.Q. vs KOH ali vojna največjih razsežnosti na s1 (haha)

na obisku

Member
Reaction score
0
ni moj problem če ne razumeš ;D

je pa res da je moj komenter dvoumen...
ker še natančno nevem kdo bo zmagal... lol
 

DeletedUser

Guest
Nevem zakaj igralci KOH a toliko povdarjajo zahrbtnost in hinavščino vseh drugih plemen, ko pa so imeli svoje ogledalo, saj so se ostala manjšs plemena lahjko učila le od njih, oni so to nazorno pokazali, z suportanjem naših nasprotnikov v času našega zavezništva z njimi, obenem pa so upali, če druge silijo v vojno z nami da bo naše pleme glede tega oslabljeno in bo njim olašano delo, tako Xmiga ne razumem, da se toliko čudi drugim plemenom če ravnajo podobno njim, pa tudi ni se za čuditi, da se nekatera plemena obračajo od njih, saj je njihov repertoar poznan, Izsiljevanje, pogojevanje, podrejenost in ubogljivost vseh drugih, nasprotovanje takemu režimu je eliminacija, nevem zakaj si nekateri to toliko jemljejo k srcu, saj je to samo igra, ki nam nudi popestritev in poskus izkazati svojo zmožnost razvijati strategijo in iskazovati društven duh v plemenu, želim vam lep dan, in uspešno igro še naprej, pa ni važno na kateri strani ste, Uživajte
 

DeletedUser

Guest
vidiš ga ti :D, sploh se nismo začeli pogovarjati o tem kdo je bolj zahrbetn, lahko pa vam vsem povem da kar nekaj igralcev ve kdo je...
pa kar malo se spomnite kdo izsiljuje, ipd.

ZELENCI smo? hahahahaha
boste videli ko boste dobili :sekira::ram::plemic::lc::
takšni boste: :eek::confused:

pa čeprav boste nas premagali, pa vam bo vseeno da smo veliko manjši od vas, ker ste REVE!!!

Čaki mi smo REVE?! To nam očita pleme ki je sestavljeno izključno iz prebežnikov ki so bežal vsakič ko so bli pod napadom?! Dej premisl najprej kaj govoriš.
 

DeletedUser

Guest
vidiš ga ti :D, sploh se nismo začeli pogovarjati o tem kdo je bolj zahrbetn, lahko pa vam vsem povem da kar nekaj igralcev ve kdo je...
pa kar malo se spomnite kdo izsiljuje, ipd.

ZELENCI smo? hahahahaha
boste videli ko boste dobili :sekira::ram::plemic::lc::
takšni boste: :eek::confused:

pa čeprav boste nas premagali, pa vam bo vseeno da smo veliko manjši od vas, ker ste REVE!!!



Quercosi ste vse preveč optimistični, saj vsi vemo, da ste pleme največjih prebežnikov na s1 že od vsega začetka. Meni res ni treba nakladati, vas vse poznam do potankosti. Točno vem, kdo sploh zna kaj in kdo ne. Bi rekel, da je takih z "znanjem" v .Q. zelo zelo malo, če sploh je kdo. Pa saj se to vidi po nooblanju ;). Nooblate samo svoje neaktivne člane in barbare, res ste dobri ni kaj :p

Nevem zakaj igralci KOH a toliko povdarjajo zahrbtnost in hinavščino vseh drugih plemen, ko pa so imeli svoje ogledalo, saj so se ostala manjšs plemena lahjko učila le od njih, oni so to nazorno pokazali, z suportanjem naših nasprotnikov v času našega zavezništva z njimi, obenem pa so upali, če druge silijo v vojno z nami da bo naše pleme glede tega oslabljeno in bo njim olašano delo, tako Xmiga ne razumem, da se toliko čudi drugim plemenom če ravnajo podobno njim, pa tudi ni se za čuditi, da se nekatera plemena obračajo od njih, saj je njihov repertoar poznan, Izsiljevanje, pogojevanje, podrejenost in ubogljivost vseh drugih, nasprotovanje takemu režimu je eliminacija, nevem zakaj si nekateri to toliko jemljejo k srcu, saj je to samo igra, ki nam nudi popestritev in poskus izkazati svojo zmožnost razvijati strategijo in iskazovati društven duh v plemenu, želim vam lep dan, in uspešno igro še naprej, pa ni važno na kateri strani ste, Uživajte


Seveda, da se tako pleme kot .Q. izsiljuje. Tukaj ni druge alternative, bežijo že cel server pač so dobili ulltimat, preživeti in pomagati ali pa biti uničen. Očitno so napačno odločitev sprejeli ;).
 

DeletedUser

Guest
Kaj veš, kakšna je njihova izbira, stari ljudje so vedno govorili, da je v majhnih flaškah strup, baje je treba biti previden, moč se nikoli ni cenila po velikosti pač pa po srčnosti.
 

DeletedUser

Guest
ubijalec kot verjetno veš ni važna hitrost ampak cilj. Zaenkrat KOH-u glede na pozicijo to bolje uspeva :)
Sicer pa glede na lepljenje statistike sedaj ne pozabite zraven dodajati še .Q. kot imate vi v navadi zraven lepiti Praet in JB.
Sem pa vesel da so pri .Q. končno pokazali pravi obraz(glede na to da so še pred kakim tednom nekateri govorili kako ste jih vi zafrknili)

No to je moj zadnji komentar tebi ubijalec v tej temi. Ker res nimam niti časa niti veselja se spuščat s tabo v debato.

In še nasvet: če gre proti tebi nuke vsaj umakni napad in plemiče, da se ne sramotiš z igro kot se z pisanjem (zame je namreč sramota da do tebe potuje nuke skoraj 100h ti pa nastaviš napad z plemiči :)
http://si1.vojnaplemen.si/public_report/ffc3dc928b9e5aef2f86e5b947eed75b

P.S. Pa to vse je sprejemljivo če je napad razmeroma od blizu saj nismo vsi vseskozi online. Tudi sprejemljivo je izgubiti vas pod veliki napadi, ampak da nastavljaš napad z plemiči na tako daleč je najslabše kar sem videl do sedaj na tem svetu v igri.

kolko vem vam ni bil cilj rekrutirat PS, ko ste napodvedali jim vojno. Glede reporta pa jb ga,sem pač en nuke train pozabil odstranit kaj zaj?
 

DeletedUser

Guest
kolko vem vam ni bil cilj rekrutirat PS, ko ste napodvedali jim vojno. Glede reporta pa jb ga,sem pač en nuke train pozabil odstranit kaj zaj?

Iz PS so prišli sposobni igralci, ki prav zdaj noblajo TMPjevce in ostalo navlako ;)

Glede reportov pa.. Kolikor sem videl si ''pozabil'' odstraniti kar precej nukov/trainov :)

Lp, TBONE
 

DeletedUser

Guest
Iz PS so prišli sposobni igralci, ki prav zdaj noblajo TMPjevce in ostalo navlako ;)

Glede reportov pa.. Kolikor sem videl si ''pozabil'' odstraniti kar precej nukov/trainov :)

Lp, TBONE

Sposobni o_O? Iz PSa? Mogoče kakšen tu pa tam. Glede reportov pa se nebi menili, da ne prilimam jaz tu svetovne nuke vaših članov gor.
 

na obisku

Member
Reaction score
0
[spoil]http://si1.vojnaplemen.si/public_report/f30f21bca1c1626a315b8e46f85bbbc4[/spoil]
[spoil]http://si1.vojnaplemen.si/public_report/2295cad1ce4e96bdbc562a3673216d53[/spoil]
[spoil]]http://si1.vojnaplemen.si/public_report/2b1bbf4ebe6fbe04adc3f3100d65e170[/spoil]

Evo, ti trije so samo za refrenco, mamo še jih cel kup in se lepo ob njih smejimo

uau ej, to je res pohvalno za tako "dobre" igralce :p

Čaki mi smo REVE?! To nam očita pleme ki je sestavljeno izključno iz prebežnikov ki so bežal vsakič ko so bli pod napadom?! Dej premisl najprej kaj govoriš.

no... zdaj pa mene nekaj zanima... povej mi vsaj 2 igralca v našem plemenu ki sta to storila..

ps. če misliš tiste napade kot par vaših "fejkov" raje sploh ne komentiraj...

lp
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Q lepo odločli ste se ravno ,ko je KOH v vojni s TMP.Me zanima koliko časa boste ŠE OBSTAJAL,ko bo KOH zmagal in ,če bo KOH zmagal v vojni s TMP.
 

DeletedUser

Guest
Q lepo odločli ste se ravno ,ko je KOH v vojni s TMP.Me zanima koliko časa boste ŠE OBSTAJAL,ko bo KOH zmagal in ,če bo KOH zmagal v vojni s TMP.

a je važno? Odločili se so da bodo šli dol borbeno in to je nekaj spoštovanja vredno, za razliko od nekaterih drugih, ki se KOHu slinijo zraven.
 

DeletedUser

Guest
Nisem bežal ampak okrog nisem imel nobenega iz plemena saj še uni 3 ,ki so bili so zapustili pleme.
 

na obisku

Member
Reaction score
0
Nisem bežal ampak okrog nisem imel nobenega iz plemena saj še uni 3 ,ki so bili so zapustili pleme.

saj te razumem, vsak izgovor je boljši kot 0:D

ps. moram pa ti tudi priznati, da je tudi tvoje pleme, več kot odlično.
(samo eno izmed mnogih plemen ki jih bo zasužnjil KOH)
 
Last edited:
Top