Klepet o svetu 8

DeletedUser

Guest
zdej je pa takole..sem igralc verjetno z najdaljšim banom v zgodovini slo serverjev, skoraj 2 leti sem bil banan na tem forumu..pa verjetno bom spet naslednjih 100 let ..boli me k*rac..gre se pa zdej res za očitno je*anje nekaterih igralcev v glavo..Motorka delaj kar hočeš ..ampak MUNGO ne bo več bedak da plačuje premium in igra ..tako kuhinjo in mučkanje kot je na s8 nisem doživu v živlenju.(pač tu nisi nič kriv..je šmorn od igralcev).blokiraš pa mi igralce ki niti niso neki pomebni ampak tako se pa res ne moremo več iti..če ima isto internetno povezavo in igrata oče in sin in ga blokiraš pol pa naj gre vse u kurac..vsi vemo in tud sam vem za neki igralcev ki igrajo iz iste internetne povezave oče..mama..sin..hčerka ..zlata ribica in verjetno še omara..pa tu ne ukrepaš nič..odlično..f*ck off..
tako da plačuj premium sam sebi še naprej..jaz svojih 5000 premium pik bom razdelil med soigralce in bom reku MOTORKA j*bi se..pa podpiraj še naprej svoje favorite..itak sem igral svet 1 pa je blo že tam nepoštenosti da boli glava..pa ukrepanje samo za ene ..drugi so lahko igral kot jim je pasal..tak pač si ..dvoličen ..oziroma ene forsiraš..pa ne rabiš nič spet pisat kak smo mi razburjen..očitno je da vplivate korenito na igro..še enkrat igralca, ki si mi ga blokiral niti ne vpliva dost na igro, amapak dvojna merila pa res ne morejo šibat..to mi pa dvigne živc do konca ..tak da itak nobenga ne briga..ampak MUNGO se pa res ne da je*at..itak si vsemogočen kao..pa pol sam igraj in boš večni zmagovalec..tak kot na prejšnih kvalifikacijah za mednarodno tekmovanje (čakat do zadnje sekunde in anulirat nepomebne igralce, zdej se pa spet zbira ekipa neki po svoje, sam zadnja očitna samovolja)..če misliš da lahko delaš kar hočeš in da si nezamenljiv pol kar izvoli...
v glavnem naj pa gre res igra v otroške roke..sam dvomim da bo ego popustu in pustil igro v smer otroške igre kot je predvidena..ampak tu je preveč starih oslov in predvsem egov ki bi to dopustili..tako, da še naprej želim dragi MOTORKA..še naprej imej dvojna merila in kmalu bo igarlo tu sam nekaj tvojih favoritov..če se mogoče sam ne skrivaš pod kakim imenom..(kar niti ne bi bilo čudno na nekatera neodgovorjena vprašanja)

pa me boli ku*ac...dost imam te tvoje štale..nimam se za nekega igralca ..ampak tud jaz grem rajši igrat drugam..saj vem za kaj plačujem premium..lahk ti je vzor BIH serevr..tam je saj glavni šef faca in pošten..sam tolk..

adijo
 

DeletedUser

Guest
Heh.. tak hudo verjetno spet ni samo neki napak bi se pa našlo :)
no nevem kako je blo s tabo ampak dobro :D
 

DonSiete7

Member
Reaction score
0
Mungo glede BIH serverja se motis... tam so se hujsi..tam so moderatorji igralci ki so v plemenih ta pa so 10 na svetu in ko reces keks nekoga banajo in blokirajo ;)
 

DeletedUser

Guest
Sej ni prepovedano da moderatorji igrajo na svetovih, edino pravila je da ne smejo moderirat svet katerega igrajo.....Drugac je pa delo CMja da nadzoruje delo moderatorjev in glede na to da jih je on sprejel v ekipo tudi posledicno odgovarja za njih.....
 

bnemes

New Member
Reaction score
0
........samo pa ne rect da lahko negdo brez zunanje pomoci ali z legalnimi skriptami ali pa celo brez botov (nekaznovan) v enem dnevu upleni 7k vasi ali pa se vec. ne v tej fazi igre!
 

DeletedUser

Guest
Mungo glede BIH serverja se motis... tam so se hujsi..tam so moderatorji igralci ki so v plemenih ta pa so 10 na svetu in ko reces keks nekoga banajo in blokirajo ;)


nič se ne motim..če veš kdo je beowulf ..pol ti je vse jasno..pa boš vidu kak boš tam mučkal..so do vseh enaki

pa ni v tem poanta..poanta je v naših serverjih..oziroma vodilnih..da ne naštevam očitnih napak..milo rečeno..da ti ne naštevam od kar igram na slo serverjih..igram pa od začetka slo1..pa mal sem bil na s7..pa zdej na s8..skupaj več kot 2 leti..ti lahk naštejem za tihi ocean očitnih goljufij, ki jih nočjo videt iz strani enih igralcev..pa da ne bo zdej kdo mislu da zdej pizdim zase..jaz nisem blokiran..me pa razpizdi blokada mojga igralca ..ki je kar neki..kot sem reku ..boli me uvo..naj pa motorka igra naprej z parimi igralci..sam ne se pol čudit če ni nobenga resnega igralca več.

Sej ni prepovedano da moderatorji igrajo na svetovih, edino pravila je da ne smejo moderirat svet katerega igrajo.....Drugac je pa delo CMja da nadzoruje delo moderatorjev in glede na to da jih je on sprejel v ekipo tudi posledicno odgovarja za njih.....


sej največji problem je pa v CM..BOG IN BATINA..AMPAK NA ŽALOST SAM ZA NEKATERE

mal si poglej druge države pa boš vidu kaj JE PRAVI CM...



pa še neki, da ne bo kdo mislu , da sem en mulo..imam svojih 45 let ..tako, da jebat se pa res ne dam..
 
Last edited by a moderator:

janci89

Member
Reaction score
0
........samo pa ne rect da lahko negdo brez zunanje pomoci ali z legalnimi skriptami ali pa celo brez botov (nekaznovan) v enem dnevu upleni 7k vasi ali pa se vec. ne v tej fazi igre!

to je še meni zelo sumljivo, z dovoljenimi skriptami bi mogoče še šlo skoz....sam pol mroaš bit cel dan na kompu pa sam farmat...kar bi že blo pol odvisnost
 

DeletedUser

Guest
to je še meni zelo sumljivo, z dovoljenimi skriptami bi mogoče še šlo skoz....sam pol mroaš bit cel dan na kompu pa sam farmat...kar bi že blo pol odvisnost


lej še tole napišem..kaj misliš da je sam en račun dual al pa trial..al pa ne vem kaj še..misliš da mal bolj ruknjeni igralci nimamo pokrit račun 24 ur na dan..pa da ne farmamo..vse razumem..od navideznih računov za farmat ..itd..itd..ampak da farmaš 24 ur na dan in je razlike že na začetku do 200 000 -300 000 surovin..dej no ..sej nismo vsi bedaki..pa vasi ki jih ni v statistiki..itd itd..nima veze ..men je dost..poln k*urac imam teh dvoličij..
 

lordraul

New Member
Reaction score
0
ja možno je farmanje ampak morš met kr neki NUKOV pa žgat sosednjo barbarko z 10 lahkimi pa morš met tak ko je MUNGO napisu 24ur na dan pokrit račun eni morjo celo bit na nočni izmeni ;)
 

mafijko

New Member
Reaction score
0
sam je pa zanimivo da je že ob 3 zjutraj oplenjenih 1000 vasi:confused:
 
Last edited:

janci89

Member
Reaction score
0
sam je pa zanimivo da je že ob 3 zjutraj oplenjenih 1000 vasi:confused:

midva z dualom mava raun pokrit 18h nikjer mogoče kaj več pa nama uspe skozi celi dan nafarmat 1000 vasi, pa farmava non-stop, pa morava poslat skor vsako minuto ven čete!

Pa dober, zdaj če bi mela nevem 3 nuke bi bla situacija ista, ker bi zmanjkalo časa enostavno za ven pošiljat tolk napadov... pa če mal razmislite
mate narazpolago 24h in v teh urah morate ven posalt 8000 napadov, mal si zračunajte kolk je to v eni minuti. To nevrjamem da gre brez nedovoljenih skript.

Če pa ima kdo kako drugo razlago, pa mi jo naj pove, in mi naj razloži
 

ninja

Member
Reaction score
0
Citiraj:
Originalen komentar od bnemes Poglej komentar
........samo pa ne rect da lahko negdo brez zunanje pomoci ali z legalnimi skriptami ali pa celo brez botov (nekaznovan) v enem dnevu upleni 7k vasi ali pa se vec. ne v tej fazi igre!

to je še meni zelo sumljivo, z dovoljenimi skriptami bi mogoče še šlo skoz....sam pol mroaš bit cel dan na kompu pa sam farmat...kar bi že blo pol odvisnost

vidim, da nekateri ne razumete igre, ki se ji reče vojna plemen

v pojasnilo: igral sem na w60 do pred kratkim, imel 15 vasic in vse popucano v okolici, farmal z LEGALNIMI skriptami, kot vedno...prvi na svetu je imel oplenjenih 15+k vasic, jaz pa 500 vasic. Sam sem naropal 1,5 mio, on pa 12+ mio!!! Sam sem uporabljal skripto farm report, on pa drugačen sistem, ki je LEGALEN, so potrdili moderatorji.

Zakaj to navajam? Ker nekateri hočejo še vedno predore kopat s krampom in lopato, nekateri pač s stroji, celo sodobnimi, ki so klimatizirani in visoko zmogljivi.

Peskovnik imenovan s1 se je zaključil, ne bom pogreval. Je bilo veliko krivic, sam sem jim bil priča. Tukaj podpiram MUNGA, jasno in glasno. On ni nikoli (vsaj jaz ne vem) nič "mutil", zato mu verjamem, da ga je razjezilo. Na s7 smo igrali skupaj, da smo na koncu zgubili bitko, sem bil kriv tudi sam zlo veliko. Delno je tudi vzrok v tem, da sem pričakoval, da bodo znani igralci igrali po PRAVILIH tribalwarsa, ne pa simčkali in se držali mamice za krilo. V bistvu jih je večina še vedno ostala v peskovniku imenovan s1. Namesto čiščenja so se šli fejsbuk. Pa smo tam, kajne? Sam sem kmalu ugotovil, da KOH na s7 ni isti kot na s1, zato sem nehal kurit premium....Na .net ni nobenih problemov, pa igram od w7 naprej (2007 sem začel).

Jasno je, da lahko vsak pošlje 10.000 napadov na dan, če ima ustrezno VELJAVNO medotodologijo in znanje. Je pa res, da s krampom tunela ne moreš skopat v istem času kot s strojem, ker stroj in kramp lahko upravlja LE EDEN delavec, enako je v vojni plemen, samo eden lahko klika naenkrat, pa če je račun dual, triple, XXX, ali pa single player. Na .net nisem imel nikoli duala, na s1-s7 tudi ne. Pa ni bilo panike, je pa res, da predorov nisem kopal s krampom, temveč z ustreznimi stroji, ki so imeli vsi Ateste. :D

Toliko v razmišljanje, ker če en račun vodi po število oplenjenih vasic, ne pomeni nič, če ima zraven še največ naropano po količini virov, se že bolje sliši. Če pa ima še veliko (ali pa največ vasic) in največ pobitih sovražnikov (ali prijateljev), potem pa to pomeni že nekaj več, sploh pa če so njegove vasice najbolj razvite v celotnem peskovniku. Ni vse v statistiki, kot ni vse, kar ne razumemo nelegalno ali pa pridobljeno z goljufijo. Poznam veliko igralcev (ki se jim moram zahvalit, da sem se lahko od njih učil), ki bodo vedno pred ostalimi, ne glede na kateri server se prijavijo. In zakaj? Ker imajo drugačen pogled na svet, bolje razumejo pravila in imajo jasen cilj, so fokusirani na tisto, kar delajo.

Sem bil malo daljši, je pa bil tudi premor med posti po času kar dolg...

ps: grepolis klikam in sem počistil cel otok, pa smo šele začeli, toliko o ciljih in fokusu. D:
 

DeletedUser

Guest
a kdo ve kdaj se bo začeu kak nou svet ko na nobenmu nimam take sreče
 

lordraul

New Member
Reaction score
0
joj no če nimaš na nobenem sreče pol še ni pogoj da se nov svet odpre mogoče začni znova in se hitro razvijaj pa boš mogoče celo prišu blizu dobrim ampak ne kmalu
 

DeletedUser

Guest
To je tema o svetu 8 in ne o svetu 9. Vsekakor boste pravočasno obveščeni, kdaj se bo nov svet odprl. Vrnite se na "on topic" v nasprotnem primeru bo vaš post izbrisan in obravnavan kot "spam".
 

DeletedUser

Guest
woow.. težko 1000 vasi v treh urah če imaš 20 vasi pa napad nukov pa v vsakem 3000lc... pa si preštej če po 5 na barbar pošiljaš to ni problem :)
v tem priemru bi lahko reki da je to kiki01 :)
 
Top