Ekipa proti ostalim - 4. izziv za spamerje!

DeletedUser

Guest
Barvo boš tak zastonj dobil..... :) samo spremeni ga v pinky barvo na forumu :) hehe
 

DeletedUser

Guest
Saj pocakimo še danes... mislim, da si bova izbrala ubijalca... je taka prava priloznost za dobra dela :) pink obarvan par srčkov... pa eno malo slikico telebajska :):D

LP MIKI

ne se šalit,veš kaj te čaka. Pa dvomim, da si lahko flako dovoli kaj takega,brez privolenja tistega,kateremu bi to naredil. Admin gor ali dol,še vedno mora spoštovat pravice uporabnikov.
 

DeletedUser

Guest
ne se šalit,veš kaj te čaka. Pa dvomim, da si lahko flako dovoli kaj takega,brez privolenja tistega,kateremu bi to naredil. Admin gor ali dol,še vedno mora spoštovat pravice uporabnikov.

Pravice uporabnikov seveda... ampak to je le "Nagrada" ki ti jo dajema jaz pa gregec94... Jaz bi bil vesel in ne žalosten.. dobro slikica telebajska je pretiravanje... ampak srčki, morajo ostati -- "PINKY" barva pa itak :) veš kok lepo zgleda :D
 

DeletedUser

Guest
Pravice uporabnikov seveda... ampak to je le "Nagrada" ki ti jo dajema jaz pa gregec94... Jaz bi bil vesel in ne žalosten.. dobro slikica telebajska je pretiravanje... ampak srčki, morajo ostati -- "PINKY" barva pa itak :) veš kok lepo zgleda :D

nagrada nemore posegat v pravice drugih uporabnikov. Lahko samo vama,na vajino dovoljenje spremeni, na vajinem računu.
 

Flako

Member
Reaction score
0
[22:15:28] Flako / admin (one and only): oni izziv za spamerje, je koncan, pa zmagovalec je rekel ,da PP ne rabi, ampak bi si drugo nagrado izbral... In sicer: uporabnika ubijalec124 želi, da za 1. teden obarvamo v pinky - user name + namesto onih konjev, za naziv mu damo srčeke, + naziv naj ima telebajsek
[22:15:37] Flako / admin (one and only): lahko dam tako nagrado ali ne?

Ko dobim odgovor, javm....
 

DeletedUser

Guest
nagrada nemore posegat v pravice drugih uporabnikov. Lahko samo vama,na vajino dovoljenje spremeni, na vajinem računu.

Ne vem, nikjer ni pisalo, da nagrade ne smeš podariti pa dobro... bo pa meni napisal.... pod imenom :) Ubijalec je zakon :D v V PINKY barvi :) :napad:
 

DeletedUser

Guest
V glavnem tudi Admin nima vseh pravic--->Tista glavna je poseganje v privatnost uporabnika
Čeprav lahko to stori le v primeru, da mu določeni uporabnik dovoli, da spreminja njegov račun na razne načine.
Lp!
 

DeletedUser

Guest
[22:15:28] Flako / admin (one and only): oni izziv za spamerje, je koncan, pa zmagovalec je rekel ,da PP ne rabi, ampak bi si drugo nagrado izbral... In sicer: uporabnika ubijalec124 želi, da za 1. teden obarvamo v pinky - user name + namesto onih konjev, za naziv mu damo srčeke, + naziv naj ima telebajsek
[22:15:37] Flako / admin (one and only): lahko dam tako nagrado ali ne?

Ko dobim odgovor, javm....

jaz bom preživel to,ampak ti pa neboš, to ti zagotavljam.
 

DeletedUser

Guest
Js se javim za tele roza stvari, pa srčke, pa telebajske...pa če mi še biebera date... :D
 

Flako

Member
Reaction score
0
Dr. unstoppable, veš, ni bistvo v srčkih ,ampak v tem, da tistega, ki jih ima - moti. Tako da, s tem, če jih dam tebi, nisem nič naredil...
 

DeletedUser

Guest
Hihi sej mene tut ne bi motilo, glej mene se je že dovolj adminov/modov hotelo znebit mi malo nagajat pa ni šlo :D
 

DeletedUser

Guest
Dr. unstoppable, veš, ni bistvo v srčkih ,ampak v tem, da tistega, ki jih ima - moti. Tako da, s tem, če jih dam tebi, nisem nič naredil...

no zdaj vidite kakšnega admina hudobnega mamo. Tak da vsak,ki je dvomil,da sem včeraj glede njega pisal resnico, ko sem napisal, da lahko tekmuje z saj veste kom, je zdaj verjetno nehal dvomit.
 

DeletedUser

Guest
no zdaj vidite kakšnega admina hudobnega mamo. Tak da vsak,ki je dvomil,da sem včeraj glede njega pisal resnico, ko sem napisal, da lahko tekmuje z saj veste kom, je zdaj verjetno nehal dvomit.

Eh flako, je prav dobra dušica....Z njim lahko samo ubijalec tekmuje :) :D:D
 
Last edited by a moderator:

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
Nisem jaz ti ;)

Heh normalno_On je prjazn,pamtn., lep....

Če upoštevamo tole:
lep-pomeni kot lepa rt
prjazn-kot priliznenc
pamt-to pa misl da je


LAhko bi paše našteval in naštevl.

O našem flakotu samo najlepše....

Flako če že zapraš kšno tem osaj novo za spaamat odpri.... boš bl priloblen(še bolj=)
 
Last edited:
Top