Nesmiselnost pacifizma

natalija

Member
Reaction score
0
Vidim, da zdej pa veš, kdo je boljši in kdo bo "le" zmagal na si5.
Pa le nisem zastonj pisal ;)
Razumem, da te moti ko bereš svoje stare zablode. Zdaj, ko si razumel kdo je št1. na i 5, pa boš čez čas lahko ponosen sam na sebe.

Ne samo da te spoštujem, celo ponosen sem na naju, da nama je skupaj uspelo, da razumeš realnost. Je sicer malo dolgo trajalo amak rezultat in napredek sta izjemna!

Bravo!

Hahaha, dobro si me nasmejal. Resnicno. Salah je imel v prvem mesecu vasi kot jih imas ti sedaj. Igras mogoce na dveh racunih, ti neodkriti talent. Nehaj povelicevati BZJV, ker ce ze, od tebe imajo bore malo. Spusti se na zemljo. :D

Na tvojem mestu ne bi toliko klepetala, javi se, ko bos tudi ti kaj prispeval k skupnemu uspehu. :rolleyes:

Napisala sem ti ze, da fantom iz FVA, ne sezes niti do glezjev. :)
 

DeletedUser

Guest
vidim, da sem poleg razsvetljenja, katero pleme je po vseh merilih najboljše na si5, uspel vnesti v moja velika fana tudi nekaj smeha. Še malo, pa bomo pravi prijatelji, čeprav me imata za idola, Vama brez težav dam avtogram s posvetilom.

salah pa praviš, da je imel nekje konec septembra toliko točk, kot jaz danes... kdaj se je pridružil si5? če sem prav izačunal po izjavi moje drage natalije, je to prav tako v septembru. Salah, občudujem te!

Lepo si ugotovila, da tvojim ne sežem do gležnjev... ker jim drek teče v grlo so gležnji kak meter globoko v... no, razen tistih ki že hodijo v drugi razred, pri njih so nekaj cm bolj globoko ... jaz sem pa precej nad tvojimi.
Hvala, natalija, oba veva, da bo tako tudi ostalo.

sem pa zaznal, da rahlo dvomiš, da je BZJV v vsem najboljši. Iskal sem in iskal, pa nisem našel statiske v kateri bi bil FF boljši. Morda sem pa kaj spregledal, ne sekiraj se. Moram pogledat še enkrat, če vodite po številu članov ali pa v obrambi... aha že vem! ste moji najboljši fani št1!! Še enkrat hvala in želim vam vse najboljše do konca leta, ko bo s FF počasi konec... samo statistično seveda, da ne bo pomote. Prjatelji pa ostanemo!

LP,
vajin Gregor
 

bosko1

Member
Reaction score
0
sem pa zaznal, da rahlo dvomiš, da je BZJV v vsem najboljši. Iskal sem in iskal, pa nisem našel statiske v kateri bi bil FF boljši. Morda sem pa kaj spregledal, ne sekiraj se.


v noblanju barbarov so boljši, oz. kr najboljši
 

DeletedUser

Guest
Ti si kloven tega foruma!


Cel cas tupis eno i isto.....obseden si z FVA, verjetno zato ker sam ves da so dalec bolsi igralci od tebe, potem pa tuki na forumu zdravis svoje komplekse.....


Pa da ti se odgovorim na vprasanje kje so tisti ki so po tvojem tukaj sopirili, velika vecina jih se vedno igra sv5 :).....kje so pa karantanci katerim je bila vojna takrat napovedana? vsi so zbrisani, da ti jaz ne hitrco odgovorim.....


Ta igra se imenuje vojna plemen, ce mislis komu predavanja drzat o pacifizmu spizdi dol z tega foruma oziroma iz te igre nasploh pa pejt igrt....kaj pa vem, kar kol vi pacefisti ze igrate:confused:


Nardil ste en velik joke iz sv5, 380 igralcev ki se je hotelo zdruzit pa narest eno skupno pleme :D svasta.....sv5 bo se par let traju zarad bildekov kot si ti....


v noblanju barbarov so boljši, oz. kr najboljši


Ajde ti bosko ne serinjaj, na zacetku servera ste brbare noblal do onemoglosti, koji kurac se zdej tuki sprenevedas.....
 

DeletedUser

Guest
vidim, da sem poleg razsvetljenja, katero pleme je po vseh merilih najboljše na si5, uspel vnesti v moja velika fana tudi nekaj smeha. Še malo, pa bomo pravi prijatelji, čeprav me imata za idola, Vama brez težav dam avtogram s posvetilom.

salah pa praviš, da je imel nekje konec septembra toliko točk, kot jaz danes... kdaj se je pridružil si5? če sem prav izačunal po izjavi moje drage natalije, je to prav tako v septembru. Salah, občudujem te!

Lepo si ugotovila, da tvojim ne sežem do gležnjev... ker jim drek teče v grlo so gležnji kak meter globoko v... no, razen tistih ki že hodijo v drugi razred, pri njih so nekaj cm bolj globoko ... jaz sem pa precej nad tvojimi.
Hvala, natalija, oba veva, da bo tako tudi ostalo.

sem pa zaznal, da rahlo dvomiš, da je BZJV v vsem najboljši. Iskal sem in iskal, pa nisem našel statiske v kateri bi bil FF boljši. Morda sem pa kaj spregledal, ne sekiraj se. Moram pogledat še enkrat, če vodite po številu članov ali pa v obrambi... aha že vem! ste moji najboljši fani št1!! Še enkrat hvala in želim vam vse najboljše do konca leta, ko bo s FF počasi konec... samo statistično seveda, da ne bo pomote. Prjatelji pa ostanemo!

LP,
vajin Gregor



Jaz sm se registriral 14 decembra, takrat kot se je tudi server začel. Prišel sem na top 10 in top 1 v ODA brez, da bi sploh kaj dosti farmal. Ja tako lahko je bilo... Lahk samo hvališ boga, da sem moral končati zaradi šolanja in ostalih obveznosti, ker bi ti dosti pizdarij povzročil, tebi in ostalim kekcom iz BZJV ;).

Ampak ne gane me več kaj vi iz BJZV-ja pišete :).

sprosti se malo: http://www.youtube.com/watch?v=NXN9K9WBXEM
 

DeletedUser

Guest
no, no joško in đonij, ne bit zdej ljubosumna, natalija in salah sta mi pač boljša od vaju. joško ti si izgubil, salah se mora učit poštevanko... boljši pa ostajamo... Pa ne se mi sekirat, tudi vama dam avtogram, če si ga želita.

me pa mal skbi zate, joško, take grde besede niso primerne zate... Če boš tako jezen, boš ratal star pa grd.

sej mi je malo hudo, da je bil FVA tako lepo počiščen, pa take velike želje ste imeli. Vaša poezija je bila takoj za prešernom. Mislim, da so vaše verze vključili v maturo in so obvezno branje ... Res mi je žal, da je bil tak potencial tako nerazumljen od kekcev in so ga v svoji nevednosti kar pohodil in uničili kulturno dediščino. Bom predlagal, da odpremo muzej v vašo slavo in čast.

mojemu fanu salahu pa hvala, da si mi posvetil lepo pesmico. Hvala ti, sem kar ganjen. Želim ti več uspeha v šoli kot v igri! se je pa očitno moja natalija malo zmotila, ko je trdila, da si v enem mesecu imel toliko vasi kot jaz danes. Ne se sekirat, tudi barbarke so se zarotile proti vam.

Zame je pa itak vsem jasno da igram vsaj na štirih računih, enega imam baje celo v FFju. Sam ne povedat administratorjem, ker mi bodo kak račun izbrisali, pol me boste pa prosili, naj se vrnem.

joško, mi pacifisti igramo človek ne jezi se, sam do šet moraš znat štet, vem, da bi bil tudi ti dober človenejeziseist.
 

bosko1

Member
Reaction score
0
Bosko1 ti si bzjv poglej, med vami ni sivine, tako da lepo molci. :rolleyes: Pa vohuncke si nove nabavi in saj ves en racun en igralec...:D

js na tvojem mestu ne bi bil tulk pametn, kr vidim, da ne znaš zavzet nič drugega kot barbarov s 3000 točkami in soplemenjakov
 

natalija

Member
Reaction score
0
js na tvojem mestu ne bi bil tulk pametn, kr vidim, da ne znaš zavzet nič drugega kot barbarov s 3000 točkami in soplemenjakov

Najprej zacni govoriti slovenski jezik, zal ne zavzemam nic. :eek: Moji nobli ne sezejo do tebe:D A si jezen zaradi vohuncka? :cool: Malo si cemeren kaj?
 

bosko1

Member
Reaction score
0
Najprej zacni govoriti slovenski jezik, zal ne zavzemam nic. :eek: Moji nobli ne sezejo do tebe:D A si jezen zaradi vohuncka? :cool: Malo si cemeren kaj?

nevem iz česa sklepaš, da bi bil jezen - mogoč zarad tega, kr vas vodmo sam za 310 vasi...

in vrjetn ti izražaš svoje frustracije tule, kr je tvoja statistika proti nam še kr na NULI

lp
 

DeletedUser

Guest
vidim, da sem poleg razsvetljenja, katero pleme je po vseh merilih najboljše na si5, uspel vnesti v moja velika fana tudi nekaj smeha. Še malo, pa bomo pravi prijatelji, čeprav me imata za idola, Vama brez težav dam avtogram s posvetilom.

salah pa praviš, da je imel nekje konec septembra toliko točk, kot jaz danes... kdaj se je pridružil si5? če sem prav izačunal po izjavi moje drage natalije, je to prav tako v septembru. Salah, občudujem te!

Lepo si ugotovila, da tvojim ne sežem do gležnjev... ker jim drek teče v grlo so gležnji kak meter globoko v... no, razen tistih ki že hodijo v drugi razred, pri njih so nekaj cm bolj globoko ... jaz sem pa precej nad tvojimi.
Hvala, natalija, oba veva, da bo tako tudi ostalo.

sem pa zaznal, da rahlo dvomiš, da je BZJV v vsem najboljši. Iskal sem in iskal, pa nisem našel statiske v kateri bi bil FF boljši. Morda sem pa kaj spregledal, ne sekiraj se. Moram pogledat še enkrat, če vodite po številu članov ali pa v obrambi... aha že vem! ste moji najboljši fani št1!! Še enkrat hvala in želim vam vse najboljše do konca leta, ko bo s FF počasi konec... samo statistično seveda, da ne bo pomote. Prjatelji pa ostanemo!

LP,
vajin Gregor

Sam pimpek....ti si pa res legenda tega foruma zadnje čase :)) samo zanima me zakaj nisi bil tako glasen na začetku serverja, ko je FVA vodil BZJV za kar lepo število vasi......takrt ni bilo nobenega tvojega komentarjam kot recimo: sam tale FVA nas bo pojedu za malico, čisto po vseh statistikah nas vodijo, vidm da bomo izgubili server......najbolše bi bilo da naredimo akademijo, dobimo najmočnejšega možnega zaveznika in še njemu naročimo da naredi akademijo potem pa bomo mogoče celo imeli možnost za zmago....ko bomo imeli 5x več igralcev nebojo mogli nič, za vsak slučaj pa še znoblajmo vse barbarke in pokažimo da neznamo igrati poštene vojne saj že tako vsi vedo da smo nesposobni zmagati z lepo čisto igro, kot je brez noblanja barbark in internalov ter seveda vohunov in kraje računov :)) in taka napoved bi se ti pa dejansko lahko uresničila ;))) potem bi ti čestital da si resnično jasnoviden :))

Pol bi mogu pa sam še rečt da si dejansko verjel da lahko 4 plemena z združitvijo zmagajo server medtem ko so premagali 1 samo samcato pleme....saj ne da bi tukaj ti celo kaj pripomogel...razen seveda šopirjenja na zunanjem forumu ;))

Drugače pa statistika se je na s5 enkrat že korenito obrnila, glej da se nebo več saj se potem nebom več mogel smejati tvojim komentarjem......saj boš čudežno obmolknil :((
 

natalija

Member
Reaction score
0

Bosko1 mene bi bilo sram, ko izgubljas na TW, izgubljas familijo, imas tezave v zakonu..., ko tvoje pleme izdajalcev in vohunov vodi, se pa sklicujes na statistiko. Malo se zamisli in preberi ze tvoje komentarje nazaj. Si pozabil kaj si mi pisal na zasebne poste. Rasposlala jih bom okoli, da se malo nasmejijo tvojim neumnostim. Pol me naj pa banajo, ce zelijo. Pa ves kaj, ne bodo me, ker ne bodo javni. :D Aja, ne grozim ti, da ne bos spet pisal neumnosti, samo dejsta navajam. Pa ne delaj suicida.Samo igramo se, jaz igram po tvojih pravilih. :rolleyes: Res so bedna.

Vljudno in zadnjic te prosim, da ne bodi double player. :D Nekoga v tvojem plemenu poznam in ti je podoben, nacina ne bom komentirala, da ne bos spet iskal psihiatra in se loceval.

Ammm, pa se tole, vohuncek ti je ze povedal, da nisem tista za katero me imas. Dodobra smo se mu nasmejali. Prodal bi se za vrcek piva. Pa tudi ti in lul..k nas dodobra nasmejeta. :D
 
Last edited:

bosko1

Member
Reaction score
0
Bosko1 mene bi bilo sram, ko izgubljas na TW, izgubljas familijo, imas tezave v zakonu..., ko tvoje pleme izdajalcev in vohunov vodi, se pa sklicujes na statistiko. Malo se zamisli in preberi ze tvoje komentarje nazaj. Si pozabil kaj si mi pisal na zasebne poste. Rasposlala jih bom okoli, da se malo nasmejijo tvojim neumnostim. Pol me naj pa banajo, ce zelijo. Pa ves kaj, ne bodo me, ker ne bodo javni. :D Aja, ne grozim ti, da ne bos spet pisal neumnosti, samo dejsta navajam. Pa ne delaj suicida.Samo igramo se, jaz igram po tvojih pravilih. :rolleyes: Res so bedna.

Vljudno in zadnjic te prosim, da ne bodi double player. :D Nekoga v tvojem plemenu poznam in ti je podoben, nacina ne bom komentirala, da ne bos spet iskal psihiatra in se loceval.

Ammm, pa se tole, vohuncek ti je ze povedal, da nisem tista za katero me imas. Dodobra smo se mu nasmejali. Prodal bi se za vrcek piva. Pa tudi ti in lul..k nas dodobra nasmejeta. :D

prosim, da me razsvetliš, kje izgubljam(o).

js double player... hm, js vsej svojih soigralcev ne smatram za drekače, kot jih ti
 

johnyyy

Member
Reaction score
0
prosim, da me razsvetliš, kje izgubljam(o).

js double player...hm, js vsej svojih soigralcev ne smatram za drekače


saj jih težko ko pa samo ti igraš preko 10 računov v vašem plemenu....
 
Last edited:
Top