Ekipa proti ostalim - 4. izziv za spamerje!

Flako

Member
Reaction score
0
Čestitam.
Nagrada pa je, da v naslednjem izzivu bosta lahko zniževala za 2 naenkrat. Ostali pa samo za 1.
 

DeletedUser

Guest
Čestitam.
Nagrada pa je, da v naslednjem izzivu bosta lahko zniževala za 2 naenkrat. Ostali pa samo za 1.

Tole nagrado..... imej zase.... :) svaka čast nama dvema, ko sva 6 ur klikala te številke, flako se pa norčuje iz naju :( ..... Kekec
 

Flako

Member
Reaction score
0
kaj ni lepa nagrada? Jaz pa sem mislil, da bosta zelo vesela... ja, kaj pa jaz, dobim, ko vaju ze 1 uro prenašam na skypu,...
 

DeletedUser

Guest
kaj ni lepa nagrada? Jaz pa sem mislil, da bosta zelo vesela... ja, kaj pa jaz, dobim, ko vaju ze 1 uro prenašam na skypu,...

To je kr pritozba na ministrstvo za zdravje.... :) tak, da boljš da si premisliš... če ne ti boma posmetla forum, boš 5 let brisal poste :D :D
 

Flako

Member
Reaction score
0
Kaj nista zadovoljna? Te pa vama še nicke pinky obarvam, pa namesto teh konjev vama bom srčke nastavil.. .Ok, to je zadnja ponudba? Sprejmita ali pustita?
 

DeletedUser

Guest
Soto ni aktiven že 1 teden tak da dvomim, da bo kaj vidu...
Drgač pa čestitke mogoče pa je še kaj spammerja v krvi uporabnikih.^^
 

Flako

Member
Reaction score
0
Deny , 2 uri sem bil na pogovoru na skypu z njima, ko sta to pisala, res sta si zasluzila zmago... Sta prav voljo imela, ampak sedaj vidis, kaj je nagrada...
Čestitam.
Nagrada pa je, da v naslednjem izzivu bosta lahko zniževala za 2 naenkrat. Ostali pa samo za 1.
 

DeletedUser

Guest
Hahaha :D ti si res zmagovalec :D samo 2 uri.. Midva sva 6 ur klikala :D :D hehehe ..... Saj nagrado daj samo gregecu pa bo :p
 

DeletedUser

Guest
Eh jz sm padu u komo ker nism spau 3 dni...
Pač ni kei čestitke.
Flakec in greva kei spammat? :p
 
Top