Skrivnosti

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
skrivnosti so tak kot je blo napisan v sporočilu..paket 2x po 12 pač kot je označen na kerem kontinentu se bojo pojavle..če jaz prav zastopim naj bi se pol te original skrivnosti kao klonirale in lahk tud pošiljale drugam..tak da iz ene rata več skrivnosti..saj jaz tak zastopim

poanta je pa drugje ..v prednosti so vsi ki že imajo skrivnosti..ker se po prvem prenosu ..če imam točne info mora počakat 167 ur da jo lahko zopet preneseš..in tud je omejeno na kolk kvadratkov daleč..tu je pa haklc ..se pravi prej jo imaš večkrat jo lahko preseliš in hitreje pač na "varno" mesto..med tem ko je že par dni naokol..bo jug pač težje in kasneje lahk prenašal kamor se bo pač umikal..


se pa strinjam, da je škoda sploh še kej klikat ..sploh pa pisat...že na par delikatnih vprašanj ni blo odgovora..pač naj uživajo če mislijo da smo večina taki loleki, da ne vemo kam pes taco moli.

važno da so piščančki..haha
 

kira27

Member
Reaction score
0
Namesto skrivnosti so se pospešeno začeli širiti piščančki......:D:D:D:D
Torej ne jezite se če niste dobili skrivnosti na vašo celino :D zagotovo boste dobili piščančke:D:D:D:D.........

L.p.
 

DeletedUser

Guest
Očitno eni pa vseen mal mjavkate..ker stari dobr pregovor pravi če mački stopiš na rep zacvili..

dejstvo je da že v štartu ima sever 13 skrivnosti jug pa 8..če dodamo še stranske kontinente je pa 14:10..tak da je zopet prednost

dejstvo je da je od 9 trenutno skrivnosti 8 na severu..kar je spet določena prednost
dejstvo je da je na drugih serverjih razporeditev skrivnosti nekako enakomerna..ker mislim da je formula ista povsod..tak da ne ...
dejstva pač govorijo zase..

http://shrani.si/f/2F/EU/3Otk619l/tajne-b.png


This. Vidva pajaca k igrata Solarix-a, predvsem ninja, pa mal manj tukej jokajta pa več igrajta. Pa bomo in mi in vi meli več od tega.

ja vi že imate več, zato pa ne jokate

da ne bo pomote jaz ne govorim o nobenem plemenu..pač taka so dejstva..gledam samo sever jug
 

DeletedUser

Guest
This. Vidva pajaca k igrata Solarix-a, predvsem ninja, pa mal manj tukej jokajta pa več igrajta. Pa bomo in mi in vi meli več od tega.

Ma dej samo eden iz Solarix-a je ene parkrat bolši kot ti da neomenjam obadva:)

Je pa fora v tem, da zdanje čase nista mogla igrati še posebaj zato ne, ker sta dobila ban zato ker sta zelo veliko aktivna in imata čas farmat... Podpora je sklepala da imata nelegalno skripto in ban, še posebej me skrbi, da se je ta ban pojavil takrat ko sta v opis dala: ninja&rfaric... Še večja fora je pa v tem da nista imela nelegalnih skript samo 24/7 skoraj, da ne pokrit račun:) Smo nekateri se kar ustavili z aktivnostjo in farmanjem ker po novem naj bi bilo to že prepovedano:)



Sem pa prepričan, da se bosta zdaj še vedno trudila in čas ko sta bila ban-ana 3 kratno nadoknadila:)


Lp
 

kajav

New Member
Reaction score
0
Še vseeno sever jih ima 14, jug pa 10...
Če imamo samo na jugu vse je to 10 skrivnosti+ da sta lahko kakšni podvojeni... Kdo je zdaj v prednosti:)?

Predlagam da se plemena združijo začasno in shop ter BASH spravijo s sveta pol pa se naj S8 sploh prav začne :D

lp

Če bi res delali za SHOP, bi skrivnosti dali v njihovo jedro ne pa na rob. Če si dobro opazil so drugi že 2x prehiteli SHOPa, znoblali vasi in skrivnosti premaknili. Do sedaj so samo 5 od 24 skrivnostih na svetu, torej je še vse odprto.

Vsi iščete samo neke zarote. Na konci bodo zmagali tisti, ki so boljši.

Ja saj je vseeno če so na njihovi meji.

Saj je sotoflow lepo povedal:

skrivnosti se počasi premikajo in morajo počivati zmes.

Vse so se začele na meji od shopa shop ponobla tele WHY ki jih imajo največ in imajo več časa skrivnosti spraviti v svojo sredino saj so se vse tam odprle.

Se strinjam Mungo. Tako Pac je. Mogoce bom svojo vp karjero nadaljeval na mednarodnih...


Potem se pa cudite zakaj je zmiraj manj vp igralcev. Sj ni cudno.!!!!!!!

Se strinjam jaz igram na ameriškem sreverju 4 z nekaj priajtelji in nam dobro gre tukaj igramo dobesedno za zabavo, ker bi alhko rekli že vse v naprej kar se dogaja.

Slišal sem da mikimuki preganja podporo z odvetnico in je tudi igral na s7 tako da nekaj res ni prav mislim, da podpora škodi ugledu slovenskih serverjov, ker igralci so odlični in ekipni.

lp
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Še vedno ni nihče povedal, ali je 24 skupno število skrivnosti ali bo kasneje dodana še ena serija skrivnosti? To je ključni podatek, ker če bo skrivnosti kasneje še več, potem bo shop enostavno na svojem območju "lahko" nabral vseh 12 skrivnosti. Prosim za pojasnilo vodstvo igre, da se do tega opredeli, kajti koliko bo skupno število skrivnosti spada v opis igre, saj je od tega odvisna tudi strategija. (ps: ne pričakujem sicer odgovora, tudi mungu nočete odgovorit, ampak da ne bo kdo rekel, da nismo vprašali)

Nisem 100 % ampak novih skrivnosti ne bo. Sem se pa pozanimal glede ustvarjanja skrivnosti, ki naj bi se ustvarjale po posebnem algoritmu - cilj naj bi bil ta, da so postavljene tam, kjer je največja konkurenca (te informacije sem dobil). Mungu pa forum moderatorji ne moremo odgovoriti, kajti so tudi nam skrivnosti zelo "skrivnostne". :D

Je pa fora v tem, da zdanje čase nista mogla igrati še posebaj zato ne, ker sta dobila ban zato ker sta zelo veliko aktivna in imata čas farmat... Podpora je sklepala da imata nelegalno skripto in ban, še posebej me skrbi, da se je ta ban pojavil takrat ko sta v opis dala: ninja&rfaric... Še večja fora je pa v tem da nista imela nelegalnih skript samo 24/7 skoraj, da ne pokrit račun:) Smo nekateri se kar ustavili z aktivnostjo in farmanjem ker po novem naj bi bilo to že prepovedano

Podpora ne sklepa, ima dovolj "navlake" da lahko preveri legalnost skript.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Sem počistil nekaj komentarjev. Osredotočite se na temo o skrivnostih. Spore med plemeni se rešuje s konjeniki, sekircami in katsi, ne pa po forumu. Če pa imate probleme s podporo imamo za to odprt poseben forum, lahko pa ji pišete tudi listek.
 

kajav

New Member
Reaction score
0
Nisem 100 % ampak novih skrivnosti ne bo. Sem se pa pozanimal glede ustvarjanja skrivnosti, ki naj bi se ustvarjale po posebnem algoritmu - cilj naj bi bil ta, da so postavljene tam, kjer je največja konkurenca (te informacije sem dobil). Mungu pa forum moderatorji ne moremo odgovoriti, kajti so tudi nam skrivnosti zelo "skrivnostne". :D



Podpora ne sklepa, ima dovolj "navlake" da lahko preveri legalnost skript.

Mislim da večkrat podležete pod pritiskom večih igralcev in tudi brišete vse kar vam ni všeč.
 

DeletedUser

Guest
Mislim da večkrat podležete pod pritiskom večih igralcev in tudi brišete vse kar vam ni všeč.

Ne bom se prerekal o moderiranju v igri in na forumu. Sem povedal kam se piše pritožbe. Seveda, če niste zadovolnji z CMjem in ostalimi lahko pišete tudi njihovin/našim nadrejenim. Zaenkrat ti izrečem le opozorilo, sledi pa lahko tudi ban.
 

kajav

New Member
Reaction score
0
Ne bom se prerekal o moderiranju v igri in na forumu. Sem povedal kam se piše pritožbe. Seveda, če niste zadovolnji z CMjem in ostalimi lahko pišete tudi njihovin/našim nadrejenim. Zaenkrat ti izrečem le opozorilo, sledi pa lahko tudi ban.

Hvala za opozorilo tega manjka :)
 

ninja

Member
Reaction score
0
citat:
"Nisem 100 % ampak novih skrivnosti ne bo. Sem se pa pozanimal glede ustvarjanja skrivnosti, ki naj bi se ustvarjale po posebnem algoritmu - cilj naj bi bil ta, da so postavljene tam, kjer je največja konkurenca"

končno je nekdo priznal, da je algoritem na slo peskovniku prilagojen :D a je bilo tako težko? od kje pa ideja, da je največja konkurenca na s44? tam je 7 od 9 skrivnosti, po kakšnem ključu ste jih potem nametali na K44 7? Prvi v ODA ni na K44, prvi po številu pik tudi ne, tudi po številu vasi ni bil (sedaj se shop interno nobla, pa nekdo nabira vasice). Nobena statistika ne dokazuje, da je konkurenca na K44 najhujša. Niti za farmat ni bila najhujša, ker farme niso bile prazne. Tako da ne nakladat prosim, pa pojasnite, kaj in kako ste prilagodili algoritem, v nasprotnem primeru boste pojasnjevali svojim šefom v Nemčijo.

pa zadnja dva komentarja ste mi pobrisal - rad bi vedel zakaj?

skrivnosti na w60 so enakomerno porazdeljene, pa je svet velik, tako da ima tudi K17 eno skrivnost. Kako velik je svet je potem jasno, skrivnosti pa je 24.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
citat:
"Nisem 100 % ampak novih skrivnosti ne bo. Sem se pa pozanimal glede ustvarjanja skrivnosti, ki naj bi se ustvarjale po posebnem algoritmu - cilj naj bi bil ta, da so postavljene tam, kjer je največja konkurenca"

pa zadnja dva komentarja ste mi pobrisal - rad bi vedel zakaj?

Nisem pravi naslov glede algoritma (kar tudi dobro veš :rolleyes:).
Zadnja dva komentarja sem izbrisal ker se nista navezovala na temo skrivnosti temveč si spraševal zakaj smo ti post izbrisali (v enem izmed njiju). Torej sedaj si dobil odgovor zakaj sem ti izbrisal post v katerem si hotel vedeti zakaj smo ti zbrisali post. :D
 

natalija

Member
Reaction score
0
SoToFlow tvoj odnos je nemogoc in zato predvidevam, da ne bos dolgo moderiral foruma. Nisi vsemogocen, si samo tukaj, da vljudno in na korekten nacin odgovarjas na vprasanja, ki so ti postavljena, ce odgovora ne poznas pa ne bodi nesramen. Ja, ce ne bo, kot bos rekel, bodo pa vsi banani, a ne? Tukaj si zaradi nas in ne mi zaradi tebe. Ninja, mungo, steee te pa lahko marsicesa naucijo, npr. lepega vedenja, da o igri sploh ne razglabljam. Zatorej se zacni obnasat, vzgled naj ti bodo grobi, matjazinho, flako in se bi jih lahko nastela.
 

ninja

Member
Reaction score
0
zdej se pa delaš norca, zbrisali ste mi dva posta, v prvem sem spraševal o skrivnostih, v drugem sem pa vprašal, zakaj ste mi pobrisal post

tukaj si dokazal pristranskost, ker moj post je imel jasno vsebino glede skrivnosti, samo vam ni bil všeč: ponavljam temo izbrisanega posta na kratko: zakaj je 7 od 9 skrivnosti "skrivnostno" na K44?
 

DeletedUser

Guest
zakaj je 7 od 9 skrivnosti "skrivnostno" na K44?

Boš izvedel kmalu od pristojnega.

SoToFlow tvoj odnos je nemogoc in zato predvidevam, da ne bos dolgo moderiral foruma. Nisi vsemogocen, si samo tukaj, da vljudno in na korekten nacin odgovarjas na vprasanja, ki so ti postavljena.

To tudi počnem.
 

vuki

Member
Reaction score
0
Nočem nobenega branit ampak če -SoToFlow pravi da nekaj neve ali pa nima o tem podatkov mu verjamem,... kaj se pa tiče ostalega kaj in kako moderira svoj del foruma pa tudi verjamem da dela po navodilih čeprav se mi ta navodila na nek način ne dopadejo ker najlažje je kako temo zaklenit ali pa post zbrisat in je na nek način problem rešen,... nobeden od moderatorjev in ostalih odgovornih pa ne razmisli da če bi naneka vprašanja dali direktni odgovor da bi se z tem ognili mnogim nevšečnostim in odpiranju nepotrebnih tem ki se včasih odpirajo. Verjamem pa tudi da bi bilo veliko manj žaljenja, no pač če mislijo da delajo pravilno je njihova stvar.
Pa čeprav sem pregledal cel forum še vedno nisem našel nekih odgovorov glede teh skrivnosti ki so kot zgleda res samo na Si serverju tako skrivnostne da noben ne ve nič od njih ,... čudi me pa da več o tem piše vsepovsod drugje samo tu ne. Lamber je naprimer našel razlago o skrivnostih na nemškem serverju,... prevod bi se pa tudi dal nardit ker verjetno bi se našel kdo ki zna nemško,...
 

vuki

Member
Reaction score
0
Če ne nejdem link na skyp-u da ti ga dam tu gor bom prosil lambera naj ga tu objavi ali pa mi ga še enkrat da pa ti ga bom jaz objavil,.....

V bistvu je našel tole in sem gledal če je kaj podobnega pri nas v pomoči in nisem zasledil,....
http://help.die-staemme.de/wiki/Geheimnisse
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top