Pogovor o svetu 11

DeletedUser

Guest
Glede podplemen je že res kaj pa zavezništva kaki smisel sploh ima potem opcija zavezništva ne me basat no pa kaj ti ne potegne že beseda zavezništvo + da je bilo malo takih ki so imeli toliko zavezništev že eno ali dve vredu zavezništvi sta dovolj če je zadeva organizirana zaj bo en dr*k s tega kaj ti pomaga če je pleme geografsko pozicijsko slabo naravnano na začetku sveta saj nismo vsi delali pre-made plemenov in sedaj ima 70% plemen handicap zaradi tega ... veliko sposobnosti vodenja temelji tudi na ustvajanju zavezništev na podlagi geografije in povezovanja med sabo to je totalno zgrešeno sploh mi ne pravi da je to vredu ker je največje sra*je kar sem ga kdaj videl ... ne mi s takimi sicer se pa vsako podpleme zaveda ogroženosti in no to stvar posameznikov . Preden sem se prijavil na svet te informacije ni pisalo v nastavitvah sveta povejte mi zakaj ne ! Ker doben normaln igralec nebi šel takega sranja igrat.

SRAMOTA

kakšen smisel ma zavezništvo, dobro vprašanje, predvsem pri nastavitvah sveta, kjer lahko zmaga samo eno pleme, ja če najdeš dovolj neumno pleme, ki bo delalo zate v imenu zavezništva in bo hrana za katapulte, ti pa potem pobereš zaveznika, z nekim brezveznim izgovorom, da je le ta naredil narobe , mu pobereš vasi, ko veš , da so vse zgubili ali pa imajo celo obrambo v tvojih vaseh. Še na vsakem svetu se je to zgodilo in se bo dogajalo še v naprej, kajti zmaga samo eno pleme, če ni v nastavitvah drugače nastavljeno, nisem pa še slišal v vseh letih igranja, da bi zmagala dva plemena.
 

DeletedUser

Guest
potem si slišal veliko neumnosti kako smo lahko mi zmagali svet 28 kot zavezniki s MTS + svet 14 in tako dalje daj ne ti meni tralala ker igram od začetka to igro in kvasiš neumnosti vsak si je sam kriv če ga kdo zmanipulira to je čar te igre ni vse samo o vojski več kot polovica je v miselnosti in uporabi možganov kar se ti ne zavedaš pa me ne prepričuj v nasprotno ker je skregano s 8 let staro tradicijo vojne plemen (tribal wars) pa da bi to slišali na net serverjih bi bili posmeh sveta jaz se lahko samo smejim kakšne imate slovenci pa kaj si ti nor pa preden začneš kvasiti da neveš kje bi zmagala dva plemena pa take bedne fore ko maš se prej pozanimaj ...

Bolj nekaj hočeš dopovedat folku bolj je pameten pa si neka trdi z glavo skoz zid sej ni čudno da slovenska vojna plemen propada nikoli več na slovenski server sami sebe boste pokopali pametnjakoviči.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
potem si slišal veliko neumnosti kako smo lahko mi zmagali svet 28 kot zavezniki s MTS + svet 14 in tako dalje daj ne ti meni tralala ker igram od začetka to igro in kvasiš neumnosti vsak si je sam kriv če ga kdo zmanipulira to je čar te igre ni vse samo o vojski več kot polovica je v miselnosti in uporabi možganov kar se ti ne zavedaš pa me ne prepričuj v nasprotno ker je skregano s 8 let staro tradicijo vojne plemen (tribal wars) pa da bi to slišali na net serverjih bi bili posmeh sveta jaz se lahko samo smejim kakšne imate slovenci pa kaj si ti nor pa preden začneš kvasiti da neveš kje bi zmagala dva plemena pa take bedne fore ko maš se prej pozanimaj ...

Bolj nekaj hočeš dopovedat folku bolj je pameten pa si neka trdi z glavo skoz zid sej ni čudno da slovenska vojna plemen propada nikoli več na slovenski server sami sebe boste pokopali pametnjakoviči.

daj ne kvasi neumnosti, svet lahko zmage eno pleme, in nič drugače , v dvorano slavnih je vpisano eno pleme, brez zaveznikov in nagrado dobijo člani zmagovalnega plemena , ne zavezniku, pokaži mi kje v dvorani slavnih kaj piše o zaveznikih
 

DeletedUser

Guest
daj ne kvasi neumnosti, svet lahko zmage eno pleme, in nič drugače , v dvorano slavnih je vpisano eno pleme, brez zaveznikov in nagrado dobijo člani zmagovalnega plemena , ne zavezniku, pokaži mi kje v dvorani slavnih kaj piše o zaveznikih

ne gre se glede tega, tukaj je res da vsak sam .. na začetku ti snipanje še koristi kasneje si pa po domače v riti .. Korist zaveznistva je le ena stvar .. varen si tistih članov v plemenu pred napadi + lahko organizirano napadaš in noblaš to je pa dovoljeno .. Vse ostalo glede organiziranih bunkerjev na liniji in ostalega.. Tega ne bo več .. vsak se bo sam branil in tukaj bo dejansko vse odvisno od vodje plemena kot je predhodnje napisal lev11 ... Pa lepo debatiranje še naprej .
 

DeletedUser

Guest
brezveze slo pač nimam več besed nesmiselno kaj reči ker se bo samo nekdo delal pametnega pa se vun metal a ne črtomir ...
 

DeletedUser

Guest
brezveze slo pač nimam več besed nesmiselno kaj reči ker se bo samo nekdo delal pametnega pa se vun metal a ne črtomir ...

Saj se noben ne dela pametnega le odgovarjajo na tvoja nesmiselna vprašanja .. Dejansko je tako svet sestavljen tukaj se bori vsak sam ... Tista plemena, ko so čisto na kupo in hočejo tako, prezivet in rekrutirajo vse zivo + imajo po 5 podplemen. Tist se ne bo mogel kam širiti + hitro bodo ponoblani, ker je vsakega strah in bodo začeli pisat po sporocilih ..

Dokler se na miren način še debatira je tak vredu .. Če bo pa šlo v isto smer kot na si10 bomo pač malo na oddih v banovce šli :)
 

ninja

Member
Reaction score
0
za naslednji svet bi blo fajn, da ukinjejo farmanje in surovine kupuješ s premium pikami..

ti pa si dober, ne jim takšne govorit, bodo še spravili v igro

jaz predlagam, da za 10.000 premiuma zmagaš igro 100. dan - ne glede na število pik in kje si, za 10.000 pik pa bo žrebanje, vsi v boben in eden zmaga, isto 1''. dan. :D.
 

lev11

Member
Reaction score
0
ali pa da vsi futrajo vodjo z surovinami in vojsko
lahko pa tudi z permium pikami
 

igiorcek

New Member
Reaction score
0
ti pa si dober, ne jim takšne govorit, bodo še spravili v igro

jaz predlagam, da za 10.000 premiuma zmagaš igro 100. dan - ne glede na število pik in kje si, za 10.000 pik pa bo žrebanje, vsi v boben in eden zmaga, isto 1''. dan. :D.

haha, se strinjam mogoče edino malo prepoceni , nebojo zasluzili dovol:)
 

andraz1155

New Member
Reaction score
0
Če bi dobi nagrado pro igralec pol res nebi dost zaslužil.Če bi pa noob dobu nagrado v roke bi pa mrbit vse v enem dnevu pošlo.
 

DeletedUser

Guest
po dolgem času mal gledam tu pa ste res hudi tema da te sezuje :p
 

T-Rider

Member
Reaction score
0
Vrnite se nazaj konkretno na pogovor o svetu 11. Kaj je novega, kako se razvija vse skupaj ? Kdo je štartal najboljše ?
 

midva

Member
Reaction score
0
Vrnite se nazaj konkretno na pogovor o svetu 11. Kaj je novega, kako se razvija vse skupaj ? Kdo je štartal najboljše ?


gospodine mod pa trebali bi to znati !!!!!!!!!!!

onaj koji najviše troši pp i nitko drugi
 

žan škorc

New Member
Reaction score
0
Citat Objavil T-Rider Prikaži sporočilo
Vrnite se nazaj konkretno na pogovor o svetu 11. Kaj je novega, kako se razvija vse skupaj ? Kdo je štartal najboljše ?

Najbolje so štartali kot po navadi stari znanci in klani, ki se prijavljajo po petkrat, iščejo luknje v pravilih in ponoblajo svoje prijatelje ter si zagotovijo nepošteno prednost pred ostalimi potem se pa šopirijo. No vseeno pa nam mečejo pesek v oči.
Vidim da je res nekateri potrebujejo samopotrditev da je prvi, pa čeprav bo obrav vse, kar je na meji dovoljenega in korektnega do ostalih , ki smo prisotni na VP.
 
Last edited:

settlers

Member
Reaction score
0
Citat Objavil T-Rider Prikaži sporočilo
Vrnite se nazaj konkretno na pogovor o svetu 11. Kaj je novega, kako se razvija vse skupaj ? Kdo je štartal najboljše ?

Najbolje so štartali kot po navadi stari znanci in klani, ki se prijavljajo po petkrat, iščejo luknje v pravilih in ponoblajo svoje prijatelje ter si zagotovijo nepošteno prednost pred ostalimi potem se pa šopirijo. No vseeno pa nam mečejo pesek v oči.
Vidim da je res nekateri potrebujejo samopotrditev da je prvi, pa čeprav bo obrav vse, kar je na meji dovoljenega in korektnega do ostalih , ki smo prisotni na VP.

Se podpišem pod to izjavo...
 

midva

Member
Reaction score
0
a je res kar pišejo da veliki calimero je na s11 postal strah in trepet barbark ,da veliki nobla barbarke saj one,,,,,,,,,,,,,,,,
 
Top