Skrivnosti

Status
Not open for further replies.

steee

Member
Reaction score
0
Vidimo lahko, da je na strani od SHOPa in BASHa (in njihove razporeditve glede na kontinent) možnih za dobiti 20 skrivnosti. Ostalih 6 je v tem trenutku nedosegljivih. Pleme Barbaric pa lahko dobi 16 skrivnosti, ostalo pa bo morala iskati zunaj svojih meja. Vedno so odstopanja pri porazdelitvi skrivnosti ker ne more biti razpored vedno 50|50.

Je pa res, da če že pogledamo skrivnost "Anatomija" se nahaja na kontinentu 55 in 65, kamor SHOP skoraj nemogoče prodre brez boja. Skrivnosti so bile uvedene da premešajo bitke na druga mesta. Raje, da iščete luknje, se posvetite taktiki, branjenju, širjenju. Včasih je veljajo za dobro, če igralci niso bili raztreseni, vendar kljub temu, da sta SHOP in BASH bolj raztresena sta bolj kompatibilna, prilagodljiva. Tukaj iščite slabosti in prednosti. Posvetite se igranju in manj raznim teorijam zarote.


Kaj posamezne lastnosti naredijo pa boste morali izvedeti sami. :)

In pa hvala, vsevednim moderatorjem, ki nacenjajo temo, ki ni za v javnost.

+ lahko bi dal nam pravice, da zbrisemo tvoje teme, ker ce ze ti brises nase neumnosti, bi lahko mi tvojo izdajanje in krivoverstvo enako obsodili. NA GRMADO Z CARVNCO
 

DeletedUser

Guest
ja SHOPU so jih velik podarili :D

Nikomur ni bilo ničesar podarjeno. Ravno zaradi tega sem naredil analizo (samo za vas) in vam jo obrazložil:

Če že pogledamo skrivnost "Anatomija" se nahaja na kontinentu 55 in 65, kamor SHOP skoraj nemogoče prodre brez boja. Skrivnosti so bile uvedene da premešajo bitke na druga mesta. Raje, da iščete luknje, se posvetite taktiki, branjenju, širjenju. Včasih je veljajo za dobro, če igralci niso bili raztreseni, vendar kljub temu, da sta SHOP in BASH bolj raztresena sta bolj kompatibilna, prilagodljiva. Tukaj iščite slabosti in prednosti. Posvetite se igranju in manj raznim teorijam zarote.

Že tukaj se vidi, da SHOP nima podarjene zmage, ker bo po to skrivnost moral na drugo stran sveta. Skratka mimo vseh Barbaric-ov.

In pa hvala, vsevednim moderatorjem, ki nacenjajo temo, ki ni za v javnost.

Treba je javno povedati, da skrivnosti niso nikakršno dilanje. Sploh pa sam ne igram sveta 8 in ne vem v čem je problem. Naredil sem majčkeno raziskavo in vam predstavil situacijo. Lahko pa prebereš moj in-game profil v katerem vse jasno piše glede aktivnosti na si8.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Prov bumbarji so na temu forumu. Nemorem verjet kaksne oslarije pisete pri teh letih. Pejte na .de serverje pa si preberte o skrivnostih. Ali pa pejte travian igrat.

Pac ponobli skrivnost (sej si kao pr0) pa bos vidu vse njene znacilnosti.

ne vem zakaj bi hodili na druge serverje, če igramo tu.. če pa si že tak pameten pa glede na to da ste imeli priložnost pobrati par skrivnosti, da mogoče kdo od vas razloži določene zadeve..ampak verjetno je pretežko oziroma se je lažje neki pizdulirat ne pa kej razložit..najlažje je pa umazan igrat..a ne?
ne sodi glede inteligence druge po sebi..

hvala -SoToFlow za statistiko..moraš pa priznati, da je res malo čudno naključje, da meče skrivnosti prav na določene dele, saj zdaj v začetku..

In pa hvala, vsevednim moderatorjem, ki nacenjajo temo, ki ni za v javnost.

ja za kaj pa je kot pa da se kaj pojasni..mogoče ste eni vseevedni..pač jaz nisem in me zanimajo določene stvari..niti me ni sram vprašat..sem pač bumbar..če te pa tako moti pa ne rabiš brat takih tem..
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Če je igra prodana pa enostavno nehajte. Nevem zakaj še igrate, če je igra tako "nepravična".
 

DeletedUser

Guest
Če je igra prodana pa enostavno nehajte. Nevem zakaj še igrate, če je igra tako "nepravična".

mogoče lih zarad takih "pametnjakovičev "..pa več al manj na koncu se mogoče tud pravica skazica najde..
 

DeletedUser

Guest
Vsak naslednji post naj se navezuje na temo skrivnosti in nič drugega.
 

DeletedUser

Guest
Če bi res delali za SHOP, bi skrivnosti dali v njihovo jedro ne pa na rob. Če si dobro opazil so drugi že 2x prehiteli SHOPa, znoblali vasi in skrivnosti premaknili. Do sedaj so samo 5 od 24 skrivnostih na svetu, torej je še vse odprto.

Vsi iščete samo neke zarote. Na konci bodo zmagali tisti, ki so boljši.
 

ninja

Member
Reaction score
0
Zanimiva statistika: igralci vidimo 5 skrivnosti, na mapi jih je pa prikazanih že 24, torej nekdo ve kje se bodo pojavile (verjetno tudi kdaj, do sedaj so bile takoj prenoblane, ko so se pojavile) in seveda s tem imajo tisti "posvečeni" bistveno prednost, ker vedo kje naredit noble in prevzeti barbarsko vas, ko se skrivnost "čudežno" pojavi :D

nismo otroci več in ne nas prepričevat z raznimi statistikami, ki žal ne prepričajo, mene že ne. Iz posta sotoflow je pa razvidno vse, tudi to kdo za koga navija. Mene ne moti, to se dogaja na "peskovnikih .si" od s1 naprej, pa smo tam zmagal in če bomo imeli voljo, bomo tudi tukaj. Vendar se ne pustimo, da se boste norčeval iz igralcev in jim na njihove prijazna vprašanja zabijate s starimi razlagami, ki je le pesek v oči. Tudi na moje vprašanje ste le zrak zmešal, jasnega odgovora pa ni. Lahko napišete, da nočete odgovoriti, pa bo mir. Glede igralcev pa itak so najboljši v shop in bash, tukaj ni debate. Če ne bi bili najboljši, bi bilo z njimi nekaj narobe, ker jih "vzgojiteljice" dobro "vzgajajo"...

npr.: Če bi res delali za SHOP, bi skrivnosti dali v njihovo jedro ne pa na rob - v jedru bi bile preblizu sovragov, na severnem robu K44 pa so bistveno bolj oddaljeni od barbarov :D

npr: "da če že pogledamo skrivnost "Anatomija" se nahaja na kontinentu 55 in 65" - kje to vidiš, da se to nahaja na K65?? To vidite modi, pa še kdo, kajne? V tem je problem, žal vem kako to poteka. Glede začetka pojavljanja skrivnosti pa ste res dokazali svoje. Še vedno je vidnih le PET skrivnosti, ki so vse na severnem delu! Samo to sem želel razjasniti, nič drugega. Briga me za s8, pač osmi peskovnik po vrsti. Bom se pa boril za enakopravno igro in opozarjal na očitne nejasnosti in odstopanja od pravil. Če folk kuri premium za vašo igro, potem naj bodo pravila jasna. Enaka pa itak ne bodo nikoli za vse, kajne sotoflow?? :D
 

DeletedUser

Guest
Poglej pod poročila (ninja) in boš videl tole. Razen če pošilja sistem tale poročila samo "posvečenim" (upam, da ni jezen tisti, ki igra na -SoToFlowu (devetki), ker sem mu udrl na račun) :D

[SPOIL]
1.png
[/SPOIL]

Tukaj je jasno napisano kam gre katera lastnost in kako se imenuje. Če pa imaš kakšna dodatna vprašanja pa lahko komot vprašaš. Saj temu pa je forum namenjen. Ekipa ne skriva ničesar. Lahko bi pa vedel, da nimam dostopa do podatkov, ki jih imajo ingame moderatorji.
 
Last edited by a moderator:

ninja

Member
Reaction score
0
Ni problem ta seznam, niti nisem rekel da imaš ti dostop do teh podatkov. Ingame modi pa imajo, kajne? Slo svetovi so mahni, večina se dobro pozna med seboj itd. Porazdelitev pa ... vedno proti nam....to ni gaussova porazdelitev, niti normalna porazdelitev, po verjetnostnem računu pač težko verjamem, da je vedno tako. Me pa ne moti, na s1 me ni. Smo pač strategijo spremenili. Na s8 pa na srečo ne krojim nobenih strategij, niti nimam vpliva na razplet, tako da lahko zase mirno spim. S9 je pa utopija, če se ne bo prej porihtali serverji, da se bo nov svet zgubil pridevnika "peskovnik".

ps: hvala za odgovor in pojasnila, si se potrudil, torej en plus z moje strani.

Uživajte in zbirajte skrivnosti. Še vedno pa ni odgovora, ali jih bo samo 24 ali bo čez leto dni dodana nova serija skrivnosti, da jih bo skupaj 36. To me je med drugim tudi zanimalo. Mi bodo pač kolegi iz .net pojasnili, na skypu v parih minutah. Zastonj. :D
 

DeletedUser

Guest
Če bi res delali za SHOP, bi skrivnosti dali v njihovo jedro ne pa na rob. Če si dobro opazil so drugi že 2x prehiteli SHOPa, znoblali vasi in skrivnosti premaknili. Do sedaj so samo 5 od 24 skrivnostih na svetu, torej je še vse odprto.

Vsi iščete samo neke zarote. Na konci bodo zmagali tisti, ki so boljši.

lej jaz nisem noben pristaš zarot..dejstvo je da se že od S1 naprej vleče povezava z in game modi..pa reč kar hočeš..nekateri imajo protekcijo..pa ni to zdej debata..

sem lepo vprašal kako pa kaj je z temi skrivnosti pa pač noben ki jo ima noče nič napisat..prav...ostali ki so v vodstvu pa nočejo ali pa ne smejo povedat..tud prav..sam lahk bi kdo napisal da pač ne bo podatkov pa mir...sicer sem po ZS že zvedu od enga prijaznega lastnika skrivnosti saj osnove..hvala


mi je pa čudno da so vse trenutne skrivnosti na K44 in K45..sem gledal na serverju ko se je začel en dan za našim slo serverjem..tam so prve 4 skrivnsoti prišle vsaka na svoj kontinent..tak, da mi ni jasno zakaj je pa tu drugače ..nič druzga..pa tudi to ni bistvo moje teme..

Če si zasledu sem čist nekaj druzga spraševal..pač firbec.

-SoToFlow še enkrat hvala saj za trud..edini, ki se saj trudiš kej pojasnit nam nevednim in firbčnim..no saj meni bumbarju to nekaj pomeni
 

ragnarok

Member
Reaction score
0
ko boš zvedel več o skrivnostih ninja še meni piši zakaj se gre, ker imam grozno močan občutek da so te skrivnosti tudi skrivnosti za naše vodilne na slovenski vojni plemen sceni!!

WHY - FTW!!
 

DeletedUser

Guest
Podpiram ninjo pri zgornjem postu.

Pomoje je pa tkole:
SHOP je že kr en čas znan po svetovih tut sam kiki01 in še kdo od tam... če gremo štet skrivnosti in pogledamo prvih 5 plemen torej-

1 -B-
2 SHOP
3 BASH
4 CDS
5 -BS-

potem pa pogledamo kje so skrivnosti in mogoče je že razvidno da je igra-predvsem si8 za SHOP-ovce.
pomoje je tako. sicer pa nevem kako to .. seveda pa DeadGamE če si SHOP-ovec potem boš vsekakor zagovarjal kje so skrivnosti. :)

torej od zdaj naprej je vojna plemen kot loterija. no ja.. si8 je loterija.. kdo ima več sreče kje dobi skrivnosti zmaga. :)

Verjetno res tu ni prihodnosti vsaj za skrivnosti ne :)


UPAM DA NEBOTE VSI TO NAROBE RAZUMELI IN ME ZDAJ ''KARALI'' TO JE SAMO MOJE MNENJE.!
 

DeletedUser

Guest
Ja, sem bil v SHOPu, vendar sem že pred slabim mesecem nehal z vp in zadevo le opazujem. Še niso se vsi skrivnosti pojavile in vemo, da bodo skrivnosti tudi na kontinentih, kjer SHOP nima vpliva. Če bi pa vedeli, kjer se bodo pojavile skrivnosti bi jih lahko takoj zavzeli, naredili bunker in igro končali v nekaj dneh.

Slovensko vp sceno ne opazujem od samega začetka, torej nevem koliko to drži, da so IGM za neko stran. Vem pa, da so bili tudi nekaj igralcev SHOPa na si8 banani in tudi odbanani, kot večinoma ostalih tudi.
 

DeletedUser

Guest
Slovensko vp sceno ne opazujem od samega začetka, torej nevem koliko to drži, da so IGM za neko stran. Vem pa, da so bili tudi nekaj igralcev SHOPa na si8 banani in tudi odbanani, kot večinoma ostalih tudi.

Razen da v SHOPu noben ni bil bannan, zato ker je zelo veliko aktiven kajne:)?
 

DeletedUser

Guest
NIso bili banani za uporabo nelegalni skript ali kaj podobnega. Vzroki so bili enaki, kot pri ostalih tudi, ki so se na forumu pritoževali in so tudi bili odbanani.
 

DeletedUser

Guest
haha..vzamem besedo nazaj kar se tiče zarot..že 7 skrivnost na severu..to pač ne more biti naključje..spominja me na S7 ko se je naredu znameniti obroč barbarskih vasi , ker je "nekdo pozabu nekaj označit"..

ne dvomim da je "nekdo" tudi tu pri skrivnostih "pozabu" označit da se pojavijo skrivnosti tudi na jugu.. to pa ni več smešno..je že žalostno..
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Se strinjam Mungo. Tako Pac je. Mogoce bom svojo vp karjero nadaljeval na mednarodnih...


Potem se pa cudite zakaj je zmiraj manj vp igralcev. Sj ni cudno.!!!!!!!
 

ninja

Member
Reaction score
0
Zdej ste pa pretiral, vem da nas malo "hecate". OSEM skrivnosti od 9 je na severu, K44 in K45! he he he

lepo potrjujete, ne da delate zaroto, enostavno ne obvladate, Osem devetin skrivnosti na severu, na K54 in K55 pa nobene???!? he he dobro vam gre, pa potem se ne čudit, da ne bo nihče več plačeval premium, ker bi bil res nor.

pa dobro jutro v lovu za skrivnostmi, ki so to očitno samo za navaden folk, ostali pa se nam smejijo v ozadju, naredijo vlakec blizu nove skrivnosti in v miru ponoblajo, ko se skrivnost "skrivnostno" pojavi na severu ... itak.

še obrazložitev: jasno je, da tisti, ki v začetku naberejo več skrivnosti, so v prednosti, hkrati bodo imeli dovolj časa, da skrivnost prestavijo v sredino in nafilajo s katsi.

Še vedno ni nihče povedal, ali je 24 skupno število skrivnosti ali bo kasneje dodana še ena serija skrivnosti? To je ključni podatek, ker če bo skrivnosti kasneje še več, potem bo shop enostavno na svojem območju "lahko" nabral vseh 12 skrivnosti. Prosim za pojasnilo vodstvo igre, da se do tega opredeli, kajti koliko bo skupno število skrivnosti spada v opis igre, saj je od tega odvisna tudi strategija. (ps: ne pričakujem sicer odgovora, tudi mungu nočete odgovorit, ampak da ne bo kdo rekel, da nismo vprašali)
 
Status
Not open for further replies.
Top