnyyy

Member
Reaction score
0
FVA zakaj se lažete da ste v vojni proti BZJV ter FF sami ????
smo zasledili okrepitve igralca THOR v vaših vaseh čudno kajne??? ko pa ste sami proti nam
 

DeletedUser

Guest
FVA zakaj se lažete da ste v vojni proti BZJV ter FF sami ????
smo zasledili okrepitve igralca THOR v vaših vaseh čudno kajne??? ko pa ste sami proti nam

Torej praviš, da nas vaš zaveznik supporta? Hmmm sej mate veliko vohunov in veste z kom sodelujemo ti johnyyy pa brcaš v prazno...
Thor so vaši ne naši...
 

bosko1

Member
Reaction score
0
res je ,ko sem noblal vodjo THOR-a sem videl,da je vso onrambo imel v okrepitvah pri fva

pa se nekaj.FVA koliko casa boste se enotni-govori se,da ste tik pred razpadom
skoda bi bilo-proti komu se bomo pa pol borili
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
res je ,ko sem noblal vodjo THOR-a sem videl,da je vso onrambo imel v okrepitvah pri fva

pa se nekaj.FVA koliko casa boste se enotni-govori se,da ste tik pred razpadom
skoda bi bilo-proti komu se bomo pa pol borili

Ne skrbi tudi, če nas bo 10 v fva bomo zmogli snipati traine v 10s :) Tako, da par posameznikov se je jezilo... Jedro plemena je pa zdravo... :) P.s.: Sedaj ko par vasi ponoblate ste glasni, ko zgubite kako ste pa tihi...
Do sedaj niste nič pokazali še, kakor tudi mi ne. Ponoblali ste par vasi le zaradi napačnih odločitev vodstva FVA. To je pa tudi vse aja in na podlagi sreče ste tut nekatere ponoblali. :)
 

johnyyy

Member
Reaction score
0
no bomo še videli kdo bo na koncu zmagovalec.naj zmaga boljši :)
verjetno nameravate novo pleme JBI tudi prisiliti da vam bodo pošiljali okrepitve
 

DeletedUser

Guest
Mislil sem za tiste ki pošiljajo v 10s ;).

Še malo pa se bodo oklicali za "elito" :p
 

bosko1

Member
Reaction score
0
JBI-so itak odpadniki FVA-ja.malo se je obrnilo,saj na zacetku so bili vsi proti BZJV,zdaj pa se obraca.bomo videli-vojna bo se dolga.glede snajpanja pa tak.kaj mislite da samo 10 ljudi,pa se te iz FVA zna to,hahaha.prvo vi,pa spet vi,pa spet vi,pa dolgo casa nic,potem pa sele ostali
prevec ponosa je v nekaterih
 

johnyyy

Member
Reaction score
0
JBI-so itak odpadniki FVA-ja.malo se je obrnilo,saj na zacetku so bili vsi proti BZJV,zdaj pa se obraca.bomo videli-vojna bo se dolga.glede snajpanja pa tak.kaj mislite da samo 10 ljudi,pa se te iz FVA zna to,hahaha.prvo vi,pa spet vi,pa spet vi,pa dolgo casa nic,potem pa sele ostali
prevec ponosa je v nekaterih

še posebno steee se malo preveč nosi :)
 

DeletedUser

Guest
ti pa si smesen



Ne vem zakaj bi katerokoli osebno mnenje bilo smešno.. Ustvaril sem s kolegom to pleme in ne vem zakaj bi bil za vas šalabajzerje?
Vsi vemo, da so izkušnje in znanje na strani FVA. Kar se pa tiče funkcioniranja in sodelovanja plemen pa ne poznam več situacije.
 

johnyyy

Member
Reaction score
0
Ne vem zakaj bi katerokoli osebno mnenje bilo smešno.. Ustvaril sem s kolegom to pleme in ne vem zakaj bi bil za vas šalabajzerje?
Vsi vemo, da so izkušnje in znanje na strani FVA. Kar se pa tiče funkcioniranja in sodelovanja plemen pa ne poznam več situacije.

no no žaliti nas pa tudi ni treba:(
saj nismo šalabajzerji
 
Top