Pogovor o svetu 18

mojzes

Member
Reaction score
0
Hah mojzes bodi raj tiho :mad:... woley ma vsaj kej pojma za razliko od tebe...kot drugo pa nimas pojma kaj se dogaja na tem svetu, tko da začepi!

Jej dober teden še, pa se pouk začne...bomo vidl kaj bomo 19letni študenteki potem pokazal proti šolarčkom iz MTW-ja :confused:;)


si njegov pristaš ali celo ti si woley z ukradenim računom,...
fantje dejte igram ,sam matra vas kdo sem,he he
 

mojzes

Member
Reaction score
0
ja ja ,vsak izgovor je dober,bi te lahka prijavo pa nisem,ker nisem tak hinavc kot ti,tak ,da nemoj ti men tra la la.


prvič ne veš kdo sem in marsi kdo tuki,

drugič,pa račun ,ki sem kolegu pomagal,si ga odtujil,100%.
 

DeletedUser

Guest
Jao mojzes, začepi že...mogl bi funkcijo za blokiranje naredit na forumu, majkemi...in ne-tole ni ukraden račun, če bi prebral prejšnje poste bi ti bilo jasno kdo je lastnik, in kdo sem v igri ;)
No, še ena blentava izjava nerazgledanega mojzesa hh

Ja afna, in kaj je narobe če je igral woley na dadlu? Usaj računa ni spizdu..v tem primeru si res the only one :D
 

woley837

Member
Reaction score
0
drugič,pa račun ,ki sem kolegu pomagal,si ga odtujil,100%.

Edini račun na moj mail pisan je woley837, pa še ta je bolj za pp kot za resen boj, tko da nevem, zihr si me zamešal ;)
 

DeletedUser

Guest
Daleč od tega da sm happy...zakaj pa je potem prvotni lastnik naredil temo na forumu in tam vse natančno objasnil kako in kaj? Zakaj pa spada pod 3 najbolj osovražene acc-je po tvojem mnenju? Ker pač znajo igrat, in da jim uspe vse prej navedete razloge kakor da znajo igrati...?
Nimam pojma za drug razlog, če lahko utemeljiš in dodaš kakšen dokaz zraven? (Nism happy, ok?)
 

woley837

Member
Reaction score
0
hja dadl spada zagotovo med TOP 3 najbolj osovražene accje na .si-ju ....... nevem , kako sem račun ukradel, če je pisan na isti email, kot je bi takrat, ko sem začel igrati na njem ......... tako, da bodi tiho, če ne veš kaj blebetaš in nimaš pojma v čem govoriš ....... enako velja za woleya (happy schlager ? )

dadl sploh ni osovražen, svi ga voliju, samo tisti ne ko so bili ponoblani ;)

drugače pa ja, račun si ukradel, lastnik je javno na forumu izrazil željo da se mu ga vrne ti pa v tem stilu, ko te jebe, ja sam jači od sudbine. Saj te bo sudbina kmalu doletela ko bo šola, boš vidu ;)
 

woley837

Member
Reaction score
0
si igral 17ko? no 17ka je lep primer zakaj spada med najbolj osovražene (polek kalimerota in nasikanca) sovražlo ga je celo nasprotno pleme in še zapovrh pleme v katerem je bil ..... kr mojzesa vprašaj
No, če bi kaj vedel bi vedel da na s17 je igral ravno calimero na dadlu, tako da...

seveda, seveda čudno vse, ki poznam pravijo, da si kreten
Tudi ragnarok? ;)

drugače pa ti meni še nisi znoblal niti ene vasi ...... raje si šel na sever, kot pa, da bi pobral kako vas 2-krat manjšemu nasprotniku, seveda ob pomoči ...... sramota
Čez par let boš razumel strategijo, do takrat uživaj v svojih dosežkih

in ja komaj čakam gimnazijo ..... so what ...... imam vsaj nekaj v glavi proti tebi
No če bi poznal moj strojni fax... ;)
 

ragnarok

Member
Reaction score
0
Ti, ti, ti, ti samo tiho bodi! Največji provokator, poglej si tole vas pa boš vidu.

482|443

No saj ubistvu res drugega nisem pričakoval, namreč že od začetka vojne si na 300 vaseh, nekako moraš zrast lol

Ja kaj pa je te takega tu? to je sporočilo za sosednjo barbarsko vas :D zdaj bom samo barbare še pobiral, drugega tak ne znam delat :D
 

DeletedUser

Guest
Ragnec: Logično, druzga itak ni blo za pričakovat....ste mislal od začetka da če bote zmagal bote lahko rekl, da ste brez barbarov...pa ste se pač mal zmotli ane...zdej ko teče mal voda v grlo, pač morte nekakšno mejo naredit na K44...nihče ni slep...ali pač :confused:



afna, recimo da si dal glede računa zadovoljiv odgovor....sicer si še vedno mislim svoje, in ne bom tega pisaril tukaj...glede dadla pa še vedno nimaš razčiščeno po glavi :cool:
 

mojzes

Member
Reaction score
0
Fantje ne bom komentiral kdo je dadl,calimero,woley,......poznam vse po vrsti in vsi ti našteti pa ni važno ktere ukradene račune so igral,pa še mr.noob z njimi vred so barbarsko:cool: naredl. lp
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Fan-tiček ti nimaš pojma o njem, tko da začepi kot sm ti že povedu ;)
Večina ki ga ima na skypu ve kdo je in kakšnega kova igralec je on...razen tebe in še marsikoga druzga ko nimate pojma o pojmu o njem in šimfate druge...asshole je edini izraz, ki je zate in še koga na forumu primeren...če v igri nikamor ne prideš ne sam na forumu lapat...sicer pa nevem zakaj ti sploh vsi po vrsti odgovarjamo na tvoje debilkaste izjave..mogu bi te na ignor stisnat, po 20 postih bi se že naveličal pisarjenja po forumu hh :eek:
 

spanija

Member
Reaction score
0
dej ne se kregat naj usak igra svojo igro in to je to....mal heca okej ampak ne se zdej kregat no dejmo...
 

jozagulikoza

Banned
Reaction score
0
sicer tega serverja že dolgo ne igram resno ampak kolikor to kreganje berem tu eni in drugi sam grozite nekega resnega efekta pa ni....
 
Top