Statistika vojn na si5

DeletedUser

Guest
(Tedenska statistika... jo bom prilepil vsako nedeljo.)
FVA : BZJV, BZJV69
[SPOIL]Total conquers against opposite side:

Side 1: 8
Side 2: 1
Difference: 7

chart
[/SPOIL]

-!- : BZJV, BZJV69
[SPOIL]Total conquers against opposite side:

Side 1: 0
Side 2: 14
Difference: 14

chart
[/SPOIL]

Lp, Tribuno
 

DeletedUser

Guest
Tedenska statistika
FVA : BZJV, BZJV69
[SPOIL]Total conquers against opposite side:

Side 1: 8
Side 2: 26
Difference: 18

chart

[/SPOIL]

FVA : FF
[SPOIL]Total conquers against opposite side:

Side 1: 9
Side 2: 4
Difference: 5

chart
[/SPOIL]

Prosim ostala plemena, če poteka kakšna resnejša vojna na si5 naj mi prosim napišejo po ZS in dodal jo bom v statistiko.

V tej temi NE komentirajte kršitelji bodo kaznovani! (ne od mene ampak od flakota kar je 10x huje)


Lp, Tribuno
Forum moderator
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Eden izmed udeležencev vojn na si5 me je kontaktiral in me informiral o stanju vojne med FVA in BZJV. Dodal sem še zaveznike od obeh strani in takšna zgleda statistika (Timeframe Forever)

FVA+ALLIES : BZJV+ALLIES
[SPOIL]Side 1:
Tribes: FVA, MIR
Side 2:
Tribes: FF, BZJV, BZJV69, WP, OG, Legion, CHUCK

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 286
Side 2: 154
Difference: 132

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 1,766,793
Side 2: 1,088,019
Difference: 678,774

chart


[/SPOIL]
 
Last edited by a moderator:

GrMeeK

Spammer 2013
Reaction score
0
Vse lepo in prav toda po čem sklepaš, da smo mi ( WP ) zavezniki z BZJV ?
Mi nimamo zavezništva z nobenim omenjenim plemenom. Tak, da nevem zakaj smo dodani v statistiko.

Ps:
Se opravičujem za komentar in bom sprejel kazen. Toda me res zanima zakaj smo v statistiki če nismo povezani z nobenim plemenom.

NIč ni narobe
lp, Flako
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Seveda, da je narobe na tej temi se ne komentira. Mogoče nimate uradnega zavezništva z njimi, kar pa ne pove, da ne sodelujete z njimi v vojni proti FVA-ju...
 

belinček

New Member
Reaction score
0
(Tedenska statistika... jo bom prilepil vsako nedeljo.)
FVA : BZJV, BZJV69
[SPOIL]Total conquers against opposite side:

Side 1: 8
Side 2: 1
Difference: 7

chart
[/SPOIL]

-!- : BZJV, BZJV69
[SPOIL]Total conquers against opposite side:

Side 1: 0
Side 2: 14
Difference: 14

chart
[/SPOIL]

Lp, Tribuno

ne vem zakaj so moderatorji prenehali lepit tedensko statistiko

lp
 

DeletedUser

Guest
and everything changes ..... The biggest enemy, becomes a best friend. Best friend - no longer to count, in the pursuit of fame, success. Success in the game - for some it becomes an end of life, at the expense of friendship, fun, trust, loyalty, respect. I'm sorry that so the people can change, and their piorytety.
 

DeletedUser

Guest
and everything changes ..... The biggest enemy, becomes a best friend. Best friend - no longer to count, in the pursuit of fame, success. Success in the game - for some it becomes an end of life, at the expense of friendship, fun, trust, loyalty, respect. I'm sorry that so the people can change, and their piorytety.

Nicely said. People show their real faces in situations like this. Some surprised me in a bad way... And some in a very good way.

Kakorkoli že, dogajanje je pestro in moram reči, da z užitkom spremljam tole dramo.
 

johnyyy

Member
Reaction score
0
zelo zanimivo igro se greste v BZJV....
da bo jasno vi ste vojno napovedali nam ne mi vam

*cenzura* dne 15.09. ob 16:36
ŽIVJO sem klemen papi ki sem že prej igrov z vami v plemenu POPAJ kot vidite je pleme FF naredilo napako in si zapečatilo usodo da bo moralo priznati na poras ki ga je storilo!

vodstvo plemena FF je sprejelo člane plemena FVA in to člane za katere so se z bzjv zmenila da jih ne vabi ne FF in ne BZJV ampak FF-ju se gre zatočke in je povabilo steee in yoshija!

in pleme FF je celo napovedalo plemenu BZJV vojno in use to kaže da vostvo plemena FF sestavljajo tudi člani plemena FVA ki pa je že propalo seveda vodstvo sestavljajo pod krinko drugih računov!

to sporočilo ste dobili samo člani ki ste bili učasih v plemenu POPAJ to pa zato ker vam zaupam in vas kot prijatel nočem pustiti v takem plemenu ker mu kmalu sledi uničenje!
VSI KI STE SEDAJ ZATO DA PRIDETE V BZJV69 MI NAPIŠITE DA DOBITE POVABILO IN SE NAM PRIDRUŽITE IN TO STORITE ČIMPREJ VERJAMITE DA VAM HOČEM DOBRO!

KO ZBEREM NAJMAN 10 KANDIDATOV DOBITE POVABILA ZATO DA NEBO KDO OD VAS IZSTOPOV IN TAKO DA BOSTE USI NAENKRAT ZAPUSTILI FF2 IN ŠLI V BZJV!

LEPO SE MEJTE ŠE VEDNO VAS USE ŠTEJEM ZA PRIJATELJE klemen papi.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
da gremo lepo tole komentirat
1. z bzjv so bila določena pravila a lejga zlomka samo mi smo se jih morali držat , kdo je jemal barbare na našem ozemlju če smo mi želeli je bila kajla takoj ...
- bzjv je zauzemal naše rezervacije in vasice od naših igralcev ki so bili neaktivni , mi smo spoštovali to in nismo nobenega vašega neaktivnega igralca zauzeli , čeprav smo enkrat želeli zaradi selitve in je bil odziv tako aroganten da se je videlo koliko je urad
2. blilo je mnogo predlogov o tem kako bi posamezno pleme zauzemalo vasice in zmeraj smo naleteli na zid. eden izmed predlogov je bil da bi mi zauzemali na zahodu in vi na vzodu in kaj je rekel igralec iz vašega vodstva , TO JE NESMISEL KO BO KONEC VOJNE Z FVA NAREDIMO SKUPNO PLEME in od kod je zdaj bila kar naenkrat anketa zunaj za vojno z nami ...., vodstvo bzjv je licemersko in izdajalsko.
3. glede jemanja igralcev iz fva o pleme ... to ste naredili načrtno igralci iz BZJV ker ste vedeli da sem na dopustu in se ne bi strinjal s tem in ste na hitro izplejali use , določili pogoje itd ....
v zameno za prestope ste jim dajali račune pri vas sram vas naj bo hinavci eni ... in se imate za poštene. pošteni igralci in če bi imeli tako radi to zavezništvo se ne bi šli pogovarjat o skupnem plemenu junija ... in bi nam zabili nož o hrbet.
za primerjavo žena prevara moža , mož izve za to in žena išče izgovore zakaj je to naredila kaj bo naredil mož z njo ? hinavci vi nam ničesar nikoli in nikdar ne morete metati pod nos ker ste na izrabili in imeli za marioneto .

pa žalostno je to kaj ste hoteli narediti z svojo akademijo , od kje bi vi 40 članov dobili ven od več kot 100 igralcev ... hja tako pač je podmladek ste želeli eliminirat in brez sanj od združevanju računov kaj bodo sami 3pl acc ...
 
Last edited by a moderator:

kowalsky

Member
Reaction score
0
zelo zanimivo igro se greste v BZJV....
da bo jasno vi ste vojno napovedali nam ne mi vam

*cenzura* dne 15.09. ob 16:36
ŽIVJO sem klemen papi ki sem že prej igrov z vami v plemenu POPAJ kot vidite je pleme FF naredilo napako in si zapečatilo usodo da bo moralo priznati na poras ki ga je storilo!

vodstvo plemena FF je sprejelo člane plemena FVA in to člane za katere so se z bzjv zmenila da jih ne vabi ne FF in ne BZJV ampak FF-ju se gre zatočke in je povabilo steee in yoshija!

in pleme FF je celo napovedalo plemenu BZJV vojno in use to kaže da vostvo plemena FF sestavljajo tudi člani plemena FVA ki pa je že propalo seveda vodstvo sestavljajo pod krinko drugih računov!

to sporočilo ste dobili samo člani ki ste bili učasih v plemenu POPAJ to pa zato ker vam zaupam in vas kot prijatel nočem pustiti v takem plemenu ker mu kmalu sledi uničenje!
VSI KI STE SEDAJ ZATO DA PRIDETE V BZJV69 MI NAPIŠITE DA DOBITE POVABILO IN SE NAM PRIDRUŽITE IN TO STORITE ČIMPREJ VERJAMITE DA VAM HOČEM DOBRO!

KO ZBEREM NAJMAN 10 KANDIDATOV DOBITE POVABILA ZATO DA NEBO KDO OD VAS IZSTOPOV IN TAKO DA BOSTE USI NAENKRAT ZAPUSTILI FF2 IN ŠLI V BZJV!

LEPO SE MEJTE ŠE VEDNO VAS USE ŠTEJEM ZA PRIJATELJE klemen papi.


Ne vem, ali se ti delaš norca iz nas ali iz samega sebe...:confused:

Zgoraj daš cenzuro, da se ne bi videlo kdo je napisal sporočilo, 3 besede naprej je že napisan pošiljatelj, prav tako je pošiljatelj podpisan na koncu...če se da cenzuro, se jo da povsod. Te tega v šoli niso naučili, ali si to prešprical ker si moral bit online na VP?:rolleyes:
 

johnyyy

Member
Reaction score
0
Ne vem, ali se ti delaš norca iz nas ali iz samega sebe...:confused:

Zgoraj daš cenzuro, da se ne bi videlo kdo je napisal sporočilo, 3 besede naprej je že napisan pošiljatelj, prav tako je pošiljatelj podpisan na koncu...če se da cenzuro, se jo da povsod. Te tega v šoli niso naučili, ali si to prešprical ker si moral bit online na VP?:rolleyes:

pisal je iz drugega računa telent en
 

kowalsky

Member
Reaction score
0
Potem pa oprosti moji nevednosti, jaz nisem ti da bi vse vedel :))

Pa vašim povej, da ne smejo vohunov znoblat, ker pol ne boste imeli več nobenega ki bi vohunil :p
 

johnyyy

Member
Reaction score
0
sramota za bzjv!
bzjv rekurtira naše člane kot po tekočem traku a res ne morete zmagat brez tega a negre a?
 
Top