EoW & SPQR proti tebi

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni!

Prišel je čas, da očistimo svet nepridipravov zato sva se Calimero in Jaz, Ghostface, odločla da se zaprejo vsa vrata v naša plemena za zunanje igralce in bomo vzeli vasi na lažji način, brez nadležnih pogovorov.

Tako je, pojedli vas bomo
Woman%20eating%20World.jpg


V to ste všteti vsi igralci tako da vam priporočamo da se vsi skupaj organizirate in nas poskušate ustaviti. Sem slišal da SHOP prodaja table kjer boste lahko načrtovali taktiko
honkon088kowyau013_inlinelarge.jpg

Aja, dobili smo poročila in slike od naših čet... Tako je bilo ko so odhajali nuki domov:
86838.jpg

1754696814.jpg



EoW in SPQR skupaj vam lahko povemo samo to:
36364109.jpg

Naše enote težko garajo, da lahko služijo vsem nam, voditeljem svojih imperijev. Če še niste boste v kratkem opazili to tudi vi.

Tisti ki niste z nami, ste proti nam, vseeno pa vam želimo veliko uspehov na naslednjih svetovih.

Ghostface in Calimero
Casper-Friendly-Ghost-3.jpg
calimero_nero-754650.jpg
 

DeletedUser

Guest
Se opravičujem če nisem razumel tega posta ampak komu pravzaprav napovedujete vojno? Vsem ostalim plemenom s katerimi niste v zavezništvu? V čem je point tega posta?? Reklama za SPQR in EoW?? Đabe vm je ne rabte se reklamirat hehe.. You be spamming!! :spam:
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Če ne gledaš samo slik in kaj prebereš boš razumel. Če si pa prebral in ne razumeš pa ti ne morem več pomagat.
 

DeletedUser

Guest
V glavnem je to začetek konca.

Pleme EyesOfWar je plemenu LOST WARRIORS napovedalo vojno! preimenuj 22.05.11 01:12
Pleme EyesOfWar je plemenu Neustrašni napovedalo vojno! preimenuj 22.05.11 01:11
Pleme EyesOfWar je plemenu TIGERS napovedalo vojno! preimenuj 22.05.11 01:09
Pleme EyesOfWar je plemenu Mark The Titan napovedalo vojno! preimenuj 22.05.11 01:08
Pleme EyesOfWar je plemenu Space Marines napovedalo vojno! preimenuj 22.05.11 01:07
Pleme EyesOfWar je plemenu Kings of the world. napovedalo vojno! preimenuj 22.05.11 01:05
Pleme EyesOfWar je plemenu Al-kida napovedalo vojno! preimenuj 22.05.11 01:04
Pleme EyesOfWar je plemenu Infinity Kingdom Of HoNoR napovedalo vojno! preimenuj 22.05.11 00:54


WOOHO, samo problem je da imajo vsa ta plemena manj točk od večine igralcev haha :D
 
Last edited by a moderator:

calimero

Banned
Reaction score
0
dragi moj salah to pomeni da bosta na koncu ostala le dva plemena in bo zadostovalo za zakljucitev serverja a ne
 

DeletedUser

Guest
dragi moj salah to pomeni da bosta na koncu ostala le dva plemena in bo zadostovalo za zakljucitev serverja a ne

če vam bo to uspelo bomo pa še videli ampak srčno upam da vam ne bo:)
 

calimero

Banned
Reaction score
0
ze od samega zacetka,berem le vase obupno jokanje,upam,da vam ne bo uspelo,pa do zdaj nam je se ti ne zdi in tudi vem,da nam bo tokrat tudi
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
2 plemeni bosta obstali ? kako to, usaj koker jaz vidim je še vedno 4-5 EOW akademij pa ene 8 SPQR akademij?

Tako da 2 plemeni nemoreta obstati, al ste se pač odločili da so vaše akademije svoje odslužile in jih boste ponoblal ?
 

DeletedUser

Guest
Aljaz, kot sam veš je vedno problem neaktivnost in do takrat ko bomo uresničili ta cilj predvidevam, da bo ostalo toliko igralcev, da bomo jih spravili v dve plemeni. Saj vsi vemo da lepše kot je vreme, večji je problem z aktivnostjo igralcev. V podrobnosti pa raje ne bi šel na PnPju ;)
 

calimero

Banned
Reaction score
0
aljaz saj ves,da potegnem ob pravem casu pravo potezo le opazuj se v nadalje naso dominacijo in uzivaj
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
aljaz saj ves,da potegnem ob pravem casu pravo potezo le opazuj se v nadalje naso dominacijo in uzivaj

sm ti že 3 mesece nazaj povedal kaj boš naredil , pač najbolše iz SPQR in najbolše iz EOW boš uzel v 2 plemenu, svoje akademija pa izdal in jim napovedal vojno... Nič novega pač :p
 

DeletedUser

Guest
Aljaz, kot sam veš je vedno problem neaktivnost in do takrat ko bomo uresničili ta cilj predvidevam, da bo ostalo toliko igralcev, da bomo jih spravili v dve plemeni. Saj vsi vemo da lepše kot je vreme, večji je problem z aktivnostjo igralcev. V podrobnosti pa raje ne bi šel na PnPju ;)

in svizec zavije čokolado...:rolleyes:

ps: pa valjda ne mislite svojega cilja uresničevati celo poletje, ali? Pravzaprav res - kaj meniš, koliko časa boste potrebovali, da osvojite svet?
 

DeletedUser

Guest
in svizec zavije čokolado...:rolleyes:

ps: pa valjda ne mislite svojega cilja uresničevati celo poletje, ali? Pravzaprav res - kaj meniš, koliko časa boste potrebovali, da osvojite svet?

Realno povedano se bo tam nekje oktobra začel endgame. Če bo prej bo super, če pozneje pa bomo pač še malo igrali :)

Hmmm čokolada ja, grem jo iskat zdaj ko si me spomnil :p
 

DeletedUser

Guest
Realno povedano se bo tam nekje oktobra začel endgame. Če bo prej bo super, če pozneje pa bomo pač še malo igrali :)

Hmmm čokolada ja, grem jo iskat zdaj ko si me spomnil :p

sej razumem, računate na to, da bo še kak naš račun neaktiven postal...dajte se zmenit organizirano in poknite kot se to spodobi, da čimprej končamo....bo šlo?
 

DeletedUser

Guest
ja vaši računi postajajo neaktivni od straha pred nami saj ko dobite napade pa brišete račune in se zgovarjate na razne načine :)

ps. bomo videli če vas je kaj v hlačah:)
 

DeletedUser

Guest
uf ja to pa bo vojna pa pol :) 2 najboljši plemeni proti plemenom, ki nimajo skupaj toliko točk kot akademija od SQOR al kaj so :O
prava vojna ja, še tribal hugz je bolj napet pomoje
 
Top