[Pogovorna tema] Nastavitve novega sveta

proevolution I

New Member
Reaction score
0
Hvala

Nekaj še imamm za vprašat kako je z tem limitom za farmanje tga še nisem nikdar preiskusil sploh nevem kako tole deluje
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
kdaj naj bi se okvirno odprl svet??:) saj ni potrebno točnega datuma(mesec ali pa kaj podobnega)
 

DeletedUser

Guest
Joj ste nadležni že s tem kdaj se svet odpre. Svetovi se odpirajo na 3 mesece torej pride nekje oktobra..:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Od enega igralca sem dobil zamisel da bi lahko imeli še topove zraven :) :D
 

proevolution I

New Member
Reaction score
0
Jaz pa sem predlagal da bi lahko naredili meščana in potem bi ta moral zbrati : sekiro,koso,kramp,lopato....

namreč potem pa bi ga lahko opremil z 3x orodji lahko pabi bili tudi 3 meščani

Pa lahko bi še več enot naredili kot so trebučet...,pa malo bi kmetijo povečali njeno ceno in prebivalstvo na 30000 bi bilo bolj zanimivo...

Pa tudi legije nebi bile slabe kje bi se nahajajl v evropi,ameriki in indiji vsaki bi imeli svoje čete.
 

DeletedUser

Guest
Jaz pa sem predlagal da bi lahko naredili meščana in potem bi ta moral zbrati : sekiro,koso,kramp,lopato....

namreč potem pa bi ga lahko opremil z 3x orodji lahko pabi bili tudi 3 meščani

Pa lahko bi še več enot naredili kot so trebučet...,pa malo bi kmetijo povečali njeno ceno in prebivalstvo na 30000 bi bilo bolj zanimivo...

Pa tudi legije nebi bile slabe kje bi se nahajajl v evropi,ameriki in indiji vsaki bi imeli svoje čete.

Cen enot, cekinov in objektov se ne spreminja. Prav tako so vsi predlogi o novih enotah, objektih in ostalih novostih neuporabni, saj tega ne bomo/ne moremo upoštevati.

ker nekateri enostavno ne veste očitno brat....

Pa ne meči traviana ven, ker je to spodnje čista kopija tistega sranja.
 

DeletedUser

Guest
novo??:)
premium bi lahko bil 50 % cenejši hehe:))
mislim da ni potrebno nobenih sprememb:))
 

proevolution I

New Member
Reaction score
0
Samo koliko vem iz filmov in šole, ter iger pa so imeli trebučete ,pa tudi ne tako malo vojske kot mamo mi, (24000,lahko bi bila vsaj 40000, tako kot pri kinsage(koliko vem o tej igri (kings age je vprašanje)je bolj malo znanja razen postov na forumu) pa bi bilo bolj zanimivo pa še eno konjenico dodajo, ko nima samo loka ali pa sulice ampak mečevalec na konju ter ima sulic + plus vredu opremljan ,, potem eno pehoto naprimer niso imeli samo sulic ampak tudi dolge sulice (sparta).Ali pa en dolgi meč...

Pa tudi toli bi bilo vredu kateri bi imeli premium naročen in bi še morali dati zraven 10 pik bi lahko spremnljali kako se vojska uri in vse to od blizu in hodili po mestu kot pravi graščaki.No to je moje mnenje.
 

DeletedUser

Guest
Samo koliko vem iz filmov in šole, ter iger pa so imeli trebučete ,pa tudi ne tako malo vojske kot mamo mi, (24000,lahko bi bila vsaj 40000, tako kot pri kinsage(koliko vem o tej igri (kings age je vprašanje)je bolj malo znanja razen postov na forumu) pa bi bilo bolj zanimivo pa še eno konjenico dodajo, ko nima samo loka ali pa sulice ampak mečevalec na konju ter ima sulic + plus vredu opremljan ,, potem eno pehoto naprimer niso imeli samo sulic ampak tudi dolge sulice (sparta).Ali pa en dolgi meč...

Pa tudi toli bi bilo vredu kateri bi imeli premium naročen in bi še morali dati zraven 10 pik bi lahko spremnljali kako se vojska uri in vse to od blizu in hodili po mestu kot pravi graščaki.No to je moje mnenje.

pa kaj ti si kitajec? Nerazumeš slovensko? Nobenih novih enot nebo,tisto zadnje pa je tudi bs a se ti zavedaš da bi morali celotni game engine na novo spisat če bi hotli kaj takega naredit, da ne pozabim koliko časa in truda bi morali vložit.
 

Flako

Member
Reaction score
0
Glej jaz nisem noben kitajec samo predloge imam (pač kar se nekomu zdi norija je zame (domišlija))

Drugič predlagaj REALNE in TEHNIČNO izvedljive predloge ;) .Enot se ne spreminja, dodaja, enako je z stavbami, število vojske se ne spreminja, in po večini se ne posega v tehničen vidik igre.
 

DeletedUser

Guest
Po moje bi morali narediti le eno spremembo in ta je, da ''dvignemo'' proizvodnjo na uro (pri stopnji 30) na 4800 (pri tem govorim seveda o drvarski koči, glinokopu in rudniku železa) saj je ta sistem uporabljen že na nekaterih angleških serverjih (in tako je bilo tudi na W15 kjer sem začel svojo igro). Po moje je ta opcija iznajdliva in uporabna saj bi tako Vojno plemen malce popestrili s hitrejšim potekom igre.

LP Tommasy134
 

Flako

Member
Reaction score
0
Po moje bi morali narediti le eno spremembo in ta je, da ''dvignemo'' proizvodnjo na uro (pri stopnji 30) na 4800 (pri tem govorim seveda o drvarski koči, glinokopu in rudniku železa) saj je ta sistem uporabljen že na nekaterih angleških serverjih (in tako je bilo tudi na W15 kjer sem začel svojo igro). Po moje je ta opcija iznajdliva in uporabna saj bi tako Vojno plemen malce popestrili s hitrejšim potekom igre.

LP Tommasy134

To je povezano z hitrostjo igre, večja je hitrost, večja je proizvodnja ;)
 

DeletedUser

Guest
no pa še moj predlog v spremembah, vsi komentarji so dobrodošli ;)

NAJ OSTANE TAKO KOT JE :):):):):):)

((hec pa take fore, za dobro jutro))
 

DeletedUser

Guest
No oktober je prišel :D je kaj več znanega kdaj se bo začel? :)
 
Top