S-E

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Bruno.... 2 svet bi bil samo iz mass rescuit plemen! Če nebi blo S-E!
Kdo je pokončal MTB? Pa kdo drug se bo spravil nad golden(The One)!?
Samo ljubosumen si ker so močno in team pleme!
 

DeletedUser

Guest
Danes sem imel nekaj časa pa sem se ustavil tudi na tej temi, čeprav ni moj svet se mi zdi zelo zanimivo kaj je za nekatere morala in kaj ne. Če zaveznik sprejema v svoje pleme tarče tvojega plemena brez dovoljenja, potem to ni zaveznik in je to dejanje vojne. Nevem kako te stvari potekajo na travianu ampak tukaj na vojni plemen obstaja univerzalno pravilo da se ubežnikov ne sprejema, če se tega ne držiš pa pač pride do vojne. Brez zamere toda na teh slovenskih serverjih se vidi da veliko vodij plemen to igro igra prvič ali pa imajo zelo malo izkušenj, v naslednjih svetovih verjamem da se bo to stanje izboljšalo.

jaz se strinjam veliko igralcev ima premalo izkušenj
 

bruno

Member
Reaction score
0
bruno, bruno, bruno, cviliš kot prašič, ki ga peljejo na zakol. Raje se v igri izkaži. Saj veš, da če 10x eno in isto laž ponoviš, da se ne bo kar naekrat spremenila v resnico, ne?

Dokler je bil v veljavi NNP nismo nikoli napadli nobenega člana AI-PPZ. Tisti trenutek, ko je AI-PPZ začel sprejemati sovražnike, je bilo NNP-ja KONEC. Še celo par dni miru smo vam dali.

bruno, bruno, bruno, cviliš kot prašič, ki ga peljejo na zakol. Raje se v igri izkaži. Saj veš, da če 10x eno in isto laž ponoviš, da se ne bo kar naekrat spremenila v resnico, ne?

Lej lahko se ti družiš z prašiči in si to potem lahko le ti ta prašič ki cvili. Dam ti čist prov, tudi če se SE 10 x zlažete se ta laž nikoli nebo spremenila v resnico. ŠE PREDNO JE AI-PPZ začel sprejemati sovražnike kot ti tu nakladaš so vaši člani AI-PPZ prevzemali vasi in to takrat ko je bilo najlažje, komaj zasedena vas je imela najmanjšo možno lojalnost. Pa lepo uživaj v cviljenju v vašem blatu med svojimi prašiči.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
LOL, ti dam namig, ker vidim, da ne razumeš dobro, kaj sem hotela povedat: ključna beseda v moji povedi je kot. Namen te povedi je bil potegniti vzporednico z dogajanjem v igri in s tvojim pisanjem na forumu. Nikdar nisem rekla, da si prašič. Ampak hvala, da si ti mene tako lepo ozmerjal. Tudi jaz imam tebe rada. :D
 

bruno

Member
Reaction score
0
LOL, ti dam namig, ker vidim, da ne razumeš dobro, kaj sem hotela povedat: ključna beseda v moji povedi je kot. Namen te povedi je bil potegniti vzporednico z dogajanjem v igri in s tvojim pisanjem na forumu. Nikdar nisem rekla, da si prašič. Ampak hvala, da si ti mene tako lepo ozmerjal. Tudi jaz imam tebe rada. :D

no da dam še jaz tebi namig kaj če bi se preimenovali SE kot v CP - CVILEČE PRAŠIČKE. ključna beseda v moji povedi je kot. drugače pa mam tud jest tebe rad čeprav se sprenevedaš kot vsi v SE
 

DeletedUser

Guest
Sej bruno je samo ljubosumen ker ste močni pa team!!!
Zato je naredil to temo da bi vas samo ponižal..
Teb pa jst namig kaj če bi se preimenovali bruno kot v devinčevo vidro... Ključna beseda v moji povedi je KOT
 
Last edited by a moderator:

aljaz9999

Member
Reaction score
0
Bruno vsi te mamo radi :) , še raje te bomo imeli ko nam boš zapustil svoje vasi !

Enjoy in play while u still can ;)

OFF topic= Buster si quitov S2? al kak da te ne najdem več notr. ;P
 

bruno

Member
Reaction score
0
Sej bruno je samo ljubosumen ker ste močni pa team!!!
Zato je naredil to temo da bi vas samo ponižal..
Teb pa jst namig kaj če bi se preimenovali bruno kot v devinčevo vidro... Ključna beseda v moji povedi je KOT

:confused: človek pa teb res ni jasn da ta tema ni bila narejena z namenom ponižati SE ampak samo druga plemena opozoriti na njihovo nespoštovanje dogovorov za NNP in zavezništvo med SE in drugimi plemeni. Ko se jim boš nehal prilizovat ti bo mogoče nekega dne to tudi jasn. Tudi Brutus je bil "močan" :):p
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
tale igra bi mogla bit usaj 12 + da nebi taki kot npr. Bruno skoz jokal ;)

Mami S-E mi pa nagaja, zavzeli mi bojo vasi,pa so ful nesramni !

Nek tazga ane Bruno :)
 

DeletedUser

Guest
Hehhehehe... zanimivo branje... tudi domače živali že vključujete... prav žal mi postaja da zaključujem z igro hehehehe... uuuh tole je res kot magnet- in to močen :(

Brutesque- se ti javim ko bo spet dovolj časa... bova upalile eno "ena na ena"... ker te igre nisem imela priložnosti borbeno dokončat ;)

Vsem skupaj pa do nadaljnjega želim: Lepo igro- predvsem pa borbeno... pa ne koljite se tu na forumu ampak v igri... kar se pa prašičkov tiče: a ni zdaj obdobje posta? Torej??? Svinjina je varna do nadaljnjega, ne? :D :D :D

Over and out...
 

bruno

Member
Reaction score
0
Kdo jokca?
-SE lahko zaseda barbarske in bonusne vasi, če to naredijo plemena iz zavzezništva oz NNP SE jokca, to se ne dela
- SE lahko v svoje pleme sprejema odpadnike od drugih plemen, če to naredijo plemena iz zavzezništva oz NNP SE jokca, to se ne dela
- SE lahko zaseda vasi zaveznikov in plemen s katerimi ima NNP, ko se SE opozori SE jokca to je naša taktika, pa vaše vasi so se nam zaluštale kljub temu da smo zaveznik
- SE lahko zmerja druge "da cvilijo kot prašiči", ko se pa sputiš na njihov nivo SE jokcajo da jih žališ
-SE pripadnik lahko kot admin zagovarja početje SE, če bi kak drug admin iz drugega plemena počel to bi SE spet jokcali
no kdo je pol jokica. dvojna morala a ne SE ;)
 

DeletedUser

Guest
Bruno kaj teb ni jasn?!
Pejt jokat mamici... KO SO ZAČELI SPREJEMAT SOVRAŽNIKE JE BILO NNPJA KONEC!!! GET IT?!!!!!!!!
PA S-E NIKOL MEL NNPJA AL ZAVEZNIŠTVA Z APPLE!!!! PA GROBI SAMO FORUM ŠTIMA TI MORMO 100 ENO IN ISTO POVEDAT!!!
ZDEJ PA DEJ ŽE MER!!!!!!!! ZDEJ PA PUST S-E ŽE NAMIRU!!!
 

bruno

Member
Reaction score
0
Bruno kaj teb ni jasn?!
Pejt jokat mamici... KO SO ZAČELI SPREJEMAT SOVRAŽNIKE JE BILO NNPJA KONEC!!! GET IT?!!!!!!!!
PA S-E NIKOL MEL NNPJA AL ZAVEZNIŠTVA Z APPLE!!!! PA GROBI SAMO FORUM ŠTIMA TI MORMO 100 ENO IN ISTO POVEDAT!!!
ZDEJ PA DEJ ŽE MER!!!!!!!! ZDEJ PA PUST S-E ŽE NAMIRU!!!

Ne nakladaj in ne govori neresnice, kar sem jaz napisal drži kot pribito in marsikdo bi to potrdil če se nebi bal SE, jaz se jih ne :). Dereš se ti lahko na svojo "mamico" in ji ukazuj kdaj naj kaj neha delat, ko boš pa odrastel, kar verjetno nikoli neboš :p boš pa verjetno odvetnik SE :D
 

DeletedUser

Guest
Lej oni prekinejo nnp ali zavezništvo!!!
In potem jih še vedno nasmejo napadat?
Teb res ni nič jasno ker ti moramo učitno 100x eno in isto povedat...
Pa čisto resnico govorim ko si ti neki zmišljuješ..
Komi čakam da te znooblajo tko da boš dal mer!
 

bruno

Member
Reaction score
0
Lej oni prekinejo nnp ali zavezništvo!!!
In potem jih še vedno nasmejo napadat?
Teb res ni nič jasno ker ti moramo učitno 100x eno in isto povedat...
Pa čisto resnico govorim ko si ti neki zmišljuješ..
Komi čakam da te znooblajo tko da boš dal mer!

:mad: dej pejt še mal v šolo, kdo govori ko se prekine zavezništvo ali NNP ONI TO POČNEJO KO SO ŠE V ZAVEZNIŠTVU OZ. V NNP.Teb res ni nič jasno ker ti moram učitno 100x eno in isto povedat...vse je jasno napisano in če bi hodil mal v šolo, bi si to prebral in ti bilo bilo kristalno jasno, ne pa da nekaj trobezlaš z opranimi možgani. Upam da imaš na podplatih napisano svoje ime, da te bodo našli ko te bodo vlekli iz r.. kamor si se jim uguzil. Ti resnice ravno ne moreš govorit ker nisi bil v našem plemenu :eek:
 

DeletedUser

Guest
Sm vsaj v S-E bil.... Bruno ti dam namig zgin dol s foruma ko kr neki nam lopaš v glavo ko sploh ni res..
 
Last edited by a moderator:

bruno

Member
Reaction score
0
Sm vsaj v S-E bil.... Bruno ti pa zgin dol s foruma ko kr neki nam lopaš v glavo ko sploh ni res..

in zdej se bom ustrašil :eek::p velikega Busterja, kar nisi mogel dokazat z lažmi zdej pa z grožnjami vau, kako se te bojim. V trdo bučo nemoraš nikomur nič "lopat":rolleyes:
 

bruno

Member
Reaction score
0
Sm vsaj v S-E bil.... Bruno ti pa zgin dol s foruma ko kr neki nam lopaš v glavo ko sploh ni res..

kok je teb ime v vojni plemen Buster
__________________
You Hurt Pie...I Hurt You!



kok je teb ime v vojni plemen Buster
__________________



Datum pridružitve: Oct 2009
Lokacija: o_O why do you care? #139 pred 1 tednom Na vrh
Secret drugač bol špilam na .net strežniku, na slo se sploh ne spoznam sm rabu najmanj 30 da sm vse naštuderu =)
__________________
Shit Happens Eat Cheese!


no Buster tvoj lastni opis dost pove o tebi, ne :D:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Največji lažnivec si pa ti..
Pa tole sploh ti grožnja.. kr neki lopaš ko sploh ni res...
Ti herokiller se pa nehi umešavat.. Pa S-E dela samo dobro tak da bodi tiho...
Pa nehi kr neki govort ker se samo uničuje svoje sovražnike in mass rescuit plemena.

Pa takrat ko je AI začel sprejemat sovražnike je bilo jasno konec NNPJA!!!
Ti moram narekovat? Tuki: K O N E C!!! GET IT?
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top