Pogovor o svetu 18

mojzes

Member
Reaction score
0
Schlager
Schlager is offline

Join Date
Aug 2015
Sporočila
10

Default

Fan-tiček ti nimaš pojma o njem, tko da začepi kot sm ti že povedu
Večina ki ga ima na skypu ve kdo je in kakšnega kova igralec je on...razen tebe in še marsikoga druzga ko nimate pojma o pojmu o njem in šimfate druge...asshole je edini izraz, ki je zate in še koga na forumu primeren...če v igri nikamor ne prideš ne sam na forumu lapat...sicer pa nevem zakaj ti sploh vsi po vrsti odgovarjamo na tvoje debilkaste izjave..mogu bi te na ignor stisnat, po 20 postih bi se že naveličal pisarjenja po forumu hh
A maš probleme sam sabo,še bom dal kr pod ime WOLEY,............:p
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Mojzes,

Ne vem v čem je smisel tvojih komentarjev....niti ne vem kdo si .... tu veš kdo vse igra...kdo kaj igra in tko naprej.

Smetat po forumu je kr neki...če si v MTW vsaj povej kje igraš...ali pa bluzi za svojo pozornost naprej tukaj.

Če maš pojma igrat ne vem, ne pišem nekaj tukaj...me pa zmoti en kekec k skoz neki prbija pa ne vem kam naj ga dam:)


Kdo si wtf...ker pro player si res me zanima...sicer je pa tko...pisat je lažje na tem forumu kot igrat zato upam da igraš in ne boš odpisal...

Seveda če boš, vsaj za boga povej keri profi se rima na mojzes:)

Je pa tko...nikoli nisem slišal zate...pol si kaj?:)
 

vojak00

Member
Reaction score
0
kdo le
drekec pekec k ma polna usta pa prazne hlače
lp


Ma .... ma veličastno ime ampak prazen pomen:)


Meetme on BEER...da vidmo iz kakšnega testa si....


3/4 folka poznam iz igre osebno naj presodim sam če sodiš sem ali si samo nekdo k bluzi....Mojzes maš iziv?
 

mojzes

Member
Reaction score
0
Mojzes,

Ne vem v čem je smisel tvojih komentarjev....niti ne vem kdo si .... tu veš kdo vse igra...kdo kaj igra in tko naprej.

Smetat po forumu je kr neki...če si v MTW vsaj povej kje igraš...ali pa bluzi za svojo pozornost naprej tukaj.

Če maš pojma igrat ne vem, ne pišem nekaj tukaj...me pa zmoti en kekec k skoz neki prbija pa ne vem kam naj ga dam:)


Kdo si wtf...ker pro player si res me zanima...sicer je pa tko...pisat je lažje na tem forumu kot igrat zato upam da igraš in ne boš odpisal...

Seveda če boš, vsaj za boga povej keri profi se rima na mojzes:)

Je pa tko...nikoli nisem slišal zate...pol si kaj?:)


ja vojak,v tem je poenta tega dreka,zakaj bi me poznal če ni treba,igramo pa,če hočeš vedet ti povem sam to,igrav sem skorej na vseh svetovih in sem kolega nekaterih ,ki se dobivamo na pijači redno,takih ,ki pa samo smetite in opravljate druge,jih ponižujete,jemlete račune,prevzemate vasi od lastnege plemena(igravcev v plemenu),to je sramota tega ,kar že skos ponavljamo.pa še to,kekeci ste vsi tisti ,ki visoko letate in nizko padate. pa nazdravje,eno pivo zajle zvrnem,na tvoj račun. lepo mi bodi. lp
 

kustos

Member
Reaction score
0
just... just... stop talking and kill yourself...

Ne moram verjet, kakšni paglavci živijo na tem svetu...
 

vojak00

Member
Reaction score
0
ja vojak,v tem je poenta tega dreka,zakaj bi me poznal če ni treba,igramo pa,če hočeš vedet ti povem sam to,igrav sem skorej na vseh svetovih in sem kolega nekaterih ,ki se dobivamo na pijači redno,takih ,ki pa samo smetite in opravljate druge,jih ponižujete,jemlete račune,prevzemate vasi od lastnege plemena(igravcev v plemenu),to je sramota tega ,kar že skos ponavljamo.pa še to,kekeci ste vsi tisti ,ki visoko letate in nizko padate. pa nazdravje,eno pivo zajle zvrnem,na tvoj račun. lepo mi bodi. lp

:)....najbolj podlo je to da se skrivaš...kar si napisal naj presodijo drugi...Res je da tudi sam igram kar nekaj svetov že vendar me je izučilo nekaj.

Nikogar ne bom obsojaj več...veš zakaj:)

Ker to ni smisel igre, če kapiraš....kar si napisal si...okej...sam nisem aktiven na s18 torej:)....bluziš....niti veš s kom si pišeš trenutno:D


V glavnem...da ti gobec zaprem(kruto rečeno)....meetme in celje.....pa da te vidim...sam napiš tule datum in se srečava na pijači pa ti razložim zakaj maš tako boleče sanje.


Kar se tiče poniževanja drugih igralcev, kraje računov...in kar si pač napisal...ne vem..sam sem bil v plemenu ki smo ga vodili k tega ni bilo...tudi tukaj na s18 v TIME ni...Prosim te:) bodi bolj konkreten preden obtožiš in ne govori na pamet.


Če te je lajf razočaral, nismo krivi;)....To je je igra in jz te ne poznam, je pa zanimivo kako mi ti obesiš določene zadeve glede poniževanja, kraje računov itd.:)

Kje te boli sveti Mojzi:)
 

DeletedUser

Guest
Simon pusti jih, sej vidis da sploh nevejo kaj delajo :)
Obljubljajo kako nas bojo noblali, a pobrat tut ene vasi niso sposobni :)


Upam si stavit, da decembra MTW nebo docakal, enostavno premalo igrajo,
bodisi je aktivnost slaba, bodisi brez izkusenj...


Ragnarok, in ostala ekipa, organizirajte se pa nam vsaj poskusite konkurirat, ne pa da vam dzabe vasi padajo..
Gorazda je samo nas racun nekaj11 pobral skor na fronti, kaj ce bi ga pol plemena napadalo?



Lep vecer,
Grega
 

RooKeC1

New Member
Reaction score
0
Drži to kar je izgovoru JEZUS; O BOG ODPUSTI JIM ,SAJ NE VEDO KEJ DELAJO.

Žalostno je edino to, da ti je vojak00 lepo povedal in ti še kar nekaj bluziš. Še bolj žalostno je to, da imaš toliko za povedati glede smetenja foruma a popolnoma isto delaš. Sicer to kar berem po tem zunanjem forumu moram povedati, da sem popolnoma razočaran, na kako otroški nivo so se nekateri igralci iz OBEH plemen spustili. Tega res nisem pričakoval. Vglavnem vojna je pa zanimiva in naj tako ostane. Vso srečo vsem in se vidimo na bojišču :)
 

mojzes

Member
Reaction score
0
Deus autem omnia videt, cognoscit omnia.


Ja otroc ,jutr sveti maši,še prej pa spovedi.
 

DeletedUser

Guest
Dej ti pobožneš, še kakega očenaša za MTW zmoli, kej druga kot molitev tak ne more več pomagat :(


buuu
 

mojzes

Member
Reaction score
0
Zmolimo kr za vse,tud za tiste, ki niso pridni in grdo govorijo,,....:),seveda naum pozabu,za plemena pa itak.
 
Top