Ekipa proti ostalim - 4. izziv za spamerje!

DeletedUser

Guest
Malo sma pa morala pospamati, tak dost ze ubijalc :D .... Morem do venca prit :)

LP MIKI
 

DeletedUser

Guest
Jah tuki na Spam oddelku se ti posti ne nabirajo pač pa ostanejo enaki.
 

DeletedUser

Guest
Malo sma pa morala pospamati, tak dost ze ubijalc :D .... Morem do venca prit :)

LP MIKI

^^ se boš mogel zunaj klepeta potrudit,ampak boš še dolgo rabil da prideš tako daleč. Razen če flakota podkupiš,da ti zviša poste.
 

Flako

Member
Reaction score
0
Lahko pa je to nagrada za zmago na tem tekmovanju, ne vem, v roku par dni se bom odločil, in potem naredil ,kar pač bom....
Lahko pa si za nagrado izbereta, da koga drugega obarvam pinky, in mu za naziv dam srčeke, npr. ubi...khm, kogarkoli pač izbereta?
 

DeletedUser

Guest
Lahko pa je to nagrada za zmago na tem tekmovanju, ne vem, v roku par dni se bom odločil, in potem naredil ,kar pač bom....
Lahko pa si za nagrado izbereta, da koga drugega obarvam pinky, in mu za naziv dam srčeke, npr. ubi...khm, kogarkoli pač izbereta?

maš srečo da nesmem napisat na forumu,kaj se ti bo zgodilo če vidim roza barvo pri mojem nicku. Upam da ti je grega prenesel sporočilo, kaj se bo zgodilo če vidim roza barvo pri mojem nicku.
 

DeletedUser

Guest
Lahko pa je to nagrada za zmago na tem tekmovanju, ne vem, v roku par dni se bom odločil, in potem naredil ,kar pač bom....
Lahko pa si za nagrado izbereta, da koga drugega obarvam pinky, in mu za naziv dam srčeke, npr. ubi...khm, kogarkoli pač izbereta?

Seveda..... javima v prihodnje :) ..... ubijalec ze ima nalive zivćnosti.... :) Sprosti se det.... saj pinky barva ni tok huda.... bolj me skrbi za srčke :D :D

LP MIKI
 

DeletedUser

Guest
Seveda..... javima v prihodnje :) ..... ubijalec ze ima nalive zivćnosti.... :) Sprosti se det.... saj pinky barva ni tok huda.... bolj me skrbi za srčke :D :D

LP MIKI

lol saj ko rečem eno,mislim oboje. Sicer pa ti ne poznaš flakota,on je zadost hudoben da to naredi.
 

DeletedUser

Guest
Ubijalec, z mikijem se nisma koristila nagrade. :D
Tak, da ce nebos pridn bos v pikni barvo obarvan :D
 

DeletedUser

Guest
Njega si zberta, pa naj sam sebe prefarba v pinki, pa magari 4 srčke še zraven :D
Bomo vidli kok se bo pol smejal :p

Saj pocakimo še danes... mislim, da si bova izbrala ubijalca... je taka prava priloznost za dobra dela :) pink obarvan par srčkov... pa eno malo slikico telebajska :):D

LP MIKI
 

Flako

Member
Reaction score
0
Jaz se imam namen v kratkem prebarvat in sem resno razmisljal o pinky barvi... Tak da, to je v bistvu zamisel, katero sem hotel na sebi izvest...
 
Top