Pogovor o svetu 18

DeletedUser

Guest
Ce si postena, ti tut mi iz Tima naredimo palacinke :D
Tut pico :D



Grega
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
hvala Grega94, samo sem španiji dolžna palačnike, lahko pa naredimo spoznavni palačinke plac hehehe :D
 

jonke

Member
Reaction score
0
hvala Grega94, samo sem španiji dolžna palačnike, lahko pa naredimo spoznavni palačinke plac hehehe :D

če boš pa že za celo španijo palačinke pekla jih pa lahko še za mene mal prstavš :)
tko da povej kje in kdaj paprnesm nutello
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
ooo figova marmelada, nisem še probala, no španija, evo ti, pomoč bom rabila pr palačinkah:D
 

jonke

Member
Reaction score
0
bom jest pomagov nutello mazat pa figovo marmelado če jo bo kdo prnesu, tko da ko bo nared me nej en obvesti da pridem. in ko vs je tok policajev tukej lahko kdo še kej iz dokaznega gradiva prnese pa se homo skupinsko zastrupil z THC-jem da nam bojo palačinke še bol teknile :p
 

esjoxjod

New Member
Reaction score
0
Mojzi pa kaj bom filu ce me noob poskusa noblat :D


Zdej si tebe gostiramo, mnjam mnjam...jaz sem danes samo potipal ;)
 

DonSiete7

Member
Reaction score
0
bom jest pomagov nutello mazat pa figovo marmelado če jo bo kdo prnesu, tko da ko bo nared me nej en obvesti da pridem. in ko vs je tok policajev tukej lahko kdo še kej iz dokaznega gradiva prnese pa se homo skupinsko zastrupil z THC-jem da nam bojo palačinke še bol teknile :p



Samo pazite da ne bo kak pandur pod krinko ;)
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
bom jest pomagov nutello mazat pa figovo marmelado če jo bo kdo prnesu, tko da ko bo nared me nej en obvesti da pridem. in ko vs je tok policajev tukej lahko kdo še kej iz dokaznega gradiva prnese pa se homo skupinsko zastrupil z THC-jem da nam bojo palačinke še bol teknile :p

in kje ti vidiš kerga ? jaz nisem več jonke, lahk pa prnese kdo cookije :p
 
Top