SHOP proti komu?

Kdo bo pomagal Legacyu?

  • SPQR

    Votes: 17 22.1%
  • Death

    Votes: 19 24.7%
  • SPQR in Death

    Votes: 13 16.9%
  • Nobeden

    Votes: 28 36.4%

  • Total voters
    77
Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
kaj res, očitno si bolj pameten od tistih, ki so to igro igrali na mednarodnem serverju od začetka.

Glede ankete, pa bom rekel, da samo kaže kaj si tisti, kaj obiskujejo ta forum mislijo. Iz tega nemoreš nič sklepat.


maher ne, morem rečt :) zdaj boš reko, da ta beseda izhaja it TW-ja. to razlago sem js dobo od veterana WOW-a in pomoje ima on dosti bolj prav kot neki otrok tu...
 

DeletedUser

Guest
maher ne, morem rečt :) zdaj boš reko, da ta beseda izhaja it TW-ja. to razlago sem js dobo od veterana WOW-a in pomoje ima on dosti bolj prav kot neki otrok tu...

a se ta igra slučajno imenuje WOW? Ne, imenuje se Vojna Plemen, boli mene kaj maste vi tam pri WOW. In če misliš z otrokom mene, si vsekal veliko mimo.

Torej upam da je zdaj to razčiščeno in lahko gremo nazaj na temo -.-
 

DeletedUser

Guest
A res samo mene moti da je naslov teme "SHOP proti komu?" anketa pa nekaj popolnoma tretjega (pa še jasna naj bi bila, hihi)? Kolikor jaz razumem naj bi se v temi za špekulacije špekuliralo, ne pa glasovalo o špekulaciji tistega, ki je temo naredil, če je pa bil to tvoj namen potem prosim zamenjaj naslov oziroma ne govori da je to tema za špekuliranje.

maher ne, morem rečt :) zdaj boš reko, da ta beseda izhaja it TW-ja. to razlago sem js dobo od veterana WOW-a in pomoje ima on dosti bolj prav kot neki otrok tu...

Leet obstaja že dolgo dolgo časa (od 80ih let prejšnega stoletja) in ni popolnoma omejen zato so variacije v vsaki online igri, pomene besed pa potem spreminjajo igralci. Poleg tega je velika verjetnost, da je ta veteran WoW-a sam še otrok oziroma vsaj na tej ravni, tako da če te res zanima ali če bi v prihodnje rad celo vedel o čem govoriš ti predlagam, da kdaj obiščeš strica Googla in si o tem kaj prebereš.


"Within Leet, the term n00b, and derivations thereof, is used extensively. The word means and derives from newbie (as in new and inexperienced or uninformed), and is used as a means of segregating them as less than the "elite," or even "normal," members of a group. In almost all uses of the word, it is considered an insult."

Torej si ti glede Leeta neinformiran in si noob, nap, nob, newb ali karkoli ti pač paše, pomen je vedno isti ;)
 

DeletedUser

Guest
A res samo mene moti da je naslov teme "SHOP proti komu?" anketa pa nekaj popolnoma tretjega (pa še jasna naj bi bila, hihi)? Kolikor jaz razumem naj bi se v temi za špekulacije špekuliralo, ne pa glasovalo o špekulaciji tistega, ki je temo naredil, če je pa bil to tvoj namen potem prosim zamenjaj naslov oziroma ne govori da je to tema za špekuliranje.



Leet obstaja že dolgo dolgo časa (od 80ih let prejšnega stoletja) in ni popolnoma omejen zato so variacije v vsaki online igri, pomene besed pa potem spreminjajo igralci. Poleg tega je velika verjetnost, da je ta veteran WoW-a sam še otrok oziroma vsaj na tej ravni, tako da če te res zanima ali če bi v prihodnje rad celo vedel o čem govoriš ti predlagam, da kdaj obiščeš strica Googla in si o tem kaj prebereš.


"Within Leet, the term n00b, and derivations thereof, is used extensively. The word means and derives from newbie (as in new and inexperienced or uninformed), and is used as a means of segregating them as less than the "elite," or even "normal," members of a group. In almost all uses of the word, it is considered an insult."

Torej si ti glede Leeta neinformiran in si noob, nap, nob, newb ali karkoli ti pač paše, pomen je vedno isti ;)

veteran je mišleno kot veteran, otrok star 30+ :)

drugač pa shop je že zmagal server, razen če pride do kaki notranjih sporov. vzamite si za primer s1, če nebote skupaj stopli proti njim čim prej, vas bodo papcali enga po enga.
 

DeletedUser

Guest
Se še kdo strinja, da je SPQR preveč zaspal in da nima več možnosti vs SHOP?(če se nebo SHOP razdru od znotraj...)

BTW 2 post kaze, da SHOP je dominanten v K45 K54 in K44...

Kakor koli jaz sem mnenja, da dle kot bo SPQR nemo opazoval slabse bo zanj...

CU
[MOD=Flaniger]Pisanje zaporednih prispevkov ni zaželeno in je tudi prepovedano.[/MOD]
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
SHOP je že toliko zrastel da ga boste teško uničiti.:eek::eek:

SHOPu zaenkrat kar vredu kaže.

[MOD=Grobi]Pisanje zaporednih prispevkov ni zaželeno in je tudi prepovedano.[/MOD]
 

DeletedUser

Guest
joj ""calimero" počakaj da začne zares ;)

se bomo še srečali ... :p
 
Status
Not open for further replies.
Top