Katero pleme se ti zdi boljše TMP ali KOH?

Katero pleme se ti zdi boljše TMP ali KOH?

  • TMP

    Votes: 37 54.4%
  • KOH

    Votes: 31 45.6%

  • Total voters
    68
Status
Not open for further replies.

natalija

Member
Reaction score
0
Zakaj pa, si egocentricen? Se zaradi tega skrivas za zenskim imenom? Tema je kdo je boljsi? Kje si ti?
 

gx15

Member
Reaction score
1
Zmagati mora TMP, sicer bojo spet rekli, da smo vse skupaj zrezirali, prigoljufali in tako naprej:rolleyes:

Ahm... saj upam da bo TMP zmagov ker vi zmeraj nekaj zrežirate in bi bilo končno nekaj pošteno :D :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Ahm... saj upam da bo TMP zmagov ker vi zmeraj nekaj zrežirate in bi bilo končno nekaj pošteno :D :rolleyes:

You just made my day :D

Stari, ničkolikokrat smo vam že rekli: PREGLEJTE NAM RAČUNE, preglejte IP prijave, karkoli, mi igramo pošteno in pošteno bomo zmagali. Pa konec. ;)

Lp, TBONE
 

gx15

Member
Reaction score
1
You just made my day :D

Stari, ničkolikokrat smo vam že rekli: PREGLEJTE NAM RAČUNE, preglejte IP prijave, karkoli, mi igramo pošteno in pošteno bomo zmagali. Pa konec. ;)

Lp, TBONE

And u have made my day ;) :D

Bil sem sarkastičen zaradi citiranega posta -.- :D
 

DeletedUser

Guest
You just made my day :D

Stari, ničkolikokrat smo vam že rekli: PREGLEJTE NAM RAČUNE, preglejte IP prijave, karkoli, mi igramo pošteno in pošteno bomo zmagali. Pa konec. ;)

Lp, TBONE

glej meni osebno je vseeno, če goljufate ali ne, če goljufate lažete sami sebi. Drugače pa ne verjamem da veš za vsakega izmed vas da igra pošteno, vsak lahko ve le zase če igra pošteno ali ne.

@Natalija
Ni treba tako lezt v r** ninji, lahko pa mu fan club ustanoviš, če ga že tako pobužuješ.:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
glej meni osebno je vseeno, če goljufate ali ne, če goljufate lažete sami sebi. Drugače pa ne verjamem da veš za vsakega izmed vas da igra pošteno, vsak lahko ve le zase če igra pošteno ali ne.

Je to glas porazenca, ki ve, kaksna usoda ga caka? Se Crtomirjeve besede o ponovnem restartu v izogib sramoti uresnicujejo?
:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Dol mi visi kaj si mislijo ostali igralci o KOH-u. Še posebej pa kaj si misli ubijalec :p
Kaj nimate nič kaj pametnejšega za objavljati, kot, da bo popularnost pomemben faktor ob izidu vojne :confused:
 

nofear

Member
Reaction score
0
Veseli me, da je nekdo podal tudi tako temo, čeprav je težko govoriti o plemenih na takšen način. Vsako mnenje je bolj ali manj na podlagi rekla kazala. Da bi lahko kdo glasoval bi moral biti v plemenu vsaj nekaj časa, da bi začutil tisti team spirit na eni in na drugi strani in se potem lažje odloćil na podlagi dejstev.
Ne mislim delati reklame dajte glasovat za TMP mi smo najboljši ...
Smo eno skulirana skupina prijateljev, ki nas družijo tudi zanimivi pogovori na skajpu občasna srečanja v realnem življenju in veliko smeha. Zaradi vsega tega je meni TMP več kot samo pleme.
Srečnega in zdravega 2011!
 
Status
Not open for further replies.
Top