Pogovor o svetu 18

DeletedUser

Guest
veš oni so me vzeli pod okrilje in mi pomagali nekaj znanja pridobiti k ga nism meu (najbol robi)...veš me zanima a ti bi me sprejel na svoj račun pred vojno? enga nooba k nima pojma po vaših besedah??

itak da nebi...po pravici povedano noben nebi noben od timovcev :)

igral sem marsikateri svet in nemislim slovenske scene....govorim o angleških serverjih.....tam mi je bilo veliko bolje igrati ker človeka lahko v miru za nasvetu vprašaš (pa tud če je nasprotnik) pa ti bo pomagu....

tuki ste pa vsi taki egoisti pa samo za vašo rit skrbite itd...vse več je razlike med "slabimi" in kao "dobrimi"....in pol se sprašujete matr kako je lohk po 4 mescih igre taka razlika med vodilnim in drugouvrščenim....zato ker vsak kurčev svet se sami najbolši skp spravte...kaj ko bi se en svet razdelil po plemenih pa bi mal podučil ostale o tako imenovani "taktični igri"???

usak dan berem tole kreganje kako en druzga žalte...kako un šteje pobite paladine, pa un pošilja 43634758092 fejkov? dej lepo te prosm a si lahko en svet date roko pa odigrate tko kokr je treba??

nardiš piknik, se smejiš vojni, podebatiraš z "sovražniki" itd... vi niste resni...vi ste žalost slovenske scene in ne motorka al pa nevem kdo....

Itak da te nebi spusto na racun. Prvo niti te ne poznam, niti ti ne zaupam..
Zaupanje pa med soigralci mora bit..
Glede ucenja, pa ne govori na pamet, naucil sem vsaj 4 igralce igranja, ter taktiziranja..
In vsem tem igralcem gre na vsakem svetu, ki ga igrajo odlicno.
Nikoli ne igram zase, igram za pleme.. Najprej moras spostovat svojega vodjo, sele nato lahko spostujes pleme.
In glede spostovanja, tut zadnjega vojaka dam za nasega vodjo.

Pri vas pa ste kot razpuscena banda, i to je to :)



Grega
 

mojzes

Member
Reaction score
0
Itak da te nebi spusto na racun. Prvo niti te ne poznam, niti ti ne zaupam..
Zaupanje pa med soigralci mora bit..
Glede ucenja, pa ne govori na pamet, naucil sem vsaj 4 igralce igranja, ter taktiziranja..
In vsem tem igralcem gre na vsakem svetu, ki ga igrajo odlicno.
Nikoli ne igram zase, igram za pleme.. Najprej moras spostovat svojega vodjo, sele nato lahko spostujes pleme.
In glede spostovanja, tut zadnjega vojaka dam za nasega vodjo.

Pri vas pa ste kot razpuscena banda, i to je to :)



Grega


Lastna hvala,se po blatu vala. Ne se hvalt,ko pa v igri vsi vemo kolk je ura.hvala na razumevanju;)
 

DeletedUser

Guest
In kok je ura?
Vsi moji racuni so bili vrhunskega kova.. Sicer je res da ne igram tega od zacetka pa vseeno. :)
Mocnejsi je od katerega koli MTW-jevca :)
Ragnaroku sem predelal vasice, kovacij pa obzidij sploh nima vec, tako da bi se res blo za vprasat kok je ura :)



Grega
 
Last edited by a moderator:

woley837

Member
Reaction score
0
Lastna hvala,se po blatu vala. Ne se hvalt,ko pa v igri vsi vemo kolk je ura.hvala na razumevanju

Koliko je ura?
Tule se pa vidi da si navaden troll, ali ne poznaš slovenske slovnice oz narobe razumeš ali pa serverja ne poznaš! Kakor koli že, čas zate da utihneš ;)
 

mojzes

Member
Reaction score
0
Koliko je ura?
Tule se pa vidi da si navaden troll, ali ne poznaš slovenske slovnice oz narobe razumeš ali pa serverja ne poznaš! Kakor koli že, čas zate da utihneš ;)

WOlEY,WOLEJ,WOLEY,SE VIDI KOK SI BUTAST,DA PREGOVOROV NE POZNAŠ,V SLOVENIJI BO POČASI NAZAJ URADNI JEZIK SRBOHRVAŠČINA,POGLEJ KOLK BEGUNCEV BOMO ZAJ DOBIL,LAHKA JIH BOŠ UČIL VP-JA.


Pa še to,utihnal bom ,ko bom jst želel,prijatel.lep vikend vam želim nasprotniki.
 

žan škorc

New Member
Reaction score
0
Tole je postala že folklora in moda. Berem neke članke in kritike, a se mi ne sanja izpod katerega peresa so pisana. Janševizem se širi kot virus tudi tukaj. Pišete pod psevdonimi, in provocirate drug drugega v vednosti , da vam nihče nič ne more. Strahopetnost in frustriranost je to skrivanje lastne identitete.
Sedaj o igri in razpletu. Ko smo imeli še skupni forum z MTW , sem večkrat malo zbodel nasprotnika, ki nas je zmerjal z neotasanci in pleme brez vodstva, katerega bodo pojedli z levo roko, na dejstvo da pleme TIME, ni kova Jazbeci ...brez zameri bivšim članom), in da se je pleme MTW, zavestno izogibalo neki večji vojni. Z GA so imeli skoraj do konca nnnp. , medtem ko smo mi ves čas bili bitke z izkušenimi igralci. Vmes bi vseeno pohvalil igralca Marlboj, ki me je inpresioniral na tem serverju, in kot sem mu dejal bi rad nekoč z njim igral v plemenu. Ko je bil dotični igralec že na kolenih......sami MTW igralci šele zdaj prvič vidite kako to izgleda(brez kmetij in kovačij), je MTW, kot obliž na sramotno igro napovedal tudi vojno plemenu GA. Nato se je čakalo in čakalo na neko dogovorjeno sredinsko črto, ki so se jo menda nekateri dogovorili.
Potem je sledila vojna napoved članov MTW in 14 dnevna priprava......čas počitnic in dopustov. Sledi veliki pok na Kravato z strani MTW, Nekaj uzetih vasi in to je vse kar sem videl od MTW-ja. Velika pričakovanja, in veliko razočaranje o tako opeti vojni. Balonček MTW, je kot milni mehurček počil ob prvih napadih TIME. TIME se organizira, poveča prisotnost, združi izkušnje in znanje in vojne bo kmalu konec.
Hvala vsem članom z katerimi sem delil tale server. Ekipa, ki je lahko trdim ena močnejših na Slo sceni.
 

spanija

Member
Reaction score
0
Pravilo velja, kdor išče problem v drugih ima ponavadi problem sam z seboj. Večino igralcev Time poznam in ne vidim problemov :)
Kdor ima pomisleke glede družabnosti slo scene…jih naj ima. Vsekakor sem mnenja, da slo scena ni nič drugačna od drugih serverjev..mogoče še preveč prijazna.
Prcanje, metanje polen in tako naprej je del igre, ki pride zraven. Zato obstajajo tudi forumi. Ali za razkazovanje mišic ali za kaj drugage:). To moraš vzet pač v zakup, ane.
Najbolj pomembno pa je na koncu to, da priznaš kvaliteto na nasprotni strani:)..to je najtežje za Homo sapiens-a. Tega se moramo vsi še naučiti zgleda hehe.

Čestitam plemenu MTW za pokončno držo v igri, da bo jasno brez dobrega nasprotnika ni dobre igre.

Vseeno pa bi pozval igralce Time-a, da nadaljuje z dobro igro in opustijo pisanje neustreznih postov tukaj(ni vredno kamaradi).


Go time:)

sploh ni najtežje priznati kvaliteto....niti men osebno ni problem priznati da ste pokazali lepo igro :) čestitke time....sam me pa res žalosti da ste VSI tako nastrojeni en proti drugmu....
 

spanija

Member
Reaction score
0
Itak da te nebi spusto na racun. Prvo niti te ne poznam, niti ti ne zaupam..
Zaupanje pa med soigralci mora bit..
Glede ucenja, pa ne govori na pamet, naucil sem vsaj 4 igralce igranja, ter taktiziranja..
In vsem tem igralcem gre na vsakem svetu, ki ga igrajo odlicno.
Nikoli ne igram zase, igram za pleme.. Najprej moras spostovat svojega vodjo, sele nato lahko spostujes pleme.
In glede spostovanja, tut zadnjega vojaka dam za nasega vodjo.

Pri vas pa ste kot razpuscena banda, i to je to :)



Grega

kok svetov si pa odigral grega??
 

vojak00

Member
Reaction score
0
sploh ni najtežje priznati kvaliteto....niti men osebno ni problem priznati da ste pokazali lepo igro :) čestitke time....sam me pa res žalosti da ste VSI tako nastrojeni en proti drugmu....

Ne vem kaj ti ni jasno...napisal bom, da ne znaš brat med vrsticami:)....če ti ni jasno kar sem napisal preberi še enkrat...

Lahko pa ti olajšam in napišem slednje:

Je le igra in ni življenje...vsakdo od nas je pa le človek:).....torej...:)
 

DeletedUser

Guest
Zacel sem na svetu1, igral pa sem na svetovih: 2, 4, 5, 6, 7, 9, 11.
Vmes sem mel par let premora :)




Grega
 

vojak00

Member
Reaction score
0
:D


Lejga jonkija:)....da osvežim spomin...Gregov zadnji job je bil vodenje plemena Quit:)....pa da vidim če uganeš na katerem svetu:)

p.s.

uporabi tws:)
 

jonke

Member
Reaction score
0
:D


Lejga jonkija:)....da osvežim spomin...Gregov zadnji job je bil vodenje plemena Quit:)....pa da vidim če uganeš na katerem svetu:)

p.s.

uporabi tws:)

nism ziher > a tole je meni namenjeno? ker če je, lahko rečem da nebom iskov ker se nebom spremeniv svojega odgovora kateri se glasi da bi z veseljem biv član plemena katerega bi vodil grega.

da pa se še malo na splošno obrnem. tale VP je prov postala podn od podna, sm aktiven na si20, in na si21 malo spremljam kako se svet razvija. in kaj opažam? igralcem se gre samo za prva mesta pa če tudi za to zapravijo minimalno plačo (ali celo več) pa niti niso aktivni. samo kdor ma osnovno logiko od te igre bo vedu da bo neaktivnost prej al slej prišla za teboj. naprimer če pogledaš hram slave na si20 (se opravičujem za mešanje svetov) ko se je govorilo da je mathias zapravil cca 800 eur za premium (nevem sicer koliko je kej res pa vseeno. premiuma je/so kurili neomejeno na tržnicah. ko se spovnem ko je bilo že več vasic je še vedno sprejemov ponudbe od mene) tudi ostali nekdaj veliki igralci na tem svetu so kurili sicer v malo bolj racionalnem smislu pa vseeno se nabere. skratka kaj želim povedat je da se vsem gre za tistih par uric lastne hvale ko so visoko na lestvici. za sebe lahko rečem da nism nikoli sprejemov ponudb na tržnici če jih nisem obrnu za "dobiček" nazaj čez kak dan in potem je tukej slikca iz sveta hrame. se pravi kot sm reku. od začetka je igralec ki je napisan poleg mene od mene kupovav surovine in sm ga samo z aktivnostjo prehitu tko da sem poleg njega v hramu slave kar nebom skrivov da sm si od nekdaj želel imeti take vrste odličje v profilu http://prntscr.com/8fko3k in tega igralca že nekej časa ni več na svetu. ampak kar hočem povedat je to da je tole prodajanje/kupovanje surovin za premium totalno uničilo igro. sicer ja, imam več premiuma ampak v zameno ni nekih igralcev niti ne volje da bi se igralo kot se šika. kot je nekdo reku da se združijo najbolši in je to to. če se bo igral kak svet kjer se to nebi dogajalo se ga z veseljem udeležim. tako pa je vojla izginila. niti ni neke tekmovalnosti več v smislu vojske ampak samo kdo bo dobil bolšo ponudbo za surovine, katere bi sicer z 2 klikoma nafarmal sam. in vam predlagam vsem igralcem vodilnih plemen na si18 da uživate v igri katero imate možnost igrati. osebno mi je žal da mi ni zneslo igrat si18 od začetka in sm kljub mnogo ponudbam za dual/trial zavrnil vse ker mi je smisel te igre vstrajati na enem računu od začetka do konca. zaradi česar imam določene sovražnike kot pa tudi znance. in kdor meša svetove med seboj tako ve kje me najde in ga/te bom tudi z veseljem pričakal da bo igra zanimiva za oba :D

tako da še enkrat. kregejte se gor in dol, samo ne pozabit uživat po možnosti v enem od zadnjih dobrih svetov (če se seveda nebo kaj spremenil)

napisov sm pa tud tok da se mi neda brat ker je rdeča nit ene 666x že zgubljena. Bog odpusti mi.
 

mojzes

Member
Reaction score
0
jonke
jonke



Grega
AIE FTW :p

Don't think to much! You will create a problem, that wasn't even there at the first place. :help:

Spoiler:

Bravo JONKE,zadel si bistvo nepozabni svet 7 z JOVANOM na čelu plemena,takega vodje ni več in ga nikdar več ne bo.Te vodje ,ki se imajo za vodje,ne rečem vsi,ampak eni in isti tle z posti,pa so barabe prvovrstne,ki niti približno ne smrdijo po vodjih in ropajo lastne v plemenu ,da se dvignejo med oblake,..............Bravo nekdanje pleme---AIE,PA PIKNIK BI MOGL PONOVIT. LP-NASPROTNIK
 

DeletedUser

Guest
Pubec mi vas farmamo ne nasih clanov. :)
Samo jaz sem vceraj odneso od ragnaroka 25mio surovin z nuki.. Mrobbym nekaj podobnega.. :)
Tako da ste dejansko zive farme :)



lp,
Grega

Ps: a se zdaj neupas povedat kdo si, da ti malo na obisk pridem? :)
 

mojzes

Member
Reaction score
0
Ti men kr prid na obisk,brez panike ne bom jezen,bova ktero rekla,če si za ,napiš pa se zmenva. lp
 

mojzes

Member
Reaction score
0
mojzi, the retardinho :D


ti ne kapne, da misli z nukci.

je jasno zakaj v vp tako pešaš :*

mater si ti zabit,saj vojsko treba nahrant,pa z poglavarjem ktero reč,.....:p

ja si pravi tapravcat ,..................... naprej ne bom pisu,zabitant.;)
 
Top