Katero pleme se ti zdi boljše TMP ali KOH?

Katero pleme se ti zdi boljše TMP ali KOH?

  • TMP

    Votes: 37 54.4%
  • KOH

    Votes: 31 45.6%

  • Total voters
    68
Status
Not open for further replies.

hilary

Member
Reaction score
0
mjah....pa šit zakaj more bit sporočilo dolgo 10 črk?
[mod=Grobi]Spam.[/mod]
 

maribor83

New Member
Reaction score
0
Sama, osebno, fanaticno malikujem ninjo, ne jemat osebno fantje, je pac najboljsi- igralec, sogovornik, sarmer, .... Vsak ima svojo karmo, a dajte ze priznat, da mu ne sezete do kolen. Zatorej koh je najboljsi, ker koh je itak ninja. Pa ne zdaj obupat in pisat o skriptah in ne vem se cem, navedla sem samo preprosto resnico, da enostavno zna. Malo se zamislite fantje in moski nad seboj.

pa si se že kdaj vprašala zakaj je edini????? :D
 

DeletedUser

Guest
pa si se že kdaj vprašala zakaj je edini????? :D

Maribor83, ce se zelis vclaniti v nase drustvo malikovanja ninje, te obvescam, da je mesecna clanarina 10 evrov (mozno placilo po poloznici ali preko trajnika) :D:D:D
 

DeletedUser

Guest
najbolše pleme je KOH (vsaj po točkah)

point whores bi jim nekateri rekli :)
malo heca mladina...
drugace pa TMP zmaguje...
pa so za koh dovorili da imajo vsa plemena na svoji strani... a toliko niso da bi prisli glasovat za lastno pleme...
ob takih situacijah jaz "popizdim" in edina stvar ki jo se lahko recem vodjem je, da jaz neposlusnoti ne bi toleriral!
aja pa ne napadat mene... pac izrazam svoje mnenje, katerega sem dobil po branju na forumu... itak ne igram si1
lp
najlepsi gorazd(dokler me kohovci nena skup zlamajo :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek: )
 

DeletedUser

Guest
da nebote kakih starih duhov klicai pri malikovanju...kakih AII in P S :p

najbolše pleme je KOH (vsaj po točkah)

Nisem bil clan ne prvega ne drugega plemena, tako da ne bi vedel. Sicer pa vidim, da se na svet 1 zelo dobro spoznas, me prav zanima tvoj nick na svetu1. LP
 

DeletedUser

Guest
Sama, osebno, fanaticno malikujem ninjo, ne jemat osebno fantje, je pac najboljsi- igralec, sogovornik, sarmer, .... Vsak ima svojo karmo, a dajte ze priznat, da mu ne sezete do kolen. Zatorej koh je najboljsi, ker koh je itak ninja. Pa ne zdaj obupat in pisat o skriptah in ne vem se cem, navedla sem samo preprosto resnico, da enostavno zna. Malo se zamislite fantje in moski nad seboj.

....natalija, te bom dopolnila, vendar imaš prav....v vsakem plemenu se najde oseba, ki je dober sogovornik...še večji šarm tej osebi doda, da je vodja, ki obenem z vlogi učitelja temu še dodatno doprinese pozitivne točke svoji osebnosti,....v kolikor je ta oseba "učitelj" moškega spola, na nasprotni strani pa ženska kot v vlogi učenke so spletejo včasih še bolj trdne vezi,...kaj pa vem, kako se naj pravilno izrazim....NARAVA DELA SVOJE :).....zato bomo vedno našli v svojih plemenih ninje, atasmrke, paradoxe idr....

...vsekakor najbolj spoštujem lojalnost pri članih, zato menim, da anketa ni najbolj na mestu, ker če bi glasovali vsi člani lojalni svojemu plemenu, bi moralo pleme KOH avtomatsko zmagati (brez ali z zavezniškimi glasovi)....


Lp, Lily aka. bosko28
 

hilary

Member
Reaction score
0
Hej, če ima KOH 200 mil. točk in ima TMP 150 mil. točk to še ne pomeni da je KOH zmagal nobena igra ni samo v točkah gre tudi v vojski lahko ima nevem kdo iz KOH-a ali TMP-ja 4000 vojske in ima drug 6000 vojske (v eni vasi če nima vseh zgradb toliko nadgrajenih in ima kmetijo na 30) lahko zmaga tudi tisti ki ima več točk.
Pomoje me ne razumete :D
 

DeletedUser

Guest
Maribor83, ce se zelis vclaniti v nase drustvo malikovanja ninje, te obvescam, da je mesecna clanarina 10 evrov (mozno placilo po poloznici ali preko trajnika) :D:D:D

To je vrjetno zato, da lahko kasneje kupujete racune :D
 

DeletedUser

Guest
100X rajš mam DFLjevce in Karakovce v plemenu (ki imajo vsaj neko kvaliteto) ,kot pa AI in PS.

Gotovo poznas kvaliteto PSovcev in AIjevcev, da to lahko trdis, ali pa pleme poznas samo iz Crtomirjevega "pripovedovanja" tule na forumu.:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Gotovo poznas kvaliteto PSovcev in AIjevcev, da to lahko trdis, ali pa pleme poznas samo iz Crtomirjevega "pripovedovanja" tule na forumu.:D:D:D

oh bolj kot si misliš. 2, največ 3je igralci so sposobni od tam.
 

DeletedUser

Guest
To je vrjetno zato, da lahko kasneje kupujete racune :D

Tocno tako, samo 5 clanarin TMPjevcev in ostalih igralcev potrebujemo nakazane, da bomo lahko "odkupili" XmigXov racun nazaj (KOHovci imamo namrec clanarino zastonj) :D:D

oh bolj kot si misliš. 2, največ 3je igralci so sposobni od tam.

Jah saj kaj dosti vec jih pa iz PSa ni bilo povabljenih v KOH, ce se prav spomnim (nisem pa stel vsakega posebej).
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
če še nisi opazil imaš pred gumbom "citiraj" gumb "uredi"
 
Status
Not open for further replies.
Top