S-E

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
V najnih pogovorih z legendo sva že 4 dni pred koncem vedela kakšen bo konec. Vsebino pogovoa ti ne bom razkril, ker to ostaja med nama. Je pa ves pogovor potekal v prijateljskem vzdušju. In očitno se kar nekaj članov ni strinjalo z vašo politiko (in so odšli v S-E).

Hehehe zdaj se pa pričenja odprti lov na legendo tukaj al kako? Hehehehe Grobi- zakaj me v kup smrdeče sestavine, (ki nastane ob izločanju preblavljenih snovi v človeškem ali živalskem telesu skozi zadnjično odprtino) porivaš... tega pa res ne bi bilo treba objavit tukaj :eek:? Heheheh- bodo dečki mislili da sem sama kriva za vso nastalo situacijo... pa ni res, a ne? Ali pač?

Torej: AI-PPZ je še vedno najboljše pleme na slovenskem serverju (no Grobi- boš videl zdaj odgovore na to hehehhehe- tudi jaz sem s tem poskrbela da se bo forum malce razživel hehehe)... AI-PPZ ima (oz. je imel) člane ki so res face in dokler je to pleme bilo aktivno tudi na si2 je močno skrbelo za dobro vzdušje med igralci in je podpiralo nove igralce z nasveti in pomočjo (takšno in drugačno) ter skušalo skrbeti, da se svet 2 razvije...-podpiramo slovenski TW oz. VP... Zdaj pač to počnejo raztreščeni po drugih plemenih (upam pa da še vedno igrajo tako kot prej- ne glede na to kako se je zgodba razpletla za samo pleme... fantje...pozabite malo na začasne neuspehe in borbere poraze in s svojo vztrajnostjo pomagajte novim igralcem da vzljubijo to igro...)

Kako je do razpada AI-PPZprišlo: jah- lahko me date na zatožno klop... ni problema. Povem še jaz besedico ali dve...ali sto (in jor fejs-vsi tisti ki vam grem na živce :D:D:D) Naše, torej AI-PPZ vodstvo je že šlo v pravo smer... samo naš glavni vodja je bil nekaj časa odsoten in je začasno diplomacijo predal nekomu... hehehehhhe- vemo vsi kaj on zdaj v SE dela heheheheh... No, ko se je odločalo o strani na katero bi se AI-PPZ postavil je pa bebasta legendica zafrknila situacijo, ker je S-E zagovarjala... nekaj ji je bilo všeč na tem plemenu... (Number1-ker res organizirano igra to igro, potem Grobi-magnet hehehe, Brutesque-mojstrica besed, JohnnyDeep-ne vem zakaj...filing sem imela da je kul dečko, pa še kakšen majster se bi našel, ki se mi je zdel uredu)... TD_jevci mi pa niso bili všeč ker sem se pač pretepala z njimi in so me tolk sklestli, da sem potem morala nekaj časa stagnirati...

Kakorkoli pač... Naš vodja me je kljub svoji zdravi pameti poslušal (uuuh kaj lahko vse naredimo ženske s svojim gobcem...) in potem.... taratataaaaaaaa.... so se začele kregarije (nekateri člani vam pa s svojim odnosom niso ravno v ponos dragi S-Ejevci... dobro da imate nekaj takih noter ki se še znajo kaj lepo pomenit). In v vseh teh kregarijah je vodstvu dopenilo in so se karte premešale... Jaz sem se iz igre umaknila... pa štrkam zdaj vsake toliko kolikor čas dopušča (samo bom spet restartala ker mi pozicija ni všeč- mater...zakaj je treba 14 dni čakat pred novim restartom???)...

Članom in bivšim članom AI-PPZ se opravičujem ker sem zafrknila situacijo in sporočam: ko bom imela zopet čas (dovolj časa) za VP pridem nazaj v akcijo... Do takrat lepo igrajte... hehehhe Potem pa bo moja glavna tarča S-E :D:D:D:D Kar lepo osvajajte svet zdaj fantje in dekleta, da bom imela kaj delat potem... :p Pa prosim, da vasičke smiselno dograjujete, da mi ne bo treba rušit :D:D:D

A sem dovolj napisala da se debata še mal razplamti?... hmmmm Zakaj ni spoilerjev na forumu???
:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Bruno naštej mi vsaj eno pravilo ki jo je Slovenska Elita kršila..
 

DeletedUser

Guest
Hehehe zdaj se pa pričenja odprti lov na legendo tukaj al kako? Hehehehe Grobi- zakaj me v kup smrdeče sestavine, (ki nastane ob izločanju preblavljenih snovi v človeškem ali živalskem telesu skozi zadnjično odprtino) porivaš... tega pa res ne bi bilo treba objavit tukaj :eek:? Heheheh- bodo dečki mislili da sem sama kriva za vso nastalo situacijo... pa ni res, a ne? Ali pač?

Torej: AI-PPZ je še vedno najboljše pleme na slovenskem serverju (no Grobi- boš videl zdaj odgovore na to hehehhehe- tudi jaz sem s tem poskrbela da se bo forum malce razživel hehehe)... AI-PPZ ima (oz. je imel) člane ki so res face in dokler je to pleme bilo aktivno tudi na si2 je močno skrbelo za dobro vzdušje med igralci in je podpiralo nove igralce z nasveti in pomočjo (takšno in drugačno) ter skušalo skrbeti, da se svet 2 razvije...-podpiramo slovenski TW oz. VP... Zdaj pač to počnejo raztreščeni po drugih plemenih (upam pa da še vedno igrajo tako kot prej- ne glede na to kako se je zgodba razpletla za samo pleme... fantje...pozabite malo na začasne neuspehe in borbere poraze in s svojo vztrajnostjo pomagajte novim igralcem da vzljubijo to igro...)

Kako je do razpada AI-PPZprišlo: jah- lahko me date na zatožno klop... ni problema. Povem še jaz besedico ali dve...ali sto (in jor fejs-vsi tisti ki vam grem na živce :D:D:D) Naše, torej AI-PPZ vodstvo je že šlo v pravo smer... samo naš glavni vodja je bil nekaj časa odsoten in je začasno diplomacijo predal nekomu... hehehehhhe- vemo vsi kaj on zdaj v SE dela heheheheh... No, ko se je odločalo o strani na katero bi se AI-PPZ postavil je pa bebasta legendica zafrknila situacijo, ker je S-E zagovarjala... nekaj ji je bilo všeč na tem plemenu... (Number1-ker res organizirano igra to igro, potem Grobi-magnet hehehe, Brutesque-mojstrica besed, JohnnyDeep-ne vem zakaj...filing sem imela da je kul dečko, pa še kakšen majster se bi našel, ki se mi je zdel uredu)... TD_jevci mi pa niso bili všeč ker sem se pač pretepala z njimi in so me tolk sklestli, da sem potem morala nekaj časa stagnirati...

Kakorkoli pač... Naš vodja me je kljub svoji zdravi pameti poslušal (uuuh kaj lahko vse naredimo ženske s svojim gobcem...) in potem.... taratataaaaaaaa.... so se začele kregarije (nekateri člani vam pa s svojim odnosom niso ravno v ponos dragi S-Ejevci... dobro da imate nekaj takih noter ki se še znajo kaj lepo pomenit). In v vseh teh kregarijah je vodstvu dopenilo in so se karte premešale... Jaz sem se iz igre umaknila... pa štrkam zdaj vsake toliko kolikor čas dopušča (samo bom spet restartala ker mi pozicija ni všeč- mater...zakaj je treba 14 dni čakat pred novim restartom???)...

Članom in bivšim članom AI-PPZ se opravičujem ker sem zafrknila situacijo in sporočam: ko bom imela zopet čas (dovolj časa) za VP pridem nazaj v akcijo... Do takrat lepo igrajte... hehehhe Potem pa bo moja glavna tarča S-E :D:D:D:D Kar lepo osvajajte svet zdaj fantje in dekleta, da bom imela kaj delat potem... :p Pa prosim, da vasičke smiselno dograjujete, da mi ne bo treba rušit :D:D:D

A sem dovolj napisala da se debata še mal razplamti?... hmmmm Zakaj ni spoilerjev na forumu???
:D:D:D

Good for you!:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
LOL, bruno, mihibo5, tipična predstavnika pretežne populacije na si2. :D

Kaj je bruno, so se enemu izmed naših tvoje vasi zaluštale, pa sedaj namesto da bi v igri ukrepal svoje frustracije na zunanjem forumu stresaš? :p

Z AI-PPZ smo pretežno dobro sodelovali, dokler se niso odločili v svoje vrste sprejeti skupnega (!) sovražnika. Od kje vam torej ideja, da smo mi prekinili NAP oz. zavezništvo? Pa ja ne pričakujete, da bomo mirno gledali, kako vi z odprtimi rokami v svoje vrste sprejemate naše tarče? In nam pri vsem tem še zabičate, da zdaj jih pa ne smemo več napadati. :rolleyes:

Živjo Legenda, se že veselim ponovnega snidenja v igri. ;)
 

bruno

Member
Reaction score
0
LOL, bruno, mihibo5, tipična predstavnika pretežne populacije na si2. :D

Kaj je bruno, so se enemu izmed naših tvoje vasi zaluštale, pa sedaj namesto da bi v igri ukrepal svoje frustracije na zunanjem forumu stresaš? :p

Z AI-PPZ smo pretežno dobro sodelovali, dokler se niso odločili v svoje vrste sprejeti skupnega (!) sovražnika. Od kje vam torej ideja, da smo mi prekinili NAP oz. zavezništvo? Pa ja ne pričakujete, da bomo mirno gledali, kako vi z odprtimi rokami v svoje vrste sprejemate naše tarče? In nam pri vsem tem še zabičate, da zdaj jih pa ne smemo več napadati. :rolleyes:

Živjo Legenda, se že veselim ponovnega snidenja v igri. ;)

Ne nakladaj lepo sem opisal vašo pokvarjenost, tako kot ste delali z AI-PPZ delate tudi sedaj z drugimi. Če imaš NNP se ti ne moreje zaluštat vasi od plemena s katerim imaš NNP oz. zavezništvo. Dokler imaš zavezništvo in če imaš vsaj malo morale neboš zavzemal vasi zaveznikov.Vi pa v svoji pokvarjenosti počnete ravno to. Frustracije pa si ti lahko zdraviš na psihiatriji. Jaz nimam nobenih frustracij verjetno jih imaš ti in tvoje pleme/SE, ker kar ne morete narediti na pošten način, naredite to s prevaro ;)
 

mihibo5

Member
Reaction score
0
Veste kater zakon ste prekršili?? zavzemali ste barbarske vasi. ko se trsta zavzel bonus vas, pa ste vsi vanj skočili!
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
v glavnem S-E je kršil vsa možna pravila, ki obstajajo!

Obrazloži
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
ti pa Bruno vidm da ful obvladaš zadeve, zakaj imam občutek da nisi na plemenskem forumu med najinimi plemeni nikoli nič komentiral ?

Ker ti je bilo useeno, sedaj pa ko si napaden pa jok in stok...

In seveda upam da že veš da boš uničen, slej ko prej (imel si pač srečo da sm zaspal za noble train ), drugače pa se zgleda ne spoznaš na igro kaj preveč ane? Mislim jokanje na forumu ne sodi notri al kako?

Lp še naprej ;)
 
Last edited:

bruno

Member
Reaction score
0
Obrazloži
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
ti pa Bruno vidm da ful obvladaš zadeve, zakaj imam občutek da nisi na plemenskem forumu med najinimi plemeni nikoli nič komentiral ?

Ker ti je bilo useeno, sedaj pa ko si napaden pa jok in stok...

In seveda upam da že veš da boš uničen, slej ko prej (imel si pač srečo da sm zaspal za noble train ), drugače pa se zgleda ne spoznaš na igro kaj preveč ane? Mislim jokanje na forumu ne sodi notri al kako?

Lp še naprej ;)

Tvojih groženj me ni nič stah če to misliš. Tvoji občutki so pa zelo slabi na forumu sem se vedno zavzemal da se barbarskih vasi ne zavzema in da se zadeve med SE in AI-PPZ UREDIJO. Ker pa je vaša pokvarjena taktika takšna da ste najprej z nekom zavezniki nato pa ga uničite se to z vami ni dalo. Zsedali ste tako bonusne vasi, barbarske in tudi vasi AI-PPZ in to takoj potem ko jih je kdo od AI-PPZ zavzel, ker je to najlažje. Da bom zbrisan od pokvarjenega in zahrptenega plemena SE mi bo kevčjemu v ponos. Do 1. mesta ste prišli le z prevaro in zahrptnostjo ;)

Pa še to če bi bil admin taprav in ne iz SE bi pleme SE razformiral zaradi nečastne in pokvarjene igre. ;) pa nasvidenje v naslednji vojni SE upam da se boste požrli med seboj ;) no pa čimprej v napade
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
Tisto ni grožnja, ampak dejstvo.....
Drugače pa jaz nwm kaj folku na tem serverju ni jasno, mogoče še niste pogruntal vendar se vojn ne dobi z nnp-ji in zavezništvi
če imaš kaj ponosa se tega držiš.In kolikor jaz vem smo se vsi S-E jevci držali tega, potem ko ste začeli rekrutat NAŠE sovražnike
s katerimi smo se borili in iz njih naredili celo svojo akademijo , tisti trenutek je bilo KONEC NNPJA. Z Apple v katerem plemenu si bil
v času napada pa nismo NIKOLI imeli nobenega pakta/zavezništva vpraši vašega diplomata da sem VSAKO prošnjo zavrnil, drugače pa
jaz nevem koliko si star da tlele na forum kr neki jokaš da smo zahrBtni , kot sem omenil če imaš probelme prenehaj igrati to igro ne pa
jokat drugje.

Lp ;)

PS- vem da je bilo zavzemavanje barbarskih / bonus vasi obojostransko vendar pri nas v zelo majhnih količinah, pa tudi ti imaš skor vse vasi barbaske /bonus in tlele farme kradeš= pač lep zgled tvojim bivšim članom.
 

bruno

Member
Reaction score
0
Pa moram ti povedat da si res en navaden lažnivec. Bonusne vasi sem zavzel preden sem prišel v AI-PPZ tko da ne nakladaj. Prav tako lažeš da ste nas začeli napadat šele takrat ko smo mi prevzeli nekaj pripadnikov razpadlega plemena ki ste ga uničili. Tudi vi imate kar nekaj čalnov AI-PPZ. Prav tako smo v Apple imeli z vami NNP pa ste ga izigrali kot vse do sedaj. Tisto so grožnje ni pa še dejstvo in zaradi tega bi te moral ADMIN zbrist pa da bi kje drugje grozil in jokcal SE.
TUDI ČE ME ZBRIŠETE BOSTE OSTALI POKVARJENCI IN NEMORALNEŽI. NO lov je odprt ;) itak pa se znate spravit vsi samo na enega reveži. Pol ste pa močni. Probleme maš pa ti z moralo, še ko smo bili zaveznik v AI-PPZ si bil glavni ki je zavzemal naše vasi in kršil vse dogovore. Starost pri dejstvu da ste pokvarjenci in zahrptenži pri vsem ne igra nobene vloge
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
Rofl ti si res nub,

Jaz doslej nisem še nobene vasi od AI-PPZ ja noblov? razen ko sem tebe napadu(ko si v applu), druga stvar S-E in Apple NIKOLI NISTA IMELA NNP, kak dogovor pa sem kršil? sm
kako bonus /barbarsko vas znoblov? faq ker otrok si res, sprjazn se nemoreš prebolt da boš hmalu propadel,

pa največ govoriš o morali pa to, res nwm zakaj na forumu Žališ use povrsti kaj si tak otrok da res morš sam nek jokat

Zadnja stvar SKOZ NEK admina vpletaš

GROBI= FORUM MODREATOR nima vpliva na igro razumeš? bl težko takim ko ti razlagam pa saj najbrž nisi sam kriv ali pač?
 

bruno

Member
Reaction score
0
Dejstvo da ste SE pokvarjeni in zahrptni ni nobena žalitev ampak dokazano dejstvo. Žališ kvečjemu ti ko omenjaš neko jokanje in leta oz.me imaš za otroka. Na forumu sem samo opozoril na vašo pokvarjenost in to ni jokanje. Kot moderato pa bi Grobi moral ostati nevtralen ne pa da zagovarja SE. Če ga pa že zagovarja pa nemore biti moderator ;) se vidi da nimaš vseh pojmo razčiščenih, tako kot navajaš vrsto neresnic v najinem pogovoru;)
bog pomagaj ubogim na duhu. aleluja ;)
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
Dejstvo da ste SE pokvarjeni in zahrptni ni nobena žalitev ampak dokazano dejstvo. Žališ kvečjemu ti ko omenjaš neko jokanje in leta oz.me imaš za otroka. Na forumu sem samo opozoril na vašo pokvarjenost in to ni jokanje. Kot moderato pa bi Grobi moral ostati nevtralen ne pa da zagovarja SE. Če ga pa že zagovarja pa nemore biti moderator ;) se vidi da nimaš vseh pojmo razčiščenih, tako kot navajaš vrsto neresnic v najinem pogovoru;)
bog pomagaj ubogim na duhu. aleluja ;)


ne se bat če boš prosil boga te bo uslišal in pomagal =) Drugače nas grobi ni nič zagovarjal
tisti ki govori neresnico si pa ti, zame je stvar zaključena, pač si kdor si ... če si ''whiner'' pa bodi to
 

DeletedUser

Guest
zahrbtni* ;)

drgač pa. nism glih brau prejšne poste, sam je pa možno da je bla to kaka taktika al pa kej, sej je špil, člov lahk dela ka če. če bi na normaln način uniču sovražnika neb blo tko zabavn ko pa da ga mau zmešaš :)
 

bruno

Member
Reaction score
0
ne se bat če boš prosil boga te bo uslišal in pomagal =) Drugače nas grobi ni nič zagovarjal
tisti ki govori neresnico si pa ti, zame je stvar zaključena, pač si kdor si ... če si ''whiner'' pa bodi to

upam da vam bo res pomagal, veliko jo potrebujete ;) pa ne v igri tam boste mogoče z prevarami uspeli. na žalost ;(
 

DeletedUser

Guest
bruno, bruno, bruno, cviliš kot prašič, ki ga peljejo na zakol. Raje se v igri izkaži. Saj veš, da če 10x eno in isto laž ponoviš, da se ne bo kar naekrat spremenila v resnico, ne? :rolleyes:

Dokler je bil v veljavi NNP nismo nikoli napadli nobenega člana AI-PPZ. Tisti trenutek, ko je AI-PPZ začel sprejemati sovražnike, je bilo NNP-ja KONEC. Še celo par dni miru smo vam dali. :)
 

DeletedUser

Guest
Ne najdem ravno pravih besed zdajle, bom samo napisal da takim, ki o igri IN nasplošno nimajo razčiščenih pojmov, s tem mislim da življenje ni potica, kakor tudi ne ta igra. Vse je stvar dogovora in pravil, ko se pa oseba, oziroma pleme krši katero od teh dveh stvari, je pa ukrep precej enostaven in usem znan ...
Glede drugih stvari pa ne bom ponavljal, kar je bilo že napisano s strani članov S - E .

Brez potrebe nas hočete oblatiti in postaviti v slabo luč, samo zaradi tega ker smo enostavno boljši.
 

DeletedUser

Guest
jaz ne igram več sveta 2 ... ampak samo svet 1.

POVEDAL BOM PA TO:

Na svetu 2 je pač S-E močno pleme, ki pa JE NA S1 PROPADLO, na S1 PA JE AI pleme DALEČ OD PROPADA!

TAKO PAČ JE. Na S2 je bilo v plemenu AI-PPZ veliko članov, ki posvečajo več časa S1 ... in zato je bilo tam manj borbenosti...
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
Na S1 JE S-E komaj nastalo pač uni ki špilajo na S1 pa so ga za ZABAVO naredili, Je pa res da člani ki na S2 niso bili preveč predani igrali so propadli tako kot njihovo pleme, na S1 pa lepo uspevajo, samo ni potrebe tukaj jokat Bruno da smo '' lažnivci'' ipd..
 

DeletedUser

Guest
Danes sem imel nekaj časa pa sem se ustavil tudi na tej temi, čeprav ni moj svet se mi zdi zelo zanimivo kaj je za nekatere morala in kaj ne. Če zaveznik sprejema v svoje pleme tarče tvojega plemena brez dovoljenja, potem to ni zaveznik in je to dejanje vojne. Nevem kako te stvari potekajo na travianu ampak tukaj na vojni plemen obstaja univerzalno pravilo da se ubežnikov ne sprejema, če se tega ne držiš pa pač pride do vojne. Brez zamere toda na teh slovenskih serverjih se vidi da veliko vodij plemen to igro igra prvič ali pa imajo zelo malo izkušenj, v naslednjih svetovih verjamem da se bo to stanje izboljšalo.
 
Status
Not open for further replies.
Top