Debata o s5

DeletedUser

Guest
Lahko bi pa tudi povedali da ni več takih izpadov pri vašem "noblanju" nassedaj se statistika malo umirja. recimo današnji rezultat je 5:5
 

deveti

Member
Reaction score
0
seveda, popolnoma svobodno si lahko predstavljate, kaj pomeni, če eno pleme vodi proti drugemu v prav vseh statistikah. To ni vprašanje svobode in demokracije ampak bolj zdrave pameti.

haha nevem kok je mozno v vseh statistikah zgubivat ce zgubivajo v napadu pol nemorjo v obrambi rzn ce mas ti kako svojo taktiko:D gospod vseved:D
 

kowalsky

Member
Reaction score
0
Lahko bi pa tudi povedali da ni več takih izpadov pri vašem "noblanju" nassedaj se statistika malo umirja. recimo današnji rezultat je 5:5

Je bil že čas da tudi vi kaj pokažete:)

[SPOIL]Side 1:
Tribes: BZJV, BZJV69
Side 2:
Tribes: FF, FF2

Timeframe: Last 24 hours

Total conquers against opposite side:

Side 1: 12
Side 2: 12
Difference: 0

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 101,351
Side 2: 95,935
Difference: 5,416

chart


[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Ja, je in poglej malo statistiko zadnjega tedna, meni je zelena na koncu bolj všeč kot prej rdeča:D:D
 

DeletedUser

Guest
Vsem vam gre v nos, ce Bosko sita tolko racunov.
Ce ma cas jih naj! V nos pa vam gre le zaradi tega, ker veste da ga nemorete znoblat.
 

natalija

Member
Reaction score
0
Vsem vam gre v nos, ce Bosko sita tolko racunov.
Ce ma cas jih naj! V nos pa vam gre le zaradi tega, ker veste da ga nemorete znoblat.

Ne spravljaj me v smeh. :D Bosko ze ve. :rolleyes: In kdo si ti? Palcek, godrnjavko? Predstavi se, potem govori.
 

DeletedUser

Guest
Jao sam kregali bi se.. Počasi sem tega sit. Edine aktivne teme so tiste kjer pljuvate eden čez drugega. Forum je postal totalen dolgčas.
 

DeletedUser

Guest
Ne spravljaj me v smeh. :D Bosko ze ve. :rolleyes: In kdo si ti? Palcek, godrnjavko? Predstavi se, potem govori.

Hehe, jaz se ne rabim izpostavljat.
Ce pa te spravljam v smeh zaradi tega, pa mi povej zakaj se je bosko skoz na si5?
Ce ste vi tak dobri, potem ga nebi smelo vec bit al kako? :confused:
 

DeletedUser

Guest
Ja, ko se kregamo je manj živahen, čeprav odkar je naš the king of spam (pimpek) nekoliko užaljen se je kar umiril.
 

DeletedUser

Guest
Res je žalostno da ne more bit BZJV poražen, ampak sam zato ker njihovi zvesti člani lepo nooblajo babrbarke:)
 

Flako

Member
Reaction score
0
Dajte držite se teme, svoje osebne spore rešujte privat. Vsak naslednji komentar ki se ne bo navezoval na temo bo kaznovan.
 
Top