SHOP proti komu?

Kdo bo pomagal Legacyu?

  • SPQR

    Votes: 17 22.1%
  • Death

    Votes: 19 24.7%
  • SPQR in Death

    Votes: 13 16.9%
  • Nobeden

    Votes: 28 36.4%

  • Total voters
    77
Status
Not open for further replies.

d00men

Member
Reaction score
0
definitivno je shop najboljše pleme tako,da sploh ni govora o kakem drugem zmagovalcu si4
 

DeletedUser

Guest
pridi pogledat a ne

Pa kaj hocem tja hodit, se raje lepo udobno namestim v naslonjaču in čakam da pridejo, pa jih potem lepo malo poškropim s posvečeno vodo....
Sprašujem pa preventivno, da vem koliko jih bo, da ne bi vode zmanjkalo, ker zadnjic pri sukijaki je bilo zelo na knap s posvečeno vodico potem... :D
 
Last edited by a moderator:

d00men

Member
Reaction score
0
Pa kaj je zej s SPQR me zanima?Zakaj shop ne gre v vojno z njimi?Če ne bo bo kje še SPQR prvi.
 

DeletedUser

Guest
Shop in Spqr smo ze nekaj časa v vojni, lahko si pogledas kako hitro raste ODD članom plemena Shop, ki so na meji z Spqr:cool:.

Lahko pa tudi povprasas calimera za podrobne podatke o vojni in kaksen je obcutek, ko nestrpno pričakuješ rezultate silne akcije svojega plemena, nato pa z velikim razočaranjem in žalostjo v srcu ugotoviš, da so bile večdnevne bitke izgubljene in vojska pomorjena.;)
 

DeletedUser

Guest
Moje mnenje je da SPQR niti priblizno ni na istem nivoju kot SHOP
 

DeletedUser

Guest
kako kaj sukijaki a brez prevar ne gre


Kaksnih prevar, kaj govoris:confused:?????


Aja razsula vam je vojsko, si pa nočes priznati krute resnice in sam sebe prepričuješ, da to ni mogoče.:D

Ja calimero treba se bo postavit na realna tla: ŽIVLJENJE JE PAČ KRUTO:rolleyes:.
 

DeletedUser

Guest
Očitno je še dosti huje s tvojo psiho kot sem domnevala, nekoč sem nekje prebrala: "Calimero je za v Vojnik". Zdaj vidim, da je res.:D
 

DeletedUser

Guest
queen Martina said:
Sam calimero to, da gres jokat naj nekoga vržejo iz plemena zaradi komentarjev na forumu je pa skrajno primitivno dejanje. :eek:


to dejanje samo govori kakšen je...
 
Status
Not open for further replies.
Top