Skrivnosti

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest

Uporaben link. Žal ne znam nemško tako dobro, da bi tole prevedel. Je pa večina napisanega vam že dobro znana, saj vam je razlago objavil Grobi že zdavnaj. Kaj pa točno posamezna skrivnost naredi - te informacije pa vam ne bomo podali, saj so ravno zaradi tega skrivnosti. (Zaradi piščancev in petelinov :D) Lahko prebrskate vse forume Vojne Plemen pa ne boste našli razlage; kaj točno posamezna skrivnost naredi, to pa z razlogom.
 

DeletedUser

Guest
Vse bolj očitno postaja, da nekdo hoče svojega zmagovalca, ker ga ni dobil ne na s1

Se trudite na vseh koncih, pa vam lahko napovem, da vam na koncu ne bo uspelo, kot vam na s1 ni.

ninja

Pa sem mislil da smo to z si1, ze dali skozi. Pa ocitno temu ni tako, torej se 1x TMP ni imel nobenih privilegijev nikoli tako da prosim da nehas blatit nase ime. TMP nima nobene veze z si8, se manj pa z skrivnostmi.
 

natalija

Member
Reaction score
0
Kdo pa je sploh omenil TMP? Ninjin komentar se ne nanasa na pleme, ki je kapituliralo. Tega tudi ni nikoli izjavil, izjavil pa je, da nekdo onemogoca njegovo pleme. Se morda motim? :D
 

DeletedUser

Guest
Kdo pa je sploh omenil TMP? Ninjin komentar se ne nanasa na pleme, ki je kapituliralo. Tega tudi ni nikoli izjavil, izjavil pa je, da nekdo onemogoca njegovo pleme. Se morda motim? :D

Ni treba direktno omenit da se ve za kaj se gre, smo vse te vaše obtožbe že dali skozi 1X. Če vas tako zelo moti delo staffa enostavno prenehajte igrat tukaj in idite igrat nekam drugam ali pa se prijavite na razpis za staff ko bo. Ni pa treba zdaj vmešavat TMPja tu not, ko nima nobene veze in blatit naše ime.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Ni treba direktno omenit da se ve za kaj se gre, smo vse te vaše obtožbe že dali skozi 1X. Če vas tako zelo moti delo staffa enostavno prenehajte igrat tukaj in iditeigram nekam drugam ali pa se prijavite na razpis za staff ko bo. Ni pa treba zdaj vmešavat TMPja tu not, ko nima nobene veze in blatit naše ime.




jaz nisem nič obseden..sem sam napisal, da mi je zanimiv ko nekdo nekaj napiše na splošno..da se takoj pol nekdo kao v tem prepozna ..hehe..se pravi,da ima nekdo slabo vest če trza na take stavri..hehe

sicer sem to napisal v eni drugi temi..ampak zgleda da velja povsod..in tako naprej vedno v začaranem krogu..do sveta 10..20..30..50 000.


piščančki so pa šli..škoda...
 

DeletedUser

Guest
sicer sem to napisal v eni drugi temi..ampak zgleda da velja povsod..in tako naprej vedno v začaranem krogu..do sveta 10..20..30..50 000.


piščančki so pa šli..škoda...

mungo ti se pa sloh ne oglašaj, ko marsikdo ve da nisi taka nedolžna ovčka kot se delaš. Zanimivo je da imaš ti vedno največ za povedat proti ekipi, nisem pa še nič slišal da bi kdaj dal kakšen predlog, kaj bi se naj popravilo ali pa da bi kaj prispeval k ekipi, kot član ali nečlan. Še nekaj kar mi je zanimivo, nekateri vidite vedno teorije zarote pa je to si1 ali si200 vedno ena in ista pesem in to povečini od ena in istih oseb, paranoja?
 
Last edited by a moderator:

natalija

Member
Reaction score
0
Ni treba direktno omenit da se ve za kaj se gre, smo vse te vaše obtožbe že dali skozi 1X. Če vas tako zelo moti delo staffa enostavno prenehajte igrat tukaj in idite igrat nekam drugam ali pa se prijavite na razpis za staff ko bo. Ni pa treba zdaj vmešavat TMPja tu not, ko nima nobene veze in blatit naše ime.

Spet tvoje traume, pomiri se no. :rolleyes: . Ali je to spet pomanjkanje pozornosti? Kdo je omenil TMP? In kaj je z mungotovimi komentarji narobe? Cisto na mestu so. Ocitno je, da se samo ti protivis, ko stvari drugi normalno argumentirajo. Edino ti pa imas probleme z zarotami.:D
 

DeletedUser

Guest
mungo ti se pa sloh ne oglašaj, ko marsikdo ve da nisi taka nedolžna ovčka kot se delaš. Zanimivo je da imaš ti vedno največ za povedat proti ekipi, nisem pa še nič slišal da bi kdaj dal kakšen predlog, kaj bi se naj popravilo ali pa da bi kaj prispeval k ekipi, kot član ali nečlan. Še nekaj kar mi je zanimivo, nekateri vidite vedno teorije zarote pa je to si1 ali si200 vedno ena in ista pesem in to povečini od ena in istih oseb, paranoja?

odlično ubijalec..kaj takega sem prićakoval da boš napisal v temo hram slave 1..tam lahko naprej debatriamo o S1..ker pošteno poevdan boli kurac večino kdo kaj tu piše..o drugih svetovih..ne me vleč za jezik da napišem roman..podkrepljen z dejstvi od s1 naprej...
se pa ponižno oglašam kljub temu, da si mi prepovedal..kaj češ si kao lider speed junakov..haha..no elite..haah..že od ne vem kje naprej

p.s..ko že omenjate vam tako ljubi TMP zraven pa istočasno pljuvate po ninji oziroma KOH---če ne bi bilo njih bi TMP že avgusta pojedu karak..sam v vsevednost
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Vsak naslednji komentar, ki se bo navezoval na posamezne svetove in razne "korupcije" na slednjih bo izbrisan, avtor pa kaznovan.
 

vuki

Member
Reaction score
0
Vsak naslednji komentar, ki se bo navezoval na posamezne svetove in razne "korupcije" na slednjih bo izbrisan, avtor pa kaznovan.

Predlagam da se odpre posebej ena tema na forumu ki nebi bila cenzurirana glede raznoraznih domnev ki bi se nanašale na razne svetove seveda brez žaljenj.

No glede teh skrivnosti , recimo da vsi razumemo vsaj do neke mere za kaj se gre. Ampak vseeno mislim da je premalo podatkov o njih, vsaj v tistem smislu ko nekdo vpraša če posamezna skrivnost vpliva na potek igre. Namreč to razumem tako kot če bi prišel v avtohišo in bi prodajalca vprašal če pri njih kupim dizelaša in v njega vlijem bezin če to vpliva na vozne lastnosti vozila. On pa bi mi povedal naj to poskusim nardit in bom videl kaj se bo zgodilo. Namreč če je cilj vsega skupaj samo zbrat skrivnosti in jih določen čas držat v svoji lasti in da posamezna skrivnost ne vpliva na sam potek igre, po moje nebi smel bit nek problem in dat potem odgovor na to .
Namreč vsaka igra ima neka pravila in potem te skrivnosti verjetno tudi na nek način spadajo v njih, pa če nekdo ne pozna vseh pravil potem po zdravi logiki nemore igrat,,......
 

ninja

Member
Reaction score
0
Jaz še samo čakam na pojasnilo, ki je bilo obljubljeno, na tisti čudežen algoritem, ki določa število vasi po kontinentih in njihov "naključni" vrstni red pojavljanja. Besede "korupcija" nisem nikoli uporabil, zato ne mešat stvari. Niti me razne grožnje tipa "bo izbrisan, avtor pa kaznovan" me prav nič ne motijo, še manj pa me ustrahujejo, da bi prenehal s pisanjem, če mi paše ali dobim navdih. Lahko pa mi brišete poste, tudi blokirate, to je vaša pravica. A resnice s tem ne boste spremenili, le sum bo še bolj okrepljen, bolj bo postajal realnejši. Hkrati pa - če nimate namena pojasniti algoritma - to sporočite. Ne bo nihče hud zaradi tega. :D Lep dan vsem...ki še obiskujete forum. Imate jeklene živce.
 

DeletedUser

Guest
Predlagam da se odpre posebej ena tema na forumu ki nebi bila cenzurirana glede raznoraznih domnev ki bi se nanašale na razne svetove seveda brez žaljenj.

Ta odsek foruma že obstaja. Te stvari se piše tukaj oz. tukaj.

Besede "korupcija" nisem nikoli uporabil, zato ne mešat stvari. Niti me razne grožnje tipa "bo izbrisan, avtor pa kaznovan" me prav nič ne motijo, še manj pa me ustrahujejo, da bi prenehal s pisanjem, če mi paše ali dobim navdih. Lahko pa mi brišete poste, tudi blokirate, to je vaša pravica. A resnice s tem ne boste spremenili, le sum bo še bolj okrepljen, bolj bo postajal realnejši. Hkrati pa - če nimate namena pojasniti algoritma - to sporočite. Ne bo nihče hud zaradi tega.

Ni treba, da uporabiš točno določeno besedo. Se kljub temu jasno vidi "kam pes taco moli". Tvoji dosedanji posti so se nanašali na korupcijo na Slovenski sceni. Če se bo CM strinjal bo razložil agloritem, če ne pač ne.
 
Last edited by a moderator:

midva

Member
Reaction score
0
Ta odsek foruma že obstaja. Te stvari se piše tukaj oz. tukaj.



Ni treba, da uporabiš točno določeno besedo. Se kljub temu jasno vidi "kam pes taco moli". Tvoji dosedanji posti so se nanašali na korupcijo na Slovenski sceni. Če se bo CM strinjal bo razložil agloritem, če ne pač ne.

pes moli taco tja kamor je šel hudič srati ali pa kjer je vse čisto pa to modi itak veste saj vas je samo poštenje zato nevem zakaj se razburjate saj je tudi pri igranju modov vse čisto in pošteno
 

ninja

Member
Reaction score
0
Soto, sem dobil odgovor. Jasno je, da algoritma ne boste pojasnjevali. Verjetno tudi ni potrebno. Vsak igralec je dobil svoj "filing", kako se dela na slovenskih serverjih, predvsem pa na s8. (Pojasnjeno je bilo, da se na K44 največ dogaja, da je konkurenca tam najboljša, zato mora biti tam največ skrivnosti.) Mi se bomo prilagodili, ni se vam treba bati, je pa res, da vseh teh težav in tudi ta forum na .net serverjih ne bi bil potreben. Tudi to da nam malo mislit, kajne? Igral sem vsaj dvakrat toliko .net serverjev kot jih je na .si štartalo, pa nikoli ni bilo težav ne s pravili, ne z modi, ne s soigralci. Nekaj enostavno ni jasno, je pa "skrivnostno", kot vse te skrivnosti, ki bodo v neki fazi se tako razširile, da bo en cel komplet pojavil na K44.... :D

Midva: igranje modov na slo svetovih je prepovedana tema. Vemo pa kako je s tem, samo ne smemo o tem pisat.
 

natalija

Member
Reaction score
0
Jah, saj opazam, da je v nekaterih primerih, ce dobro premislim, Calimero prav znosen. Aja, super mod napisala sem tocno to, kar pise- ni korupcije.


Pomeni tocno to kar pise! NI


KORUPCIJE! Ne podtikaj mi, kar se ti zdi, med vrsticami ni nicesar. Ali vidis kaj???
 
Last edited:

midva

Member
Reaction score
0
saj super mudi so zato da NI korupcije seveda med igralci ki niso modi al pa skrivnosti so pa postavljene po kalgoritmu ki ni koruptiven ampak pošten :)
 

DeletedUser

Guest
Zanimiva debata - še bolj zanimivo je, ko se pogleda, kako slavni algoritem razporeja skrivnosti:

http://si8.vojnaplemen.si/guest.php?screen=ranking&mode=secrets

Na hitro:

K44 - 8x
K45 - 1x
K54 - 2x
K55 - 1x
K65 - 1x

Algoritem? Ne me zajebavat...

Prevlada plemen po kontinentih:

K44 -[SPOIL]1 SHOP 1,97 Mio. 256
2 BASH 732.068 105
3 WHY 605.633 136
4 CDS 298.936 42
5 SanU 225.666 58
6 CDS II 103.323 24
7 WHYa 99.297 39
8 TI 98.713 25
9 BP 98.550 15
10 JB 64.046 9
11 TKOHP 58.345 18
12 SF 56.134 30
13 TRM 54.947 7
14 CEW 8 31.944 9
15 BfS 22.881 5
16 RRK 17.889 8
17 SEPP 15.743 3
18 usa 14.876 6
19 H/M 13.826 4
20 TRM-b 12.182 5[/SPOIL]
K45 - [SPOIL]1 BASH 1,00 Mio. 142
2 TRM 987.196 175
3 SHOP 767.108 95
4 BP 755.109 126
5 TRM-a 327.713 72
6 -B- 269.982 34
7 SEPP 152.045 44
8 FUN :D 85.953 18
9 WOLF 30.191 10
10 B # S 29.031 9
11 Sv 28.692 15
12 Č-V 23.334 6
13 ~S-S~* 22.312 8
14 -LB- 20.501 4
15 -RZ- 19.896 5
16 R-A 18.493 6
17 TI 18.398 7
18 KOH 15.748 10
19 usa 12.642 4
20 SHT 11.892 6[/SPOIL]
K54 - [SPOIL]1 CDS 1,44 Mio. 233
2 MiT 945.942 134
3 -B- 634.488 78
4 CDS II 518.190 94
5 TRM-b 311.618 68
6 JB 274.658 50
7 BASH 248.863 33
8 SHOP 201.427 25
9 JB.s.l 123.024 33
10 CEW 8 72.150 18
11 -BS- 66.654 9
12 PraeT 52.583 16
13 [-V-] 47.571 9
14 .E. 45.442 26
15 JB II 38.112 9
16 Č-V 37.983 11
17 -LB- 27.364 5
18 CEW 8a 24.602 5
19 BP 9.069 2
20 ~K.T~ 7.504 4[/SPOIL]
K55 - [SPOIL]1 -B- 2,01 Mio. 245
2 -BS- 1,20 Mio. 171
3 CEW 8 236.206 59
4 TdE 229.750 62
5 -LB- 152.484 30
6 MiT 140.271 20
7 CEW 8a 97.927 30
8 TRM-a 67.662 18
9 TRM 60.254 9
10 JB.s.l 59.494 12
11 CEW 8b 58.353 19
12 SHOP 51.701 8
13 CDS 41.926 8
14 CoW 1 35.420 7
15 TI 24.436 7
16 BASH 18.159 2
17 JB-K64 17.730 9
18 FUN :D 15.577 5
19 SAW 13.007 10
20 BP 9.156 3[/SPOIL]
Ne razumem, zakaj si CM in ekipa VP dovolite, da prihaja do takih stvari. Nobenega ne obsojam, ker to ni moj namen, ampak način, kako se skrivnosti pojavljajo, mi ni jasen in še komu drugemu tudi ne. Ve se, da je zasedba skrivnosti v tem momentu igre velika prednost (svet je šele v prvi fazi razvoja, prerazporeditev vojske v sosednjih vaseh, kjer bo skrivnost po selitvi "pristala" itd.... ) Da ima eno pleme v svojem domicilnem kontinentu 8 skrivnosti, drugo pleme pa na svojem kontinentu le eno, se vam to ne zdi najmanj čudno, če ne kaj več? Kot sem že zgoraj napisal, ne obsojam nikogar, želim le odgovor človeka, ki je za te skrivnosti pristojen. Samo to.

Če bo odgovor v stilu "skrivnosti se skrivnostno pojavljajo" ali "zmeraj se nakaj bunite in nikoli vam ni nič prav", se ni potrebno trudit in pisat.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
pes moli taco tja kamor je šel hudič srati ali pa kjer je vse čisto pa to modi itak veste saj vas je samo poštenje zato nevem zakaj se razburjate saj je tudi pri igranju modov vse čisto in pošteno

To pa ni res... Jaz sm skorumpiran... Ups aja sej nism več mod... :p
Če bi bil jaz na mestu sotoflowa, bi vas vse bannal, tako, da imate srečo :D

Drgač pa dvomim, da ma Shop kako predost modov... Saj vsi vedno pravijo za boljše pleme, da ima predost.. Pa tudi v kolikor je kak mod delal proti pravilom je zmeraj bil odstranjen tako, da še enkrat močno dvomim, da modi dajajo prednost kakemu plemenu.. Vsekakor vedno pleme, ki zmaguje ima "pomoč" modov.

Sicer pa pomoje je le flako bil skorumpiran... Tak lopov kot je bil on ga pa še noben server ni videl :D
 

midva

Member
Reaction score
0
To pa ni res... Jaz sm skorumpiran... Ups aja sej nism več mod... :p
Če bi bil jaz na mestu sotoflowa, bi vas vse bannal, tako, da imate srečo :D

Drgač pa dvomim, da ma Shop kako predost modov... Saj vsi vedno pravijo za boljše pleme, da ima predost.. Pa tudi v kolikor je kak mod delal proti pravilom je zmeraj bil odstranjen tako, da še enkrat močno dvomim, da modi dajajo prednost kakemu plemenu.. Vsekakor vedno pleme, ki zmaguje ima "pomoč" modov.

Sicer pa pomoje je le flako bil skorumpiran... Tak lopov kot je bil on ga pa še noben server ni videl :D

GOSPOD EX MOD vas pa dobro poznam verjetno niste prišel k koritu zato ste EXXX
 
Status
Not open for further replies.
Top