Debata o s5

DeletedUser

Guest
Kje ste zdaj FF-jevci ?
Vas prevec nukamo ? ;))

Sploh pa tisti tezki patrioti, ki ste skoz glasni. :p


Lp, Grega
 

DeletedUser

Guest
Ni dal pimpek nobenega poročila od napadov name ne forum? So se mu celo skavti vrnili.

Nažalost nukate le proxija, in ga noblate, ker pač veste kako je z njim. Če nebi vedeli nebi noblali tako na veliko.
 

DeletedUser

Guest
psyho če si obseden z igro tvoj problem ... no sej če se odpoveš zakonskemu stanu zaradi igre pol tako ni dvoma kakšen si jlda bosko :p .sem slišal da je vaš vrli heroj bosko blokiran le zakaj hehe pa tako pošten igralec je :p.
nekaterim je laif pomebnejši kot to virtualno preganjanje in uživamo v polni meri o krogu družine. sicer pa vam je tako brezveze karkoli razlagat ker v vaših glavah je itak neplodna zemlja.
pimpek je pa itak razred zase še iz sv1 :D , lep prostanek vikenda usem kekcem na strani bzjv.
 

DeletedUser

Guest
Hehe, kje pa si se ti se najdo ? :)

Mogoce se nisi slisal, za dual ali pa trial ?
No ce si ze slisal, pol ves da se ne rabi dosti bit gor, se pac malo prilagodimo.

Hmmm, o druzini ti tukaj nebi razlagal ravno, povem pa ti da mam kr razburljivo zivljenje, nisem vedno na vp. :)

Tudi vam profijem, zelim lep vikend. ;) Samo skoda, ko vas taki kekci noblajo. :p


Lp, Grega
 

DeletedUser

Guest
meni niste in dvomim da boste sploh kakšno vasico uzeli, ker edino kar vi znate zauzemat je to kar ne miga od barbarov pa do neaktivcev.
tisto o družini je letelo na drugega kekca in ne nate ti si njegov podrepnik zaenkrat :p.
 

DeletedUser

Guest
Smesni ste ze z takimi izjavami, da je neaktivec....

Vprasaj se zakaj pa je postal neaktivn, zaradi nas, ce ga nebi zaceli nukat, bi se zdaj veelo internale pa barbare jemal :)

Vedno manj vas je, vi pa gledate, kak vam clani gredo v pozabo.

Ce se neznate malo zoorganizirat, pa vam nismo mi krivi.
Prisel pa bo cas tudi za tebe.


Vsega lepega se enkrat konca, tudi obstoj FF-ja se bo. :)


Lp, Grega
 

DeletedUser

Guest
V pozabo so šli do sedaj le neaktivni igralci, kakega resno aktivnega pa vam ni uspelo, npr. ko ste napadali henntanQ, koliko nukov ste izgubili in koliko vasic prevzeli?
 

DeletedUser

Guest
Hehe, vsi pa ja niso bili neaktivni.

Najbolj se spomnim Herata. Ko je govoro, da bo brisal racun, ce mu nebote poslali okrepitev.
Zgleda, da se vam ni izslo, saj smo ga skoraj v celoti prevzeli, tukaj pri nas, napadali pa smo 3 ali 4je igralci. ;)

Bognedaj, da bi vam po celotni liniji udarli, pol bi vsi brisali al kako ? ;)



Lp, Grega
 

DeletedUser

Guest
Večina jih je bila.

Heratu ste vzeli 20 vasi, kar še ni tak hudo, ampak tisti, ki ste jih malo bolj ponoblali pa so bili neaktivni.

Ko je gr15 pisal okrožnico da me malo pofejkajte, ker sem mu s katsi rušil vasi je bila pa udeležba res velika ja. Nič več kot 5 napadov ni bilo.
 

DeletedUser

Guest
Hehe, tudi aljosakoruza al kaj neki je, vam je bil aktiven, dokler ga nisem v roke dobo.. :)
Ko se je najlepsi val napadov komaj zacel.
Pa glej ga zlomka, nehal igrat, ste ga ze zavzemali. :p

Brezskrbi, tudi za taksne ''profije'', kot ste vi bo hitro konec. :)

Ce druga ne, lahko vsaj recete da so vas kekci znoblali. :p



Lp, Grega
 

herat

New Member
Reaction score
0
aloooo, psyhič?
tistih par vasic kaj si pobral, kaj pa te misliš da je to? se spomniš tistih vasi, ko sem ti jih jaz jemal, tak malo za hec, vsakdan eno, ti si pa verjetno jokal doma :D

in tisto za okrepitve, res bi skoraj zbrisal račun, ker ni bilo sodelovanja, vendar vidim da ste svoje člane dobro naučili fejkat.
 

DeletedUser

Guest
Hehe, tudi aljosakoruza al kaj neki je, vam je bil aktiven, dokler ga nisem v roke dobo.. :)
Ko se je najlepsi val napadov komaj zacel.
Pa glej ga zlomka, nehal igrat, ste ga ze zavzemali. :p

Brezskrbi, tudi za taksne ''profije'', kot ste vi bo hitro konec. :)

Ce druga ne, lahko vsaj recete da so vas kekci znoblali. :p



Lp, Grega


Vaši vohunčki so vam preveč povedali o njem. Neaktivnemu igralcu je vas lahko vzeti, aljoša pa se je že prej odločil kako in kaj bo naredil, vse že pred začetkom tvojega noblanja in je bil takrat že manj aktiven. Nobeden ne bi nehal igrati, če bi mu zavzel 10 vasic.
 

DeletedUser

Guest
aloooo, psyhič?
tistih par vasic kaj si pobral, kaj pa te misliš da je to? se spomniš tistih vasi, ko sem ti jih jaz jemal, tak malo za hec, vsakdan eno, ti si pa verjetno jokal doma :D

in tisto za okrepitve, res bi skoraj zbrisal račun, ker ni bilo sodelovanja, vendar vidim da ste svoje člane dobro naučili fejkat.


Ti meni jemal ? Hmmm, nebi rekel, mislim da si mi eno vas vzel, pa se tista je bila renoblana...
Tako, ce mislis da lazem pa poglej moj TW Stats, pa bos videl, da nisi ti nobenmu jemal vsak dan ene vasi. :)


Lp, Grega
 

DeletedUser

Guest
Ti meni jemal ? Hmmm, nebi rekel, mislim da si mi eno vas vzel, pa se tista je bila renoblana...
Tako, ce mislis da lazem pa poglej moj TW Stats, pa bos videl, da nisi ti nobenmu jemal vsak dan ene vasi. :)


Lp, Grega


hmmmm.....če se jst prav spomnim ti igraš vodomed ane??? tko da bi se lahko pogovarjal mal o tem kako so šle vasice po dnevih od tebe k FF ;) :D :D
 

DeletedUser

Guest
Zal ne igram vodomeda, moja statistika je dostopna vsem. Nekaj casa sem vodomeda tudi igral ja, to ni nobena skrivnost. :)

Da malo povzamem, vodomed je bil v osrcju vasega plemena, skoraj sam.
Napadalo je celo vase pleme skoraj, pa se racun zdaj stoji. :D

Hehe, se celo 92 vasi ma racun, toliko o vasem znanju. :) ''profiji'' ;))



Lp, Grega
 

DeletedUser

Guest
sej če se že pogovarjamo o tem kje kakšen noblan račun stoji, potem ne rabiš veliko in boš ugotovil da niste nič na bolšem ;) noblate račune obkrožene z vami drugje vam pa tako ne uspeva ;) k ste že taki "profiji" ;) :p :D
 

DeletedUser

Guest
Hmmmm.... Vam niti to ne uspeva. :))

4 mesece ste se trudili, naredli pa niste nic naredli. :p

Sever pa ste itak ze izgubli, tako, da se kaksna 2 mesca, pa niti zaledja postenega nebote vec meli. ;)


Lp, Grega
 

herat

New Member
Reaction score
0
robby, kaki vodomed, oni me pogledat ne upa :D
pa to je psyhič če ti pravim, psyho.
poglej si sliko, neki čudni človek, že na prvi pogled.
glede tega, psyho, ne bi o tem, ker se spomnim, kako si en mesec grozil da mi boš vrnil za tistih 5-10 vasi, in potem končno z pomočjo 15 drugih, ko jaz sem igral 3x na teden, ker se mi tak ni dalo, takrat ti je res uspelo. ampak samo takrat.
napadi so trajali okoli 100 ur, če bi takrat začel delat bunkerje ne bi nikoli prišo skozi, ampak se mi ni dalo, in sem naredil napako, in vam je kljub temu, komaj uspelo. kaj boš pa rekel na to?
 

DeletedUser

Guest
V 2 mesecih nebost naredili nič, neaktivcev bo kmalu zmanjkalo, me prav zanima kaj bo potem. Verjetno bodo prišli na vrsto barbari (s 3k), kakega redno aktivnega pa nemorete ponoblat.
 
Top