Katero pleme se ti zdi boljše TMP ali KOH?

Katero pleme se ti zdi boljše TMP ali KOH?

  • TMP

    Votes: 37 54.4%
  • KOH

    Votes: 31 45.6%

  • Total voters
    68
Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Tocno tako, samo 5 clanarin TMPjevcev in ostalih igralcev potrebujemo nakazane, da bomo lahko "odkupili" XmigXov racun nazaj (KOHovci imamo namrec clanarino zastonj) :D:D



Jah saj kaj dosti vec jih pa iz PSa ni bilo povabljenih v KOH, ce se prav spomnim (nisem pa stel vsakega posebej).

Popravek: račun ni bil kupljen čeprav bi ga verjetno lahko prodal katerikoli strani. Prej je bil račun bližje pojmu: menjan (točke na net za enake točke na slo) in ne niti piva nisem dobil v zahvalo. Če bi gledal na to pri katerm bi več iztržil bi ga dal v KOH(razlog zakaj nisem pa ne mislim ponovno pojasnevat...sem verjetno poleg ničle, izdajalca, šleparja itd tudi slab trgovec očitno....sploh če gledamo iz notranjosti plemena na ven in ne obratno :). Žal tako na tem strežniku da dokler si nekje si dober igralec, veliko narediš za pleme in še kaj, ko pa spoznaš resnico in zamenjaš stran si pa ravno obratno pa čeprav nisi čez noč zamenjal znanja igranja igre :))
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest

Pa se ti zavadeš da obstajajo mape ki se posodabljajo vsak dan direkt tukej na forumu?

Drgač smo pa pomoje dosegl že rekord o offtopic postih tko da bi loh kdo že klicu za v G. knjigo rekordov...
 

ragnarok

Member
Reaction score
0
Joj NF tak si lepo napiso da sem solzico potočil :p Nekak sem upal da se v tej temi nebi kregali, ampak določeni ljudje so poskrbeli, da je tudi ta tema postala takšna kot vse ostale tukaj.

Da se vrnem na temo. Jaz sem seveda za svoje pleme (KOH). Ampak mislim da tu ni fora v tem kero pleme ima več oboževalcev, vprašanje je kero pleme ima več sovražnikov. Predvidevam da igralci, ki so zaradi mene nehali igrat, me nimajo preveč radi. Posledično nimajo preveč radi mojega plemena (KOH),in iz tega lahko skepamo da bodo dali glas našemu tekmecu (TMP). Torej, če vidim da ima TMP več glasov se lahko samo lepo na veliko nasmejim. Upam da bomo gladko izgubili.
 

DeletedUser

Guest
ragnarok filozofija...

190 igralcev oz računov proti 56 igralcev oz. računov.

Očitno imate med temi 190 članov veliko igralcev, ki so na strani TMP. :D:D In potem se lahko TMP lepo nasmeji. :)
 

DeletedUser

Guest
Potem praviš, da .Q. ni z vami? Namreč naštel si vse naše zaveznike, kje so pa vaši? :) Če bi bil samo TMP verjemi, da bi bili ponoblani hitreje, zdaj je treba pa še .Q. počasi iztrebit. :)

V glavnem, stvar je taka:

A stran (KOH, ...): 187 igralcev/računov, B stran (TMP, ...): 74

In ja, nas je več za 2,5krat vendar lahko odkrito povem, da nekatera zavezniška plemena SPIJO!
Zato, če to bere kateri od zaveznikov, zbudite se ;)
 

DeletedUser

Guest
Potem praviš, da .Q. ni z vami? Namreč naštel si vse naše zaveznike, kje so pa vaši? :) Če bi bil samo TMP verjemi, da bi bili ponoblani hitreje, zdaj je treba pa še .Q. počasi iztrebit. :)


Če vam že .Q. dela pregnjavice potem ste pa res low. No saj lepo da priznate da maste več težav z njimi kot ste pričakovali:rolleyes:

In ja, nas je več za 2,5krat vendar lahko odkrito povem, da nekatera zavezniška plemena SPIJO!
Zato, če to bere kateri od zaveznikov, zbudite se ;)

Mislim da maš ti še najmanj pravico pravit kdo spi in kdo ne, ko si v celem času kaj si v KOH zavzel 6sovražnikovih vasi: Vsemogočni TBONE Tak da nevem zakaj bi gdo tebe poslušal.
 

nofear

Member
Reaction score
0
Če vam že .Q. dela pregnjavice potem ste pa res low. No saj lepo da priznate da maste več težav z njimi kot ste pričakovali:rolleyes:



Mislim da maš ti še najmanj pravico pravit kdo spi in kdo ne, ko si v celem času kaj si v KOH zavzel 6sovražnikovih vasi: Vsemogočni TBONE Tak da nevem zakaj bi gdo tebe poslušal.

TBONE kdo je to??
 

DeletedUser

Guest
ko si v celem času kaj si v KOH zavzel 6sovražnikovih vasi:


no no ubijalec... vojsko je obnavljal... da bo lazje tmp napadel...

(ko stisnes odgovori... imas tak ko je spoiler ,itd... tudi povezavo za youtube... kaj to ne novo??? jupi.. legenda... )
 

DeletedUser

Guest
Če bi bil samo TMP verjemi, da bi bili ponoblani hitreje
zdaj je treba pa še .Q. počasi iztrebit. :)

Nekako mi ni gre skupaj. TMP bi hitro, .Q. pa počasi. Se pravi da če ne bi bilo plemena .Q., TMPja nebi bilo nikjer več. :eek:.

A stran (KOH, ...): 187 igralcev/računov, B stran (TMP, ...): 74
Se opravičujem, res sem na dobri manjši strani (na stran B) pozabil šteti še .Q.

Ker v celem času ko obstaja račun nevem če je zavzel 20 sovražnikov vasi:eek:
Odkar je v KOHu je zavzel 14 sovražnikovih vasi. 8 PS, 4 TMP in 2 .Q.. Ter še malo morje internalov, ter jezero barbarov. :D:D (mogoče še preštejem barbare (127 vasi) in internale (188 vasi)) :p
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Po mojem se KOH-ovci bolj držijo nazaj in ne tako neposredno vstopajo v vojno, TMP-jevci pa grejo na vse ali nič.

Vendar če se bo KOH redil še naprej bo imel veliko prednost, zato zavzemanje barbarov ne moreste šteti kot napačno potezo. Napačna poteza bi bila, če bi potem bil lahek plen, ampak kot vidim ga ni še noben ponoblal, tako da...

Zavzemanje barbarov si lahko privoščič če se lahko braniš in če se lahko v čem je tukaj problem?
 

DeletedUser

Guest
Po mojem se KOH-ovci bolj držijo nazaj in ne tako neposredno vstopajo v vojno, TMP-jevci pa grejo na vse ali nič.

Hahaha to je pa šala leta.

Vendar če se bo KOH redil še naprej bo imel veliko prednost, zato zavzemanje barbarov ne moreste šteti kot napačno potezo. Napačna poteza bi bila, če bi potem bil lahek plen, ampak kot vidim ga ni še noben ponoblal, tako da...
Oh saj bomo prišli do TBONE a.k.a TBarbar, in zavzemanje barbarov je napačna poteza bila in vedno bo, še posebaj v času vojne.

Zavzemanje barbarov si lahko privoščič če se lahko braniš in če se lahko v čem je tukaj problem?

:rolleyes: škoda besed za to.
 

DeletedUser

Guest
Če vam že .Q. dela pregnjavice potem ste pa res low. No saj lepo da priznate da maste več težav z njimi kot ste pričakovali:rolleyes:



Mislim da maš ti še najmanj pravico pravit kdo spi in kdo ne, ko si v celem času kaj si v KOH zavzel 6sovražnikovih vasi: Vsemogočni TBONE Tak da nevem zakaj bi gdo tebe poslušal.


No veš kako je, če je Koh low ker nobla .q. počasi kaj pa moramo reči, ko je tmp napovedal vojno enemu igralcu mungu... Hm zlomka še vedno ima veliko pik. Pa ne mi o raznih supportih ko ste mu porušili vasi ste mu jih mogli ponoblat. Aja tmp sam sebi snipa plemiče z LC :D haha.


TBONE kdo je to??


Kaka nova fora bi bila lepa, ta je zastarala že tukaj:

http://forum.vojnaplemen.si/showpost.php?p=12789&postcount=19
 

DeletedUser

Guest
Daj daj Matjazhino ne delaj bedaka sam iz sebe tu,si cel en igralec. Škoda besed za take neumnosti, kot jih vi trosite.
 

DeletedUser

Guest
Daj daj Matjazhino ne delaj bedaka sam iz sebe tu,si cel en igralec. Škoda besed za take neumnosti, kot jih vi trosite.

A vi jih ne? Seveda tmp jih ne. Tmp je ideal vseh idealov. Vi ne trosite bedarije vsi ostali jih...

Kaj je bila bedarija snipanje lastnih plemičev z LC?
 

DeletedUser

Guest
A vi jih ne? Seveda tmp jih ne. Tmp je ideal vseh idealov. Vi ne trosite bedarije vsi ostali jih...

Kaj je bila bedarija snipanje lastnih plemičev z LC?

Ja to je namerno, da nam mal fore pustijo da nebi nehali. Nič druzga. Ker drugače bi nas prelahko pa prehitro, pa si morejo sami mal igro 'pozanimivit' ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top