Pogovor o svetu 20

skyrim

Member
Reaction score
0
na žalost ni 19.... imam ljudi ki vedo o njem kar veliko... star je 14 let... žal


najbolj zanimivo mi je ima 2 skype računa "nasikanc in nosense" potem 2 računa na zunanjem forumu :)
 

jozagulikoza

Banned
Reaction score
0
Nasikanc ,kot vedno neki provucira ljudi vsi ki so ga poznali so ugotovili,da je nadarjen govorec oz. lažnivec :D
Prav všeč mi je gledati tvoje poste pametovanja...

Skyrim, nasikanc ni 14 letnik ,je cca 19 ampak vstopa v puberteto kot 14 letnik ;)

pazi on je v "reprezentanci" še zdej nevem v kteri ampak s tem se vseskozi ponaša
 

ruki

Member
Reaction score
0
Pri rokometu je na klopi pa misli da je najboljši sedaj...
Sva bla učas prjatla pol je pa začel bit preveč sebičen,egoističen...Mislim saj ga vidite kakšen je?:D
 

-Nasikanc-

Member
Reaction score
0
matic za 14 letnika si kar pošteno gobčen :) ne skrbi vem veliko o tebi sploh pa tisto prošnjo ki si jo pisal duletu na si 19 "a mi lahko sposodiš pp" haha.... sam si služi denar sam si kupuj stvari ;)


in vemo da igraš na 20.... hehe... pa veš enostavno je samo naredit nov račun na forumu :) pa srečno nasikanc na 20 potreboval jo boš haha.... prvič fehtaš surovine, nato obtožiš sočlana izdajalstva "obtožba je bila zato ker si se bal da ti ne bodo drugi soplemenjaki obrnili hrbet" in ga zavzameš :) aja da ne pozabim omenit zavzamanja barbik :D in to na začetku svet hahaha...... pa prošnje vsakemu plemenu za nnp bravo bravo :) začni raje delat vojsko :) jo boš bolje potreboval kot se ti zdi hehehe


imena vasi pa spreminajš zato da spravljaš ob živce sovražnike ;) poznamo te nasikanc to delajo le 14 letniki :)

Zelo dobro me poznaš vidim oz. tvoji prijatli zeloo dosti vedo o meni vidim 14 let a haha jaz si svoj pp kupim z mojim denarjem če si pa kdaj sposodim vse vrnem nisem polovičar kot ti ki poten nevrne nikoli, od tebe pa si nikoli nisem premium sposodu pa na s19 me nikoli ni bilo mongoloid.

Če bi na s20 igral bi igral kot se spodobi in bil že dosti pred tabo, če se me pa tako želiš da pridem na s20 se pa prijavim komot samo zato da tebe ponoblam, in nerabim igrat grdo da zmagam kar dela NoSense me ne zanima če me pa imate za njega pa nevem najbrž me imate za njega ker je top5 za tebe ga sigurno nebi imeli ker nisi sposoben bit tam kjer je on. Za barbarke pa kolko gledam na TWju poglej prevzemanje vaših NUKOVcev od 5 vasi zavzetih kolko 4 barbari al 3 tko da nevem zakaj nosensu to očitaš, najbrž še nezna odpret TWja počasi si mi že smiliš če želiš te lahko kej naučim.

Nasikanc ,kot vedno neki provucira ljudi vsi ki so ga poznali so ugotovili,da je nadarjen govorec oz. lažnivec :D
Prav všeč mi je gledati tvoje poste pametovanja...

Skyrim, nasikanc ni 14 letnik ,je cca 19 ampak vstopa v puberteto kot 14 letnik ;)

Vsi ki so me spoznali vedo kaj sem in kdo sem, vedo da jim bom povedal kar si mislim tebi tudi sem pa me nisi poslušal ane? Reku sem da s18 neboš končal in kaj se je zgodilo dej mi povej, jaz več računa amade nevidim rukec, ti misliš da ti pametujem pa vse kar sem ti do zdaj povedal je držalo če kaj ni me prosim obvesti, konec koncov ruki baje si končal z vp že neki časa nazaj vidim da si spet prišel zakaj? Mi dokazat da si sposoben dokončat svet??

Glede starosti pa si zgleda nisi proti meni haha bogi skyrim pa ima take prijatle ki me zeloo dobro poznajo, na jok mi gre ko vidim da taki kretenski ljudje kot skyrim obsajajo v sloveniji...

na žalost ni 19.... imam ljudi ki vedo o njem kar veliko... star je 14 let... žal


najbolj zanimivo mi je ima 2 skype računa "nasikanc in nosense" potem 2 računa na zunanjem forumu :)

Glede prvega stavka sem ti že povedal, da si nevzgojen revček ki nima v glavi nič drugega kot male možgane za govorit gluposti in se samemu sebi smilit in govorit jaz imam take kolega ko te dobro poznajo... Vprašaj se kolko maš sploh kolegov nevem če jih lahko na eno roko prešteješ...Še bolj zanimivo pa je da imaš take kolege da ti še niso povedali da matic na s20 ne igra, si pomislil da igram 2 svetova in da za 3 nimam časa, še nikoli nisem igral 3 svetov skupaj in niti tokrat nemislim ker je to totalna bedarijo to delajo taki polovičarji kot si ti, pol pa na vsakem svetu uvrstitve pod 100...pol se pa tolažiš nemislim vlagat 100€ na mesec v igrico... bedak

pazi on je v "reprezentanci" še zdej nevem v kteri ampak s tem se vseskozi ponaša

V reprezentanco prideš če imaš IQ večji od zimske temperature ki je vsi 3 ki tule pljuvate nimate, kar je žalostno...Drugače pa sem v mladinski reprezentanci igram z 3-4 leta starejšimi...

Pri rokometu je na klopi pa misli da je najboljši sedaj...
Sva bla učas prjatla pol je pa začel bit preveč sebičen,egoističen...Mislim saj ga vidite kakšen je?:D

Če tebe trener ni nič dajal v igro potem je žalostno, jaz sem pa bil letos po polovice sezone drugi strelec ekipe pa sem prvo leto pri mladincih, kje si pa ti mlajši dečki? Bil si kao neki jak pol pa odnehal, najbrž zaradi šole ne tk k nehal igrat vp, to se teli polovičari ustvarte pleme POLOVIČARJI V RL IN VP prav pasalo bi vam to ime zažigali bi tam nekje na obrobju pa vasi bildali, potem bi pa vas itak pobrali ko bi se drugi svet začne ane, ko bi vsi tam pobegnili...


Žalostno ta forum, samo pljuvanje po tistih ki so nekaj več od njih, smešno je pa to da pljuat začnejo tisti ki jih v igri nikoli ni med top10...

Zdej pa mate spet nekaj za glodat hrabri miški...
 

woley837

Member
Reaction score
0
na žalost ni 19.... imam ljudi ki vedo o njem kar veliko... star je 14 let... žal

vidim da te ima eden na nitki, in ne, matic ne igra na nosense ;)

drugače pa skyrim, slovenac itd, ko boste top 10 se lahko oglašate, do takrat pa tišina in na speed treninge ;)
 

skyrim

Member
Reaction score
0
kdo bi pa še igral zares to slo sranje ?


nasikanc amazonka te sprašuje če imaš kaj surovin naprodaj ?

aja pa ena ženska hoče priti k tvoji mamici kavico popit matic :)

ti se kar delaj starejšega a vsak ve da nisi....


woley ne rabim bit top 10 da pokažem svojo čisto igro kot nekateri ki igrate z prevaram ;) tako kot to delate vi poznamo mi take :)

drugače pa matic predragam da eno srečanje da te vržem v tisto morje ki je zraven tebe ;)


pa lp. škoda časa za ljudi ki niso vredni niti centa :)
 
Last edited:

woley837

Member
Reaction score
0
kdo bi pa še igral zares to slo sranje ?


nasikanc amazonka te sprašuje če imaš kaj surovin naprodaj ?

aja pa ena ženska hoče priti k tvoji mamici kavico popit matic

ti se kar delaj starejšega a vsak ve da nisi....


woley ne rabim bit top 10 da pokažem svojo čisto igro kot nekateri ki igrate z prevaram tako kot to delate vi poznamo mi take

drugače pa matic predragam da eno srečanje da te vržem v tisto morje ki je zraven tebe


pa lp. škoda časa za ljudi ki niso vredni niti centa

še enkrat preberi quote, pa boš vidu kdo ni vreden pol k****!
Drugače pa nevem o katerih prevarah govoriš?! Nisem bil nikoli blokiran, prav tako tudi nasikanc ne kakor jaz vem tako da ne nas metat v isto morje.

You know shit!
 

skyrim

Member
Reaction score
0
prevare pri prevzamenju vasi,laži itd.... vsak ve kaj govorim



lp. škoda časa za opičnjake :)
 

woley837

Member
Reaction score
0
Ti nisi nobene vasi free dobil? Aja, sem se zmotu, še nikoli nisi sam presegel meje 10 vasi

Glede laži itd, mislim da na tem forumu ti bolj kot kdor koli zajebavaš, zmerjaš in jebeš določene osebe, tko da ja, škoda se kregat s polovčarjem
 

jozagulikoza

Banned
Reaction score
0
nasikanc jaz ne pljuvam čez tebe te ne poznam iz drugje kot iz foruma ampak že tu se mi zdiš poln samega sebe neki se vn mečeš in res sploh ne omenje IQja pri športu ker ne velja velike vloge
 

woley837

Member
Reaction score
0
nasikanc jaz ne pljuvam čez tebe te ne poznam iz drugje kot iz foruma ampak že tu se mi zdiš poln samega sebe neki se vn mečeš in res sploh ne omenje IQja pri športu ker ne velja velike vloge

Da ne bom o tvojem TW IQ-ju začel, pa ne rečt da igraš za zabavo, ker vidim da ne

Resno vas vse naprošam da dokler ne boste imeli pojma o igri se skrite in bodite tiho da vas kdo ne najde
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
nonono fantje kako kaj rabi kdo knjigo bonton o lepem obnašanju in slovenski knjižni slovar, jo bom tudi podpori posredovala ker ne razumem besede toleriranje, kje ste to pobrali ? pr Usa brother ?
 

ruki

Member
Reaction score
0
Kako se da na s20 dobro služiti premium,pa čeprav igraš zares...
Samo surovine ,ki so odveč zamenjaš in na teden zaslužiš 500pp-1000pp,nam sploh ne bo treba več kupovati,samo na tržnico bomo skočili :D
 

NoSense

New Member
Reaction score
0
Ja se strinjam. Res hvala Diablos, pepelka in mathias kar tako naprej. en dan se bom odločil pa prodal 500k surovin pa bom mel za 2 meseca premiuma
 
Last edited:

mojzes

Member
Reaction score
0
sej se vidi ,kako si ustvaru pleme in potegnu igravce z večmi vasmi,ustanovil pleme -BASH-(We are gonna bash you),umazana igra,a res ne znate eni odigrat poštene igre do kraja.a si slučajno pošten ,neeeeeee,to je hinavsko.
 

woley837

Member
Reaction score
0
Pleme bash je bilo ustanovljeno prvi dan tega serverja, mojzes, še enkrat, če nimaš pojma se ne oglašaj!

Glede premium zaslužkov, 5 k ppja v slabem mesecu :D
 

mojzes

Member
Reaction score
0
O,woley-sn ti na žulj stopu,ne znaš brat,tuki lahka izrazimo in se pogovarjamo.Wo:pLEY,pa sej te poznam ,da vem kaki primitivc si.
 
Top