Pogovor o svetu 9

DeletedUser

Guest
:hmm: ... Podrtija ?? :graduated: :D :D

Jope. Pravilen odgovor. :D

...glede na "vsebino" in "ton" ter seveda "akterje" pogovorov o svetu 9...
in ker sem po "teoriji" "max max = min min" tukaj z "absolutno" največjim in najmanjšim,
(si lahko dovolim) "predlog", da (si) izmerite: kdo ima največjega
http://helloquizzy.okcupid.com/tests/the-ego-test-1

PS
...glede na izkazani "pogum"...
najbrž ne bo pre~težko deliti z nami tudi rezultate

Brezveze, jaz zmagam. :D
 

DeletedUser

Guest
:D
..."previdno" ~ to je kot napadanje v "nočni bonus"... :)
se niso še (vsi) prebudili
 

DeletedUser

Guest
:D
..."previdno" ~ to je kot napadanje v "nočni bonus"... :)
se niso še (vsi) prebudili

Lepa metafora. Zelo mi je všeč.
[spoil]Tudi mi še zehamo :D[/spoil]

Nekaj plemen se je predstavilo na forumu. Kljub majhnosti je svet zanimiv, saj nastajajo konkurenčna plemena, ki se bodo potegovala za zmago.
 
Last edited by a moderator:

natalija

Member
Reaction score
0
...glede na "vsebino" in "ton" ter seveda "akterje" pogovorov o svetu 9...
in ker sem po "teoriji" "max max = min min" tukaj z "absolutno" največjim in najmanjšim,
(si lahko dovolim) "predlog", da (si) izmerite: kdo ima največjega
http://helloquizzy.okcupid.com/tests/the-ego-test-1

PS
...glede na izkazani "pogum"...
najbrž ne bo pre~težko deliti z nami tudi rezultate

joj, neeeeeeee. Zagotavljam ti, da bo nekaterim izpisalo samo ERROR:D
 

DeletedUser

Guest
joj, neeeeeeee. Zagotavljam ti, da bo nekaterim izpisalo samo ERROR:D

:blush:
...zdaj sem pa v zagati ~ ne razumem oziroma ne vem če razumem...
(grem kuhat še eno kavico :)


[NICK]-SoToFlow[/NICK]
...kaj naj rečem ~ hvala ~ "prijetno" je vedeti, da so moje besede tudi všečne...
 

DeletedUser

Guest
Calimero sem vedel da ste zahrbntni, vendar da boste začeli poskušat vdirat v račune si pa nebi mislil nikoli. Nevem če se vsi tvoji člani zavedajo tega in če se ne, koliko te bo jih zapustilo potem ko zvedo, kakšne zahrbtne taktike uporabljaš.
 

DeletedUser

Guest
Nebodo verjeli da bi calimero naredil kaj takega 100%:)


Drugače pa te Sock of Death so res pointwhore-rji....
dejte jih napadit saj gotov nimajo vojske:D
 

DeletedUser

Guest
Hhhhhh, a ves da smo pa resno pointerji. :)

Ko bos ti mel 1mio oplenjenih surovin, medtem ko so se drugi pri 200k, takrat pa lahko govoris :p




lp, Grega
 

DeletedUser

Guest
Prosim cesa me obtozujes ubijalec?

dobro veš česa, še sam si posredoval dokaz da si ti za tem. A si res mislil da nebomo ugotovili. Ker veste da nimate šanse proti nam če bi igrali fer,se zdaj poslužujete umazanih trikov.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
A te mesa že spet rajsi najte vohune,ki me zalagajo vse,kar si želim vedet o vas,s takimi pa mi ne hodi ven,da vdiram v račune,igram sam svoj racun.
 

DeletedUser

Guest
V 3 dneh skupne povezave se da marsikaj raziskat, mislim da bo motorka imel zdaj dovolj časa, da bo nepridiprave blokiral za stalno :) Tisti, ki je določil skupno povezavo na enem od naših racunov tak ve, kdo je in ni treba tukaj naveliko razglašat.. Bo tak sam opazil, ko se bo prijavil na racun in opazil, da je blokiran zaradi vdiranja na racun..

LP MIKI
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Pol bi ze moral tvoj trial racun zdavnaj blokirat ti povem zakaj ker ste se vsi trije prijavli prvo z svojimi racuni jih potem brisali in si naredili farme to je cist pushing in to je celo pleme naredilo zato tolk barbarov okoli vas.Mi smo MOTORKI DALI GLEDE TEGA PRIJAVO IN CE VAS ON NE BO ZABLOKIRAL BOMO UKREPALI DRUGACE,TAKO DA NAJ VSI IGRALCI DEVETKE VEJO KAKSNE BARABE STE.Čakamo odgovor motorke.
 

DeletedUser

Guest
hahaha, jaz sem se prijavil na si9 pod svoj racun, gospod motorka lahko mirno pregleda MOJ IP in tudi od gregana in dejansko preveri, če sma se midva res prijavila na si9.. To je le tvoje lapanje v prazno, ker smo dokazali da smo 10 krat boljši kot ti.. Pushing account prvo poglej kaj to sploh pomeni, potem pa piši.. To, da so tvoji zvesti člani vdirali v naše račune nič ne spremeni.. Tako, da bo pravici zadoščeno.. Preden je dal skupno povezavo, bi moral preveriti kdaj jo lahko preklice.. Tako, da se spet zatikaš med svoje besede in dejanja..

LP MIKI, mislim da bodo zdaj vsi, ki berejo zunanjega spredvideli kako umazano ti igraš in ne MI..
 

calimero

Banned
Reaction score
0
No bomo videli,cakamo odgovor od motorke.Pol bomo ukrepali dalje,ce ne bo motorka.Me ZANIMA KAKO SO NASTALI TI BARBARI A NE? PREMAGANIH IMAS TOLIKO KOT JAZ TI BARABA,KI SE ZE NA VEC SVETOVIH SKRIVAS IN KRADES RACUNE.TVOJ RACUN IZTOPA PO PIKAH OSTALI CLANI SO V POVPRECJU NASIM IN OSTALIM IGRALCEV 9
 

jonke

Member
Reaction score
0
Pol bi ze moral tvoj trial racun zdavnaj blokirat ti povem zakaj ker ste se vsi trije prijavli prvo z svojimi racuni jih potem brisali in si naredili farme to je cist pushing in to je celo pleme naredilo zato tolk barbarov okoli vas.Mi smo MOTORKI DALI GLEDE TEGA PRIJAVO IN CE VAS ON NE BO ZABLOKIRAL BOMO UKREPALI DRUGACE,TAKO DA NAJ VSI IGRALCI DEVETKE VEJO KAKSNE BARABE STE.Čakamo odgovor motorke.

to je pa lahko čist lepa taktika :)

tko da če je to res vam čestitam za iznajdljivost :D
 

DeletedUser

Guest
Hahah, kako so nastali barbari. Sem ze povedal 10 strani nazaj, bi moral več spremljati zunanji forum. Če igralcu napišeš sporocilo.. Prijavi se na drugi kontinent, kajti po izteku 3 dnevne zaščite boš sfarman se je vsak preselil na k44 ali k54.. Da zbeži. Tako so tudi nastali barbarci, lahko ti čakaš še kolikor hočeš. To, kolikor imam jaz premaganih je le moja skrb, če bi sosedi meli več vojske bi blo več premaganih.. To pa da ti pišeš, da jaz kradem račune, si očitno pobral od svojih svetovalcev, ki so vdrli v račun našega soigralca, in krivec se ne rabi iskat je v skupni povezavi, ki je bila danes dodana z IP-ja vašega igralca, to tak veš kdo je ..

Pa da ti rečem, mene vsi vabijo da pridem igrat si5, si6, in si8 kot dual ali pa free račun, kajti sem predober zate, kot v besedah kot tudi v igri.. ne pa da kradem račune, vedno obtozevanja samo nekih dokazov ni.. ma očitno gumica ze tok govoriš da sam sebi verjameš...

Glede naših članov ti pa ni treba skrbet, so predobri zate in za tvoje pleme!!

LP MIKI
 

DeletedUser

Guest
TVOJ RACUN IZTOPA PO PIKAH OSTALI CLANI SO V POVPRECJU NASIM IN OSTALIM IGRALCEV 9

Saj bi povedal kaj si, sam bi dobil spet 3pike. Torej če je račun kater boljši od vaših je to že kršenje pravil ponovem?, če imaš 3ljudi, ki se dogovorijo od kdaj do kdaj bo kdo igral in je račun aktiven 24h na dan, je lahko izstopat od povprečja. Našega plemena pa lepo prosim ne primerjaj z tvojim, ker ne igramo zahrbtno tako kot ti. A misliš da če nisi ti vdiral v račune da nisi nič kriv?, enako si kriv kot tisti, ki je vdiral v račune, saj si mu ti naročil. Dokaz si sam posredoval sotoflowu.
 
Top