Klepet o svetu 8

DonSiete7

Member
Reaction score
0
Bomo videli.. Tudi sam nekako prepisujem zmago SHOPU :/ .. Mislim da so kar močni glede na število članov (21)
 

DeletedUser

Guest
Govorite že o zmagi? Vsa čast res...

No dam vam prav da ne vemo kdaj bodo skrivnosti, ampak bomo videli...
 

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
S-A res da zdaj ko nisem več v njem ne vem akkšen je namen a ko sem bil v njem je bil namen en sam (Sem bil vodja).....


ZMaga... hah že???
 

DeletedUser

Guest
Ja ti se bi pa menu kako bos ustanovil novo pleme? Gledat je treba naprej ne nazaj.!
 

miha.11

Member
Reaction score
0
Js tudi mislim ,da bo zmagal SHOP ali pa -B- obadva imata bolj malo članov in sta kr visoko na lestvici!
 

DeletedUser

Guest
LOL ... :D ... sami jasnovidci ... kaj ima kateri številke od naslednjega loto žreba? :D
 

DeletedUser

Guest
kiki01 prevzema vodstvo ;) Čeprou mi to ni všeč [ še sam nevem zakaj] ;)
bomo videli nadaljevanju.. zdj pa noblanje v katerem padajo plemena .... Yeeeeaaaaaaaaaaaaa-!

kiki je egoistični pointwhore in ne pomeni nobene resne nevarnosti!
 

klavec 7

Member
Reaction score
0
Ne...


The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 10 characters.
 

DeletedUser

Guest
To je tako kot svet 7 na začetku je zmagival KOH nato pa je AIE začel;)

AIE je začel zmagovat samo zarad igralcev ki jim slepo verjamejo,njihove mass recruit taktike ter zato ker sta plemeni ERROR in ~NM~ skupaj z AIE že dodobra načeli KOH do takrat ko je vodstvo AIE pokazalo svoj pravi obraz dokončno in se je zavezništvo prekinilo. Če nebi druga plemena KOH že od začetka napadala in tako ovirala njihovo rast AIE nebi danes bili tam kjer so.
 
Top