Splošna debata o svetu 1

DeletedUser

Guest
Pleme A in B in C so imeli zavezniški pakt; ker je prihajalo do nekakšnih sporov zaradi neresnosti in nepovezanosti vodstva določenega plemena, v tem primeru plemena B, se je pričela krhati komunikacija v plemenski koaliciji. Posledično pleme C napove vojno plemenu B, ki bi jo mogoče celo dobilo, če ne bi v tem prilike videlo pleme A, ki je gledalo edino dolgoročno in z dejanji ter dajanjem tihe podpore plemenu B le-temu pomagala preživeti obenem pa skrhalo medsebojno komunikacijo s plemenom C, ter mu na podlagi bla bla bla napovedalo vojno. Pleme A je vsekakor vedelo, da bo to edini način priti do prevlade na svetu 1, ker navsezadnje so bila plemena A, B in C edini kandidati in seveda dovolj kvalitetni, da do slednjega cilja tudi pridejo.
Poanta vsega: Pleme A je igralo res prefinjeno manipulativno igrico diplomacije, oslabilo plemeni B in C, kar mu sedaj omogoča dokaj prosto pot proti zmagi.

Čestitam in lep pozdrav od Lily
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Seveda ste pa TMP angelčki ane? ;)

Kakor jaz vidim ste napadli naše zaveznike. Bili arogantni in žaljivi na forumu za kar je veliko pripomogel NF in še nekateri.
Skratka precej ste bili nehvaležni glede na to, da vam je KOH pomagal večkrat v vojnah (Težko bi rekel, da je bil to primeren odnos in obnašanje "najbližjih" zaveznikov). Kar pa težko rečem za vas, ki ste več ali manj gledali kako smo mi bili vojne proti Aliansi in še kakim plemenom.

Dejstvo je, da ste postali preveč požrešni in bi po padcu JB-ja (če bi JB ponoblali) seveda nastopil KOH. In ne verjamem, da če bi bila situacija obrnjena in bi vi prej počistili jug preden bi mi zaključili vojno z Alianso, da bi vi "možje časti" čakali na pošten boj.

In glavna stvar je seveda, da ste še kako imeli tudi vi za nas načrte. Da ne bo vse tako nedolžno kot ti govoriš. KOH je naredil edino pametno in logično potezo, udaril preden je bil udarjen.
Glede na to, da smo sami večkrat rekli, da z vami ne bomo hodili v vojno razen proti koncu serverja 1 na 1 ste pa vi goljufali pod mizo in želeli malce pospešiti zadevo.
Seveda to ni kršenje dogovora in izigravanje KOH-a. Za vse smo mi krivi ;)


Drugače pa to niti ni važno, lahko bi vsaj izbrali časten poraz, bili tiho in se borili do konca. Ne pa, da je pol vaših članov pobegnilo ali nehalo igrati. Toliko o eliti...


Upam, da sem s tem zaključil debato kdo je koga izdal, ker je že večina na tem forumu s tem seznanjena.. Neštetokrat.
 
Last edited by a moderator:

Highlander

Member
Reaction score
0
smešno, kolko sem jaz slišal si bil 1X na mesec aktiven samo tako da nevem kako lahko govoriš o izkušnjah z vodstvom tmp.

smešen si lahko samo ti z tole izjavo, ker govoriš bedarije oz. neke babje čenče, ki pač ne držijo........
odsoten sem bil enkrat 2 meseca skupaj, do te odsotnosti sem vodil naše pleme in vrjami, da imam precej izkušenj z vodstvom TMP, mislim da sem eden prvih, ki sem začel opozarjat na aroganco TMP in njihovo požrešnost, sem tudi eden tistih, ki se je uprl njihovim določanjem sivih con, po njihovem okusu, pa še bi lahko naštel, pa nima smisla, ker pač očitno pobiraš babje čenče in ti nima smisla podajat dokazljivih dejstev............

lily - ne moremo bit vsi ostali pokvarjeni, vi v TMP pa edini svetniki....... tud v RL to ponavadi ne gre skoz......... eden pameten vsi ostali pa nori

lp

lily pa še to
neresnost in nepovezanost vodstva je nekaj povsem drugega kot podel poizkus vodstva drugega plemena izkoristiti odsotnost enega od vodij v tem tvojem B plemenu in na hitro postavit sive cone in zakaj, ker so vedeli, da se odsotni član vodstva s tem ne bo strinjal.... in potem se je pač razvilo kot se je, tudi drugi na tem svetu so uvideli kam pes taco moli in ostali ste na vašo žalost sami, ampak čisto po lastni krivdi

lp

[mod=Tribuno]Prosim da se vzdržiš dvojnih postov in drugič urediš svoj post ter tam dopišeš kar si pozabil napisati

Tokrat le opozorilo.[/mod]

Lp, Tribuno
Forum moderator
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
smešen si lahko samo ti z tole izjavo, ker govoriš bedarije oz. neke babje čenče, ki pač ne držijo........
odsoten sem bil enkrat 2 meseca skupaj, do te odsotnosti sem vodil naše pleme in vrjami, da imam precej izkušenj z vodstvom TMP, mislim da sem eden prvih, ki sem začel opozarjat na aroganco TMP in njihovo požrešnost, sem tudi eden tistih, ki se je uprl njihovim določanjem sivih con, po njihovem okusu, pa še bi lahko naštel, pa nima smisla, ker pač očitno pobiraš babje čenče in ti nima smisla podajat dokazljivih dejstev............

lily - ne moremo bit vsi ostali pokvarjeni, vi v TMP pa edini svetniki....... tud v RL to ponavadi ne gre skoz......... eden pameten vsi ostali pa nori

lp

hig nehaj se smešit in bodi raje tiho, vso delo je namesto tebe opravljal bumbar, medtem ko ti nisi niti toliko bil živ da bi komu sit dal in povedal da te nebo.

lily pa še to
neresnost in nepovezanost vodstva je nekaj povsem drugega kot podel poizkus vodstva drugega plemena izkoristiti odsotnost enega od vodij v tem tvojem B plemenu in na hitro postavit sive cone in zakaj, ker so vedeli, da se odsotni član vodstva s tem ne bo strinjal.... in potem se je pač razvilo kot se je, tudi drugi na tem svetu so uvideli kam pes taco moli in ostali ste na vašo žalost sami, ampak čisto po lastni krivdi

lp

podel poizkus? Lepo te prosim da se je tebe dobilo aktivnega je bil potreben že pravi čudež. Prišel si in potem spet zginil, in ne mu in ne ču. Glede sive cone pa sta se XmigX in bumbar pač odločla brez tebe, ker je bilo na tebe čakat čisto brezveze saj nihče ni vedel kdaj se boš spet pojavil. Kako si še sploh upaš omenjat ŠB glede na to da nisi naredil čisto nič da bi pripomogel k uspehu plemena, aktiven si bil samo nekaj časa na začetku in si nekaj delal, potem pa te je sfalilo, kar si pa naredil potem ko je bil dogovor glede sivih con sprejet pa je nekaj kaj si kot vodja nebi smel privoščit. Lastoročno si šel razdrl pleme in ne mi pravit da nisi vedel kaj se bo zgodilo ali s kakim namenom si novo pleme ustanovil ker si vedel še preveč dobro kaj delaš. Povej mi kater vodja zapusti svojo lastno pleme?

@Salah ad-Din a lahko še enkrat ponoviš kdo je bil preveč pozrešen ker mislim da nisem pravilno prebral. Požrešen je vedno bil KOH, prvo ste naredili merge z SLO, o čem se vam sploh ni zdelo vredno obvestit vodstva ŠB z katerim ste bili zavezniki, #2 Praet vaša neuradna akademija in #3 Sprejetje JB(ki je bilo v vojni z TMP) v vašo neuradno akademijo Praet. Torej kdo je tu požrešen? In glede tega kdo je guljufal tudi nebi razglabljali, ker vsak dogovor ki je bil z vami sklenjen je veljal kakšen mesec max, potem pa so vaši člani spet delali, kar naj bi jim vaš veliki vodja povedal da nesmejo. Ali boš rekel da si jaz to vse zmišljujem?
 
Last edited by a moderator:

Highlander

Member
Reaction score
0
pa tebe sem čakal vseved :)
zgleda da nisva bila v istem plemenu al pa imaš slab spomin.......... ja bumbar je opravil precej dela, ostalo pa se je samo, ker kolker vem ti ziher nisi :), si pa opravljal pomembno funkcijo, sam ne v naš prid
 

rfaric

Member
Reaction score
0
očitno si res vse izmišljuješ in zdaj že pleme SLO not vlečeš upam,da nismo krivi še za Pahorjevo vlado,ki nas pelje v propad tako kakor ti pelješ TMP z izjavami in dejanji
 

DeletedUser

Guest
pa tebe sem čakal vseved :)
zgleda da nisva bila v istem plemenu al pa imaš slab spomin.......... ja bumbar je opravil precej dela, ostalo pa se je samo, ker kolker vem ti ziher nisi :), si pa opravljal pomembno funkcijo, sam ne v naš prid

seveda ne, tvoje halucije z tem da sem vohunil za TMP spet? Seveda nemoreš vedet kdo je opravljal vso delo, ko pa nisi bil nič aktiven. Medtem ko smo jaz,bumbar,XmigX in Irka se mučli z delom v plemenu da je nakoncu zarad tebe vso delo šlo lahko v nič si ti nevemkje okoli skakal.

očitno si res vse izmišljuješ in zdaj že pleme SLO not vlečeš upam,da nismo krivi še za Pahorjevo vlado,ki nas pelje v propad tako kakor ti pelješ TMP z izjavami in dejanji

seveda si zmišljujem:rolleyes: resnica boli kaj?, ni se treba pretvarjat tukaj da ste se dogovorov držali itd. ker smo mislim da že zadosti krat celemu serverju dokazali da se niste.
 
Last edited by a moderator:

Highlander

Member
Reaction score
0
bi človek rekel, še sreča da smo imeli tebe, sploh zame, ker bi drugač imel še vedno kakih 20 vasi, vsaj sodeč po tem kolko sem igral in delal po tvojem, lahko pa pogledaš statistiko in vidiš koga sem noblal....
kar se tiče halucinacij, pa so te sumili tisti, ki jih najbolj omenjaš

daj se beri, prvo govoriš, da nisem nič delal, pol ko sem pa zapustil pleme, pa je šlo v kratkem času v propad, ker si bil ti med glavnimi :),
bi se dalo sklepat, da sem kljub temu nekaj moral delat, da je pleme delovalo al kak
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
bi človek rekel, še sreča da smo imeli tebe, sploh zame, ker bi drugač imel še vedno kakih 20 vasi, vsaj sodeč po tem kolko sem igral in delal po tvojem, lahko pa pogledaš statistiko in vidiš koga sem noblal....
kar se tiče halucinacij, pa so te sumili tisti, ki jih najbolj omenjaš

daj se beri, prvo govoriš, da nisem nič delal, pol ko sem pa zapustil pleme, pa je šlo v kratkem času v propad, ker si bil ti med glavnimi :),
bi se dalo sklepat, da sem kljub temu nekaj moral delat, da je pleme delovalo al kak

seveda si delal, bil si ko kip svobode za američane. Saj nevem če bi se smejal ali se jokal vašim komentarjem, lažete že tako da sami sebi verjamete.
 

rfaric

Member
Reaction score
0
seveda si zmišljujem resnica boli kaj?, ni se treba pretvarjat tukaj da ste se dogovorov držali itd. ker smo mislim da že zadosti krat celemu serverju dokazali da se niste.

vi ste dokazali vse ko ste objavili video(ali pa si že pozabil kaj ste napisali na koncu) in pol boste nam očitali da smo vas prevarali že takrat bi morali bolje reagirati na žalitev
 

Highlander

Member
Reaction score
0
čas je pokazal svoje in moje stagniranje je vsaj malo pomagalo našemu plemenu ostati v dobri kondiciji, medtem ko je tvoje v zatonu in to kljub temu, da imajo tebe ki ogromno delaš....
ko pa odrasteš boš morda spoznal, da se plemena vodijo z glavo in z besedičenjem kot ga prikazuješ na forumu
 

DeletedUser

Guest
dej ubijalc umiri se..kaj si pa zorganiziral v šb..drugza kot da si po forumu sral tak kot zdej pa vse blokiral ni blo od tebe koristi..zakaj je pa vse ostalo lavfal po prvatni liniji si pa že sam omenu..pač si bil osumljen da izdajaš..tak da sploh 3/4 stvari sploh ne veš..kaj smo se pa kje dogovarjal..lepo delo sta nardila z mixom ja ..druzga kot da sta jokala in rušla vsako idejo da začnemo radirat na k64 itak nista spravla iz sebe..pa še tisto akcijo ko sta kao organizirala je propala v dveh dneh..tak da rajši ne piši traparij ko itak ne veš kaj se je dogajal.. če misliš da si imel informacije se krepko motiš..
mi je pa zanimiv, da se zopet ta tema odpira in da pišeta lih dva ki nista bla od začetka v tmp.. kaj pa kako se je dogajal pa itak ima vsak svojo zgodbo..pa ne bi pisal zgodovine ..mogoče enkrat v bližnji prihodnosti.. tak, da zna bit zanimiv za nekatere, ki mislijo, da vejo vse ..
 

DeletedUser

Guest
oprosti ampak kdo si ti, oz. bi naj bil? Za smešnice si ravno zadost dober, sem se zelo nasmejal ob tvojem komentarju.
 

DeletedUser

Guest
jaz sem pa eden tistih, ki igrajo od prvega dne svoj račun.in to ne slabo...lepo, da te še ni zapustil smeh..se boš pol še bolj smejal, ko vam bo zmanjkalo računov..
 

DeletedUser

Guest
uuu spet bomo debatirali :D


@Salah ad-Din a lahko še enkrat ponoviš kdo je bil preveč pozrešen ker mislim da nisem pravilno prebral. Požrešen je vedno bil KOH, prvo ste naredili merge z SLO, o čem se vam sploh ni zdelo vredno obvestit vodstva ŠB z katerim ste bili zavezniki, #2 Praet vaša neuradna akademija in #3 Sprejetje JB(ki je bilo v vojni z TMP) v vašo neuradno akademijo Praet. Torej kdo je tu požrešen? In glede tega kdo je guljufal tudi nebi razglabljali, ker vsak dogovor ki

Ne vem, če je KOH obvestil ŠB o pridružitvi SLO. Čeprav se mi ne zdi pomembno oz. nujno. ŠB ni imel nobenega opravka iz SLO.

>> #2 Praet vaša neuradna akademija in #3 Sprejetje JB(ki je bilo v vojni z TMP) v vašo neuradno akademijo Praet. Torej kdo je tu požrešen? <<

Naredili smo isto kar ste vi naredili iz .Q. (našimi sovražniki), ki ste jih kar sredi noči lepo rekrutali ;). Ali si mar na to pozabil?
 

DeletedUser

Guest
jaz sem pa eden tistih, ki igrajo od prvega dne svoj račun.in to ne slabo...lepo, da te še ni zapustil smeh..se boš pol še bolj smejal, ko vam bo zmanjkalo računov..

seveda... če bi lagali.

uuu spet bomo debatirali :D


@Salah ad-Din a lahko še enkrat ponoviš kdo je bil preveč pozrešen ker mislim da nisem pravilno prebral. Požrešen je vedno bil KOH, prvo ste naredili merge z SLO, o čem se vam sploh ni zdelo vredno obvestit vodstva ŠB z katerim ste bili zavezniki, #2 Praet vaša neuradna akademija in #3 Sprejetje JB(ki je bilo v vojni z TMP) v vašo neuradno akademijo Praet. Torej kdo je tu požrešen? In glede tega kdo je guljufal tudi nebi razglabljali, ker vsak dogovor ki

Ne vem, če je KOH obvestil ŠB o pridružitvi SLO. Čeprav se mi ne zdi pomembno oz. nujno. ŠB ni imel nobenega opravka iz SLO.

>> #2 Praet vaša neuradna akademija in #3 Sprejetje JB(ki je bilo v vojni z TMP) v vašo neuradno akademijo Praet. Torej kdo je tu požrešen? <<

Naredili smo isto kar ste vi naredili iz .Q. (našimi sovražniki), ki ste jih kar sredi noči lepo rekrutali ;). Ali si mar na to pozabil?

a da nismo imeli nobenega opravka? Samo zavezništvo smo imeli in da ne omenim da je bilo kar nekaj članov SLO po našem ozemlju razporejenih.
Mi smo .Q. jevce rekrutirali ko je bila že z vami vojna, tako da nemi da smo enako naredili.
 

rfaric

Member
Reaction score
0
naš prvotni cilj je bil združiti dobre igralce na severu in osvojite vse od K4x in navzgor samo smo morali te načrte opustiti ker je TMP zaprosil za pomoč proti karaku in tkrat se je vse postavilo na glavo ker je blo vse usmerjeno na jug obenem so se na severu druga plemena krepila in ko se je končala vojna s karak smo se mi spet v večini posvetili severu katere smo dali pod sovražnike vi pa kot naši dobri zavezniki ste jih dali pa pod nenapedanlni pakt še več sitali ste jih in dajali razne pomoči,toliko koliko ste bili vi dobri zavezniki in kaj ste vi naredili za nas...
 

DeletedUser

Guest
naš prvotni cilj je bil združiti dobre igralce na severu in osvojite vse od K4x in navzgor samo smo morali te načrte opustiti ker je TMP zaprosil za pomoč proti karaku in tkrat se je vse postavilo na glavo ker je blo vse usmerjeno na jug obenem so se na severu druga plemena krepila in ko se je končala vojna s karak smo se mi spet v večini posvetili severu katere smo dali pod sovražnike vi pa kot naši dobri zavezniki ste jih dali pa pod nenapedanlni pakt še več sitali ste jih in dajali razne pomoči,toliko koliko ste bili vi dobri zavezniki in kaj ste vi naredili za nas...

prvo kot prvo nismo .Q. nikoli pošiljali pomoči nobene gor, sitala sta mogoče 2iz našega plemena katerega tam, več pa dvomim da je bilo in še to ker pač tisti pač ni mel časa. Glede nenapadalnega pakta pa nevidim problema, še vedno je bolje kot pa kaj ste vi naredili ko ste Praet kar za svojo akademijo vzeli.
 

rfaric

Member
Reaction score
0
vidiš da nimaš pojma zakaj je sploh praet nastal in prosim te ne filozofiraj in ne vmešavaj praet v to ker mi praetu na jugu nismo nič pomagali in zgoraj nisem omenjal Q kateri gralci zdaj igrajo pri vas ampak o ostalih plemenih na severu
 

DeletedUser

Guest
vidiš da nimaš pojma zakaj je sploh praet nastal in prosim te ne filozofiraj in ne vmešavaj praet v to ker mi praetu na jugu nismo nič pomagali in zgoraj nisem omenjal Q kateri gralci zdaj igrajo pri vas ampak o ostalih plemenih na severu

edino pleme s katerim smo še imeli nap če še se prav spomnim je bilo od črtomirja, za katero pa dvomim da je kdo od naših sital koga tam, še manj pa pošiljal okrepitve. Nismo mi KOH da bi zahrbtom zaveznikov pošiljali obrambo njegovemu sovražniku.
 
Last edited by a moderator:
Top