EoW & SPQR proti tebi

DeletedUser

Guest
ja vaši računi postajajo neaktivni od straha pred nami saj ko dobite napade pa brišete račune in se zgovarjate na razne načine :)

ps. bomo videli če vas je kaj v hlačah:)

Neimenovani - pravi borec si, naši računi pa so ali pri vas ali pri SPQR ali pa brisani. No, enih par je še "živih". O razlogih za brisanje pa žal ne smem pisati.....

Kdo si pa sploh ti v igri? Strah pred objavo? Da vidim če te je kaj v hlačah....
 

DeletedUser

Guest
dragi moj salah to pomeni da bosta na koncu ostala le dva plemena in bo zadostovalo za zakljucitev serverja a ne


Še kako vem kaj to pomeni, samo objava se mi zdi nesmiselna. To je bilo tako ali tako samoumevno.
 

DeletedUser

Guest
uf ja to pa bo vojna pa pol :) 2 najboljši plemeni proti plemenom, ki nimajo skupaj toliko točk kot akademija od SQOR al kaj so :O
prava vojna ja, še tribal hugz je bolj napet pomoje

tako približno :eek:

1 SPQR 41.114.406 41.114.406 29 1.417.738 4283 9.599
2 EoW 18.988.590 19.339.835 35 552.567 2099 9.214
3 EoW-1 14.493.772 14.493.772 30 483.126 1552 9.339
4 SPQRb 11.529.085 11.583.296 33 351.009 1398 8.286
5 SHOP 8.678.514 8.678.514 16 542.407 942 9.213
6 SPQRa 7.862.305 7.862.305 20 393.115 844 9.316
7 InKoH 6.133.057 6.259.955 36 173.888 820 7.634
8 EoW~2 4.635.551 4.635.551 24 193.148 541 8.568
9 SPQRc 3.140.723 3.140.723 27 116.323 392 8.012
10 SHOPx 838.069 838.069 27 31.040 162 5.173
11 InKoHX 755.913 769.415 37 20.795 170 4.526
 

DeletedUser

Guest
Neimenovani - pravi borec si, naši računi pa so ali pri vas ali pri SPQR ali pa brisani. No, enih par je še "živih". O razlogih za brisanje pa žal ne smem pisati.....

Kdo si pa sploh ti v igri? Strah pred objavo? Da vidim če te je kaj v hlačah....


še prehitro boš vedel kdo sem nisma daleč narazen
 

DeletedUser

Guest
še prehitro boš vedel kdo sem nisma daleč narazen

aha, se mi je zdelo, da ne bom izvedel :D


Kakorkoli,

in tebi in vsem ostalim bi rad zaželel še naprej lepo igro in čestitam tistemu, ki bo na koncu zmagal si4.

Verjetno novih postov ne bom mogel dajati, ker me čaka trajna blokada tu na forumu, predvsem zaradi moje kritike do snovalcev te igre. Upravičeno ali ne, to bodo pa presodili drugi, jaz sem svoj del prepričljivo zagovarjal.

Lepo poletje in uživajte še naprej.

Maresi
 

DeletedUser

Guest
uf ja to pa bo vojna pa pol :) 2 najboljši plemeni proti plemenom, ki nimajo skupaj toliko točk kot akademija od SQOR al kaj so :O
prava vojna ja, še tribal hugz je bolj napet pomoje


se strinjam:D


amm glede konca sveta z dvema plemenoma pa ne bo šlo žal;)
Jst sm slišal samo te dve možnosti:

En igralec pokriva celi svet ali ENO pleme pokriva vse kontinente več kot 80%;)

Veselo noblanje med SPQR in EoW vam želi:

win won:D
 

DeletedUser

Guest
dragi moj salah to pomeni da bosta na koncu ostala le dva plemena in bo zadostovalo za zakljucitev serverja a ne

gumica kot sem ti že rekel prosim pošljimi par zavojčkov tistega kar kadiš. 2 plemeni + 20 akademij ni enako 1no pleme z zelo veliko prevlado, niti 2plemeni, za zaključek sveta mora imeti eno pleme okoli 90% sveta v svoji lasti.

Realno povedano se bo tam nekje oktobra začel endgame. Če bo prej bo super, če pozneje pa bomo pač še malo igrali :)

lol a tebi je gumica slučajno kaj tistega kaj kadi poslal? Če boste vi imeli oktobra endgame sem jaz pecikl.

uf ja to pa bo vojna pa pol :) 2 najboljši plemeni proti plemenom, ki nimajo skupaj toliko točk kot akademija od SQOR al kaj so :O
prava vojna ja, še tribal hugz je bolj napet pomoje

Oh tribal hugs je v primerjavi z tem podoben realnemu cilju te igre ;)

Btw: Kateri bo prvi svojemu zavezniku zapičil v hrbet nož? Moj denar gre na gumico in njegovih 20 akademij.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
lol a tebi je gumica slučajno kaj tiste kaj kadi poslal?

Če še do zdaj nisi pogledal pravil si poglej kaj piše tukaj:

[SPOIL]§12 Medsebojni odnosi
Odnosi med udeleženci foruma naj bi bili po možnosti vljudni in spoštljivi. Zavedati se morate, da se tega foruma udeležujejo uporabniki različnih starosti in z različnim znanjem igranja. Zato bodite strpni do »neumnih« vprašanj, predvsem v temi »Vprašanja«.
Izzivanje in smešenje nasprotnikov je dovoljeno samo v temi Politika in propaganda, vendar samo z ozirom na igro in razmere v njej.

§12.1 Žaljenje osebnosti
Žaljenje osebnosti je strogo prepovedano, to velja tudi za zasebna sporočila.
[/SPOIL]

Ti kršiš to pravilo odkar vem za tebe in očitno ne pomaga noben 24urni ban. Mogoče pa boš sam dojel da se ne bomo vsi spuščali na tvoj nivo ker nimaš niti malo spošovanja do sogovornika. Niti enkrat te nisem užalil tako da pričakujem da tudi ti mene ne boš več v prihodnje. Da, že to da kadim je za mene žalitev.



Zdaj pa nazaj na temo, rekel sem da pričakujem nekje tam če bo šlo vse po načrtih. Samo čas bo pokazal kdo je pravilno predvideval.

LP
 

DeletedUser

Guest
Če še do zdaj nisi pogledal pravil si poglej kaj piše tukaj:

[SPOIL]§12 Medsebojni odnosi
Odnosi med udeleženci foruma naj bi bili po možnosti vljudni in spoštljivi. Zavedati se morate, da se tega foruma udeležujejo uporabniki različnih starosti in z različnim znanjem igranja. Zato bodite strpni do »neumnih« vprašanj, predvsem v temi »Vprašanja«.
Izzivanje in smešenje nasprotnikov je dovoljeno samo v temi Politika in propaganda, vendar samo z ozirom na igro in razmere v njej.

§12.1 Žaljenje osebnosti
Žaljenje osebnosti je strogo prepovedano, to velja tudi za zasebna sporočila.
[/SPOIL]

Ti kršiš to pravilo odkar vem za tebe in očitno ne pomaga noben 24urni ban. Mogoče pa boš sam dojel da se ne bomo vsi spuščali na tvoj nivo ker nimaš niti malo spošovanja do sogovornika. Niti enkrat te nisem užalil tako da pričakujem da tudi ti mene ne boš več v prihodnje. Da, že to da kadim je za mene žalitev.



Zdaj pa nazaj na temo, rekel sem da pričakujem nekje tam če bo šlo vse po načrtih. Samo čas bo pokazal kdo je pravilno predvideval.

LP



Še nisi doumel da more biti eno pleme?
kukr vidm bo najhitreje zaključen svet 3 saj EW že zelo pada itd.
S4 bo pa še 1 let zagotov;)
:D

lepo povedano čestitam ghostface
^A je to povedu jst nism slišu;)
:D
drgač pa je ubijalec napisu da kadita ker se tko obnašata...:)
ker pišeta neki kar ne razumeta ta dva:)
 

DeletedUser

Guest
super pnp....moram priznat...zelo je globok...iste besede kot takrat ko ste ustanovil Spqr...

imm gonna be eaten...scared :cry:

neka wannabe propaganda o koncu sveta...predvidevam da greste po sledeh SV. Bruno-tribal hugzz na s3 ? brez zamere sv. Bruno, sam men TH ni kej preveč ušeč :eek:

pa ste prepričani da bo šlo vse kot po maslu? mogoče se bo pa filko ponovno rodil iz pepela kot feniks...:rolleyes: :p
to zadnje je bil hec, s4 nisem pogledal že vsaj 2 tedna :)


lep pozdrav-SHOP JE TABUJŠI !!!! :3 moj slogan odkar obstaja nova grupa na skypu:)

aja pa prosim ne mi preveč replikirat, ker se bo to samo dolgo vleklo in raztegovalo kot gumica....
 

DeletedUser

Guest
še pred koncam se bosta pa plemeni skregali in izdale druga drugo ali pa se bojo akademije uprle
 

DeletedUser

Guest
Saj zato pa so akademije samo za začetniška plemena oz. z začetniškim vodstvom. Slej ko prej bodo tudi vodje akademij spoznali, da je lahko SAMO ENO pleme. Bo pa lepo gledat kako bo dobil calimero nož v hrbet ko pa on tako dobro pozna in prakticira ta izraz :D
 

DeletedUser

Guest
ma calimerota bojo zbrisal nato pa še večina vodstva ki ne misli z glavo...:)
 

DeletedUser

Guest
TO so zdaj neke nove stvari na tribalwars.net

But how do we win a world?

One or two tribes can win a world by owning 100% of all player owned villages. Shortly after this happens a world will be permanently closed to all players, the winners will be announced and premium prizes will be awarded.

Please note that the rank 1 tribe will be declared as the overall winner, and only players in the rank 1 tribe will receive premium prizes.
 

DeletedUser

Guest
TO so zdaj neke nove stvari na tribalwars.net

But how do we win a world?

One or two tribes can win a world by owning 100% of all player owned villages. Shortly after this happens a world will be permanently closed to all players, the winners will be announced and premium prizes will be awarded.

Please note that the rank 1 tribe will be declared as the overall winner, and only players in the rank 1 tribe will receive premium prizes.

Pa kot si ti dobu en ali dva plemena-.-'


Itak se bojo pa eni sprl in bo vsega konc pa bo šlo vse skp nekam pač:D



Pomoje bo še najhitreje konec s3 saj EWjevci quit-ajo:(
:mad:
 

DeletedUser

Guest
Pa kot si ti dobu en ali dva plemena-.-'


Itak se bojo pa eni sprl in bo vsega konc pa bo šlo vse skp nekam pač:D



Pomoje bo še najhitreje konec s3 saj EWjevci quit-ajo:(
:mad:

svet 2 se bo prej končal:rolleyes:
 
Top