Pogovor o svetu 18

jonke

Member
Reaction score
0
ampak se nismo dobro razumel. jest sm mislu da prneste in bomo v miru rolal ne pa se obremenjeval s temi značkami v dokazih se pa tud nebo poznal pa še vulpesove palačinke bojo ziiihr bl dobre :p . tko da nehite komplicirat pa lepo povejte kje in kdaj pa je to to.
 

mojzes

Member
Reaction score
0
a si javo za prepoznavnost,glej ,da ne bom zastonj pršov,te bom iskal ,tko kot begunce pa nazaj poslal.;)

sej itak si baba,vem da ne boš pršov!!!!!!!!!!!!!!
 

woley837

Member
Reaction score
0
a si javo za prepoznavnost,glej ,da ne bom zastonj pršov,te bom iskal ,tko kot begunce pa nazaj poslal.

sej itak si baba,vem da ne boš pršov!!!!!!!!!!!!!!

Ej, daj vprašaj proarkhe aeon kako se s skavti igra ;)
 

woley837

Member
Reaction score
0
ne igram več 18-tke,konc ,sem zadnjič napisu tle,o igri ne debatiram več.

Predčasno si se predal, to veliko pove o človeku samemu, še več pa o takih ko non-stop nakladajo :D
 

vojak00

Member
Reaction score
0
a si javo za prepoznavnost,glej ,da ne bom zastonj pršov,te bom iskal ,tko kot begunce pa nazaj poslal.;)

sej itak si baba,vem da ne boš pršov!!!!!!!!!!!!!!


Jutri 08.00...slovenj gradec..al kako si reku...se vidva:)


p.s.

Oblečen bom v spidermana...od moje hčerke kostum:)

ok??
 
Last edited:

vojak00

Member
Reaction score
0
Kakorkoli jz bom tam...tvoj batman mobil poznam...glede prepoznavnosti se ne obremenjuj....k pridem pred hofer bom klical mojzes!!!!! ....takrat bo verjetno nedeljska maša upam da boš uredil da ne bo pomote:)
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Okej...za tvojo jebeno razpoznavnost.....da ne grem dalje...

Mej mobija zraven..pa se najdeva preko foruma tukaj če boš pač prišu....če boš ti javim kero kavo pijem ti pa pol vohaaajj...in mel bom barcaffe majco okej:)
 
Last edited:

mojzes

Member
Reaction score
0
mojzes
mojzes is online now

Join Date
Jun 2014
Sporočila
152

Default

vojak kje si zaj,mal sn gor pokuko pa nisi še odgovoru,nedelja hofer sl.bistrica ob 8.00 zjutrej na kavi,tokrat sn fraj v civilu,se pomenva vidiva drug druzga -face in se nasmejiva,to je to.Druge dneve delam in ne morem,žal je pač tko.
Tukaj zaključujem z posti ,aktiven še bom samo na 21 svet in forum.

Jutri 08.00...slovenj gradec..al kako si reku...se vidva:)


p.s.

Oblečen bom v spidermana...od moje hčerke kostum:)

ok??

nehi enkrat nakladat, poglej poste nazaj preber,kje in kako,glupost,saj te ne bo,grem že proti bošjasku maribor,pa da, vidim če te kej v hlačah ali samo govoriš. lp
 
Last edited:

mojzes

Member
Reaction score
0
Sem v sl.bistrici,na črpalki mol-nasprot hoferja,ker tam ni bifeja,avto parkiran zunaj bmw5,edini tuki,še dva sta zraven mene tko imam priči,ti pa ,ki se ne javlaš preko posta,imam telefon,če si tu mi javi pa ti tle napišem telefonsko. lp
 

mojzes

Member
Reaction score
0
Vojaka nema,sn vedu,grem za maribor naprej ,lepo mi bodite in lepo igro želim naprej na 18-tki. lp
 

jonke

Member
Reaction score
0
noben ni pomislu da čaka na palačinke, mislm jest mam nutello pa rizle že neki časa prpravlen pa je use tiho ratal :(
 
Top