EoW & SPQR proti tebi

DeletedUser

Guest
TO so zdaj neke nove stvari na tribalwars.net

But how do we win a world?

One or two tribes can win a world by owning 100% of all player owned villages. Shortly after this happens a world will be permanently closed to all players, the winners will be announced and premium prizes will be awarded.

Please note that the rank 1 tribe will be declared as the overall winner, and only players in the rank 1 tribe will receive premium prizes.

prečitaj še za kero verzijo bo ;)
 

calimero

Banned
Reaction score
0
calimerota ne bo nihce zbrisal oba vodstva sta enotna nic bat server je od nas lp vsem,ki dvomijo v mene in ghosta in sanzesa pa pa pa
 

DeletedUser

Guest
calimerota ne bo nihce zbrisal oba vodstva sta enotna nic bat server je od nas lp vsem,ki dvomijo v mene in ghosta in sanzesa pa pa pa

verjami da se nihče ne boji da te bi kater zbrisal, še hvaležni bi bili tistemu. Prej ko slej te bo nekdo znoblal, seveda če neboš je prej popihal kakor vedno narediš.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
ubijalec jaz cenim svoj racun ne tisti ko mi je dan lahk pa vprasas fluxa ali smrka,zakaj sem zapustil tmp tam sem bil le zato da me naucita kako vodit pleme ce hoces ti napisem njuni stevilki in ti naj sama povesta moja misija je bila svet4 ze zadnjic ti povem ne zali me ker tudi jaz tebe nisem radpa bi te spoznal,da ob pijaci katero receva
 

DeletedUser

Guest
gumica jaz dobro vem zakaj si zapustil tmp, da vidimo ah prvo je bil tvoj izgovor da ti je računalnik crknil in to ravno takrat ko imel največ napadov(kakšno naklučje kajne? če bi verjeli) Takrat ko si rekel da boš nazaj te ni bilo, ne duha ne sluha ni bilo od tebe po dolgem času si se končno prijavil za minuto na acc pa še tisto si vrgel nazaj sit in ne mu in ne ču ni bilo od tebe, potem si si pa izmislil izgovor da rabiš oddih od vp, ampak glej ga zlomka po forumu in po si4 si še vedno skakal spet samo naklučje kajne? In če je za tebe žaljenje to da nekdo pove resnico o tebi potem pa naj bo. In flux te je učil samo kako igrat pa še to zgleda da nisi se nič naučil. http://si.twstats.com/si4/index.php?page=player&mode=conquers&id=75747&type=gain&pn=-1 kaj boš pa noblal ko bo zmanjkalo neaktivnih igralcev in barbarov?
 

calimero

Banned
Reaction score
0
prijavo sem se le da vidim ce se sem dobil novo nalogo od smrka ali fluxa,nikdar pa ne bom izdal eowA pisali bomo podpori,da zakljuci server in to je to
 

DeletedUser

Guest
prijavo sem se le da vidim ce se sem dobil novo nalogo od smrka ali fluxa,nikdar pa ne bom izdal eowA pisali bomo podpori,da zakljuci server in to je to

ahja tako kot nisi izdal 2X na si1 plemena v katerem si bil?, da ne pozabimo da si bil vodja enega od teh plemen. Torej neboš izdal EOW, lepo torej si se odločil da boš svoje lastne akademije izdal rajši? hm... me zanima kako bodo člani vaših akademij odreagirali na to. Me pa tudi zanima če bo vodstvo EOW enako naredilo in bo namesto drugega plemena šla napovedat vojno svojim akademijam tako kot ti. Lep vzgled vodenja daješ ni kaj. No pa da ponovim vprašanje, na katerega me zelo zanima odgovor. Kaj boš noblal ko bo zmanjkalo barbarov,neaktivnih igralcev in internalov?
 

calimero

Banned
Reaction score
0
zdaj ti jasno in glasno povem,da bom brisal akademije kar je za nas je za nas ostalo bo zbrisano,da pa ne bom peder pa jim danes ne bom izpadel peder pa javno pisem kdor ni z mano je proti meni in kdo je proti meni bo zbrisan,EOW pa bo svoje smeti popucal jaz zatem stojm verjetno te spet presenecam a ne dragi ubijalec z 27 clani delam prostor mojim najvenrnejsim iz mojih akademij priznaj da sem genij
 

DeletedUser

Guest
zdaj ti jasno in glasno povem,da bom brisal akademije kar je za nas je za nas ostalo bo zbrisano,da pa ne bom peder pa jim danes ne bom izpadel peder pa javno pisem kdor ni z mano je proti meni in kdo je proti meni bo zbrisan,EOW pa bo svoje smeti popucal jaz zatem stojm verjetno te spet presenecam a ne dragi ubijalec z 27 clani delam prostor mojim najvenrnejsim iz mojih akademij priznaj da sem genij

Ti nisi noben genij. Si pa ena izmed najslabših vrst človeka, izbral si zavezniško pleme ker se bojiš kaj bo če se proti tebi obrnejo in si zato rajši izdal enih 40 članov ki so ti slepo verjeli na besedo res odlična poteza. Res si me pa presenetil(seveda negativno) z tem da si javno označil svoje člane za smeti, člane ki so se borili za tebe, ki so ti lojalno sledili. Bravo res si pokazal zdaj kako "dober vodja si. Če bi jaz bil zdaj v tvojem plemenu bi ga zahteval da te razrešijo z tvojega položaja ali pa bi odšel.
 

DeletedUser

Guest
gumica jaz dobro vem zakaj si zapustil tmp, da vidimo ah prvo je bil tvoj izgovor da ti je računalnik crknil in to ravno takrat ko imel največ napadov(kakšno naklučje kajne? če bi verjeli) Takrat ko si rekel da boš nazaj te ni bilo, ne duha ne sluha ni bilo od tebe po dolgem času si se končno prijavil za minuto na acc pa še tisto si vrgel nazaj sit in ne mu in ne ču ni bilo od tebe, potem si si pa izmislil izgovor da rabiš oddih od vp, ampak glej ga zlomka po forumu in po si4 si še vedno skakal spet samo naklučje kajne? In če je za tebe žaljenje to da nekdo pove resnico o tebi potem pa naj bo. In flux te je učil samo kako igrat pa še to zgleda da nisi se nič naučil. http://si.twstats.com/si4/index.php?page=player&mode=conquers&id=75747&type=gain&pn=-1 kaj boš pa noblal ko bo zmanjkalo neaktivnih igralcev in barbarov?


Vodja največjega plemena oz. mreže plemen na s4 noobla barbare? In to barbare s 1.5k pik??? Res jaki si ti zgled za tvoje člane ;).


Ubijalec, pa te je res presenetil? Resno? Mene nič več kar lahko naredi gumica preseneti :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Ubijalec, pa te je res presenetil? Resno? Mene nič več kar lahko naredi gumica preseneti :rolleyes:

Saj maš prav da me nebi smelo presenetit nič več kaj gumica naredi, samo da bo tako nizko stopil in svoje lastne člane za smeti označil si pa nisem mislil.
 

DeletedUser

Guest
Še dobro da sva opravila še preden se je igra začela!

Nič druga kot calimero style :rolleyes:


infra
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Kot napadalec Kot branilec Skupno
Uvrstitev Ime Premagani
1 lisjak67 [SPQR] 28,40 Mio.
2 lokavcanka [SPQR] 18,04 Mio.
3 mali miki [EoW] 17,25 Mio.
4 gox063 [SPQR] 15,53 Mio.
5 xman [SPQR] 13,80 Mio.
6 Mago [SPQR] 13,39 Mio.
7 harli99 [SPQR] 12,40 Mio.
8 braco [EoW] 11,81 Mio.
9 calimero [SPQR] 10,72 Mio.
10 ghostface [EoW] 10,29 Mio.
11 L0K0 [SPQRb] 10,04 Mio.
12 sanzes [SPQR] 9,55 Mio.
13 JOHNYDEEP 9,16 Mio.
14 kojot83 [SPQR] 8,63 Mio.
15 žrebec [SPQR] 8,29 Mio.
16 Milko [InKoH] 7,93 Mio.
17 Maresi [SHOP] 7,86 Mio.
18 sm0ki [SPQR] 7,74 Mio.
19 romala [EoW] 7,16 Mio.
20 Grof Pragerhof [SPQR] 7,15 Mio.

lepa statiska
 

DeletedUser

Guest
Kot napadalec Kot branilec Skupno
Uvrstitev Ime Premagani
1 lisjak67 [SPQR] 28,40 Mio.
2 lokavcanka [SPQR] 18,04 Mio.
3 mali miki [EoW] 17,25 Mio.
4 gox063 [SPQR] 15,53 Mio.
5 xman [SPQR] 13,80 Mio.
6 Mago [SPQR] 13,39 Mio.
7 harli99 [SPQR] 12,40 Mio.
8 braco [EoW] 11,81 Mio.
9 calimero [SPQR] 10,72 Mio.
10 ghostface [EoW] 10,29 Mio.
11 L0K0 [SPQRb] 10,04 Mio.
12 sanzes [SPQR] 9,55 Mio.
13 JOHNYDEEP 9,16 Mio.
14 kojot83 [SPQR] 8,63 Mio.
15 žrebec [SPQR] 8,29 Mio.
16 Milko [InKoH] 7,93 Mio.
17 Maresi [SHOP] 7,86 Mio.
18 sm0ki [SPQR] 7,74 Mio.
19 romala [EoW] 7,16 Mio.
20 Grof Pragerhof [SPQR] 7,15 Mio.

lepa statiska

dragi calimero vsakdo lahko zabije par nukov v par stackov in si nabere ODA.:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
a lahk vidva nehata srat drug po drugem kr se mi vaju res ne da več poslušat-.-
 
Top