Debata o s5

vojak00

Member
Reaction score
0
Glejte, najprej pozdravljeni vsi, igra je igra kajne. Natalija sveta pozdravljena, s5 je končan, sami ste končali. Blokade računov bodo še naprej. Ne se sekirat. :) Tko pač je.Aktivnost pada na strani FF-jecev, kaj čmo tko je. S5 postaja BZJV tako je in tako pač moara bit. The end, ne zamerite BZJV zmaga tko je svet 5 je končan.
 

johnyyy

Member
Reaction score
0
Glejte, najprej pozdravljeni vsi, igra je igra kajne. Natalija sveta pozdravljena, s5 je končan, sami ste končali. Blokade računov bodo še naprej. Ne se sekirat. :) Tko pač je.Aktivnost pada na strani FF-jecev, kaj čmo tko je. S5 postaja BZJV tako je in tako pač moara bit. The end, ne zamerite BZJV zmaga tko je svet 5 je končan.


veš s5 še zdaleč ni končan...
aktivnost pri nas pada? hahahaha v bistvu prej raste glede na to da je vedno manj neaktivnih in vedno več aktivnih...
me zanima kaj bo sedaj ko je vaš vrli boško blokiran
ampak saj je verjetno že na kakšnem drugem računu...
 

DeletedUser

Guest
Če bi bil si5 tako blizu konca kot sam praviš bi podpora dala kako olajšavo, kot se je zgodilo na drugih svetovih.


Čez 5 dni bo zanimivo, skoraj 450 novih barbarov pride, verjetno pa bo bosko takrat že pri komu igral ali pa na kakem zapuščenem accju.
 

DeletedUser

Guest
Čez 5 dni bo zanimivo, skoraj 450 novih barbarov pride, verjetno pa bo bosko takrat že pri komu igral ali pa na kakem zapuščenem accju.

Ne sanjat momak, dokler je premium tako dolgo niso barbarke, ce se ti to neves.
Torej ce mas premiuma se gor za leto dni, se bo racun tudi leto dni stal. :)

Server pa je itak nas, vi nas le gledate kako vas mi nukamo, na fronti so bunkerji, tako da zal nemorete prebit... :)


Lahko noc.
Grega
 

DeletedUser

Guest
natalija bosko je pošteni igralec :D po krivem so ga blokirali. pri bzjv imajo use še račune lahka kupiš ;).
da te ne bo razneslo od samohvale , zdaj nisi več podrepnik kot je bilo rečeno. bosko je pa rožle in je dal rep med nogice ker itak na pošteni način ne more nič :D. sej račun bo itak dobil nov ker ga usak ta 2 pri vas prodaja :p.
potem pa niste odvisni od te igre da imate na računih po toliko premiuma jejjej lep dan ti želim in usem kekcem iz bzjv
 
Last edited by a moderator:

midva

Member
Reaction score
0
mater ste kekci gre mi na bruhanje ko vas prebiram tukaj gor vem za 30 prijav prot mojem acc pa kaj vem samo to da na pošten račun bzvj nebi bil tam kjer je ali pa. boško je pa blokiran zaradi lenuhov v plemenu kajt če je hotel z plemenom zmagati je moral igrati še za lenuhe to pa je kaznivo kajti čistil je plemenske račune da ste lahko prevzemali žal tako je na slo serverjih
žal je tako l.p.
 

natalija

Member
Reaction score
0
veš s5 še zdaleč ni končan...
aktivnost pri nas pada? hahahaha v bistvu prej raste glede na to da je vedno manj neaktivnih in vedno več aktivnih...
me zanima kaj bo sedaj ko je vaš vrli boško blokiran
ampak saj je verjetno že na kakšnem drugem računu...

Meni se je javil iz racuna Gandalf the white. :D Tako, da nic bat zanj. Fant se znajde.
 

bosko1

Member
Reaction score
0
natalija bosko je pošteni igralec :D po krivem so ga blokirali. pri bzjv imajo use še račune lahka kupiš ;).
da te ne bo razneslo od samohvale , zdaj nisi več podrepnik kot je bilo rečeno. bosko je pa rožle in je dal rep med nogice ker itak na pošteni način ne more nič :D. sej račun bo itak dobil nov ker ga usak ta 2 pri vas prodaja :p.
potem pa niste odvisni od te igre da imate na računih po toliko premiuma jejjej lep dan ti želim in usem kekcem iz bzjv

xd model ti pa ne pametuj.zaradi mene in psyhota si nehal igrat,ker smo te porazili in namesto,da bi priznal poraz,kot to delajo veliki igralci,ti to podkrepiš z kekci in podobno
naj ti povem še enkrat,da pokažite v igri kaj znate-ne pa samo pametovat tu

model v tolažbo naj ti bo,da nisi edini,ki si odnehal zaradi naju,prav tako tudi vem,da je z mojo blokado narasla morala v ff-toda vse je to zaman,ker glavno šele sledi-samo ugibate pa lahko-kdo bo naslednji,ki bo odnehal-mogoče si to ti natalija???

PRIPRAVITE SE,pa prosim,da končate pogovore o meni tu gori,ker to ne pelje nikamor-no saj drugo itak ne znate.je pa res natalija,da tebe pa bom izbrisal za vedno,saj si umazana in ne fer igralka.aha pa plemiče upam da imaš pripravljene za 440 vasi,še 5 dni praviš???

bomo videli-pa srečno

SAJ BOSTE POTREBOVALI OBILO SREČE

mikelus-želim ti veliko sreče pri noblanju mojih vasic-440 barbarskih vasic,ti pa sporočam,da se umiri malo tu na tem forumu-obisk mojih enot dobiš pa takoj za natalijo.prosim ne pametuj in me ne predstavljaj kot calimerota,ker to nisem.ostalo ti bom pvedal na bojišču.

p.s.-upam,da na koncu ne boste vsi taki junaki,kot je model xd,ki je nehal igrat takoj ko je izgubil 10 vasi-ja res si borec-izkazal si se pred kekci


pozdrav vsem
 
Last edited:

johnyyy

Member
Reaction score
0
xd model ti pa ne pametuj.zaradi mene in psyhota si nehal igrat,ker smo te porazili in namesto,da bi priznal poraz,kot to delajo veliki igralci,ti to podkrepiš z kekci in podobno
naj ti povem še enkrat,da pokažite v igri kaj znate-ne pa samo pametovat tu

model v tolažbo naj ti bo,da nisi edini,ki si odnehal zaradi naju,prav tako tudi vem,da je z mojo blokado narasla morala v ff-toda vse je to zaman,ker glavno šele sledi-samo ugibate pa lahko-kdo bo naslednji,ki bo odnehal-mogoče si to ti natalija???

PRIPRAVITE SE,pa prosim,da končate pogovore o meni tu gori,ker to ne pelje nikamor-no saj drugo itak ne znate.je pa res natalija,da tebe pa bom izbrisal za vedno,saj si umazana in ne fer igralka.aha pa plemiče upam da imaš pripravljene za 440 vasi,še 5 dni praviš???

bomo videli-pa srečno

SAJ BOSTE POTREBOVALI OBILO SREČE

mikelus-želim ti veliko sreče pri noblanju mojih vasic-440 barbarskih vasic,ti pa sporočam,da se umiri malo tu na tem forumu-obisk mojih enot dobiš pa takoj za natalijo.prosim ne pametuj in me ne predstavljaj kot calimerota,ker to nisem.ostalo ti bom pvedal na bojišču.

p.s.-upam,da na koncu ne boste vsi taki junaki,kot je model xd,ki je nehal igrat takoj ko je izgubil 10 vasi-ja res si borec-izkazal si se pred kekci


pozdrav vsem



hahahahahahahahahhaahahahha
ti sploh veš kdo je xdmodel?
aja verjetno neveš kakna škoda no jaz vem kdo je ter ti lahko pove da je še kako aktiven..
 

natalija

Member
Reaction score
0
Bosko nima pojma, ce nima v posesti 5 racunov. sicer pa on ve vse najboljse, nikoli ni nic kriv zavaja soigralce, boscek ubogi. Bosko koliko jih posedujes v tem trenutku? Razen Gandalfovega se katerega? Res si bedn in totaln podn. Edini umazanec v tej igri si ti. Tudi soigralci te bodo spoznali, tebe in kak egoist si. Vse bi bilo v redu, ce ne bi napadal s petih racunov. A vec gesel ti niso dali? Zena ti je pomagala?
 

DeletedUser

Guest
Bosko ne se prepirat z njimi. :)

Kreteni ostanejo kreteni. Prvo te bo potegnil na njegov nivo, potem pa te bo z iskusnjami premagal, saj to veste najboljse ''profiji.''

Kot sem vam ze povedal, nimate za burek, vsi se neki ven mecete, pa si poglejte malo ODA svoj, kar je kljucno pri vojni plemen.

Natalija in johan, vidva bi lahko odprla drustvo dvornih norckov, za druga res nista. :)

Drugace pa je bosko za 3 razrede definitivno boljsi igralec, od katerega koli igralca FF-ja...



Lp, Grega
 

bosko1

Member
Reaction score
0
Bosko nima pojma, ce nima v posesti 5 racunov. sicer pa on ve vse najboljse, nikoli ni nic kriv zavaja soigralce, boscek ubogi. Bosko koliko jih posedujes v tem trenutku? Razen Gandalfovega se katerega? Res si bedn in totaln podn. Edini umazanec v tej igri si ti. Tudi soigralci te bodo spoznali, tebe in kak egoist si. Vse bi bilo v redu, ce ne bi napadal s petih racunov. A vec gesel ti niso dali? Zena ti je pomagala?

poišči si pomoč.mislim,da jo potrebuješ
 

natalija

Member
Reaction score
0
A nalepim gor zs bosko, kaj pol, ce me malo banajo. Da te ocenijo prisotni? Tvoja sporocila. Potem bomo pa govorili o kretenizmu in o potrebi po pomoci. Te tri razrede Grega pa mislim, da imasta skupaj osnovne sole. :D Tudi o nivojih se ne moremo pogovarjati.
 

johnyyy

Member
Reaction score
0
Bosko ne se prepirat z njimi. :)

Kreteni ostanejo kreteni. Prvo te bo potegnil na njegov nivo, potem pa te bo z iskusnjami premagal, saj to veste najboljse ''profiji.''

Kot sem vam ze povedal, nimate za burek, vsi se neki ven mecete, pa si poglejte malo ODA svoj, kar je kljucno pri vojni plemen.

Natalija in johan, vidva bi lahko odprla drustvo dvornih norckov, za druga res nista. :)

Drugace pa je bosko za 3 razrede definitivno boljsi igralec, od katerega koli igralca FF-ja...



Lp, Grega

pa daj ne me basat si ti resen?
natalija je 20x boljša igralka od tebe oziroma kot boš ti kdajkoli če že pogledamo s4 si izdal lastno pleme ne ravno častna poteza ali pač?
boško 3x bojši od vseh igracev FFja?
henntanQ,mikeus,fishes,amazonka,herat,midva.... vsi ti so bojši ampak pač nimajo časa 24/7 ker imajo sužbe,življenje in DRUŽINO... + ne igrajo umazane igre kot vi...
 
Last edited:

T-Rider

Member
Reaction score
0
Res ste pravi komentatorji tukaj gor. Posebaj mikelus, kdaj boš spet vrgel par nukov in plemiča na mojo vas ? Z svojimi kolegi se zaletavate v zid, ampak to je pač vojna plemen.

Nesmiselno je tukaj razpravljat kdo je profi in kdo ni profi. Vsi imamo enake pogoje, edina razlika je pač v tem koliko kdo obvlada in koliko je kdo noter v tej igri, predvsem pa to koliko je aktiven. Vsi imamo RL, pa kaj ? Nekateri imajo pač več prostega časa in ga posvečajo temu, ostali pač kakšnim drugim zadevam.

Tudi o zmagovalcu je brezveze tukaj komentirat, saj od tega ne odneseš nič, razen morda povišaš lastno moralo, kar pa navsezadnje ne prinese veliko. Veliko vasic še je za ponoblat, res pa je da bo pri tem imel FF več dela kot BZJV.

Pa razprava o blokadah se mi zdi povsem nesmiselna tukaj, boškota sedaj krivite za multi accje pa vse podobne finte, potem pa poglejte koliko in kdo vse je bil blokiran na vaši strani, in zraven štejte še razloge za to.

Navsezadnje da potegnem črto, vsi smo le ljudje, ne se imet za kaj več :).
 

DeletedUser

Guest
Bosko nima pojma, ce nima v posesti 5 racunov. sicer pa on ve vse najboljse, nikoli ni nic kriv zavaja soigralce, boscek ubogi. Bosko koliko jih posedujes v tem trenutku? Razen Gandalfovega se katerega? Res si bedn in totaln podn. Edini umazanec v tej igri si ti. Tudi soigralci te bodo spoznali, tebe in kak egoist si. Vse bi bilo v redu, ce ne bi napadal s petih racunov. A vec gesel ti niso dali? Zena ti je pomagala?

Meni se je iz tam javil calimero.


Ne sanjat momak, dokler je premium tako dolgo niso barbarke, ce se ti to neves.
Torej ce mas premiuma se gor za leto dni, se bo racun tudi leto dni stal. :)

Server pa je itak nas, vi nas le gledate kako vas mi nukamo, na fronti so bunkerji, tako da zal nemorete prebit... :)


Lahko noc.
Grega

Da imaš gor pp-ja za celo leto pomeni le, da ste majčkeno obsedeni z igro, nekateri pri vas greste včasih malo čez mejo razuma.



xd model ti pa ne pametuj.zaradi mene in psyhota si nehal igrat,ker smo te porazili in namesto,da bi priznal poraz,kot to delajo veliki igralci,ti to podkrepiš z kekci in podobno
naj ti povem še enkrat,da pokažite v igri kaj znate-ne pa samo pametovat tu

model v tolažbo naj ti bo,da nisi edini,ki si odnehal zaradi naju,prav tako tudi vem,da je z mojo blokado narasla morala v ff-toda vse je to zaman,ker glavno šele sledi-samo ugibate pa lahko-kdo bo naslednji,ki bo odnehal-mogoče si to ti natalija???

PRIPRAVITE SE,pa prosim,da končate pogovore o meni tu gori,ker to ne pelje nikamor-no saj drugo itak ne znate.je pa res natalija,da tebe pa bom izbrisal za vedno,saj si umazana in ne fer igralka.aha pa plemiče upam da imaš pripravljene za 440 vasi,še 5 dni praviš???

bomo videli-pa srečno

SAJ BOSTE POTREBOVALI OBILO SREČE

mikelus-želim ti veliko sreče pri noblanju mojih vasic-440 barbarskih vasic,ti pa sporočam,da se umiri malo tu na tem forumu-obisk mojih enot dobiš pa takoj za natalijo.prosim ne pametuj in me ne predstavljaj kot calimerota,ker to nisem.ostalo ti bom pvedal na bojišču.

p.s.-upam,da na koncu ne boste vsi taki junaki,kot je model xd,ki je nehal igrat takoj ko je izgubil 10 vasi-ja res si borec-izkazal si se pred kekci


pozdrav vsem

Če bo najprej natalija na vrsti pomeni, da jaz še pol leta ne bom dobil napadov. Če pa bodo pa potujejo nekaj dni, dovolj da se pripravi bunkerje. Verjetno boš šel akcijo planirat le iz drugega acccja, pri vseh teh čuvanih oz. igranih accjih boš imel veliko izbire.


Verjetno res calimero nisi, si pri trainih hitrejši.
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Bedni ste edn bolj kot drug. Tale igrca je naredila kretene vse nas, če vam ni jasno. Kdo je boljši kdo pa ni...hehe kot bi bili v mali šoli(3 rezredi my ass).
Dajmo se enkrat noramlno pogovarjat na forumu. Ne pa natolcevat. Dejstvo je da FF pada. Tko kaže statistika. Vse ostalo je sranje, ki ga hote ali nehote prinašate v igro.
Calimero nima z s5 nič. Hehe tisti, ki je to izjavil ima očitno še hujše probleme kot nekateri drugi:). Brez zamere. Je pa lepo tole brat mogoče bolje kot gledat naš podn na TV. Natalija ti si najboljša prav? Ti res znaš. A ste nekateri zdaj zadovolnji ali vas je presentilo. Imejte svoj ego v igri. Pozabljate na bistvo:). TO OSTAJA V BZJV. Pa brez zamere:)
 

natalija

Member
Reaction score
0
Ti ze ves in sploh ne vem zakaj se razburjas? Se cutis prizadeto? Se najdes v tem? Ne vem, zakaj se sploh oglasas, a zato, da te kdo opazi? Mene ne sodi po sebi. Ti je jasno!
Bistvo BZJV je posiljanje komicnih zasebnih sporocil, polnih neumnosti, igranje na vecih racunih in blatenje drugih, ko se pa kdo oglasi, pa natolcujete o statistiki in tako dalje. No ne dajte se motit, kar tako dalje, res ste klasa. Bedni, da boli. Res bi bilo bolje modro molcati, a se sprasujem zakaj. Potem vas bo samo hvalisanje in statistika. calimero pa je vse kar BZJV predstavlja. :D Tako na kratko povedano v enem stavku.


A je dovolj poudarjeno zate vojakinja00?:D
 
Top