[Pogovorna tema] Nastavitve novega sveta

DeletedUser

Guest
hehe tako neverjamem da bo še kdaj vojna plemen in vse igre se razvijajo
 

DeletedUser

Guest
Če bo svet po nastavitvah oziroma željah igralcev, ki so tisti, ki so zadnji komentirali to temo bomo res videli vrhunski svet.

[SPOIL]Upam, da sem bil glede tega dovolj sarkastičen. :vrhunski svet.[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
ja si

no upam da bo vodstvo uspelo uresničiti čim več želja ker vse tako ali tako ne morejo

tako da se nekateri pripravite na razočaranje ker ne bo vaših želja hehe

js si že robčje shranjujem meeeeeeeeeee hec
 

DeletedUser

Guest
ali lahko anketo ispolniš večkrat in imaš potem večje možnosti za izžreb????
 

DeletedUser

Guest
Ne izpolniš jo lahko 1x oz. če jo večkrat nimaš večjih možnosti za žreb.
 

DeletedUser

Guest
prosim a mi lahk kdopove a se bo ta svet začel pred začetkom septembra
 

DeletedUser

Guest
D bi se dal vojsko premaknt ali preseliit v drugo va kakor se da paladina:paladin:
in plemiči ter cekini naj bodo cenejši:plemic:
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
D bi se dal vojsko premaknt ali preseliit v drugo va kakor se da paladina:paladin:
in plemiči ter cekini naj bodo cenejši:plemic:
Cen enot, cekinov in objektov se ne spreminja. Prav tako so vsi predlogi o novih enotah, objektih in ostalih novostih neuporabni, saj tega ne bomo/ne moremo upoštevati.
 

DeletedUser

Guest
True.. Čeprav bi lahko malo znižali ceno cekinov... vsaj na net.
 

d00men

Member
Reaction score
0
naj bo svet preprost in ne prevelikih komplkacij.Sedaj se vojna plemen razvija v kr neki.Naj bo vse tako kot je blo na si 3 in si 4 ne pa zej neke nove mode
 

DeletedUser

Guest
naj bo svet preprost in ne prevelikih komplkacij.Sedaj se vojna plemen razvija v kr neki.Naj bo vse tako kot je blo na si 3 in si 4 ne pa zej neke nove mode

Meni se pa zdi da ne. Ko sem igral cca 4-5 let nazaj so prisle tiste spremembe kot jih poznamo danes. Iz world 4 na world 5 na .net so prisli lokostrelci, paladin in cekini. Do takrat tega ni bilo. Od takrat se mi zdi da so od vecjih sprememb (ki so po vecini odvisne od nastavitev serverja) le paladinu dodali moznost dobivanja orozij in cerkve.

Cerkve pa poznamo na .si od samega zacetka.
Torej meni se ne zdi da se razvija v kr neki.

Si8 (8.0) pa naj bi olajsal sistem komunikacije, zdi se mi da bo uveden plemenski CHAT, tako da bomo skype uporabljali manj, nic.
Vsaj zdi se mi da sem tako zasledil nekje. Torej poleg dolocenih stvari, ki bodo lajsale igranje, se mi zdi da ne bodo (bistveno) spreminjali igre.

Tako da se mi zdi da je tukaj le poanta v nastavitvah.

Moje idealne nastavitve nebi vsebovale cerkve in bi imele sistem s cekini z isto ceno kot na si7.
Z lokostrelci in vsem kar poznamo, hitrost pa VSAJ 1.5 - 2.0 hitrost enot pa VSAJ 1.

Drugo mi ni pomembno.

Moti me le sreca pri orozjih. Nekateri takoj dobijo nekaj uporabnega (plamenico,...), nekateri zezlo (-_-),... Ampak verjetno je tu tista tocka kjer pleme skupaj stopi.
 

DeletedUser

Guest
glede chata to bi bilo zelo dobrodošlo

glede hitrosi čim više kar se da

glede začetniške zaščite-čim manj

brez cerkve

glede članov v plemenu 20-30 morda 40

paladin z orožji

pa cekini da bi bli

evo to so moje želje ostalo mi je vseno
 

ninja

Member
Reaction score
0
pa razmerja 1:20 za prvih 60 dni treba ukinit, ter barbare da rastejo do max 1000 pik in da se dajo porušit stavbe :) hitrost 1, tako gradnja stavb kot premikanje enot, brez cerkve in v plemenu max 50 oseb ter DOLOČITI pogoje za zaključek serverja ob štartu ter unikit prepolovi čas gradnje! ter obvezno vključen limit fejkanja!! nočni bonus vsaj 7 ur, da lahko tudi spimo

in potem bo svizec zavil nekaj v folijo, kajne?
 
Top