Pogovor o svetu 9

DeletedUser

Guest
LOL Matjaž, to si pa naredil primerjavo...
hehehe Jaz res ne trdim, kako sem nekaj več od vseh ostalih na serverju. Kvečjem da sem totalen noob.
Pa še napačno statistiko si prikazal...
 
Last edited by a moderator:

calimero

Banned
Reaction score
0
Zmagal bom ko psameznik in plemensko,še enkrat več vidi in se ćudi ,šta ti calimero nudi dragin grega
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Zmagal bom ko psameznik in plemensko,še enkrat več vidi in se ćudi ,šta ti calimero nudi dragin grega


Idi gledat risanke, obenem pa mi poslji malo tistega kaj kadis. :)
Zgleda, da je mocan ucinek. :p



lp, SofD
 

jonke

Member
Reaction score
0
še 21 vasi si v zaostanku s plemenom.. to bo pa 1 2 3 pri vas.. sm reku 1 2 3? use kaže na to da... in to 2x.. uf.. jih mate že 42 :D
 

DeletedUser

Guest
En osnoven bonton ne bi škodil. Navsezadnje se bo vse pokazalo v igri sami, samo dovolj potrpljenja je potrebno imeti. :)

Držite se osnovnih pravil obnašanja po forumih.
 

DeletedUser

Guest
sej je prou da si samozavestn calimero, samozavest te popelje vse do konca.sam ce smo odkriti pa ima tudi quit neki dobrih igralceu in ne sam spqr!

lp
 

DeletedUser

Guest
Glej lestvico plemen gregec zdaj bos videl,kaj je calimero,zakaj pravim ,da sem najboljsi vodja

uf mater je to kar kadiš močno. Če vržeš 10članov ven in povabiš 10članov iz akademije not si najboljši vodja:rolleyes: /not
 

DeletedUser

Guest
Opazujte mojo voljo,še enkrat več sem no1

Čestitam ti za 3 mesto, sem pogledal preko tw statsa!! Samo nekaj mi ni jasno, si z lufta dobil vasice, kajti tvoj ODA, še kar miruje ?
8 plemičev pa ne verjamem da imaš, lahko le rečem. Da so ti soigralci odlično pomagali pri zavzetju 2 novih vasic...

Ima dobro podporo, kar ni slabo.

Lp MIKI
 
Top