Statistika vojn na si5

DeletedUser

Guest


Yoshimitsu, spoštoval sem te kot igralca, ki je veliko bolj sposoben od mene. O tebi kot človeku nisem imel mnenja, saj te ne poznam. S to svojo izjavo pa si me razočaral... povezovanje igre in RL.. bedno. Kaj so potem v RL ljudje, ki tu igrajo dva ali več računov? Shizofreniki, bigamisti..?


Bedne je vasa taktika katero igrate, moj komentar se ni odrazu na stevilo accjev ki jih nekateri igralci igrajo (bosko) ampak na nacin igranja ki ga igrate......

Brez kancka čsti in kar je najhuje si drznete se zagovrjat tako taktiko tuki!

Dost imam te BZJV propagande
 

DeletedUser

Guest
Igralci so LJUDJE in teh se ne krade... sami se odločajo kaj je boljše za njih.. in prestopi so povsem v skladu s pravili..
 
Last edited by a moderator:

johnyyy

Member
Reaction score
0
Na to sem ti menda že odgovoril..

kaj pa to da so vaše laži recimo to da ste vi nam napovedali vojno.... a to si pa spustil a? pa rekurtiranje igralcev itd to pa rad pozabljaš me prav zanima kdaj pridejo vaši vodje na forum da oni še malo komentirajo
 

DeletedUser

Guest
Z žalitvami se ne mislim ukvarjat.. to naj reši moderator foruma..
Če pa ti še vedno ni jasno, da to je SAMO IGRA in da so vabila v pleme, prestopi, izstopi in vse ostalo del te igre in povsem po pravilih, potem to pač ni zate..
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
fantje pustite to golazen na miru niso vredni da se obadate z njimi , se bo kmalu videlo kdo jim bo zvest ko bodo njihovi igralci spoznali kaj je njihovo vodstvo sposbno naredit ... že to da si pripravljen svojega člana dat ponoblat da bi postal akdemija nekega plemena veliko pove ....
pa je bilo ja toliko govora glede yosija in steeja kako bi jih izbrisal haha na koncu pa dobita oba povabila za o pleme haha in to z strani bzjv svašta ... vi bi še barbare jemal o pleme sam da bi uspeli hinavci ...
 

johnyyy

Member
Reaction score
0
vse igralce FF-ja pozivam naj ne pišejo več na ta forum ker ni vredno izgubljati časa z njimi...
 

natalija

Member
Reaction score
0
Zdaj naenkrat je samo igra, vas vrli igralec ***** 1 mi je pa napisal, da je ogrozeno njegovo druzinsko zivljenje, zaradi mojih izjav. Dajte no se malo skupaj pobrat. Vase izjave so zmeraj kontradiktorne.

Dokaz st1

****a-kako si.dovolj je bilo.upam,da zaradi tvoje umazane igre ni bilo ogrozeno moje zakonsko zivljenje.glede na to kako so sporocila potovala okoli sem te prijavil in,ce je kje kaka pravica na svetu-te zrisejo iz tega sveta-zasluzil si si.tobno vem kdo si in zato mi ne odgovarjej z lazmi
verjemi naredil bom vse,da mi bo ugled povrjen in da te spoznajo za krivega

Zanima me, kaj je z doticnimi narobe? Aja in ugleda nisi nikoli imel. To si samo mislil. Tvoja prijateljica pa ti daje dezinformacije. Sicer pa stil imasta enak.
 

DeletedUser

Guest
fantje pustite to golazen na miru niso vredni da se obadate z njimi , se bo kmalu videlo kdo jim bo zvest ko bodo njihovi igralci spoznali kaj je njihovo vodstvo sposbno naredit ... že to da si pripravljen svojega člana dat ponoblat da bi postal akdemija nekega plemena veliko pove ....
pa je bilo ja toliko govora glede yosija in steeja kako bi jih izbrisal haha na koncu pa dobita oba povabila za o pleme haha in to z strani bzjv svašta ... vi bi še barbare jemal o pleme sam da bi uspeli hinavci ...

Do sedaj je vodstvo naredilo veliko in večina nas je zelo zadovoljnih z njim. Kaj in kako bo v prihodnje ne vem, pa tudi zanima me ne sedaj. Vse ob svojem času...
Kar se tiče domnevnih vabil pa nebi.. o tem ne vem nič in tudi ni moja stvar, da bi se s tem ukvarjal.. glede na dogajanje na fronti, pa rahlo dvomim, da obstajajo.
 

DeletedUser

Guest
Zdaj naenkrat je samo igra, vas vrli igralec ***** 1 mi je pa napisal, da je ogrozeno njegovo druzinsko zivljenje, zaradi mojih izjav. Dajte no se malo skupaj pobrat. Vase izjave so zmeraj kontradiktorne.

Dokaz st1

****a-kako si.dovolj je bilo.upam,da zaradi tvoje umazane igre ni bilo ogrozeno moje zakonsko zivljenje.glede na to kako so sporocila potovala okoli sem te prijavil in,ce je kje kaka pravica na svetu-te zrisejo iz tega sveta-zasluzil si si.tobno vem kdo si in zato mi ne odgovarjej z lazmi
verjemi naredil bom vse,da mi bo ugled povrjen in da te spoznajo za krivega

Zanima me, kaj je z doticnimi narobe? Aja in ugleda nisi nikoli imel. To si samo mislil. Tvoja prijateljica pa ti daje dezinformacije. Sicer pa stil imasta enak.

Ne bom trdil, da vem o čem tukaj govoriš. Vem pa, da to nima nobene zveze ne z mano, ne z mojimi posti ... Kaj imate ti, naš vrli igralec ****1 in njegova prijateljica med sabo, je vaša stvar.
 

natalija

Member
Reaction score
0
To je bila replika, na tvoj post, ko govoris, da je to samo igra. Je, samo ocitno, da za nekatere ne. :D
 

DeletedUser

Guest
Vsi venomer gledate oz. gledamo, da je napaka vodje, ki je poslal povabila. Pa se nikoli niste vprašali, da je enako "napako" storil igralec, ki je sprejel vabilo in prestopil ? ;)

Je pa res, da vsak gleda iz določenega zornega kota.
 

belinček

New Member
Reaction score
0
BZJV se drži prvotnega dogovora z FFjem ki je tekel med bosko1 in fishes da bo vsak vzel 10 clanov propadlega plemena FVA. Mislim da se nasa stevilka vrti med 5 in 7, vasa pa med 50 in 70. Tako da kakršno koli blatenje BZJV ni upravičeno. Dokažite svojo vrednost v igri ne pa pluvat neki po forumu. Svet je počasen in če ste preveč aktivni potem igrajte raje hitre svetove, kot pa da tukaj smetite forum ko se vam nuki gradijo.

lp
 

DeletedUser

Guest
BZJV se drži prvotnega dogovora z FFjem ki je tekel med bosko1 in fishes da bo vsak vzel 10 clanov propadlega plemena FVA. Mislim da se nasa stevilka vrti med 5 in 7, vasa pa med 50 in 70. Tako da kakršno koli blatenje BZJV ni upravičeno. Dokažite svojo vrednost v igri ne pa pluvat neki po forumu. Svet je počasen in če ste preveč aktivni potem igrajte raje hitre svetove, kot pa da tukaj smetite forum ko se vam nuki gradijo.

lp

kolikor jaz vem je bil fish takrat na morju ko je propadel FVA tako da ne govori da se je fishes pogovarjal o tem....
 

DeletedUser

Guest
Vsi venomer gledate oz. gledamo, da je napaka vodje, ki je poslal povabila. Pa se nikoli niste vprašali, da je enako "napako" storil igralec, ki je sprejel vabilo in prestopil ? ;)

Je pa res, da vsak gleda iz določenega zornega kota.

Ga pa pihneš ;) A se ti ne zdi da bo svojo rit reševal?
 

DeletedUser

Guest
BZJV se drži prvotnega dogovora z FFjem ki je tekel med bosko1 in fishes da bo vsak vzel 10 clanov propadlega plemena FVA. Mislim da se nasa stevilka vrti med 5 in 7, vasa pa med 50 in 70. Tako da kakršno koli blatenje BZJV ni upravičeno. Dokažite svojo vrednost v igri ne pa pluvat neki po forumu. Svet je počasen in če ste preveč aktivni potem igrajte raje hitre svetove, kot pa da tukaj smetite forum ko se vam nuki gradijo.

lp


1. Mislim da FVA nikol ni imel niti blizu 70 clanov

2. Vojna je se vedno izenacena tko da se ne kurc** prehitro

3. Verjetno v tem pogovoru nista dorekla kok clanov FFja lahko BZJV sprejme ;)

4. Se vedno mi ni jasno kako z 380 clani obeh plemen + akademij dosezt zmago na tem svetu....kar so bile vase prvotne obljube FFju

5. Vrgl ste ven neko kvazi anketo "kako bi zakljucili svet, vojna ali zdruzevanje".....mislim, ce ste vodje neki dorekl da nima smisla po sprasevanju ostalih clanov kako bi radi zakljucili svet ko se pa njihove zelje itak nebo upostevale....ali pac?


PS: Infra se odgovor zate: Mene osebno niti mal ne motijo prestopi, saj nobenega ne mores zadrzat proti njegovi volji, verjetno pa niti namen vodstva FFja ni probavat, tisti ki hocjo prestopi ali pa nimajo jaj** borit se, nej grejo......moti me pa odnos ter obnasanje BZJVovcev na tem forumu kjer spilajo neke angelcke, ko nas pa vecina ve da so dalec od tega

Sovraznike se nobla ne pa recruta, preprosto ko pasulj.....Pa da nebom zdej prebral kak idiots** komentar ki se bo nanasal kako je pa FF recruta FVA itd itd..... FVA je bilo kot pleme sovraznik ne pa njihovi posamezniki oziroma igralci ki so v njemu igral, ko ni blo vec FVAja, tudi sovraznika ni bilo vec, tko da je imel FF proste roke pri recrutanju
 

DeletedUser

Guest
belinček zopet trosite laži kdo se je s kom pogovarjal ? bosko se je pogovarjal z regentom in ne preveč pametovat glede na to da si bil pripravljen lastnega člana dat na noblanje da bi vas fva uzel za akademijo ...
 

T-Rider

Member
Reaction score
0
Kaj ko bi pa vsi skupaj raje v igri pokazali svoje, brez nekih odvečnih komentarjev na forumu ? Nihče nebo dosegel svojega "prav". Zato nima smisla kaj veliko diskutirat o tem.

Sicer pa vse kar se dogaja je v sklopu z pravili, nič ni ilegalnega tukaj (glede prestopov!). Sedaj pa kater igralec si kuje koga v zvezde je njegova stvar. In verjamem da noben prestop ni bil izveden na silo oz proti volji posameznika. Če pa član ni lojan plemenu pa za tole ni kriv samo tisti ki ga vabi. Tako da ne razumem kaj je tu nejasnega.

Pa mislim da je že skoraj vsak tukaj kdaj koga ukanil/pretental/izzval ali se mu zlagal, tako da ni potrebno na veliko metat rokavico BZJVju.

Pa naj povdarim da noben na tem svetu ni angelček, pa če še tako lepo zgleda in trdi da zna letet :D.

Mejte se radi :)
 

DeletedUser

Guest
Vsi, ki pravite da je ban na računu yoshimitsu izigran z strani moderatorjev se popolnoma motite. Gre predvsem za to, da je dual se mogel logirati na še kak račun in zato je padel ban na račun multiaccounta. No kakorkoli pritožbe ne bom pisal. FVA-ja nisem pripeljal do zmage... Fishes pa verjamem, da je dovolj sposoben pripeljati FF do končne zmage. Srečno fantje iz FF. Ponoblajte kekce :)


Lp M.
 

DeletedUser

Guest
Lahko potrdim Matjaževo izjavo glede bana, to pa lahko potrdi prav tako ingame moderator ali pa Motorka.
 

DeletedUser

Guest
kako in koliko je pošten Yoško, je razvidno iz tega, da ima že nevem kolikič blokiran račun. Tokrat naj bi bilo zadnjič pred izbrisom. Zaradi goljufanja seveda. je pa lepo brat njegove razprave o poštenju, ko mu teče voda v grlo...

če povežemo, njegove velike besede o resničnem življenju in o obnašanju v igri TW z njegovim goljufanjem .... bi človek še pomislil, da igra iz zapora in ima zato toliko časa...

S svojim goljufanjem pa je oškodoval tako FF kot sebe, še prej pa pokopal FVA.
 
Top