.Q. vs KOH ali vojna največjih razsežnosti na s1 (haha)

natalija

Member
Reaction score
0
Pozdravljeni

Berem ta zunanji forum, sploh tebe ubijalec124 je zelo veliko slisat. Si imel pomanjkanje starsevske ljubezni v otrostvu, da tukaj isces pozornost? Si narcisoiden? Tvoji komentarji so poden, vidim pa da se ti pridruzuje tudi na obisku. Limata porocila igralcev, sama pa pocneta 3× vecje neumnosti. Se nikoli ne zamislita niti malo, da sta bedna do onemoglosti, smesna in zanimiva samo sebi. Ob vama se vsak normalen clovek mora zamisliti nad smiselnostja pacifizma.

Lep pozdrav, natalija
 

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni

Berem ta zunanji forum, sploh tebe ubijalec124 je zelo veliko slisat. Si imel pomanjkanje starsevske ljubezni v otrostvu, da tukaj isces pozornost? Si narcisoiden? Tvoji komentarji so poden, vidim pa da se ti pridruzuje tudi na obisku. Limata porocila igralcev, sama pa pocneta 3× vecje neumnosti. Se nikoli ne zamislita niti malo, da sta bedna do onemoglosti, smesna in zanimiva samo sebi. Ob vama se vsak normalen clovek mora zamisliti nad smiselnostja pacifizma.

Lep pozdrav, natalija

in kdo bi ti naj bila, še ena izmed oboževalk KOHa? Ta post je poden od podnja in nevem kako lahko govoriš v imenu vseh kaj so na forumu in kaj ga berejo, in da delama 3X večje neumnosti. Lepo te prosim, idi nazaj tja od koder si prišla. Dalje pa se mi ne da ukvarjat s tabo.
 

DeletedUser

Guest
Limata porocila igralcev, sama pa pocneta 3× vecje neumnosti. Se nikoli ne zamislita niti malo, da sta bedna do onemoglosti, smesna in zanimiva samo sebi. Ob vama se vsak normalen clovek mora zamisliti nad smiselnostja pacifizma.

Tule še bo pa "strokovnjak" [NICK]XmigX[/NICK] imel kaj povedati. Saj razberem med vrsticami da [NICK]natalija[/NICK] cilja tudi na njega. :D Ali se motim!? :confused:

Drugače pa forum kar popestri čakanjem med napadi ali obrambami. Ponavadi je tudi razlog da kaj sfališ. :D:D
 

DeletedUser

Guest
in kdo bi ti naj bila, še ena izmed oboževalk KOHa? Ta post je poden od podnja in nevem kako lahko govoriš v imenu vseh kaj so na forumu in kaj ga berejo, in da delama 3X večje neumnosti. Lepo te prosim, idi nazaj tja od koder si prišla. Dalje pa se mi ne da ukvarjat s tabo.

Ubijalec, tebe bi pa clovek lazje nosil kot prenasal. Si ti sploh sposoben kaksnega normalnega reply odogovora (brez, da bi moral vsakega nadrt).

Hvala lepa za odgovor in lep pozdrav, Davci
 

lordvoldemort

New Member
Reaction score
0
bi bilo lepo če bi se vsaj malo vzdržali in pisali poste na temo naslova.Res, da je žalostno kar eni pišejo tukaj vendar je stvar enostavno obrazložljiva:
-SO NEKATERI KI JIM UM NE DOPUŠČA PORAZA
-NE VEJO IGRATI IGRE IN SE TU IZŽIVLJAJO NAD DRUGIMI
-SMEŠNI SO Z VSEMI IZJAVAMI, KATERE NIMAJO NE GLAVE NE NOG
 

lordvoldemort

New Member
Reaction score
0
in kdo bi ti naj bila, še ena izmed oboževalk KOHa? Ta post je poden od podnja in nevem kako lahko govoriš v imenu vseh kaj so na forumu in kaj ga berejo, in da delama 3X večje neumnosti. Lepo te prosim, idi nazaj tja od koder si prišla. Dalje pa se mi ne da ukvarjat s tabo.

Ti pa misliš da si glavni na tem forumu.Še 7 letni otrok bi se vsem tvojim postom smejal.A maš sploh končano osnovno šolo.Ker v osnovni šoli se ućijo bontona.Če nimaš pa si preberi vsaj eno knjigo o njem.Ti bo lažje(vsaj upam).
 

DeletedUser

Guest
in kdo bi ti naj bila, še ena izmed oboževalk KOHa? Ta post je poden od podnja in nevem kako lahko govoriš v imenu vseh kaj so na forumu in kaj ga berejo, in da delama 3X večje neumnosti. Lepo te prosim, idi nazaj tja od koder si prišla. Dalje pa se mi ne da ukvarjat s tabo.

Boš kmalu videl kdo je, ko boš ponoblan. ;)
 

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni

Berem ta zunanji forum, sploh tebe ubijalec124 je zelo veliko slisat. Si imel pomanjkanje starsevske ljubezni v otrostvu, da tukaj isces pozornost? Si narcisoiden? Tvoji komentarji so poden, vidim pa da se ti pridruzuje tudi na obisku. Limata porocila igralcev, sama pa pocneta 3× vecje neumnosti. Se nikoli ne zamislita niti malo, da sta bedna do onemoglosti, smesna in zanimiva samo sebi. Ob vama se vsak normalen clovek mora zamisliti nad smiselnostja pacifizma.

Lep pozdrav, natalija

natalija po tem kar si napisala bi celo sklepal da ga poznaš.
Dejansko ima res razbito familijo oz neurejeno RL. Zato te prosim, da se ne znašaš nad njim in te zelo lepo prosim da ne govoriš tako o njem saj se lahko vse skupaj sprevrže o kaj takega kar lahko pripelje do tragedije in si človek še kaj naredi. Ne bi bilo prvič. Zato prosim naj se to za vselej konča in naj ima človek veselje pisat kar želi. Navsezadnje le to ima: Ta forum
Še enkrat apeliram na vse člane KOH-a nehajte s tem. Gre za resne zadeve.

LP
XmigX
 
Last edited by a moderator:

natalija

Member
Reaction score
0
Ne, letelo je samo na omenjene in na nikogar drugega. Calimero in kdo si ti? Te je kdo nagovoril? Se en egocentricni sovinist, ki zali druge, ker misli, da bo s tem popestril in izboljsal sebi kvaliteto zivljenje? Malo se zamislite nad seboj in potem bodite zaljivi.
Poskusi humorja z strokovnimi izrazi ?
Not funny (rolleyes)
In godzila, nikogar nisem hotela zabavat.
Zabavam se s porocili o napadih. :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
no... zdaj pa mene nekaj zanima... povej mi vsaj 2 igralca v našem plemenu ki sta to storila..

ps. če misliš tiste napade kot par vaših "fejkov" raje sploh ne komentiraj...

lp

Tjaztjaz in roverus, sta dva loh ti pa napišem še celo ostalo pleme če ga ne poznaš...
 

.GoDZiLLa.

Member
Reaction score
0
Kolikor beremo te stvari na forumu, lahko vsaj zame rečem da imate vsi "razuzdan" RL, pa starši vas niso marali kot otroke, zlorabljali, itd. :)
Vsak piše svoje vrste neumnosti...
 

ragnarok

Member
Reaction score
0
BLUZITE PO TOTEM FORUMU KAR VAM PAŠE, NA KONCU BO VSE KOH, VI TO VETE IN TO VAS MUČI. KO MAČKI STOPIŠ NA REP, ZACVILI.

MI SMO SKUPINA IGRALCEV, SMO ODLIČNO POVEZANI, IN SMO VLADARJI TEGA SVETA, KI GA BOMO TUDI MI ZAKLJUČILI KOT ZMAGOVALCI. VAŠA PRILOŽNOST JE MINILA, JUTRI SE ODPRE s5, PRIPOROČAM DA TAM POSKUSITE PONOVNO. MOGOČE BOTE MELI VEČ SREČE KOT TUKAJ.

AJA POZABO SEM OMENIT, SMO IZDAJALCI, HINAVCI, PODN NA TEM SVETU IN ŠE BI SE NAŠLO. VSAKO VAS KI JO ZNOBLAMO, JO ZNOBLAMO NA NEPOŠTEN NAČIN. SMO BREZ KONKURENCE, IN SKORAJ DA ŽE BREZ VOLJE DO NOBLANJA. KAR NAM DAJE VOLJO IN ENERGIJO ZA NOBLAT, JE TO VAŠE JOKANJE.

NA KONCU BO VSE KOH!
 

DeletedUser

Guest
Dober si napisal cel post, ampak je treba to še dokazat. :rolleyes:

VAŠA PRILOŽNOST JE MINILA, JUTRI SE ODPRE s5, PRIPOROČAM DA TAM POSKUSITE PONOVNO. MOGOČE BOTE MELI VEČ SREČE KOT TUKAJ.

Te malo stiska, da ti ne bo uspelo? :D :D
 

DeletedUser

Guest
Tako je, psi lajajo, karavana gre dalje...

Dokler so skrivnosti, strategija in načrti samo med člani - do takrat med plemeni traja fairplay. Vsi pa vemo, da to v nobenem plemenu ne traja dolgo, potem pa imamo tukaj še nekaj posameznikov, ki jim ego zelo izstopa in ki jih skrivnosti zelo srbijo, pa smo že tukaj, kdo bo večji petelin na gnoju.

Za .Q. pa je in bo vsak izgovor dober. Na začeku se lahko hvalijo, na koncu pa bomo najbrž mi tisti, ki smo zrežirali celo vojno in to ravno v trenutku, ko so bili "najmanj pripravljeni". Bla bla....
 

calimero

Banned
Reaction score
0
ninja dalec stran si in sam tako si si upal napovedat vojno se ti ne zdi rabis scit velik ko londonska obvoznica okoli londona
 

DeletedUser

Guest
uau ej, to je res pohvalno za tako "dobre" igralce :p



no... zdaj pa mene nekaj zanima... povej mi vsaj 2 igralca v našem plemenu ki sta to storila..

ps. če misliš tiste napade kot par vaših "fejkov" raje sploh ne komentiraj...

lp



na obisku... Kaj se hecaš? Bom kar prilimal celo vašo zgodovino, ker se mi ne da pisati vse še enkrat.

[03/12/2010 17:18:04] Simply Divine (Salah): poglej si malo zgodovino: iz S-L-O plemen nekateri odidejo in ustvarijo pleme KNAPI, pleme KNAPI se pridruži ARC, zaradi nevarnosti S-L-O in KOH v bližini, pleme ARC zamenja ime na AIF, AIF je premagan, bivši KNAPI zbežijo v AIII, KOH napove vojno Aliansi, vsi bivši KNAPI ustvarijo novo pleme GRK, GRK se razspusti po nekaj času in prebegnejo v TMP, iz TMP-a gredo še isto noč in ustvarijo novo pleme .Q....... Še malo pa bodo v Praetu :D:D:D kakšna statistika
[03/12/2010 17:18:44] Simply Divine (Salah): spremljam jih že od začetka
[03/12/2010 17:18:52] Simply Divine (Salah): je že toliko zamer, da bi zapolnil celo knjigo


Torej ne vem koga ti lažeš, razen samo samega sebe, še Templarji vedo, pa čeprav nekateri zanikajo, da ste podn od plemena in si ne zaslužite nikakršnega spoštovanja.

Kar se tiče tvojega posmehovanja reportom se tudi nimaš kaj za javljat. Ali naj vašim bivšim tarčam rečem za reporte? ;) Vglavnem prvo kot prvo si zmeraj najdete za tarče igralce do max. 500k točk več kot 500k točk je za vas že prevelik zalogij bil :D.
Pa še to ste venomer oz. skoraj zmeraj obupali, ker so vam tarče preveč obrambe .. ops napada sem mislil reči pobili ;). In ja, ko vam zmanjka tistih polovičnih nukov s katerimi napadate, se spravite na tarčo s sulicami in lokostrelci :p mi je to že več vaših bivših tarč povedalo. Še posebej idrje, ki vidim še danes obstaja, pa se je dejansko celo pleme spravilo na njega, poslali ste pa tudi okoli 500k obrambe na njega, pohvalno res ;).


In še nekaj kot zanimivost:

1. Več kot mesec dni vam ne dam, preden boste ponoblani oz. se boste predali.
2. Če vi vzamete eno vas KOH-u EVO MOJE GLAVE!! :)


Ko ste bežali iz drugih plemen ste imeli vsaj nekaj možnosti če bi ostali v plemenu is se borili do konca ;), zdaj ko pa nimate nikakršnih možnosti, tudi teoretičnih ne, pa napovedujete vojno nasprotniku, ki je večji za 179 mio. pik. In ste celo optimistični. Prvi dan vam je že padlo več kot 20 vasi, predvidevam da jih bo okoli 40-50 do konca dneva. Naslednji dan še več in tako naprej ;)


ubijalec imam tudi jaz vsaj ene 50 reportov samo na mene, da ne govorim o drugih ;)
 
Top