S-E

Status
Not open for further replies.

bruno

Member
Reaction score
0
Sej tistega filma sploh nisem gledal sem pa samo slišal zanga..

Saj za dogajanja z SE in drugimi plemeni tud nisi vedel sam slišal si zanje.:D:p Ne vem pa zakaj podiš druge z foruma, ko pa je predstavnik SE kot admin imel željo da je forum mal bol razgiban :)
 

DeletedUser

Guest
Ne tebe podim ker kr neki govoriš ko ni res.. Vem več kokr ti.
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Dolgo sem samo prebiral prispevke, toda sedaj ste pa šli preko meje okusnega. Če se ne znate pogovarjati na ravni homo sapiensa se raje ne oglašajte. Žaljenje osebnosti je in tudi bo strogo kaznovano na tem forumu. Tema je namenjena pogovoru o plemenu S-E in ne o vajinem zbadanju in žaljenju drug drugega. Bruno sam si rekel, da se na nizek nivo ne spuščaš v tej temi si pa pokazal naravnost otročje in neodraslo vedenje, ki ne spada na forum. To velja enako za tebe Buster. To bo za oba dva en dan počitka v Banovcih.
HEROkiller ti pa boš dobil točko za spam, ker je veliko tvojih sporočil brez pomena.

Za ostale pa naj bo to v opozorilo, da naslednjič bolj pazijo kaj pišejo, ker takšnega vedenja ne bom toleriral na forumu. Vsak naslednji komentar, ki bo žalil koga bo izbrisan in avtor prispevka kaznovan.

Lp,
Grobi
 

bruno

Member
Reaction score
0
Pozdravljeni vsi nekateri ste me verjetno pogrešali ,) kot vidite sem moral malo na dopust he he drugače pa moje mišljenje o SE ostane še vedno isto, kot pred prisilnim dopustom
 

DeletedUser

Guest
Tule je za pobrisat kaksnih 40% postov, drugace pa kar smesno branje :)
 

bruno

Member
Reaction score
0
se strinjam z vama ;) moralo pa bi ostat da je pleme AI-PPZ zakon, čeprav je propadlo zaradi zahrptne izdaje SE ;)
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
samo??? moralo bi jih biti 80%

Ker nisi definiral katerih 80% postov bi moralo biti zbrisanih, potem to pomeni, da zbrišem ves spam in še vaše komentarje ;) ? In ko smo že pri tem.... sedaj je že 82% prispevkov za izbris.

Ker nima nihče več kaj novega za povedati bom temo zaklenil.

Lp,
Grobi
 
Status
Not open for further replies.
Top