Pogovor o svetu 11

DeletedUser

Guest
to sranje že dolgo časa prelagam po peskovniku in poln kurac imam tega, da se iz sveta v svet ponavljajo iste pizdarije..

nekateri imajo očitno zaščito iz strani podpore! nje se ne da napast, ker je v igri razmerje točk a napad lahko pošljem nekomu ki je prvi na lestvici
 
Last edited by a moderator:

Thorin

Member
Reaction score
0
to sranje že dolgo časa prelagam po peskovniku in poln kurac imam tega, da se iz sveta v svet ponavljajo iste pizdarije..

nekateri imajo očitno zaščito iz strani podpore! nje se ne da napast, ker je v igri razmerje točk a napad lahko pošljem nekomu ki je prvi na lestvici



Oprosti....ampak to kar ti govoris je naravnost smesno.....sistem je tko nastiman da je razmerje 10-1 nemore tuki pol noben vplivat da tebe lahko gdo napade ti pa njega ne....
 

DeletedUser

Guest
še vedno ji ne morem poslat napada in še vedno mi napiše: Do 18.1. 11:45 lahko napadaš ali si napaden samo, če razmerje tvojih in nasprotnikovih točk ni večje kot 10 : 1.
 

nikname

Member
Reaction score
0
Verjetno to robi nii sam zrežiral....je mogu met kako pomoc :p ker so AIE edini ki so kaj pridobili z to potezo

vsi ki smo bili v vodstvu the one smo šli vstran od MC ROBINA a pleme je vseeno razpustil še akademijo bi če je nebi jas naredil
 

Thorin

Member
Reaction score
0
Glede na to da so AIE tisti ki so najvec pridobili z to zdruzitvijo so verjetno oni tisti ki so jo forsiral....to je jasno ko beli dan
 
Last edited:

DonSiete7

Member
Reaction score
0
bi se zahvalu v svojem imenu in imenu plemena za brezpačni premium 2 dni..če sm prav zastopu.. 5 dni pa za plenilca..

očitno je tud tu BOŽIČK zalutal neznano kam..


Enako <3 .........
 

DeletedUser

Guest
Enako <3 .........

Pozdravljeni,

za razliko od drugih se bom na tem mestu zahvalila podpori za božičkovo darilo - in premium in plenilec sta že bila podaljšana :)
Druge pa prosim, da preden začnete trosit svojo negativo na tem forumu prej preverite svoje stanje na premiumu.

Vesele praznike vsem in vse dobro v 2013 :D
 

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni,

za razliko od drugih se bom na tem mestu zahvalila podpori za božičkovo darilo - in premium in plenilec sta že bila podaljšana :)
Druge pa prosim, da preden začnete trosit svojo negativo na tem forumu prej preverite svoje stanje na premiumu.

Vesele praznike vsem in vse dobro v 2013 :D


odlično.me veseli da podpiraš jebivetre..budalo
 

angryman

Member
Reaction score
0
MUNGO malo manj žali uporabnike, motorka si že zasluži, ker to ni nikamor podobno...

Nekje sem zasledil da je bilo pleme *WAF* ustvarjeno, da ponobla pleme TT in je bilo to zapisano, kot samoumevno in lahko dejanje... Tako da v noblanju plemena TT veliko sreče, ker veliko sreče boste tudi rabili;)

Lp psenicek
 
Last edited:

Thorin

Member
Reaction score
0
odlično.me veseli da podpiraš jebivetre..budalo


Rekla je da so izpolnili dano obljubo glede plenilca ter premiuma (kar je res)....ne pa da jih podpira...Je res da je podpora dalec od idealne sam zmisljevat si pa tud nemormo

Sploh si se pa ti mal prevec ufuru zadne case....zalis vse po vrsti ter brez zadrzkov....ce bi blo kokr treba bi bil ze zdavni blokiran
 

DeletedUser

Guest
odlično.me veseli da podpiraš jebivetre..budalo

Kaj naj rečem drugega kot pa to, da mogoče si res hotel s svojim komentarjem povedati nekaj malega o meni - ampak ti je uspelo predvsem zelo, zelo veliko povedati o sebi :p
 

DeletedUser

Guest
Rekla je da so izpolnili dano obljubo glede plenilca ter premiuma (kar je res)....ne pa da jih podpira...Je res da je podpora dalec od idealne sam zmisljevat si pa tud nemormo

Sploh si se pa ti mal prevec ufuru zadne case....zalis vse po vrsti ter brez zadrzkov....ce bi blo kokr treba bi bil ze zdavni blokiran

ja so izpolnil obljubo..me prav zanim kaj bi bllo., če ne bi pisal..verjetno ne bi blo nič..no predvidevam..
kaj jaz pišem pa kolk je moja stvar,,,tak, da naj te ne skrbi..sicer niti ne rabiš brat, če te že tolk moti..če misliš zdej še ti uvajat cenzuro..izvoli..hehe

se pa strinjam edino z tvojim zadnjim stvakom..pač ker ni..jebi ga..kot sm 300x že napisal.. pa ne samo jaz ..če CM d...k... pol ne moreš pričakovat kej pametnega..haha

se opravičujem matomato...moram priznat pač niti nisem dost gledal kdo je kaj pisal..veseli december..haha..pa sm mislu da se kdo hvali kak je kaj zrihtal..haha..kaj češ..dvojni vid..haha


P.S. se moram še enkrat oglasit ..so me opozoril somučeniki da si napsu da žalim vse po vrsti..kar niti približno ni res..če bi kej bral bi vidu da vse leti na motorko ker je z**** še to kar je kao ostal od igre..pač zadnje sporočilo pa je letelo mimo-...kot sm reku sm v razpoloženju decembra pa niti nisem porajtal da je pisala matomato..haha..sicer je tud ona brcnla u temo..premium je res nakazan..ampak kdaj in zakaj pa je drugo vprašanje..tak da ne širim nobene negative..haha..ne boš verjel..jaz že vem zakaj pa kdaj kaj pišem..ampak zgleda da je vseeno ker ni efekta..se enim po domače povedan pošteno j***** za nas davkoplačevalce..upsss,,premiun plačevalce
 
Last edited by a moderator:

nikname

Member
Reaction score
0
MUNGO malo manj žali uporabnike, motorka si že zasluži, ker to ni nikamor podobno...

Nekje sem zasledil da je bilo pleme *WAF* ustvarjeno, da ponobla pleme TT in je bilo to zapisano, kot samoumevno in lahko dejanje... Tako da v noblanju plemena TT veliko sreče, ker veliko sreče boste tudi rabili

Lp psenicek

mogo bi rečt 3 plemena WAF pa bodo prvo probali ponoblat vse poštene ki niso hotli sodelovat pri tej svinjariji pol se bodo pa spravli na one ki so jih prej imeli v plemenih in jih vodili tak to je če pride ŽUPAN FRANC KANGLER na oblast pol nemreš pričakovat drugega
 

T-Rider

Member
Reaction score
0
Mah, saj vsi ki so/smo kdaj igrali z MRobbym-om vemo kakšen je.. Če ga niste prej spoznali pa ste sedaj videli.
Eni že vemo kako je bilo včasih na stvari tako kot je zapisal midva nekaj postov nazaj.

Sedaj pa se vsaj malo umirite z kletvicami in grdimi besedami. Tudi z lepimi besedami se da veliko povedat.
 

DeletedUser

Guest
ja so izpolnil obljubo..me prav zanim kaj bi bllo., če ne bi pisal..verjetno ne bi blo nič..no predvidevam..
kaj jaz pišem pa kolk je moja stvar,,,tak, da naj te ne skrbi..sicer niti ne rabiš brat, če te že tolk moti..če misliš zdej še ti uvajat cenzuro..izvoli..hehe

se pa strinjam edino z tvojim zadnjim stvakom..pač ker ni..jebi ga..kot sm 300x že napisal.. pa ne samo jaz ..če CM d...k... pol ne moreš pričakovat kej pametnega..haha

se opravičujem matomato...moram priznat pač niti nisem dost gledal kdo je kaj pisal..veseli december..haha..pa sm mislu da se kdo hvali kak je kaj zrihtal..haha..kaj češ..dvojni vid..haha


P.S. se moram še enkrat oglasit ..so me opozoril somučeniki da si napsu da žalim vse po vrsti..kar niti približno ni res..če bi kej bral bi vidu da vse leti na motorko ker je z**** še to kar je kao ostal od igre..pač zadnje sporočilo pa je letelo mimo-...kot sm reku sm v razpoloženju decembra pa niti nisem porajtal da je pisala matomato..haha..sicer je tud ona brcnla u temo..premium je res nakazan..ampak kdaj in zakaj pa je drugo vprašanje..tak da ne širim nobene negative..haha..ne boš verjel..jaz že vem zakaj pa kdaj kaj pišem..ampak zgleda da je vseeno ker ni efekta..se enim po domače povedan pošteno j***** za nas davkoplačevalce..upsss,,premiun plačevalce

Preprosto moram komentirat del, ki leti name, sicer dvomim, da te bom prepričala, ampak sej niti nimam tega namena :
- "kdaj je bil premium podaljšan ?" - zagotovo že nekaj dni nazaj - samo opaziti ga je malo težje, ker se ga v zapisniku ne vidi - in šele ko sem vas že dva dni brala kako se sprašujete kam je odlutal božiček s tem darilom sem se oglasila, ker pač ne morem brat kako še darilo glodate kot kost.

- "zakaj je bil podaljšan?" - čisto preprosto - ker je bil obljubljen in dobili smo ga vsi - tudi taki, ki si ga mogoče ne zaslužite, saj ga niti videli niste ali pa še to darilo pripisujete zgolj sebi in svojemu "urgiranju".
 

DeletedUser

Guest
kratek odgovor..
zdej smo kao pametni
dejstvo je da je motorka objavu da bo božiček prinesu premium..men je vseeno za tiste dva dni
so me pa skoz ostali spraševal kaj pa kako ki niti nimajo premiuma..in ker ga ni blo še dan po božiču sm pač pisal..in glej ga vraga..čez kako uro so ga nakazali..mogoče zgolj naključje ali pač ne..niti nima veze..ko sm jaz to pisal ga pač ni bilo..in to je vsa poanta..niti si ne pripisujem nič..tak je pač naneslo..in očitno mi je to prej dvignlo živc..ker pač sm mogoče malenkosten..ampak če s eneki obljubi se pač naj to tudi izpolni..pa ne po dveh dneh čakanja in gnavljenja..

itak ne bom več moril..ker se je začel še men zdej gladko fučkat za vse skup ..večini pa očitno paše ribarjenje v kalnem..
 

rfaric

Member
Reaction score
0
haha...zanimiva branaja meni pa je še bolj zanimivo oziroma smešno kako eni skačejo iz plemena v pleme in nabirajo okrepitve,upam da bo motorka vsaj tukaj kaj ukrepal in spremenil zadevo da ne sme nekdo več kot 2x v isto pleme nazaj ali kaj podobnega ker to je pa že res smešno...
 
Top