Debata o s5

DeletedUser

Guest
hehehe sosed dajmo se nehat postit na meji. Pokaži kaj znaš:)

hehe, res sem naredil 3x veliko napako. bom pa še vrnil tistima igralcema tiste 3 vasice, sedaj je to le še vprašanje časa.
 

bosko1

Member
Reaction score
0
dragi soborci,nasprotniki in obiskovalci foruma.želim vam vesele božične praznike v letu 2012 pa veliko zdravja sreče,miru,kot tudi lep preostanek špila v vsetu 5

v čast mi je igrati z vami

bosko & gal-dream dual
 
Last edited:

calimero

Banned
Reaction score
0
Ne spravljaj me v smeh. Bosko ze ve. In kdo si ti? Palcek, godrnjavko? Predstavi se, potem govori.

Ta je izdajalec,strahopetec,puntar,hinavec,skriva se v plemenih za drugimi hrbti in tako pameten,da vidi kako trava raste in kamenje cvete:D:D:D enakega kova ko belinček in pimpek1980:eek::eek::eek:VSAKA CAST PA BOSKOTU IGRA Z SRCEM IN DUSO IN SE DUALA IMA,KI JE KLASA:cool:
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Ah, calimero ali Gospod Vsemogocni.
Se opravicujem, da se oglasam, vendar ce sem jaz puntar, kaj si sele ti (hmmm... Prevec za nastevat).
Kot sem ti ze povedal, ce je tebi vp tvoje zivljenje ti jaz zal nemorem pomagat, glede na to da imas v vsakem postu neki cez mene.

Igrat tako ali tako neznas, to si mi ze dokazal, vsaka ti cast za neznanje!
Drugace pa ne samo, da vidim kak kamenje cvete pa trava raste;
Vidim tudi, da hoces iznajdit nov nacin na vp-ju, povabljat barbare v pleme, ker so ocitno pretezek zalogaj zate.. :D

Drugace, a ce se hoces dokazovat, pridi brez problema igrat na si8, ali pa si5.


Grega
 

calimero

Banned
Reaction score
0
si presibki,da bi se te lotil,da bi pa v istem plemenu igral pa se mi gabi se vidiva na svetu9 tam bo SPQR spet igral vidno vlogo,aja,da ne pozabim harli lepo nobla in ti posilja pozdrave ha ha ha kaj se pa tice barbarov zapuscenih jih več zal mi smo jih ponoblali zdaj je na vrsti sovrag lp puntar:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:sekira::ram::
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Ta je izdajalec,strahopetec,puntar,hinavec,skriva se v plemenih za drugimi hrbti in tako pameten,da vidi kako trava raste in kamenje cvete:D:D:D enakega kova ko belinček in pimpek1980:eek::eek::eek:VSAKA CAST PA BOSKOTU IGRA Z SRCEM IN DUSO IN SE DUALA IMA,KI JE KLASA:cool:

Calimero mislim, da s tem komentarjem si pokazal koliko si vreden. Nekoč je ravno sanzes bil motor tvojega plemena... Ti si ga na koncu izgnal in sedaj želiš vse zasluge nate prevzeti. Dejstvo pa je, da sposoben nisi... Za sanzesa pa kapo dol na s4 in s5 mu je uspelo... Tako, da ja calimero morda lahko tudi sanzes ne bo zmagal nobenega sveta vendar je 100x več kot ti pokazal...

No ja v hinavščini in jokanju ga vsekakor premagaš.

P.s.: Z sanzesom sva se tut prčkala na forumu tako, da lahko veš, da nisva "forum vp kolega" vendar resnice ne morem zaobiti, da pri njemu gre za dobrega igralca....



Lepo bi bilo, če kdo pove kaka je situacija na s5, pimpek kaka je sedaj razlika?
 

bosko1

Member
Reaction score
0
BZJV vs FF: 934:440
BZJV vs FF2: 270:89
BZJV69 vs FF: 132:185
BZJV69 vs FF2: 118:73

lp
 

DeletedUser

Guest
bosko in calimero, samo spremenjeno ime (vsaj tako je sedaj če se ne motim, če se je sedaj kaj spremenilo nevem, kako je s temi predajami)
 

calimero

Banned
Reaction score
0
ja ful dober je,ko sem mu pucal vasi z marjanom na svetu1 in 4 dragi matjazinho,je orginalni bosko,jst igram sam svet4
 

DeletedUser

Guest
originalni bosko če se spomnim prav je oddal račun tebi, pa tudi tvoj hvalospev boskotu je zelo zanimiv, izgleda da si igrata dual.
 

bosko1

Member
Reaction score
0
Potem si bil lastnik računa, tam si igral, to vem.

ne delaj norca iz sebe, če ne poznaš zadev. kaj misliš, da ima calimerotov dan 48 ur, da bi lahk igral na svojem in še na mojem računu + da bi še zraven čuval +20 računov, kakor ste me obsojali. jaz sploh ne poznam calimerota, kaj šele, da bi z njim igral dual, tako da drugič te svoje 'ugotovitve' podkrepi z dokazi
 

DeletedUser

Guest
Dokazoval ne bom, ni potrebno. Včasih se z ljudmi, ki imajo glavni cilj zmagati 1 svet na vp nekateri pogovarjajo, pač jih imajo dosti, ker pa se je nakaterim ljubilo pogajati z njimi in poznajo tudi bolj take stvari. ni važno od koga sem kaj izvedel, ampak na accju bosko1 je vsaj nekaj časa igral calimero, naj to prizna ali ne, veliko nas pozna njuna karakterja.
 

bosko1

Member
Reaction score
0
Dokazoval ne bom, ni potrebno. Včasih se z ljudmi, ki imajo glavni cilj zmagati 1 svet na vp nekateri pogovarjajo, pač jih imajo dosti, ker pa se je nakaterim ljubilo pogajati z njimi in poznajo tudi bolj take stvari. ni važno od koga sem kaj izvedel, ampak na accju bosko1 je vsaj nekaj časa igral calimero, naj to prizna ali ne, veliko nas pozna njuna karakterja.

na acc. bosko1 sva že pol leta samo 2 igralca, pred tem je bil samo en sam. če ti gre to dejstvo v nos, dovolim podpori da razkrije, če je bil kdajkoli prijavljen trial namesto duala.

sicer pa brezveze, da zgublam čas s tabo, ki iščeš samo 5 min slave, ker ti v igri ni uspelo.

lp
 

DeletedUser

Guest
bosko in calimero, samo spremenjeno ime (vsaj tako je sedaj če se ne motim, če se je sedaj kaj spremenilo nevem, kako je s temi predajami)

Verjemi, da nista ena in ista... Če bi calimero organiziral akcije bzvj-a bi jih FF že zdavnaj ponoblal. Pri boskotu pa čeprav gre za sovražnika sta tako prvotni igralec kakor tisti, ki je kasneje prevzel njegov račun oba odlična... Prvi morda še bolj ;)
 

calimero

Banned
Reaction score
0
matjazino ha ha pa ja ves,ko jaz organiziram akcijo,zgubis vse v enem tednu,kar si gradil mesece,si pozabil kako smo te pospravli na svetu4,zato ne govori neumnosti,moram pa priznat,da na 5 navijam za pleme FF.(BZVJ so se marsikaj naucili na svetu4,ko smo jih mi pleme SPQR PORAZILI,RAD BI JIM DAL JAVNO POHVALO,KAPA DOL BILI SO NAJTRSI OREH,NA SVETU4 BORILI SO SE DO ZADNJEGA DIHA, TAKRATNI SHOP JIM NI SEGEL DO KOLEN)
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Da bi calimero kdaj pohvalil koga drugega kot sebe še nismo doživeli in verjetno tudi nebomo. :D

Ves bosko, nekaterim se pač ne gre za vsako ceno priti v hram slave, ne glede na to kakšno ceno mora plačati, tako kot tebi. Ne želim si biti slaven, vp je zame igrica, ki se jo igra za sprostitev.

Če ne bil nikoli prijavljen kak drug razen duala, potem pa tu napak ne more biti, sam je dejal, pa ni važno komu in kdaj, sedajle sem informacijo še enkrat preveril.
 
Top