Pogovor o svetu 9

DeletedUser

Guest
Želim le vzpodbuditi ostale igralce, da bodo napadli Quit!, saj v kolikor sem se pogovarjal z njimi, se vas bojijo...

Sem narobe prebral.
Moja napaka. :)


lp, Sock of Death
 

DeletedUser

Guest
Čestitam Quit!, dobro si znate pomagati! Torej le niste tako nepremagljivi? Sicer pa imate tudi lepo aktvinost :)


http://si9.vojnaplemen.si/public_report/da8c61d382ddbb3111049c6160d31081

pač , si me dobil ko sem šel v kino in to tik preden sem se vrnil domov, ne se bat, ni me spucal, dobil je le tisto vojsko, ki se je že vrnila iz farmanja, ostala je bila pa še na farmanju, svojih čet pa ni nalimal, ker bi se videlo da se je on spucal in sedaj krepko cvili, ko je postal farmica, ali nalimam kakšna poročila sem, aja ne smem
 

DeletedUser

Guest
pač , si me dobil ko sem šel v kino in to tik preden sem se vrnil domov, ne se bat, ni me spucal, dobil je le tisto vojsko, ki se je že vrnila iz farmanja, ostala je bila pa še na farmanju, svojih čet pa ni nalimal, ker bi se videlo da se je on spucal in sedaj krepko cvili, ko je postal farmica, ali nalimam kakšna poročila sem, aja ne smem

poročila lahko,sporočil ne ;)
 

settlers

Member
Reaction score
0
pač , si me dobil ko sem šel v kino in to tik preden sem se vrnil domov, ne se bat, ni me spucal, dobil je le tisto vojsko, ki se je že vrnila iz farmanja, ostala je bila pa še na farmanju, svojih čet pa ni nalimal, ker bi se videlo da se je on spucal in sedaj krepko cvili, ko je postal farmica, ali nalimam kakšna poročila sem, aja ne smem

No pa nalimaj kakšno poročilo,ni kaznivo.Da vsi vidimo kako ga farmaš.
 

DeletedUser

Guest
Jebemtiš ja, spucal si ga zdaj pa se treba hvalit ali bilo kak ti to rečeš.
 

DeletedUser

Guest
nikjer nisem rekel, da je postal moja farma, ampak da je postal, sicer so potem, njegovi soplemenjaki ugodili njegovem jokanju in mu poslali robčke v obliki okrepitev, dam pa poročila, ko je že dobil malo okrepitev

Branilec: sokol
Cilj: [01]Hydrogen (520|518) K55

Količina: 144 404 22 30 0 0 0 4 0 0 0
Izgube: 144 404 22 30 0 0 0 4 0 0 0


Plen: 394 394 394 1.182/25.060
Škoda zaradi katapultov: Zgradba Obzidje je bila poškodovana in podrta s stopnje 15 na stopnjo 13


Branilec: sokol
Cilj: [01]Hydrogen (520|518) K55

Količina: 280 229 25 0 17 0 0 0 0 0 0
Izgube: 280 229 25 0 17 0 0 0 0 0 0

Plen: 490 6.935 715 8.140/8.140

jaz ne bom več o tem, ker ne mislim po javnih forumihkazat, kdo ma dalšega, ratal mu je,ni me bilo gor, ker imam tudi RL in nisem suženj te igre, zdaj se lahko lažno naslaja, sam to je le del te igre, nisem prvič zgubil del vojske in je ne bom zadnič, kar je dobil je dobil to, vasi ni rušil, ker ni imel ovnov za to, pobral je plena, kar mi ga je prinesla farmarska enota čez nekaj minut, vojska pa je potrošen material, če nebi tu padla, bi pa v kakšnem napadu, to pa je tudi smisel te igre, jaz s tem zaklučujem ta pogovor, sokol tebi pa če ti bo lažje, res imaš dalšega priznam, sam moj je pa tehnik :)
 
Last edited by a moderator:

vojak00

Member
Reaction score
0
Res je, hvalit se za pucanje je nesmisel. Igra je v prvi fazi...Šele ogrevanje..In kot vedno bo odločilno to, kdo se bo prej spravil na morje:) ali odnehal zaradi RL..Lajf mamo vsi in naj ne bo izgovor RL. Hehehe igro igramo zato ker nam paše. To je bistvo. Dobro blago se ne hvali;).

Lep pozdrav sem ki še vztrajate na tej slovenski različi Vp.:). Kapa dol patriotizem ni kaj:D


Lep dan
 

DeletedUser

Guest
Vidim, da preprosto ne razumete. Ne bom pisal še enkrat, če pa hočete pa lahko še enkrat preberete 52. stran.

Črtomir, ko lepiš poročila oz. kopiraš, prikaži tudi napadalca oz. njegove izgube ;)
 

DeletedUser

Guest
zakaj???da bi vsi javno vidli da si mu vso vojsko sesu???ti je ze povedu da je su v kino in to je to.ko bodo oni enkat tebe dubli pa te zavzel mislm da bo to kr zlo kmal se oni ne bodo hvalil.

pa nevem zakaj ste zbrisal dva moja posta!?!?!?

lp
 

DeletedUser

Guest
Sokol je ze farma. :)

Skoda, da ni kakega nasega vecjega igralca napadel. :)
Bi se mu drugace godilo kot pa se mu zdaj...


Pa malo prevelika razdalja, je za rusenje z kati. :)



lp, SofD
 

DeletedUser

Guest
me prou zanima ce bo zdej pametn.vrjetno je zalost pa se zdele joka pr mamici.črtomir al kdor koli ga je pa spucu se pa nehvali da ga je torej je definitivni osramočenec tuki sokol.

lp
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Vsak je lahk popucan in tudi jaz ne vidim tle nekega uspeha.Uspeh bi bil,da je sokol prevzel črtomirja.Tako pa je sokol žal sam sebi skopal po domače rečeno grob.Pa tudi neki je že zdaj jasno Quit z svojim zaveznikom in SPQR z svojo akademijo sta plemeni,ki sta že v štartu veljala za glavna favorita in stvari so postavljene na svojo mesto.Sedaj cez poletje se bo vsekakor pokazalo gdo bo bolj vztrajen in aktiven in pridobil ključno prednost za končno zmago tega sveta,ki jaz trdim,da je do zdaj naj bolj nekvaliteten od vseh predhodnih svetov.
 
Last edited:

stepen wolf

New Member
Reaction score
0
:)

Ne maram teh forumskih prepucavanj ampak ob takih prepotentnih komentarjih tipa calimero, ne morem ostat ravnodušen
Calimero, ni svet nekvaliteten temveč si to ti;-)
Kmal bo zmanjkalo svetov in kmalu te bojo vsi spoznali kaj ponujaš...popravek..jemleš od plemena:-D
Nevem od kje ti ta zgrešena samozavest in prepotentnost da se oklicuješ za favorita serverja...le vesel si lahko da imaš akademijo, ki je mnogo uspešnejša in bolša kot boš ti kdaj koli...;-)
V demokraciji bi že zdavnaj moral odstopit in prepustit mesto sposobnejšim...zgleduj se po podplemenu..dihajo kot en...ni velikih in prepotentnih igralcev so pa složni kot eno...verjem da vem o čem pišem...se redno obiskujemo:)
Za svoje samomorilce to ne moreš trdit...zaletavajo se kot muhe v drek..seveda po tvojih" natančnih "navodilih:) Ves dosežek tako pomembnega vodje ki se oklicuje za gonilno in favorizirano pleme serverja, je prevzem par barbarov in zapuščenih vasi;-)
Po tem zgledu se razvijajo tudi tvoji hlapci,ki prevzemajo naselja s štiiristo točkami...hudo...res elita ki bo krojila server:-D
Tolk od mene...se oproščam da sem se razpisal ravno o tem kar najbol preziram...vendar me prepotentnost takih "elitnih" igralcev res ubija...se vračam nazaj v svoj molk...:)
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Ne maram teh forumskih prepucavanj ampak ob takih prepotentnih komentarjih tipa calimero, ne morem ostat ravnodušen
Calimero, ni svet nekvaliteten temveč si to ti;-)
Kmal bo zmanjkalo svetov in kmalu te bojo vsi spoznali kaj ponujaš...popravek..jemleš od plemena:-D
Nevem od kje ti ta zgrešena samozavest in prepotentnost da se oklicuješ za favorita serverja...le vesel si lahko da imaš akademijo, ki je mnogo uspešnejša in bolša kot boš ti kdaj koli...;-)
V demokraciji bi že zdavnaj moral odstopit in prepustit mesto sposobnejšim...zgleduj se po podplemenu..dihajo kot en...ni velikih in prepotentnih igralcev so pa složni kot eno...verjem da vem o čem pišem...se redno obiskujemo:)
Za svoje samomorilce to ne moreš trdit...zaletavajo se kot muhe v drek..seveda po tvojih" natančnih "navodilih:) Ves dosežek tako pomembnega vodje ki se oklicuje za gonilno in favorizirano pleme serverja, je prevzem par barbarov in zapuščenih vasi;-)
Po tem zgledu se razvijajo tudi tvoji hlapci,ki prevzemajo naselja s štiiristo točkami...hudo...res elita ki bo krojila server:-D
Tolk od mene...se oproščam da sem se razpisal ravno o tem kar najbol preziram...vendar me prepotentnost takih "elitnih" igralcev res ubija...se vračam nazaj v svoj molk...:)


Ne vem kaj se ti razpucavas s tujimi okrepitvami, akademija bo kmalu razpuscena in bo pleme enotno,demokracijo imas lahk ti v svojem plemenu:D te pa še nisem vzel pod drobnogled,tolaži se da vsak teden zgubis vojsko.Enkrat na svetu 4 si padel ko bolha,tu pa nimaš nobenih šans volkec.Vodim pleme in to uspešno ze drugic, to pa ti gre v nos,vzemi kiheca in kihni,kar se pa vasi tice so na nasi celini,ki ji zaenkrat nadvladujemo in pariramo tako kot se šika, lepo bodi lp calimero
 
Last edited:
Top