Debata o s5

T-Rider

Member
Reaction score
0
Nevem zakaj se na vsakem svetu pojavlja enaka problematika.
Po mnenju večih iz večih različnih slovenskih svetov so plemena ki so zmagala ali plemena ki dominirajo določen svet zapečatena s prevarami, goljufijami in nekimi raznoraznimi spletkami.

Če niso bili bannani pomeni da so izbrali odlično taktiko in da jo uspešno držijo, če jih podpora ni kaznovala pomeni da je vse v skladu s pravili ali pa so enostavno prebrisani bolj od podpore kar nebi dejal za večino.
Torej nehajte brezveze nabijat komentarje kako je določeno pleme prišlo do uspeha, pa raje priznajte da z enakimi možnostmi niste bili dovolj sposobni opravit bolje. Ali je res pretežko ali pa je res samovšečnost osnova večine slovenskih igralcev na "online" igricah ?

Enako oz. podobno je letelo na KOH, --, ~NR~, SHOP, in vsa ostala .. Ajde sprijaznite se in vsaj enkrat ne blatite nasprotnika dokler je le ta v skladu z pravili (bolj/manj si sami razlagajte). Če pa je res kaj konkretnega proti temu pa se naj podpori dokaže pa se enkrat za vselej razreši vprašanje o dvoumnosti in kršitvami.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Da bi calimero kdaj pohvalil koga drugega kot sebe še nismo doživeli in verjetno tudi nebomo.

Ves bosko, nekaterim se pač ne gre za vsako ceno priti v hram slave, ne glede na to kakšno ceno mora plačati, tako kot tebi. Ne želim si biti slaven, vp je zame igrica, ki se jo igra za sprostitev.

Če ne bil nikoli prijavljen kak drug razen duala, potem pa tu napak ne more biti, sam je dejal, pa ni važno komu in kdaj, sedajle sem informacijo še enkrat preveril.
__________________
__________________
matjazino ha ha pa ja ves,ko jaz organiziram akcijo,zgubis vse v enem tednu,kar si gradil mesece,si pozabil kako smo te pospravli na svetu4,zato ne govori neumnosti,moram pa priznat,da na 5 navijam za pleme FF.(BZVJ so se marsikaj naucili na svetu4,ko smo jih mi pleme SPQR PORAZILI,RAD BI JIM DAL JAVNO POHVALO,KAPA DOL BILI SO NAJTRSI OREH,NA SVETU4 BORILI SO SE DO ZADNJEGA DIHA, TAKRATNI SHOP JIM NI SEGEL DO KOLEN)
__________________

naj rajsi igra kot pa klanfa neumnosti,pa naj prebere natancno gdo kaj napiše,tudi ti si bila mal povrsna.Nobene problematike ni na nasih serverjih to problematiko povzrocajo igralci,ki zgubijo prehitro voljo v igri in potem mislijo,da vsi ki so jih prehiteli igrajo neposteno prosim no to je utopicno pa brez zamere lp
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Seveda, na ranku izgubljam že od začetka serverja. Potem pa nisi nič pogledal na tw stats.

Na slovenskih svetovih ni problematike, seveda je pa verjetno kar veliko bolj prebrisanih od podpore. Calimero, nič ni narobe, če igraš si5, blokali te ne bodo, saj niso nujna ista imena na vseh serverjih.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
se zadnjic povem,da igram le svet4 ko ga zakljucim koncujem na slo serverjih,sem pa zacel na hr.serverju svet7
 

DeletedUser

Guest
Saj je vseeno. Calimero še noče priznati, in verjetno tudi nebo (pač ljudje smo različne sorte).
 

DeletedUser

Guest
se zadnjic povem,da igram le svet4 ko ga zakljucim koncujem na slo serverjih,sem pa zacel na hr.serverju svet7

Calimer, na slo. serverjih vec neupas igrat, ker nimas vec Gala.
Sam neznas igrat.

Kar pa se tice HR serverja, pa bos prej ko slej ponoblan.
Upam, da se te tam barbari usmilijo....


Grega
 

calimero

Banned
Reaction score
0
gala pust cist primiru je pravi prijatelj slejkoprej te bo spregledal,te bo znoblal kot za salo ti nicvredni puntarcek
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Calimer, na slo. serverjih vec neupas igrat, ker nimas vec Gala.
Sam neznas igrat.

Kar pa se tice HR serverja, pa bos prej ko slej ponoblan.
Upam, da se te tam barbari usmilijo....


Grega

Zakaj pa misliš, da imena nekateri spreminjajo?
 

DeletedUser

Guest
gala pust cist primiru je pravi prijatelj slejkoprej te bo spregledal,te bo znoblal kot za salo ti nicvredni puntarcek

Hehe, noobek en.
Se opero sem ti mogo jaz stelat, kr si ti enostavno preglup....

Na HR. serverju pa te bom jaz ponoblal, verjami mi, blizje sem kot si mislis. :)


Zakaj pa misliš, da imena nekateri spreminjajo?

Ce poznas Gumico, pol itak brezveze, da ti kaj govorim ;)


Grega
 

DeletedUser

Guest
__________________


naj rajsi igra kot pa klanfa neumnosti,pa naj prebere natancno gdo kaj napiše,tudi ti si bila mal povrsna.Nobene problematike ni na nasih serverjih to problematiko povzrocajo igralci,ki zgubijo prehitro voljo v igri in potem mislijo,da vsi ki so jih prehiteli igrajo neposteno prosim no to je utopicno pa brez zamere lp

Calimero igre ne igram več in niti je ne bom. Le forum prostovoljno urejam kolikor utegnem...

Torej kakor me spomin ne vara me je harli na hinavski način ponoblal - tipično zanj.. češ igra dual...
Še pred tem pa so me igralci shopa ponoblali... Ti dvomim, da si bil sposoben organizirati akcijo... Nukali so me pa johnydeep, brutesque, queen martina, ninja itd... Fejke z sekiricami ste pa pošiljali vi iz spqr. Nič za to kasneje ste svet osvojili, vendar ne nakladaj da si ti kaj organiziral, ko brez sanzesa nebi niti v Cbears preživel...

Na s5 se je izkazal (na žalost) kot sposoben vodja... Vendar verjamem, da je fishes bolj in da ga bo premagal ;)
 

calimero

Banned
Reaction score
0
cudno le gdo ga je naucil vodit,saj je ze na svetu1 igral pod mojim vodstvom,matjazinho,daj da nebi se kaj napisal kako ste hinavsko ze na1 igrali in dfl obrnili hrbet,tam nisem bil toliko izkusen,da pa bi imel te izkusnje kot jih imam zdaj pa bi ze svet1 osvojili lp
 

DeletedUser

Guest
Ah, daj no calimero.
Koga si ti kaj ucil, sanzes je bog proti tebi...

Sanzes zna VODIT pleme, ne pa neki samo nakladat v prazno.
Ce njega nebi imel, te bi ze zdavnaj zradirali iz 4ke.

Nevem, clovek ti je pomagal vec kot ti je lahko, ti pa ga blatis?


Grega
 

DeletedUser

Guest
Nevem, clovek ti je pomagal vec kot ti je lahko, ti pa ga blatis?


Nekateri (npr. calimero) morajo na tak način zadovoljiti svoj ego, pri tem gredo pogosto čez mejo, a se tega ne zavedajo.
 
Last edited by a moderator:

calimero

Banned
Reaction score
0
svoj ego takrat uporabim,ko se ubadam z nepostenimi puntarji,kar sem tudi ze veckrat dokazal tem pokvarjenimi igralcom
 

DeletedUser

Guest
Calimero, vidim da si se na HR. serverju osral?
Razpustil pleme, pa sel k drugim... To le dokazuje tvojo nesposobnost. :)

Reci jim za deff, kr ga bos potreboval v kratkem.. ;)


Grega
 

DeletedUser

Guest
Calimero, vidim da si se na HR. serverju osral?
Razpustil pleme, pa sel k drugim... To le dokazuje tvojo nesposobnost. :)

Reci jim za deff, kr ga bos potreboval v kratkem.. ;)


Grega

ja igralca bokaso ga napdaš pa napadaš pa nič ko bo on tebe napadu pa bo groza :p
 

belinček

New Member
Reaction score
0
cudno le gdo ga je naucil vodit,saj je ze na svetu1 igral pod mojim vodstvom,matjazinho,daj da nebi se kaj napisal kako ste hinavsko ze na1 igrali in dfl obrnili hrbet,tam nisem bil toliko izkusen,da pa bi imel te izkusnje kot jih imam zdaj pa bi ze svet1 osvojili lp

ti si koga kaj naucil. nevem zakaj se slepis ce nebi bilo mene bi na 4 pogoreli. pleme sem ustvaril iz nic brez tvoje pomoci edino za kar si bil dober si bil zaradi svoje aktivnosti. tvoje vodstvene sposobnosti so se pokazale samo da si zmerju lojalne clane zaradi cesar si se mogu skrit na hrvaški serverj ker na slovenskih serverjih nimas vec podpore oz. ni noben tako nor da bi se igral s tabo. na 4 vas skupaj se drzi navidezno lepilo saj bi vsi radi zmagali server.

SPQR sem ustvaril js in je se danes pravo pleme. DFL ki si ga pa ustvaril ti je pa bila banda dvoličnezev oz. člani ki so nasedli tvoji lepi besedi oz. groznji. po 1 tedno vojne z TMP smo zgubili 20 clanov, kaj ti to pove o pripradnosti igralcev, ki si jih novačil. člani ki so pa ostali zvesti si jih pa lepo pahnil v pozabo na svetu 4. res kvalitete pravega vodje.

lp
 
Top